• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

Iphone1387

Registered User
لایک‌ها
162
نمی دونم واالله :hmm:

البته وضعیت من اینگونه است سایتهای خارجکی رو باز می کنه ولی کند

صفحات وبی که نیاز به لاگین کردن داشته باشه بویژه اگر https هم باشه رو اصلا باز نمی کنه

دوست عزیز همان طور که از عنوان تاپیک پیداست اینجا در مورد اینترنت مخابرات تهران بحث می کنیم

وضعیت اینترنت مخابرات در تهران با شهرستانها به کلی متفاوت هست!

مخابرات در بسیاری از شهرستانها که سرویس حجمی ارائه می کند سرعتی چند برابر اسمی به مشترک می دهد که در نتیجه سرعت دانلود و پینگ و غیره بهتر هست

ولی در تهران که اکثرا نامحدود دارند سرعت واقعی ارائه می شود با مشخصات واقعی همان سرعت

نکته دیگه اینکه محدودیتهای ارائه شده در تهران به مراتب بیشتر از بسیاری از جاهای دیگر است ( منظورم محدودیتهای غیر فنی هست که حتما می دانید چیه)

در نتیجه این مقایسه ای که شما یا هر کس دیگه ای که در تهران نیست بین کیفیت مخابرات شهرتون با تهران می کنید قیاس مع الفارق است :)

منم ميدونم داريد راجعه كجا صحبت ميكنيد ،

اينجا هم بخواي نامحدود بهت ميدن،

ضمناً من مقاييسه نكردم، فقط تجربه بود،؛ همين،،،،،!!!!

از شما هم عذر ميخوام،....؟؟؟؟؟

iPhone5 using Tapatalk   

ghoo

Registered User
لایک‌ها
157
من مشکلی نداشتم، شاید از DNS شما باشد. از 4.2.2.4 و 208.67.222.222 استفاده میکنم و مشکلی ندیدم. مرکز 2 مخابرات تهران.

dns گوگل ست کردم الان کمی بهتر شده , ولی من کلا حالت خودکار رو ترجیح می دم حالا صبر می کنم ببینم فردا پس فردا شاید درست شد

مشکل اصلی من از چند روز پیش که یه شب کلا نت قطع شد شروع شده و از فرداش که وصل شد مرتب ریپ می زنه حالا هر بار یه جور:eh:

منطقه 3 هستم

منم ميدونم داريد راجعه كجا صحبت ميكنيد ،

اينجا هم بخواي نامحدود بهت ميدن،

ضمناً من مقاييسه نكردم، فقط تجربه بود،؛ همين،،،،،!!!!

از شما هم عذر ميخوام،....؟؟؟؟؟

iPhone5 using Tapatalk   

اگه میدونستم ناراحت میشی پستت رو رپلای نمی کردم
من چون خودم بدون غرض و پیش داوری پست میدم نسبت به دیگران هم همین طوری فکر میکنم ولی مطلبی که من بهش اشاره کردم ( مقایسه مخابرات تهران با شهرستانها )به کرات توسط کاربران مختلف در همین تاپیک صورت گرفته در حالی که موضوعیت نداشته

ضمنا تاپیک هم مال من نیست که بخواهید از من معذرت خواهی کنید

موفق باشید

AtiSE

Registered User
لایک‌ها
4
تو خیلی از شهرها بسته شده . یک سری هم فقط فیس بوک باز نمیکنند.
Resolve hostname through... رو فقط باید تیک بزنی درست میشه برای یوتیوب هم راهی هست که البته فقط میشه سایت رو ببینی نه ویدیو.

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
چند روزه به غروب که نزدیک میشیم سنگ قبر عاغو میاد جلو چش آدم, بی انصاف عجب سنگی براش تو روسیه گذاشتن

darvish1900

Registered User
لایک‌ها
116
Resolve hostname through... رو فقط باید تیک بزنی درست میشه برای یوتیوب هم راهی هست که البته فقط میشه سایت رو ببینی نه ویدیو.

دوست عزیز فقط سایت باز میشه و همش میپره بیرون .

با L2tp ,pptp ّه راحتی فیس و هم یوتیوب میتونید استفاده کنید

hamilton

Registered User
لایک‌ها
62
دوستان ظاهرا PPTP به ملکوت پيوست.براي شما هم همينطوره؟الان چي جواب ميده؟

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
کیفیت اینروزا خیلی بهتر شده ، از خلوت شدن تاپیک هم مشخصه :D

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
کیفیت اینروزا خیلی بهتر شده ، از خلوت شدن تاپیک هم مشخصه :D

ممکنه دلیلش این باشه که چیز پی ان دیگه کار نمیکنه و بعضی ها مشکل باز کردن فروم رو دارند بدون چیز پیز.

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
ممکنه دلیلش این باشه که چیز پی ان دیگه کار نمیکنه و بعضی ها مشکل باز کردن فروم رو دارند بدون چیز پیز.

اما من قبل از اینکه PPTP هم بسته بشه تست میکردم سرعت خوب بود برا همین از دیروز 512 کردمش و فعلا افتش با تک کانکشن ناچیزه.

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
رفیقشون به درک واصل شده فعلا برد با آمریکاست ببینیم مال ما کی میره اون دنیا یا ساندیس گیلاس به تو پناه میبریم از شر شیطان چلاغ

hamilton

Registered User
لایک‌ها
62
دوستان براي موقعيت الان قندشکن چي سراغ داريد؟اين وضع بنظرتون تا کي ممکنه ادامه پيدا کنه؟

par_ham

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
322
دوستانی که مخابرات دارند. چیز پی ان PPTP ، IPSec/L2TP کانکت می شود؟

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
دوستان براي موقعيت الان قندشکن چي سراغ داريد؟اين وضع بنظرتون تا کي ممکنه ادامه پيدا کنه؟

من خودم فعلاً فری گیت استفاده میکنم رو پی سی ام و بدون مشکل کار میکنه ولی مشکلش اینه که واسه ipad نتونستم راهی پیدا کنم که اجراش کنه.
فقط خدا و خودشون میدونند تا کی ادامه پیدا میکنه، البته چون هزار و یک راه دیگه هم واسه دور زدن وجود داره شاید به این نتیجه برسند که این کارشون بی فایده است و دوباره و به زودی بازش کنند، هرچی که باشه چیز پیز کاربرد های مثبت زیادی داره مثل گیمر ها که برای پینگ و روت بهتر ازش استفاده میکنند. اگه برای همیشه ببندنش که مردم هم میرند سراغ قند شکن هایی که فقط واسه مصارف غیر اخلاقی (از نظر شخصی خودشون) کاربرد داره.

نسخه آخر فری گیت رو تو آپلود دات آی آر گذاشتم از اینجا بگیرش فعلاً کارت رو راه میندازه.

دوستانی که مخابرات دارند. چیز پی ان PPTP ، IPSec/L2TP کانکت می شود؟

خیر، فقط هم مخابرات نیست، الان من رو پیشگامان و آی نت هم همین مشکل رو دارم، به نظر از زیر ساخت تیشه به ریشه اش زدند. (همین الان تو تاپیک پارس هم گزارشی از کاربران دیدم که مشکلی با قند شکن اعلام کردند)

Last edited:

peymanshop

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان مخابرات به کاربران خونگی 512 یا بیشتر هم میده ؟ تعرفه هاش چجوریه ؟

hamilton

Registered User
لایک‌ها
62
ممنون pejii جان.به اميد روزهاي بهتر.

e h s a n

Registered User
لایک‌ها
702
جهت اطلاع برای همیشه قطع شده و موقت نیست

بالا