• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

persian-pooya

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
کسی سرعتش کاهش پیدا کرده تو مخابرات ؟
ولی به علت اعتراض شرکت های خصوصی ......مخابرات مجبور شده این کارو کنه من از اون موقع که بحث برداشتن اینترنت نا محدود تو مراکز مخابرات استان ها بود که انجام گرفت به صورت محدود دیگه ارائه کرده فقط استان تهران بود که نا محدود می داد با قیمت های قدیمی ......فشار از سمت مخابرات استان های دیگه و شرکت های خصوصی به مخابرات استان تهران شد اینجوری بلا سرمون اومد.....هر چقدر هم اعتراض کنید نمی تونید تغییر بدید چون شرکتهای برای محدود کردن اینترنت از این خلاء قانونی تنظیم مقررات ارتباطات استفاده مکنن

- - -ویرایش - - -

کسی اینترنت محدود مخابرات تهران داره دانلود شبانش که سرعتش کاهش پیدا نمی کنه که>؟؟؟!!!!!!!

ivioji

Registered User
لایک‌ها
170
کسی سرعتش کاهش پیدا کرده تو مخابرات ؟
ولی به علت اعتراض شرکت های خصوصی ......مخابرات مجبور شده این کارو کنه من از اون موقع که بحث برداشتن اینترنت نا محدود تو مراکز مخابرات استان ها بود که انجام گرفت به صورت محدود دیگه ارائه کرده فقط استان تهران بود که نا محدود می داد با قیمت های قدیمی ......فشار از سمت مخابرات استان های دیگه و شرکت های خصوصی به مخابرات استان تهران شد اینجوری بلا سرمون اومد.....هر چقدر هم اعتراض کنید نمی تونید تغییر بدید چون شرکتهای برای محدود کردن اینترنت از این خلاء قانونی تنظیم مقررات ارتباطات استفاده مکنن

- - -ویرایش - - -

کسی اینترنت محدود مخابرات تهران داره دانلود شبانش که سرعتش کاهش پیدا نمی کنه که>؟؟؟!!!!!!!

من سرعت دانلودم ردیفه فقط پینگ داغونه

slashflash

Registered User
لایک‌ها
28
پینگ که عادی شده دیگه بالا باشه ... ( فقط یه هزینه اضافه برامون گذاشتن که سرویس کاهش پینگ بخریم ) ، فقط مراکز مخابرات هایی که پورتشون زیاد باشه و کاربر کم داشته باشن پینگ خوبه .

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
پینگ من به داخل 4 و اروپا 150 قبلنا 100 هم میشد اما بازم خوبه.

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
دوستان من یه مشکلی دارم چند وقته با نت مخابرات واتس اپ رو نمیتونم بدون چیلترشکن وصل بشم اینستا رو هم نمیتونم بدون چ ش عکس بذارم همچنین خیلی سایتای دیگه کسی این مشکلو داره البته بعصی اوقاتم خودبخود درسته مثلا تا چند دقیقه بعد از خاموش کردن چ ش

VTG

Registered User
لایک‌ها
212
١٦/٢/٩٤
با سلام مشترك گرامي در حال حاضر پياده نشده است در صورت اجراي اين قانون متعاقبا اعلام خواهد شد.روابط عمومي
6750

١٦/٢/٩٤
با سلام مشترك گرامي در حال حاضر پياده نشده است در صورت اجراي اين قانون متعاقبا اعلام خواهد شددر ضمن اين قوانين براي مشتركين نامحدود در نظر گرفته شده است.روابط عمومي
6747

yasinshoper

Registered User
لایک‌ها
162
دوستان ما چندسالی هست آرزوی یکساعت اینترنت نامحدود داریم . هزینه حجم اضافی واقعا بالاست و اعتراض و خواهش و التماس هامون تاثیری نداشته ... چرا توی بعضی استانها مخابرات اینترنت نامحدود میده ولی بعضی استانها نمی ده ؟
الان دقیقا طرح نامحدود داره برداشته می شه ؟

Collision

Registered User
لایک‌ها
7
١٦/٢/٩٤
با سلام مشترك گرامي در حال حاضر پياده نشده است در صورت اجراي اين قانون متعاقبا اعلام خواهد شد
یعنی اینکه مشغول بر طرف کردن موانع قانونی برای اجرای این قانون در ماههای آینده هستند. ما یک نبرد را بردیم ولی جنگ هنوز ادامه داره...
توی همین دو هفته اجرای ناقص من که هیچ بهبودی در کیفیت ندیدم. پینگ تایم که بالا هست از 7-8 شب به بعد پکت لاس و افت سرعت بیشتر میشه تا نزدیک 2 صبح. وضعیه که از ابتدای سال دارم و در ماههای پیش هم کم و بیش داشتم.

چرا توی بعضی استانها مخابرات اینترنت نامحدود میده ولی بعضی استانها نمی ده ؟ الان دقیقا طرح نامحدود داره برداشته می شه ؟
مربوط میشه به سیاستها و ظرفیتهای هر مرکز و استان. حتی توی تهران همه مراکز سرویس دهی یکسان ندارند مثلا یک مرکز فقط تا 512 می داد تازه اون هم باید مدرک فوق لیسانس به بالا ارایه میکردی. نامحدود جدید تا جایی که آگاهی دارم چند وقته که ارائه نمیشه و نامحدودهای قدیمی هم که سرنوشتش معلوم نیست به کجا برسه.

pooya87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
335
من یکی که اگه مجبور به استفاده از اینترتی غیر از نامحدود بشم، میرم از یه شرکت دیگه اینترنت میگیرم. چون به نظر من مخابرات تنها مزیتش نامحدود بودن اینترنت با قیمت مناسب هست وگرنه به جز اون هزار و یک عیب و ایراد دیگه داره که نمی‌شه چشم پوشی کرد.

VTG

Registered User
لایک‌ها
212
الان مهم اینه که با پشت هم بودن و متحد عمل کردن به نتیجه دلخواه رسیدیم فعلا.مطمئن هم باشید اگر همیشه اینجوری باشیم اونا نمیتونن کاری کنن که ما نمیخواییم

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
من که هم شکایت کردم و هم دیروز رفتم مرکز و سرویسم رو جمع کردم، بهشون هم گفتم وقتی 2 مگابیت نامحدود و بالاتر از اون رو ارائه دادید مشترک میشم دوباره. خلاص!

فعلاً یه خط سرویس از پیشگامان دارم که برای وب گردی هام استفاده میکنم، سیستک هم به تازگی تو مرکز ما سرویس دهیش آغاز شده، میخوام برم از اونها هم یه سرویس بگیرم ببینم چطوره ADSL اشون، وایرلسشون که محشر بود، سرویس های سیستک فقط تنها بدی اش نداشتن دانلود رایگان است ولی اگه پینگ زیر 100 بده، اصلاً دانلودش مهم نیست، لینک هام رو جمع میکنم میدم دوستان دانلودر برام بگیرند ارزون تر هم در میاد.

gheysar.

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,507
سرویس 1 مگ دارم از مخابرات.شبا رایگان(1تا6).4-5 روزی نبودم استفاده کنم الان دو سه روزه سرعت دانلودم شده220.(اندازه ی 2 مگ)

bardiav

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
من که هم شکایت کردم و هم دیروز رفتم مرکز و سرویسم رو جمع کردم، بهشون هم گفتم وقتی 2 مگابیت نامحدود و بالاتر از اون رو ارائه دادید مشترک میشم دوباره. خلاص!

فعلاً یه خط سرویس از پیشگامان دارم که برای وب گردی هام استفاده میکنم، سیستک هم به تازگی تو مرکز ما سرویس دهیش آغاز شده، میخوام برم از اونها هم یه سرویس بگیرم ببینم چطوره ADSL اشون، وایرلسشون که محشر بود، سرویس های سیستک فقط تنها بدی اش نداشتن دانلود رایگان است ولی اگه پینگ زیر 100 بده، اصلاً دانلودش مهم نیست، لینک هام رو جمع میکنم میدم دوستان دانلودر برام بگیرند ارزون تر هم در میاد.
از پیشگامان راضی هستی؟ سرعت و پینگ و قطعیش چطوریه؟

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
از پیشگامان راضی هستی؟ سرعت و پینگ و قطعیش چطوریه؟

سرعت وب گردی اش نرماله، ف یل شکن هم مثل باقی شرکت ها اکثر استانداردها کار نمیکنه چون از سمت خود شرکت بلاک نیست، P2P خوبه تو ساعات رایگان ولی تو ساعات روز خیلی سرعتش کمه (حدود یک چهارم سرعت پهنای باندتون محدود میکنند P2P رو گمونم) پینگش عشقیه، ولی پایین 200 نگرفتم هیچوقت با سرورهای اروپایی، از مخابرات همیشه تو شبکه های داخلی 50 میلی ثانیه بالاتره، تو سرورهای خارجی هم 50 تا 100 بعضی وقت ها بیشر از مخابراته.

پکت لاست هم قر و قاطی میزنه، حدود 1 تا 3 درصد رو حداقل داره.

سرعت تک کانکشن با سرورهای داخلی خوبه، سرورهای خارجی افتضاحه.

من این سرویس رو فقط برای وب گردی و روی یک خط دیگه داشتم که توی خونه شیر کرده بودم برای استفاده عمومی، البته من 2 مگابیت تا 4 مگابیتش رو استفاده میکنم، بالاتر از اون روی خطم مشکل سازه به دلیل سیم کشی خیلی قدیمی و بد ساختمونمون (مجتمع مسکونیه)

حالا تا سرویس بعدی ام رو بگیرم دارم کج دار مریض از این استفاده میکنم، بهترین گزینه ای که داره ترافیک ارزونش در هنگام خرید بسته های حجم بالا است. بسته 100 گیگابایتی اش حدود گیگی 2 هزار تومان میافته.

S H 4 H 4 i3

Registered User
لایک‌ها
1,483
دوستان سرعت وپینگ سرویسای محدود و نامحدود مخابرات به چه صورته؟
منطقه به منطقه فرق داره تهران؟

Sent from my HUAWEI Y300-0000 using Tapatalk

S H 4 H 4 i3

Registered User
لایک‌ها
1,483
سرویس 1 مگ دارم از مخابرات.شبا رایگان(1تا6).4-5 روزی نبودم استفاده کنم الان دو سه روزه سرعت دانلودم شده220.(اندازه ی 2 مگ)

کمپین بهاره با پیش پرداخت گرفتید؟

pooya87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
335
دوستان سرعت وپینگ سرویسای محدود و نامحدود مخابرات به چه صورته؟
منطقه به منطقه فرق داره تهران؟

نامحدودهاش تا حالا سرعتش همونیه که باید باشه یعنی 256 با سرعت 28-30 کیلوبایت بر ثانیه و 512 با سرعت حدود 60 کیلوبایت بر ثانیه دانلود میکنه
من از این دوتا مطئنم چون خودم و دوستام داریم استفاده میکنیم.
ولی پینگ افتضاحه

S H 4 H 4 i3

Registered User
لایک‌ها
1,483
دوستان سرعت و پینگ محدود به چه صورته؟128 - 256- 512- 1mb

Last edited:

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
دوستان سرعت و پینگ محدود به چه صورته؟128 - 256- 512- 1mb

بستگی به مرکز، تجهیزات مرکز، کابل کشی و نوع کابل بین مرکز تا مودم شما (ترمینال ها، انشعاب ها ......) مودم و تجهیزات روی خط و خیلی چیزهای دیگه داره. یه بررسی اجمالی تو همین تاپیک بکنی، پینگ شبکه داخلی مخابرات بین 1 تا 200 میلی ثانیه از یه کاربر تا کاربر دیگری متفاوته، پینگ سرور های اروپایی و 8.8.8.8 هم از 80 میلی ثانیه تا 500 میلی ثانیه گزارش شده.

خود من مرکز قدوسی مخابرات 2 تهران با شبکه های داخلی ماکزیمم 5 میلی ثانیه و با سرورهای اروپایی دور و بر 100 میلی ثانیه پینگم بود، البته تخلیه کردم چند روز پیش مخابراتم رو. سرعت هاش هم تا همون حدی هست که خریداری میکنید (تهران)، اگه سرعت بالا میخواهید باید سرویس ها 5 یا 10 مگابیتی اش را خریداری کنید، و اگر نه مثل شرکت های دیگه نمیاد برای 128 سرویس شما رو 10 مگ ببنده.

بالا