• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

pooya87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
335
آقا من هرجا پرسیدم نامحدود نداره؟ شما چطوری گرفتی
واسه من نت مخابرات 128 معمولیه اکثرا تا 250 سرعت دریافت بازه
دوستان واسه سفارش لغو سرویس مخابرات اذیت میکنه؟

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk 2
تا جایی که من میدونم همه مراکز مخابراتی تمام سرعتها رو ارائه میدن، فقط ممکنه پورتنداشته باشن که بسته به شانس و تقاضاممکنه تا 1 ماه طول بکشه تحویل بدن
برای لغو هم راحت لغو میکنن

ufont

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
4,086
تا جایی که من میدونم همه مراکز مخابراتی تمام سرعتها رو ارائه میدن، فقط ممکنه پورتنداشته باشن که بسته به شانس و تقاضاممکنه تا 1 ماه طول بکشه تحویل بدن
برای لغو هم راحت لغو میکنن

من تلفنی پرسیدم گفتن نا محدود نداره اصلا واسه همین میخوام تغییر آی اس پی بدم

yagooot

Registered User
لایک‌ها
81
بلاخره بعد از کلی پرس و جو و گیر دادن از زیر زبون یکی از کارمندا در اومد که جریان کم بودن سرعت تو این 1ماه چی بود.دقیقا کلاهبرداری کردن.اولش که گفت 512 نامحدود حذف شده گفتم چطور حذف شده ولی به من 3 ماهه فروختین.بعد گفت نه حذف نشده تعداد کاربرا زیاد شده سرعت اومده پایین.گفتم شما اولا چرا از رو برنامه نفروختین ثانیا چرا اطلاع ندادین من تو این 1ماه کلی حرص خوردم.بعد گفت خوب بیاین تبدیل به محدودش بکنین گفتم جهنم عوض کن بهتر از اعصاب خوردی.گفت خوب فقط 20 تومن از حسابتون مونده.گفتم بابا جان من 3ماهه گرفتم الانم 1 ماه گذشته.گفت نه 3 روز از این ماه گذشته پولش میره فقط 1 ماه دارین.:eek::mad: این کلابرداری نیست؟
دوستان من کجا برم شکایت کنم اصلا به حرفم گوش میدن؟
Sent from my GT-P3100

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
آقا من هرجا پرسیدم نامحدود نداره؟ شما چطوری گرفتی
واسه من نت مخابرات 128 معمولیه اکثرا تا 250 سرعت دریافت بازه
دوستان واسه سفارش لغو سرویس مخابرات اذیت میکنه؟

والا خیلی راحت گفتم 1مگ میخوام اونا هم دادن :)

ufont

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
4,086
والا خیلی راحت گفتم 1مگ میخوام اونا هم دادن :)

نامحدود 1 مگ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سرعتت دریافت چقدر میده ؟

من تلفن زدم گفتم سرعت بالاتر میخوام گفتن سرعت رو باز گذاشتیم (راستم میگن بیشتر وقتا 250 است) و بخواید سرعت بالاتر بگیرید بیخودیه و... گفتم باشه اشکال نداره چطوری باید ارتقا بدم گقتن اصلا نداریم :|

pooya87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
335
من تلفنی پرسیدم گفتن نا محدود نداره اصلا واسه همین میخوام تغییر آی اس پی بدم

اگه از 2020 پرسیدی که اونجا اپراتوهاش یا چیزی بارشون نیست یا حال ندارن جواب بدن
اگه میتونی 1 سر برو مرکز مخابراتی بپرس چون تا الان هر کی خواسته (نامحدود) گرفته

بلاخره بعد از کلی پرس و جو و گیر دادن از زیر زبون یکی از کارمندا در اومد که جریان کم بودن سرعت تو این 1ماه چی بود.دقیقا کلاهبرداری کردن.اولش که گفت 512 نامحدود حذف شده گفتم چطور حذف شده ولی به من 3 ماهه فروختین.بعد گفت نه حذف نشده تعداد کاربرا زیاد شده سرعت اومده پایین.گفتم شما اولا چرا از رو برنامه نفروختین ثانیا چرا اطلاع ندادین من تو این 1ماه کلی حرص خوردم.بعد گفت خوب بیاین تبدیل به محدودش بکنین گفتم جهنم عوض کن بهتر از اعصاب خوردی.گفت خوب فقط 20 تومن از حسابتون مونده.گفتم بابا جان من 3ماهه گرفتم الانم 1 ماه گذشته.گفت نه 3 روز از این ماه گذشته پولش میره فقط 1 ماه دارین.:eek::mad: این کلابرداری نیست؟
دوستان من کجا برم شکایت کنم اصلا به حرفم گوش میدن؟
Sent from my GT-P3100
برو پیش رئیس همون مرکز مخابراتی، نباید پول 1 ماه رو بگیرن
اصلا پول که روی قبض میاد!
برای من که از وسط ماه وصل شد پول نصف ماه رو گرفتن نه کامل

yagooot

Registered User
لایک‌ها
81
برو پیش رئیس همون مرکز مخابراتی، نباید پول 1 ماه رو بگیرن
اصلا پول که روی قبض میاد!
برای من که از وسط ماه وصل شد پول نصف ماه رو گرفتن نه کامل[/QUOTE]

پولو که اینترنتی شارژ کردم روقبض نمیاد مثه بقیه شرکتا از سایتشون میشه شارژ کرد

Sent from my GT-P3100

mandegar2

Registered User
لایک‌ها
12
من چند روزه سروریس دو مگ نامحدودم فعال شده اصلا با قبلش که 512 بود
هیچ فرقی نداره... چه تو وب باز کردن چه تو دانلود با دانلود منیجر!
جالب تر از اون اینکه حتی سایت های عملیات بانکی داخل را هم به زور باز میکنه ....
روحانی مچکریم

djsec6004

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سرعتت دریافت چقدر میده ؟

من تلفن زدم گفتم سرعت بالاتر میخوام گفتن سرعت رو باز گذاشتیم (راستم میگن بیشتر وقتا 250 است) و بخواید سرعت بالاتر بگیرید بیخودیه و... گفتم باشه اشکال نداره چطوری باید ارتقا بدم گقتن اصلا نداریم :|

من از حق شناس نا محدود 1 مگ گرفتم ولی نمیدونم چرا فقط با نرم افزار IDM سرعت بالاست؟

VTG

Registered User
لایک‌ها
212
درود
فقط برای تهران؟ یا شهرستان ها هم اعمال میشه؟
من الان 512 رو 28 تومن میدم (با مالیات)

فقط تهران داخل خبر هم ذکر شده بود و نیازی به پرسش و پست دادن نبود

yushi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بچه ها کسی از مرکز آزادگان تهران اینترنت داره؟
سرعتش فقط یک هفته اول خوب بود. من 1mb نا محدود دارم و الان معمولا سرعتم یک خورده بیشتر از 128 هستش. تلفنشان هم که کسی جوابگو نیست.
اگر کسی می خواد بگیره بهتره بی خیال شه.
پشتیبانیشون میگه سرعت سرورهای خارجی پایینه و فقط با سرور داخلی میسنجیم. من هم گفتم 99.99% اینترنت خارجه من می خوام چیکار سرور داخلی؟!!!

می خوام از پارس انلاین بگیرم کسی پیشنهادی داره؟

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
سرعتت دریافت چقدر میده ؟

اره نامحدود
سرعت 60:eek:

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
من امروز سرعتمو 1مگ کردم ، سرعت از 1000کیلوبیت به 1024کیلوبیت تغییر یافته نسبت به قبل که میشه 125KB/s

alijamali71

Registered User
لایک‌ها
17
خدایی این پشتیبانیش فوق العادست

میگم خانوم من نامحدود تمدید کردم اون هم 1 مگ اما سرعتم 62 هست و یکروز در میون قطعی دارم
برگشته میگه شما برای دانلود استفاده میکنید ؟ خوب این یه چیزیه که سرور انجام میده سرویس نامحدودمون هم برای وبگردی هست !!!!!!!!!!

خوب اخه چرا ما تو خونمون از این گیاه گوشتخوارا نداریم منو بخوره !!!!!!!!
===============

دوستان چقدر طول میکشه مخابرات خط رو از رانژش در بیاره و من برم از فن اوا نا محدود بگیرم ؟

mohijon

Registered User
لایک‌ها
16
بچه ها کسی از مرکز آزادگان تهران اینترنت داره؟
سرعتش فقط یک هفته اول خوب بود. من 1mb نا محدود دارم و الان معمولا سرعتم یک خورده بیشتر از 128 هستش. تلفنشان هم که کسی جوابگو نیست.
اگر کسی می خواد بگیره بهتره بی خیال شه.
پشتیبانیشون میگه سرعت سرورهای خارجی پایینه و فقط با سرور داخلی میسنجیم. من هم گفتم 99.99% اینترنت خارجه من می خوام چیکار سرور داخلی؟!!!

می خوام از پارس انلاین بگیرم کسی پیشنهادی داره؟

من از پارس انلاین دارم......توی پارس انلاین همه چیز به خطت وابسته هست مثلا الان خط من بیشتر از 2 مگ(محدود) نمیکشه ولی خطایی هست که پهنای باندشون رو روی 8 مگ یا 4 مگ بستن البته اینم بگم که 127 نامحدود پارس انلاین سرعت دانلودش بیشتر از 1 مگ شرکت های دیگه هست فقط مشکلی که داره اینه که ماهانه اگه بالای 20 گیگ دانلود کنی سرعتت رو میارن پائین تر و یه چیزی تو مایه های شرکت های دیگه میشه

nilson

Registered User
لایک‌ها
827
دوستان من یه چند روز هست که مشکل پیدا کردم گفتم اینجا مطرح کنم دوستان شاید بتونن من رو راهنمایی کنن
من 3 روز پیش ویندوز ام رو عوض کردم . الان مشکلی که دارم با فیل شکن و هات اسپات هر سایتی که میرن تایم اوت میده ، البته اون هایی که فیل بوده . قبلا با ساکس و تونل این مشکل هر از گاهی پیش میومد اما هات اسپات نه !
الان فکر میکنید مشکل از اینترنت من باشه ؟
من الان شدیدا به فیل شکن احتیاج دارم و این واسم معضل بزرگی شده . میشه راهنمایی کنید ؟!

Farid.db

کاربر فعال دانشگاه و تحصیل
کاربر فعال
لایک‌ها
116
1 مگ نامحدود دارم اما يک هفتست سرعت خوب نيست تقريبا نصفه

cclboys

Registered User
لایک‌ها
447
مشکل از مخابرات میتونه باشه از جایی که سرویس و پ ن میگیرم برام چند روز قبل ایمیل فرستاده بود، برای منم باز نمیشد یکی دو روز

کانکشن جدید VPN۱۳۹۲/۶/۲۶
کاربرانی که اخیرا مشکل اتصال با پورت L 2T P یا S ST P پیدا کرده اند، به صفحه راهنمای V P N مراجعه کرده و کانکشن جدید را دانلود کنند.

بسته شدن پورت H ttp s P rox y۱۳۹۲/۶/۲۵
امروز پورت H ttp s P rox y توسط مخابرات بسته شده است. چنانچه با این سرویس مشکل اتصال دارید، فعلا از سرویس های دیگر مانند N extVP N و K eri o مطابق صفحه راهنمای سایت استفاده کنید.

cclboys

Registered User
لایک‌ها
447
دوستان من یه چند روز هست که مشکل پیدا کردم گفتم اینجا مطرح کنم دوستان شاید بتونن من رو راهنمایی کنن
من 3 روز پیش ویندوز ام رو عوض کردم . الان مشکلی که دارم با فیل شکن و هات اسپات هر سایتی که میرن تایم اوت میده ، البته اون هایی که فیل بوده . قبلا با ساکس و تونل این مشکل هر از گاهی پیش میومد اما هات اسپات نه !
الان فکر میکنید مشکل از اینترنت من باشه ؟
من الان شدیدا به فیل شکن احتیاج دارم و این واسم معضل بزرگی شده . میشه راهنمایی کنید ؟!

پاسخ در پست بالایی

بالا