برگزیده های پرشین تولز

بررسی و آنالیز ICO ها

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
اگر وارد ی صرافی شد و خبری ازش شد اطلاع بدید اینجااا

MR.Exchan9er

Registered User
لایک‌ها
359
در مورد سوالی که دوست عزیزم در این قسمت پرسیدند خواستم یه توضیحی بدم. با توجه به کمبود وقت مجبور شدم خلاصه توضیح بدم ولی اگه سوالی داشتید بپرسید تا توضیح بدم.

توکن ها از یلاک چین های مختلفی به وجود میان که کلا چند نوع هستند.
1. توکن از بلاک چین ethereum
2. " " Wave
3. " " Neo
4. " " Komodo
5. " " Omni
6. " " Nem
7. " " Comsa که تازه به وجود اومده

معمولترینشون توکن هایی هستند که از طریق پروتکل Ethereum ساخته میشن.
حالا این توکن ها برای چی به وجود اومدن؟
برای اینکه استارت آپ ها دیگه به صورت سنتی سهام خودشون رو از طریق بورس به فروش نزارند شخصی به نام Vitalik بلاک چینی رو لبداع کرد تا شرکت ها سهام خودشون رو از طریق Coin به مردم عرضه کنند که در اتریوم میگن قرارداد هوشمند یا Smart contract
توزیع توکن های اون شرکت از طریق استاندارد ERC20 در اتریوم امکان پذیر هست.
به این صورت که فکر کنید استارت آپی به دنبال جذب سرمایه هست وتوکن خودش رو از طریق برنامه نویسی solidity میسازه و 50% توکن ها رو به عموم میفروشه. به طور مثال 50 میلیون توکن رو به عموم مبفروشه و قیمت هر توکن هم 1 دلار و Total supply اون ارز یا توکن میشه 100 میلیون....این فروش در مرحله ICO انجام پذیر هست و مردم با پرداخت فقط اتروم میتونند صاحب اون توکن بشند. چون همونطور که گفتم باید از بلاک چین اتریوم و استاندارد ERC20 استفاده کنند./ این استاندارد برای قیمت گذاری و شیکه توزیع توکن هست. مثلا به این صورت تغریف میشه که به ازای سرمایه گذاری 1 اتریوم ؛ تعداد 1000 توکن به آدرس اتریوم سرمایه گذار ارسال بشه.

amin_eshgh

Registered User
لایک‌ها
209
در مورد سوالی که دوست عزیزم در این قسمت پرسیدند خواستم یه توضیحی بدم. با توجه به کمبود وقت مجبور شدم خلاصه توضیح بدم ولی اگه سوالی داشتید بپرسید تا توضیح بدم.

توکن ها از یلاک چین های مختلفی به وجود میان که کلا چند نوع هستند.
1. توکن از بلاک چین ethereum
2. " " Wave
3. " " Neo
4. " " Komodo
5. " " Omni
6. " " Nem
7. " " Comsa که تازه به وجود اومده

معمولترینشون توکن هایی هستند که از طریق پروتکل Ethereum ساخته میشن.
حالا این توکن ها برای چی به وجود اومدن؟
برای اینکه استارت آپ ها دیگه به صورت سنتی سهام خودشون رو از طریق بورس به فروش نزارند شخصی به نام Vitalik بلاک چینی رو لبداع کرد تا شرکت ها سهام خودشون رو از طریق Coin به مردم عرضه کنند که در اتریوم میگن قرارداد هوشمند یا Smart contract
توزیع توکن های اون شرکت از طریق استاندارد ERC20 در اتریوم امکان پذیر هست.
به این صورت که فکر کنید استارت آپی به دنبال جذب سرمایه هست وتوکن خودش رو از طریق برنامه نویسی solidity میسازه و 50% توکن ها رو به عموم میفروشه. به طور مثال 50 میلیون توکن رو به عموم مبفروشه و قیمت هر توکن هم 1 دلار و Total supply اون ارز یا توکن میشه 100 میلیون....این فروش در مرحله ICO انجام پذیر هست و مردم با پرداخت فقط اتروم میتونند صاحب اون توکن بشند. چون همونطور که گفتم باید از بلاک چین اتریوم و استاندارد ERC20 استفاده کنند./ این استاندارد برای قیمت گذاری و شیکه توزیع توکن هست. مثلا به این صورت تغریف میشه که به ازای سرمایه گذاری 1 اتریوم ؛ تعداد 1000 توکن به آدرس اتریوم سرمایه گذار ارسال بشه.
مختصر و مفید ممنون
ولی از کجا بفهمیم کدام کوین ها قرار بیان وآینده دارن ؟
بعدش چطوری بخریمشون قبل ورود به صرافی ؟ سایت خودشون میفروشه یا ..؟ اینم اگه نحوه های مختلفشو توضیح بدید خوبه

MR.Exchan9er

Registered User
لایک‌ها
359
درود
لطفا نظرتون رو درمورد cryptoxchanger هم بفرمایید. اون تاپیک پاسخی نگرفتم.
سپاس
چون صاحب coinexchange ناشناس هست، برای سرمایه گذاری نمیتونم پیشنهاد بدم. برای سرمایه گذاری پروژه های بهتری هم وجود داره.
مختصر و مفید ممنون
ولی از کجا بفهمیم کدام کوین ها قرار بیان وآینده دارن ؟
بعدش چطوری بخریمشون قبل ورود به صرافی ؟ سایت خودشون میفروشه یا ..؟ اینم اگه نحوه های مختلفشو توضیح بدید خوبه

کوین هایی که قرار هست بیاد و میتونید تو این سایت ها پیدا کنید:
https://www.icoalert.com/
https://icobazaar.com/
http://icorating.com/
https://icobench.com/

برای خرید توکن از طریق ICO باید وارد سایت همون توکن بشید و از طریق اتریوم توکن هاتون رو خریداری کنید.
چطور؟
شما باید یک اکانت در سایت Myetherewallet داشته باشید تا بتونید توکن هاتون رو از طریق کیف پول شخصیه اتریومتون خرید کنید [چون توکن ها معمولا از بلاک چین اترویم هست، میتونید از قسمت Custom token توکنی رو که خریداری کردید اضافه کنید در اکانتتون.. این هم لینک آموزش ویدئو یوتیوب] و اکانتتون رو اتریوم شارژ کنید تا از طریق ERC20 توکنتون رو خریداری کنید. شما نباید موقع خرید توکن از اکسچنج اتریوم پرداخت کنید و فقط باید از Myetherewallet استفاده کنید.

MR.Exchan9er

Registered User
لایک‌ها
359
به نظر گذینه قوی نمیاد!
بهترین پیشنهادم برای سرمایه گذاری در ICOها این ها هستند:

ICON
COMSA - the ICO Solution for Centralized Businesses
Wanchain - Cross-Chain Smart Contracts with Privacy Protection

در این تاریخ 3 تا پروژه معرفی کردم.
نتایج:
ICON = 20x افزایش 20 برابری سرمایه.
Comsa = 3x افزایش 3 برابری سرمایه، سرمایه گذار [افزایش قیمت از امروز شروع شده]

تبریک به دوستانی که سرمایه گذاری کرده بودند.

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
در این تاریخ 3 تا پروژه معرفی کردم.
نتایج:
ICON = 20x افزایش 20 برابری سرمایه.
Comsa = 3x افزایش 3 برابری سرمایه، سرمایه گذار [افزایش قیمت از امروز شروع شده]

تبریک به دوستانی که سرمایه گذاری کرده بودند.
comsa به نظرت قیمتش رو نگه میداره ico ها معمولا با قیمت بالا وارد میشن بعدش افت میکنن

MR.Exchan9er

Registered User
لایک‌ها
359
comsa به نظرت قیمتش رو نگه میداره ico ها معمولا با قیمت بالا وارد میشن بعدش افت میکنن

به نظر من قیمت واقعی Comsa بین 20 تا 50 دلار هست ولی این قیمت رو تو بازه زمانی بلند مدت میتونیم ببینیم نه کوتاه مدت. مثل اتر یا هر ارز دیگه ای.
به نظرم چون ژاپنی ها پشت این ارز هستند، بی گدار به آب نمیزنن و قیمت پایینتر از این نخواهد اومد و قیمت رو روی 2 تا 3 دلار ثابت نگه میدارند.

یک مسئله ای مهمی که هست اینه که Comsa مثل اتریوم داره عمل میکنه و خودش بلاکچین اختصاصی داره.Mijin blockchain ... اگر افرادی که تو بازار کریپتو دارن فعالیت میکنند و وقتی این ارز وارد اکسچنج های بزرگ بشه، قیمتش خیلی نوسانی میشه. شاید حتی به 100 دلار هم برسه... همه چیز بستگی به تیمش داره.

spiral

Registered User
لایک‌ها
347

siavash-61

Registered User
لایک‌ها
444
سلام،
بله مناسب هست، برای بلند مدت خیلی سودآور میتونه باشه.
عزیز شرمنده من قسمت فروش ICO ها رو دقیق متوجه نشدم. اینا بعد یه مدت به صورت یک کوین وارد صرافی ها میشن و میتونیم اونجا مثل کوینهای دیگه بفروشیم یا فروششون قضیش فرق میکنه؟

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
عزیز شرمنده من قسمت فروش ICO ها رو دقیق متوجه نشدم. اینا بعد یه مدت به صورت یک کوین وارد صرافی ها میشن و میتونیم اونجا مثل کوینهای دیگه بفروشیم یا فروششون قضیش فرق میکنه؟
بله یک حالت پیش فروش هست فعلا سمت ico نرید چون 99 درصد وقتی وارد صرافی میشن قیمتها به شدت افت میکنه که اون زمان موقع خرید

spiral

Registered User
لایک‌ها
347
به نظر گذینه قوی نمیاد!
بهترین پیشنهادم برای سرمایه گذاری در ICOها این ها هستند:

ICON
COMSA - the ICO Solution for Centralized Businesses
Wanchain - Cross-Chain Smart Contracts with Privacy Protection
سلام
اگه امکانش هست خرید COMSA توضیح بدین چون اولین بار هست که میخوام خرید کنم
تو سایت https://tokensale.comsa.io حساب باز کردم یه حساب اتریوم MyEtherWallet باز کردم کیف EXODUS هم نصب کردم بعدش چیکار باید بکنم ؟

فایل های ضمیمه

• COMSA.jpg
    COMSA.jpg
    70.9 KB · نمایش ها: 2

MR.Exchan9er

Registered User
لایک‌ها
359
سلام
اگه امکانش هست خرید COMSA توضیح بدین چون اولین بار هست که میخوام خرید کنم
تو سایت https://tokensale.comsa.io حساب باز کردم یه حساب اتریوم MyEtherWallet باز کردم کیف EXODUS هم نصب کردم بعدش چیکار باید بکنم ؟
زمان ICO به پایان رسیده. برای خرید باید از طریق سایت Etherdelta اقدام کنید. قبل از اینکه خرید کنید ابتدا تو یوتیوب سرچ کنید که چطور میشه یک توکنی رو از etherdelta خریداری کرد. اگر etherdelta براتون پیچیده هست، صبر کنید تا یک اکسچنج دیگه ای این توکن رو قبول کنه بعد از طریق اون اکسچنج خریداری کنید.
لینک خرید comsa در Etherdelta:
https://etherdelta.com/#0xf83301c5cd1ccbb86f466a6b3c53316ed2f8465a-ETH

spiral

Registered User
لایک‌ها
347
عرضه مجدد داره؟ یا دیگه باید از etherdelta بخریم؟

MR.Exchan9er

Registered User
لایک‌ها
359
بالا