• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

برنامه روزانه مراقبت از پوست برای مامانا

a_gadget

Registered User
تاریخ عضویت
13 ژانویه 2014
نوشته‌ها
93
لایک‌ها
40
سن
32
برنامه روزانه مراقبت از پوست برای مامانا

۰۹دی ۱۳۹۲ | زندگی سالم

v.jpg


برنامه روزانه مراقبت از پوست برای مامانا

با وجود اینهمه کرم و محصولات زیبایی مختلف، مشکلات جورواجور پوستی، و وقت خیلی کم، خیلی از ماها نمیدونم که چه محصولی رو در چه موقعی از از روز و یا در چه شرایطی باید استفاده کنیم. مامان ها که از همه سرشون شلوغ تره، بیشتر از همه با این مشکل مواجه میشن. اما هر کار مهمی، با یه برنامه ریزی درست حل میشه.


سینره یک کمپین برای مامان های بالای ۴۰سال درست کرده که توی اون برنامه هایی برای مراقبت از پوست و زیبایی بر اساس نوع پوست و شرایط روزانه بهتون میده. توی این کمپین یک قسمت خیلی کاربردی برای مامان ها وجود داره که بهمون میگه در طول روز چه کارهایی رو برای مراقبت از پوستمون باید انجام بدیم. مثلا از صبح که بیدار میشیم، باید صورتمون رو با آب ولرم و شوینده بشوییم. مرطوب کننده و بعد کرم های دور چشم بزنیم و… اگر قراره بیرون از خونه بریم، قبلش باید چه کارهایی انجام بدیم و اگه توی خونه میمونیم چطور؟ و در آخر هم کارهایی که هر مامانی در این سن و سال باید قبل از به خواب رفتن انجام بده رو برامون مشخص میکنه.


اینجوری هر مامانی، هر چقدر هم که سرش شلوغ باشه و با محصولات بهداشتی آشنا نباشه، میتونه برای خودش یه برنامه ی دقیق و مطمئن داشته باشه، که سلامتی و زیبایی پوستش رو تضمین میکنه. فقط یادتون باشه، اگر همین نکات کوچک رو سرسری بگیریده، ممکنه آسیب هایی به پوستتون بزنید که بعدا درمانشون خیلی سخت تر میشه. قطعا پیشگیری بهتر از درمانه.


اگه خودتون جزو گروه خانوم های ۴۰+ هستید، این برنامه مال شماست. اگر هم مادر یا یکی از نزدیکانتون در این سن سال هست، این برنامه رو بهشون معرفی کنید تا بدونن توجه کردن به سلامتی خودشون هم باید جزو اولویت های زندگیشون باشه. هوای مامان ها رو داشته باشیم!برای دیدن برنامه روزانه مراقبت از پوست مامان ها اینجا رو کلیک کنید.

۰۹دی ۱۳۹۲ | زندگی سالم

خانه > سینره > برنامه روزانه مراقبت از پوست برای مامانا

منبع
 
بالا