• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

mahdiv

Registered User
لایک‌ها
1,033
دوستان شما کدوم منطقه ی تهران هستید که تا این حد از اینترنت مخابرات ناراضی هستید . من غرب تهران هستم سمت جنت اباد . دو ساله دارم استفاده میکنم .256 با سرعت دانلود 30 کیلوبایت ، نا محدود . تقریبا روزی نزدیک 2 گیگ دانلود دارم . توی این دو سال یکبار هم قطع نشده ..
نوبت شما هم میرسه برادر,ما هم تا ماه پیش مشکلی نداشتیم
یعنی در حدی که بعضی وقتا صفحه باز کردنم مصیبت میشه

meyti27

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
توی تهران که هنوز نامحدود ارائه میشه، شهر های دیگه هم چون خود مخابرات مستقیما توی کار فروش نیست و شرکت های دیگه این کارو میکنن فرق میکنه
عزیز برادر ....
من یکسال تو صف بودم ... پیامهای بالا رو بخون .... یک سال اینترنت مزخرف ایرانسل رو تحمل کردم . صبح از خواب پا نشدم برم 1مگ نامحدود بگیرم !!!!

meyti27

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
مخابرات هیچ هیچ وقت از سرعت اصلی پایین تر یا بالاتر به شما نمیده یعنی سرعت 512 رو به شما 60 تا 64 میده چه شما 10 مگ در روز مصرف کنید چه 4 گیگ در روز، در مورد شما هم مورد عجیبیه
داخل تنظیمات مودم به بخش امارش برید و کنترل کنید خططون روی چند مگ بسته شده ؟ شاید مشکل از اونجا باشه
این کاری رو که گفتید میشه بگید چجوریه ؟؟؟! مودمم tplink چهار پورته ... از کدوم قسمتش ببینم ؟؟! مرسی

meyti27

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
شرمنده اینجا آپلود کردم تست نتم رو !!!!

فایل های ضمیمه

• Screenshot_2014-09-06-23-44-16-1.png
    Screenshot_2014-09-06-23-44-16-1.png
    68 KB · نمایش ها: 27

naseri18

Registered User
لایک‌ها
142
سلام برای اینترنت 2020 چه مدارکی لازمه؟چطور باید ثبت نام کرد؟تلفن به نام خودمون نباشه میشه فعال کرد؟

hosein.blak

Registered User
لایک‌ها
299
دیشب برای 20 دیقه سرعت تا 1.1مگابایت هم رفت!!!:general107:
فقط نمیدونم چرا روزا اینقدر وضع خرابه :general208::general208::general208:

meyti27

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خب این که خیلی خوبه اگر 1 مگ دارید این تست نرمال هست
این ظاهرشه . یه موزیک 5مگی رو ده دقیقه طول میده دانلود کنه !!!! مخابرات کرمش میگیره سر دانلود !! یهو از 119 به 40-30میرسه سرعتم !!!@

meyti27

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خب این که خیلی خوبه اگر 1 مگ دارید این تست نرمال هست
این ظاهرشه . یه موزیک 5مگی رو ده دقیقه طول میده دانلود کنه !!!! مخابرات کرمش میگیره سر دانلود !! یهو از 119 به 40-30میرسه سرعتم !!!@

VTG

Registered User
لایک‌ها
212

اینو در جواب شما برای همه میگم
منم وقتی تست میگیرم همه چیز اکی هست حتی از سرور خارج از کشور با فندق شکن...حالا مثلا شروع میکنیم به دانلود یه فیلم از یوتیوب،خب چه اتفاقی میوفته؟؟؟؟؟
شما رو گراف میبینی که داری با سرعت 124 کیلو دانلود میکنی ولی تو دانلود منیجر میبینی که سرعت از 40 تا نهایت 70 در حال نوسان هست یه موقع هایی که حال کنه به 100 هم میرسه....میگی بذار تعداد کانکشن زیاد کنم....میری میذاری رو 16 تا باز هم میبینی همین داستان تکرار میشه....ولی میبینی رو اسپید متر داری فیکس با 124 دانلود میکنی....خنده داره این داستان
جدیدا هم مسیرارو عوض کردن من از یه جای دیگه 4.2.2.4 پینگ میکنم قبلا از تلیا . نت بود الان از یه ده کوره میگیره مینویسه واشنگتن...نصفشم تایم اوت میده 2 هفته ای میشه که این داستانای مزخرف داره تکرار میشه

reza-fooladi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام والا من اهوازم مرکز مخابراتی آزادی الان تقریبا 1ماه میشه از این شرکت اشتراک گرفتم واقعا راضیم من الان سرعت128 دارم سرعت دانلودم معمولی60-70ولی بعضی وقتا تا150 هم میرسه قطعی که تا حالا اصلا نداشته و پینگ بسیار عالی واسه بازی انلاین فقط مشکلش نداشتن دانلود شبانس همین
D:

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
مخابرات کرمون که مسخره کرده شبانه رایگان نمیده مسخره من که لین اشتراک نامحدودم تموم بشه میرم پارس انلاین چیه این؟

reza-fooladi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مخابرات کرمون که مسخره کرده شبانه رایگان نمیده مسخره من که لین اشتراک نامحدودم تموم بشه میرم پارس انلاین چیه این؟
چه اشتراکی داری؟سرعت دانلودت چنده؟

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
ممکنه خط شما نویز داشته باشه من الان دارم با128 حجمی 70دانلود میکنم اونم تو اهواز که2برابر کرمون شلوغ تره تازه من تا150 هم میرسه
نه دادا نویز ندارم سرعتش که خیلی خوبه عالیه نسبت به نامحدودش منم خیلی راضیم مسالش اینه اینجا محدود با شبانه رایگان نمیدن و الا که حرفی نبود
شما ازکجا فهمیدی من کرمانم دادا؟

reza-fooladi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:(
نه دادا نویز ندارم سرعتش که خیلی خوبه عالیه نسبت به نامحدودش منم خیلی راضیم مسالش اینه اینجا محدود با شبانه رایگان نمیدن و الا که حرفی نبود

نمیدونم چرا انقدر دانلود رایگان براتون مهمه

meyti27

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دادا من نامحدود فک کردی برا چی گرفتم ماهی حدود 20مگ حداقل دانلود میکنم
نامحدود كه ديگه رايگان غير رايگان نداره ، منم 1مگ نامحدود گرفتم يه چند وقتيه بازي در مياره بايد 120بهم بده 40-50بيشتر نميده !!! خيلي رو اعصابه !!!

بالا