• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

jomong777

Registered User
لایک‌ها
129
اصلا به هیچ عنوان از مخابرات نگیرید. آسیاتک از بقیه بهتره

دمت گرم که گفتی . من تو فکر فرار از آسیاتک به مخابرات بودم . اخه ناکس اسیاتک گرون کرده و طرح هایی که به صرفه بوده رو حذف کرده .

ولی فامیل ما هم که مخابرات داره راضی نیست . میگه قبلن ها که مشترکش کم بود خوب بود . الان همه دارن از ای اس پی ها میان مخابرات کم کم مخابرات هم می پوکه پهنا باندش .

کلن وضع اینترنت خیلی بد شده . گرون . کند . محدود .

Irani_2572

Registered User
لایک‌ها
305

جوک سال! با پوزش.

یعنی اگه بی اینترنت موندین، از آسیاتک نگیرین! اگه گرفتین که خیلی... یاد من میفتین!

Doom

Registered User
لایک‌ها
789
مخابرات این چند روزه قطعی خیلی زیاد شده
ولی توصیه میکنم از آسیاتک نگیرد، که پشیمانی می آورد.
یا حق

M4U

Registered User
لایک‌ها
238
خداییش مخابرات بهترین سرویس دهنده تو کل ایرانه تو این 2 ماه و نیم جمع قعطیاش کلا 24 ساعت بوده عووووضش 1 مگ نا محدود واقعی داده که اگر همچین چیزی رو بخواید از شرکتای دیگه بگرید تا 200 تومن باید خرج کنید. چون پلنای پایینش بعد دانلود مثلا 20 گیگ محدودتون میکنن.
از پاییز هم قراره برای تهران اینترنت حجمی هم بدن

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
مخابرات کلا 2 روز قطعی داشت اونم به خاطر اعمال یک سری تغییرات بوده. ضمن اینکه سرویس های حجمی 4 تا 10 مگابیتی هم به سرویس هاشون اضافه شده. من که از اول 1 مگابیت داشتم و 1 مگابایت در ثانیه دانلودم بوده هیچوقت هم کم نشده !

مخابرات خوزستان کولاکه کولاک !

Untitled.jpg

prn

Registered User
لایک‌ها
2,791
مخابرات کلا 2 روز قطعی داشت اونم به خاطر اعمال یک سری تغییرات بوده. ضمن اینکه سرویس های حجمی 4 تا 10 مگابیتی هم به سرویس هاشون اضافه شده. من که از اول 1 مگابیت داشتم و 1 مگابایت در ثانیه دانلودم بوده هیچوقت هم کم نشده !

مخابرات خوزستان کولاکه کولاک !

مشاهده پیوست 464803
1 مگ ماهی چنده ؟

omidh20

Registered User
لایک‌ها
14
دوستان من 256 3 گیگ مخابرات داشتم . سرعتم حول و حوش 180 کیلوبایت بود . دیروز رفتم ارتقا دادم به 1024 نامحدود ولی این سرعتش متوسط 40 کیلوبایته .آیا این مشکل موقتیه ، یعنی برای شما هم که از مخابرات دارین این جوریه ؟ یا نه نامحدودا سرعتشون کمه !!

miladdn

Registered User
لایک‌ها
1,629
دوستان من 256 3 گیگ مخابرات داشتم . سرعتم حول و حوش 180 کیلوبایت بود . دیروز رفتم ارتقا دادم به 1024 نامحدود ولی این سرعتش متوسط 40 کیلوبایته .آیا این مشکل موقتیه ، یعنی برای شما هم که از مخابرات دارین این جوریه ؟ یا نه نامحدودا سرعتشون کمه !!
داش غیر عادیه این!!
من 512 نامحدود دارم سرعتم 60 70 هست

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839

امید جان بستگی داره کدوم استان باشید شما. ولی کمه کم باید 80 کیلوبایت بهتون دانلود بده. صبح ها تا ساعت 10 صبح و عصر ها 4 به بعد باز سرعت همیشه روی 130 کیلوبایت باید باشه توی استان هایی که مشترک زیاد دارن

todaybazar

Registered User
لایک‌ها
345

:evil2:

256 گرفتم ازشون سرعت دانلود 4 کیلو بایت بهشون میگم اینجوریه میگن همینی که هست
همینو قبلنا از مخابرات داشتم سرعت دانلود 80

Last edited:

omidh20

Registered User
لایک‌ها
14
امید جان بستگی داره کدوم استان باشید شما. ولی کمه کم باید 80 کیلوبایت بهتون دانلود بده. صبح ها تا ساعت 10 صبح و عصر ها 4 به بعد باز سرعت همیشه روی 130 کیلوبایت باید باشه توی استان هایی که مشترک زیاد دارن
ممنون دوست عزیز ، من تست کردم وقتی یه فایل دانلود میکنم با IDM سرعت در حدود 30 هستش .اما وقتی 4 ،5 تا فایل همزمان دانلود میکنم جمع سرعت در حدود 90 تا ست . سرعت لود صفحاتم هم خیلی پایینه . اگه پیشنهادی دارین که چطور بتونم سرعت لود صفحات رو بالا ببرم ممنون میشم بگین .

alireza_asol

Registered User
لایک‌ها
91
اینترنت مخابرات به درد تک کانکشن نمیخوره راهی هم نداره.....................................................

دوستان تهرانی (اگه از مرکز شهدای گمنام باشین که بهتر )
من با سرورای داخلی هم timed out دارم فراوووون مثلا irancell.ir
شمام همینطوریه وضعتون؟

the110boy

Registered User
لایک‌ها
68
آقا کمک یکی به داد من برسه!
من 1 مگ از مخابرات گرفتم نامحدود مرکز شهید رمضانی(همه ی دوستامم که از همین مرکز میگیرن سرعتشون عالی و ثابته!)
نت من شبا داغون میشه! یعنی ساعت 6-7 به بعد تا 9-10 صبح سرعت میاد رو 1و2 کیلوبایت! یعنی از دایال آپم کمتر و فقط هدر سایتا رو باز می کنه!
به مخابرات هم زنگ زدم درخواست خرابی برام ثبت کردند بعد چند روز زنگ زدند گفتند خطتون سالمه و مشکلی نداره و فقط کمی نویز داره(مسلما مشکل من از نویز نیست چون نمیشه که شبا نویز داشته باشه صبح ها سالم باشه).
نمی دونم شاید از ویندوز باشه به نظر شما مشکل چی می تونه باشه؟
+ اینکه من همیشه مودم و... رو خودم نصب می کنم نکنه وقتی مامور مخابرات میاد یه سری کارای پیچیده تر می کنه که من نمی کنم؟(دوستام همیشه مامور مخابرات براشون وصل می کنه)

راستی بعضی وقتاهم که مودم رو خاموش روشن یا ریست می کنم سرعت دانلود تا 50-60 میرسه ولی بعد 5 دقیقه دوباره میشه 1-2!!

miladdn

Registered User
لایک‌ها
1,629
داش فرقی بین نصاب مخابرات و شما نیس

ارسال شده توسط آیپد مینی

Hamed_Au

کاربر فعال آپلود سنتر
کاربر فعال
لایک‌ها
78
آقا کمک یکی به داد من برسه!
من 1 مگ از مخابرات گرفتم نامحدود مرکز شهید رمضانی(همه ی دوستامم که از همین مرکز میگیرن سرعتشون عالی و ثابته!)
نت من شبا داغون میشه! یعنی ساعت 6-7 به بعد تا 9-10 صبح سرعت میاد رو 1و2 کیلوبایت! یعنی از دایال آپم کمتر و فقط هدر سایتا رو باز می کنه!
به مخابرات هم زنگ زدم درخواست خرابی برام ثبت کردند بعد چند روز زنگ زدند گفتند خطتون سالمه و مشکلی نداره و فقط کمی نویز داره(مسلما مشکل من از نویز نیست چون نمیشه که شبا نویز داشته باشه صبح ها سالم باشه).
نمی دونم شاید از ویندوز باشه به نظر شما مشکل چی می تونه باشه؟
+ اینکه من همیشه مودم و... رو خودم نصب می کنم نکنه وقتی مامور مخابرات میاد یه سری کارای پیچیده تر می کنه که من نمی کنم؟(دوستام همیشه مامور مخابرات براشون وصل می کنه)

راستی بعضی وقتاهم که مودم رو خاموش روشن یا ریست می کنم سرعت دانلود تا 50-60 میرسه ولی بعد 5 دقیقه دوباره میشه 1-2!!

با یه مودم دیگه تست کن.

classes

Registered User
لایک‌ها
21
جوک سال! با پوزش.

یعنی اگه بی اینترنت موندین، از آسیاتک نگیرین! اگه گرفتین که خیلی... یاد من میفتین!

من حدود سه ماه پیش آسیاتک داشتم ، که خیلی خوب بود. سرویس نامحدود رو من خریده بودم.

دوستانم هم از مخابرات خرید کردند که الان هر روز قطعی داره ، دلیلش هم به خاطر اینترانت داخلی ایران هست. یعنی سایت هایی که سرورش داخل ایران هست رو میاره ولی سایت های خارجی رو نه.

الان حدود دو ماهه مبین نت گرفتم ، که عالیه.

اینم بگم که کلا اینترنت در ایران با مشکل مواجه شده ، یعنی شما هر ISP داشته باشید گاهی اوقات با مشکل قعطی ، کاهش پهنای باند و ... مواجه هستید. پس هر سرویسی بگیرید فرق انچنانی نمیکنه ولی باز هم نظر شخصیه منه که به تجربه خودم دارم میگم.

مبین نت خوبه. آسیا تک هم خوبه. من که تهران زندگی میکنم مشکلی نداشتم. در ضمن پشتیبانی این دو شرکت خیلی قویه.

classes

Registered User
لایک‌ها
21
:evil2:

256 گرفتم ازشون سرعت دانلود 4 کیلو بایت بهشون میگم اینجوریه میگن همینی که هست
همینو قبلنا از مخابرات داشتم سرعت دانلود 80

به دلیله اینکه ، 256 هست ولی اشتراکی بین خدا میدونه چند نفر به اشتراک گذاشته شده.

مثلا من الان از مبینت خریدم ، اشتراک چهار کاربره یعنی اینکه من الان 512 خریدم ، اگه همه کاربرها همزمان با هم توی اینترنت باشند پهنای باند من (سرعت دانلود ) میشه 120 ، 140.

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
ممنون دوست عزیز ، من تست کردم وقتی یه فایل دانلود میکنم با IDM سرعت در حدود 30 هستش .اما وقتی 4 ،5 تا فایل همزمان دانلود میکنم جمع سرعت در حدود 90 تا ست . سرعت لود صفحاتم هم خیلی پایینه . اگه پیشنهادی دارین که چطور بتونم سرعت لود صفحات رو بالا ببرم ممنون میشم بگین .

دی ان اس هاتون عوض کنید . ببینید تغییری حاصل میشه .

بالا