برگزیده های پرشین تولز

برنامه کمکی برای بازی تراوین

alik

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,232
سلام

دوستانی که تراوین بازی میکنند یک برنامه اتوماتیک جهت بازی تراوین که این خصوصیات را دارد:

1- برنامه خصوصیت اصلیش تمام اتوماتیک بودن است و شما تنظیم میکنید چه کارهایی روی دهکده شما انجام بدهد و میزارید میرید تا خودش کارها رو انجام بده :)

2- برنامه توسط مولتی هانتر قابل شناسایی نیست چون مثل یک بازی کن واقعی (یک ادم که پشت کامپیوتر نشسته) در تمام صفحات کلیک می کند و تمام کارها را مثل شما انجام میدهد پس هیچ وقت مولتی هانتر متوجه نمی شود خود شما دارید بازی می کنید یا این برنامه .

3- بصورت همزمان می توانید چند اکنت را توسط این برنامه روی یک کامپیوتر راه بندازید (یعنی چندتا دهکده رو بدید بهش براتون همه چیزشون ردیف میکنه) باز هم مولتی هانتر متوجه این کار شما نمی شود.

موارد فوق توسط خودم امتحان شده و مشکلی نداشتم.

امکانات برنامه (برای هر دهکده جداگانه قابل تنظیم است):

1- ساختمان ها را به هر سطحی که بخواهید میرساند کافیست بگید کدوم ساختمان را تا چه سطحی ببره بالا
2- منابع را از دهکده به هر جایی که بخواهید (مثل ارسال به اکنت اصلیتون) بصورت اتوماتیک انجام میدهد
3- هر تعداد سرباز و مهاجر و نیروی دیگری که بخواهید را میگید چندتا براتون میسازه
4- بصورت کاملا حرفه ای به دهکده هایی که تعریف می کنید حلمه میکند (مثلا دهکده های فارمتون رو تعریف میکنید مرتب بهشون حمله میکنه)
5- بالا بردن سطح نیروها بصورت اتوماتیک
6- خارج کردن اتوماتیک نیرو های شما از دهکده زمانیکه به دهکده شما دارن حمله میکنن (میتونید تنظیم کنید مثلا 50 ثانیه قبل از رسیدن نیروهای دشمن دهکده شما رو خالی کنه از نیرو که کشته نشن سربازها)
7-اتوماتیک از سایت تراوین خارج میشه و مجدد وارد میشه که مولتی هانتر متوجه استفاده از اسکریپت نشه

این اسکریپت خارجی هست ولی با سرور ایران کار نمیکنه که من ادیتش کردم و با سرور یک ایران هم تا امروز بازی کردم باهاش و بدون هیچ مشکلی جواب داده :) هر کسی خواست پ.خ بزاره :)

درضمن برنامه های مشابه هم هستند ولی این یک چیز دیگه است با این امکانات که گفتم :)

seebzamini

Registered User
لایک‌ها
17
حالا مجانیه یا باید از جیبمون پول خرج کنیم؟

alik

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,232
حالا مجانیه یا باید از جیبمون پول خرج کنیم؟
اینجا بازاره :) اندکی هزینه می پردازید عوضش دیگه پای کامپیوتر منتظر انجام شدن کارهای دهکدتون نمی شینید :)

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
واژه نخست سه نام اين شهر به ترتيب تاريخ ع ش ق
اگه می شه اسم برنامه رو بفرمایین , بنده یه چند موردیش رو امتحان کردم , البته همه رو هم زود حذف کردم.

alik

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,232
آقا travian bot اسم برنامه هست :) نسخه انگلیسیش روی سرور های ایران کار نمیکنه :)

seul

Registered User
لایک‌ها
261
برای بنده شرایطو ارسال کنید.
ممنون.

Last edited:
بالا