برگزیده های پرشین تولز

برنامه هاي ناياب

farhad12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من که کلا غیرفعالش کردم ، اعصاب خورد میکنه به جای غلط یابی !!!
آره كاملا اعصاب خورد كنه
نسخه جديدي ازش نيومده؟ يا چيزي كه مثلا بشه بجاي اين ازش توي ورد استفاده كرد؟

Mohammadirani@

Registered User
لایک‌ها
10
نسخه جدید که ندیدم ، افیس 2007 رو هم تست نکردم ببینم غلط یابیش چطوریاست ، از دوستان کسی اگر تست کرده بیاد بگه چطوره ؟؟!

Parham

Registered User
لایک‌ها
2
اين اوردم بالا يه سوال بپرسم
اين غلط گير فارسي ماكروسافت چرا اصلا درست كار نميكنه
زير همه ي كلمه ها خط قرمز مي كشه !
چون از حروف استاندارد فارسی استفاده نمیکنید. اگر دقت کنید حرف «ي» که شما تایپ کردید یک دو نقطه زیرش داره و عربی هست. ولی حرف «ی» فارسی اون دو نقطه رو نداره. برای همین Word غلط میگیره. برای اطلاعات بیشتر اینجا رو بخونید: http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=473297&postcount=4
بعد از مطالعه اون مطلب، برای تغییر کیبورد هم به جای اون فایل آخر از این فایل استفاده کنید: KeyboardChanger. این برنامه رو نوشتم که کار راحت تر انجام بشه. همون Standard Keyboard رو انتخاب کنید. تو ویندوز ویستا به صورت Run As Administrator اجرا کنید.

farhad12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چون از حروف استاندارد فارسی استفاده نمیکنید. اگر دقت کنید حرف «ي» که شما تایپ کردید یک دو نقطه زیرش داره و عربی هست. ولی حرف «ی» فارسی اون دو نقطه رو نداره. برای همین Word غلط میگیره. برای اطلاعات بیشتر اینجا رو بخونید: http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=473297&postcount=4
بعد از مطالعه اون مطلب، برای تغییر کیبورد هم به جای اون فایل آخر از این فایل استفاده کنید: KeyboardChanger. این برنامه رو نوشتم که کار راحت تر انجام بشه. همون Standard Keyboard رو انتخاب کنید. تو ویندوز ویستا به صورت Run As Administrator اجرا کنید.
شما خودت بعد از تغيير اين فايلها با غلط گير فارسي ماكرو سافت كار كردي؟
چون من يادمه يك بار اين فايل kbdfa رو يكبار در حالت سيف مود جايگزين كردم
ولي بازم مشكل داره اين غلط گير

farhad12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فكر كنم مشكل فونت ها باشن
چون افونتها استاندارد نيستن اين مشكل بوجود مياد
ولي اون كسي كه اين غلط گير رو نوشته اونو با چه فونتي سازگار كرده
من از تهوما گرفته تا times new roman رو امتحخان دكردم ولي مشكل باقي بود

Parham

Registered User
لایک‌ها
2
شما خودت بعد از تغيير اين فايلها با غلط گير فارسي ماكرو سافت كار كردي؟
چون من يادمه يك بار اين فايل kbdfa رو يكبار در حالت سيف مود جايگزين كردم
ولي بازم مشكل داره اين غلط گير
بله فرهاد جان!
همین فایل kbdfa یا یه فایل دیگه؟ الان این برنامه ای که من گذاشتم، سه تا کیبورد یعنی سه تا فایل kbdfa داره. یکی فایل اصلی که همراه ویندوز XP هست. یکی فایل kbdfa که بیشتر معوله (جای حروف فارسی نسبت به آرایش اصلی ویندوز تغییر داره ولی همون مشکل «ك» و «ي» عربی رو داره که احتمالا شما اینو منظورته) و یه فایل دیگه که کیبورد استاندارد هست (چه از نظر آرایش حروف فارسی و چه از نظر استفاده از حروف فارسی صحیح.)

Parham

Registered User
لایک‌ها
2
فكر كنم مشكل فونت ها باشن
چون افونتها استاندارد نيستن اين مشكل بوجود مياد
ولي اون كسي كه اين غلط گير رو نوشته اونو با چه فونتي سازگار كرده
من از تهوما گرفته تا times new roman رو امتحخان دكردم ولي مشكل باقي بود
شما اون متنی که لینک دادم مطالعه کردید؟! اگر اون رو به دقت مطالعه کنید، به تمامی مشکلات و موارد موجود آگاه میشین.

farhad12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما اون متنی که لینک دادم مطالعه کردید؟! اگر اون رو به دقت مطالعه کنید، به تمامی مشکلات و موارد موجود آگاه میشین.
اقا تشكر، خيلي راهنماي خوبي بود، مشكل حرف ي رو حل كرد ،( تو يه سيستم ديگه امتحان مردم ) فقط يه سوال اون 3 تا فايل كه در كي بورد جنجر هم هست بايد 3 تاشون كپي بشن توي سيستم 32؟ يا ....؟
مرسي
بعد اينكه اگه من متون رو با اين آرايش و فايلهاي تغيير يافته زبان بنويسم در سيستم هاي ديگه كه اين تغييرات رو به احتمال زياد انجام ندادن اون متنها به هم نميريزن؟ مثلا فالهايي مثل ورد ؟

راستي حرف ژ رو چطور مي نويسن بعد از اين تغيير ؟

farhad12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ولی عجیبه روی یه سیستم کار می کنه ولی رو یه سیستم دیگه به محض باز کردن ورد و تایپ کردن توش ارور میده و ورد بسته میشه !

Parham

Registered User
لایک‌ها
2
اینکه ورد بسته میشه! مطمئنا ارتباطی به این تغییر آرایش کیبورد نداره!

farhad12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اینکه ورد بسته میشه! مطمئنا ارتباطی به این تغییر آرایش کیبورد نداره!
کاملا درسته
چون روی سیستم دیگه با همون نسخه ویندوز و همون نسخه ورد و حتی سایر برنامه ها مثل آنتی ویروس هم نصب کردم
توی اون راحت کار میکنه ولی توی این یکی نه !!!!!

4ng3l

Registered User
لایک‌ها
1
readiris 11 Me

سلام بچه ها من گرفتمش
هر کی خواست براش مجانی میفرستم
معرفتی - لوتی بازی
به خاطر این که قاطی پاتی نشه برید تو این تاپیک

http://forum.persiantools.com/t67612.html

web_doost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9

4ng3l

Registered User
لایک‌ها
1
آره بابا جان الان جلوم بازه

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
سلام
اين نرم افزارهاي شركت رايورز رو تا حالا كسي باهاش كار كرده؟ مخصوصاً واژه شناس.
چطوري مي تونم نسخه آزمايشي (يا كامل) اون رو با قيمت كم گير بيارم؟
لطفاً هر اطلاعي داريد، هر چند كوچيك باشه، بگيد. چون OCR فارسي رو خيلي لازم داره. نرم افزار RedIRIS رو هم براي OCR فارسي امتحان كردم ولي به درد نمي خوره. تو هر خط كلي غلط داره.

متشكرم

mohsen1111

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام

یه چیزی کوچولویی هم من بگم این نرم افزارDragon Naturally Speaking 9 653+468 MB 2cd

که قابلیت تایپ آنچه شما به انگلیسی می گید واون تایپ می کنه ازتون درابتدامی پرسه که به چه لهجه ای انگلیسی صحبت می کنید کلا کدوم کشور انگلیسی زبان یا لهجه آسیائی یا هندی و... بعد خودش رو بااین اطلاعات و همچنین اطلاعات راجع به تست خواندن یک چند صفحه کوچک متن انگلیسی شما وفق میده لازمه شما یک میکروفن کیفیت خوب و یادگیری قوانین این برنامه است چون بااستفاده ازاین برنامه وقوانینش شما می توانید تاحدودی از صفحه کلید بی نیاز شوید حتی برای ادیت متن و کلمه ودیگر امکانات برنامه کاربردش دروب و همچنین ارتباط تلفنی گوشی همراه شما با کامپیوترتون درمنزل یا دفترکارتون هست که می تونید توسط موبایل صحبت کنید و درکامپیوتر تایپ شود البته این برنامه هنوز کار داره تا بتونه به سطح استفاده کاربری سهل الوصول دست پیداکنه بهترین راه شمابرای تهیه اون اگه درایرانید که جلوی دانشگاه به قیمت فکر کنم خیلی ارزون:( واگه درخارجید بایدزحمت بکشید از فایلهای تورنت استفاده کنی:(:(د

باتشکر
محسن :rolleyes:

بالا