• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

pafj1989

Registered User
لایک‌ها
7
سلام، من 256 دارم ، دانشجو هستم می خوام برم 512 بگیرم ! یکی میاد میگه "من 512 گرفتم به راحتی" یکی دیگه میاد میگه " 256 هم به زور دادن به ما!!" آخر سر 512 میدن به دانشجو کارشناسی یا نه ؟!!!

pirate123

Registered User
لایک‌ها
58
سلام، من 256 دارم ، دانشجو هستم می خوام برم 512 بگیرم ! یکی میاد میگه "من 512 گرفتم به راحتی" یکی دیگه میاد میگه " 256 هم به زور دادن به ما!!" آخر سر 512 میدن به دانشجو کارشناسی یا نه ؟!!!

به دانشجوی کارشناسی که 256 هم نمی دادند. من خودم پارسال با گواهی اشتغال به تحصیل ارشد به زور 256 گرفتم. البته الان فکر کنم یه کم آسون تر شده باشه. به هر حال منطقه با منطقه هم فرق می کنه. باید از مرکز تلفنتون دقیقشو بپرسی.

mesgar

Registered User
لایک‌ها
1

من دانشجوی ارشدم با کارت دانشجویی ارشد این هفته از مخابرات 512 نامحدود گرفتم . یه درخواست مینویسی (توش مینویسی دانشجویی و برای مطالعات علمی:cool: از این دلایل)اگه رئیس مرکز موافقت کنه بهت میدن جدیدا دارن راحت میگیرن حتی 256 بدون چیزی تو منطقه ما میدن
تازه من اصل کارت دانشجوییم رو هم نشون ندادم با همون کپیش قبول کرد حتی نامه از دانشگاه هم نخواستند
درضمن من مخابرات خوشقدم هستم

mahni1390

Registered User
لایک‌ها
223

سلام
منطقه با منطقه فرق داره.
بستگی به مدیرش داره.

darvish1900

Registered User
لایک‌ها
116
من دانشجوی ارشدم با کارت دانشجویی ارشد این هفته از مخابرات 512 نامحدود گرفتم . یه درخواست مینویسی (توش مینویسی دانشجویی و برای مطالعات علمی:cool: از این دلایل)اگه رئیس مرکز موافقت کنه بهت میدن جدیدا دارن راحت میگیرن حتی 256 بدون چیزی تو منطقه ما میدن
تازه من اصل کارت دانشجوییم رو هم نشون ندادم با همون کپیش قبول کرد حتی نامه از دانشگاه هم نخواستند
درضمن من مخابرات خوشقدم هستم

lمتاسفانه یا خوش بختانه این امر بستگی به مدیر مرکز مخابراتی داره یک یعشقش میکشه با کارت دانش آموزی 256 میده یک با کارت کارشناسی ارشد.
من خودم با کارشناسی ارشد گرفتم 256. اون موقع 512 به کسی نمیدادند الان رو نمیدونم . چون به 512 احتیاج ندارم دنبالش نبودم.

وقتی سرعت دانلود100 مگ در ثانیه رو میبینی دیگه اینها با چشمت نمیاد.

متال

Registered User
لایک‌ها
0
سلام مگه نمیگین قبلا داتک داشتین؟
پس مودم دارین دیگه. فقط تنظیمش کنین.
پینگش مناسبه - البته به منطقه بستگی داره - برای بازس خوبه.

اره ولی مودم برا 5 ساله پیشه تو بازی گیر میکنه یهو وقتی پلیر ها زیادن
خوب بود چند ماهی اینطوری شده از دوستم پرسیدم گفت مودمت هنگ میکنه(اصلا همچین چیزی داریم؟)
مودم d link با مخابرات مشکل نداره؟ سره مودم موندم چی به مخابرات میخوره

پسره خوب

Registered User
لایک‌ها
2,160
اره ولی مودم برا 5 ساله پیشه تو بازی گیر میکنه یهو وقتی پلیر ها زیادن
خوب بود چند ماهی اینطوری شده از دوستم پرسیدم گفت مودمت هنگ میکنه(اصلا همچین چیزی داریم؟)
مودم d link با مخابرات مشکل نداره؟ سره مودم موندم چی به مخابرات میخوره

من تا همین یه ساعت پیش کلی مشکل داشتم با اینترنته مخابرات زنگیدم بهشون خداروشکر یکیشون که یکم حالیش بود گفت مودمتو ریست کن از اول نصب کن الان کاملا درس شده!! مودمم دی لینکه

متال

Registered User
لایک‌ها
0
خودشون مودم دارن بگیریم؟
مرکز مخابرات ما نبوت هست کسی داره ؟ خوبه؟

mahni1390

Registered User
لایک‌ها
223
خودشون مودم دارن بگیریم؟
مرکز مخابرات ما نبوت هست کسی داره ؟ خوبه؟

سلام بله دوست عزیز مودم ها هم فریم ور دارن واسه خودشون یک شخصیتی هستند. امکان داره هنگ کنن. ولی می تونید ریست کامل کنید و از اول دوباره تنظیم کنید روی سرویس جدید فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد.

mosolini

Registered User
لایک‌ها
23
دوستان هزینه راه اندازی اولیه اش چقدر هست من شاتل دارم می خوام از مخابرات بگیرم 128 با ترافیک 3گیگ TE1A

darvish1900

Registered User
لایک‌ها
116
دوستان هزینه راه اندازی اولیه اش چقدر هست من شاتل دارم می خوام از مخابرات بگیرم 128 با ترافیک 3گیگ TE1A

مخابرات از این دزدی ها نداره . هزینه ای برای راه اندازی نمیگیره

darvish1900

Registered User
لایک‌ها
116
امروز رفتم مخابرات برای 512 گفت نمیدیم گفتم بابا 256 با کارشناسی ارشد دادید مخابراتای دیگه با کارت دانش آموزی میدن ارزش نداره؟
گفت 512 به بالا دست منطقه است نه دست مخابرات. خلاصه با کلی زور تقاضا نوشتیم و نامه که تو پرونده بود کارت دانشجویی رو هم براشون کپی کردم گذاشتم. حالا بعدا معلوم میشه قبول میکنند یا نه.
فکر کنم بی افته بعد عید.حالا تیری تو تاریکی یا میخوره یا نمیخوره ضرر نداشت

pafj1989

Registered User
لایک‌ها
7
امروز رفتم مخابرات برای 512 گفت نمیدیم گفتم بابا 256 با کارشناسی ارشد دادید مخابراتای دیگه با کارت دانش آموزی میدن ارزش نداره؟
گفت 512 به بالا دست منطقه است نه دست مخابرات. خلاصه با کلی زور تقاضا نوشتیم و نامه که تو پرونده بود کارت دانشجویی رو هم براشون کپی کردم گذاشتم. حالا بعدا معلوم میشه قبول میکنند یا نه.
فکر کنم بی افته بعد عید.حالا تیری تو تاریکی یا میخوره یا نمیخوره ضرر نداشت

من امروز رفتم با کارت دنشجویی کارشناسی 512 گرفتم! بعد تازه گفت 1 مگ هم ما مشکلی نداریم برات درخواست می زنیم ولی بعدش که نامت بره منطقه ببینن حقوقی نیستی قبول نمی کنند! کلا 512 به پایین رو راحت می تونن بدن !

darvish1900

Registered User
لایک‌ها
116
من امروز رفتم با کارت دنشجویی کارشناسی 512 گرفتم! بعد تازه گفت 1 مگ هم ما مشکلی نداریم برات درخواست می زنیم ولی بعدش که نامت بره منطقه ببینن حقوقی نیستی قبول نمی کنند! کلا 512 به پایین رو راحت می تونن بدن !

زنگ زدم میگه فعلا نمیدیم درخواستت رد شده که البته مطمئن هستم نفرستادن./ گفت بعد عید حالا بیا ببینم چی میشه که اون هم باز سر کاری./ حالا از طریق اینترنت و و پرتال مخابرات تقاضا میکنم. البته دیگه رفت برای بعد عید

alfredo

نفر اول عکاسی با موبايل
لایک‌ها
325
سلم دوستان.
من یکی دو ماهی هست که با image.google مشکل پیدا کردم. هیچ عکسی لود نمیشه ! هیچی ! فقط قابهای عکسها و اسمهاشون میان توی تصویر...
شماها مشکلی ندارید؟

دانلود مستقیم هم روی 25 کیلو تا 30 هست ولی توررنت خودشو بکشه 15 کیلو میگیره !

Last edited:

tvradio

Registered User
لایک‌ها
4
سلام دوستان عزیز من یک سوالی دارم خواهش میکنم جواب بدهید دوستانی که غرب تهران زندگی میکنند سرعت

دانلود سرویسهای نامحدود 128 و 256 و 512 به ترتیب سرعت دانلودش با این سرعتهای مختلف از چند تا چند هستش لطفا خواهش میکنم

کسانی که در غرب تهران هستند منطقه 5 و 21 تهران لطفا جواب سوال من را بدهید باتشکر از شما

دوستان عزیز

بالا