برگزیده های پرشین تولز

برنامه براي اينكه عكسها رو بصورت كليپ و با آهنگ نشون بده

varian

Registered User
لایک‌ها
1
منو يه برنامه ميخوام كه با اون عكسهاي دوربينم رو پشت سر هم بصورت كليپ وبا آهنگ پخش كنه
من ميخوام كه اين كليپ رو رو سي دي رايت كنم و تو وي سي دي قابل ديدن وشنيدن باشه
در ضمن كليپ هاش ونحوه نمايش عكشها قشنگ وانتخابي باشه
من اينكارو تو كامپيوتر با برنامه Acdc انجام ميدم وخيلي هم قشنگ ميشه ولي اون رو سيدي رايت نميشه
يا اينكه من بلد نيستم :(

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
عزيز جان برادر يه نرم افزار خيلي خوب و راحت هست به نام ulead video studio كه آخرين نگارشش 8 هست اينكارتو انجاك ميده حتي خروجي وي سي دي هم بهت ميده و ميتوني توي دتگاههاي وي سي دي پلير اونو نمايش بدي ميتوني روي عكس هات هر صدايي رو بزاري و ميتوني حالت گذار (transaction) هم بين تصاويرت بزاري خلاصه در آخر يه آلبوم خوشگل و با مزه درست ميشه

varian

Registered User
لایک‌ها
1
آقا اين برنامه كه گفتي كار كردن با اون ساده هست يا نه ؟
از كجا گير بيارم ؟ لينك سراغ داري؟

Jacky

مدیر بازنشسته - فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
34
اگه مي خواي خيلي راحت اين كار رو بكني ، با استفاده از بعضي نرم افزار هاي رايت مثل WinOnCD مي توني اين كار رو بكني . خيلي راحت عكس هات رو مي ريزه داخلش و زمان پخش براي هر عكس رو تعيين مي كني و بعد به ميزان مدت كل ، آهنگهاي مورد نظرت رو داخل همونجا مي ريزي .حتي مي توني براي هر يك از عكس ها يك قاب و فريم دور اون بندازي . البته دستگاه VCD‌ات بايد از استاندارد VCD2 پشتيباني بكنه .

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
بله کار باهاش بسیار ساده تر از پری مری هست ولی دانلود اون به صرف نیست چون حجم زیادی داره بهتره به نرم افزار فروشی ها مراجعه کنی و یک سی دی کامل- اولید - رو که شمال اولید استدیو 7 هم هست بخری (

بالا