برگزیده های پرشین تولز

برنامه PHP Editor میخاستم

♂MAJID

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من برنامه لی میخاستم که بشه باهاش php ادیت کرد
مانند front page که html رو ادیت میکنه و میتونی تو قسمت نرمال ادیت کنی و کد hmtl بهت میده
من میخام برنامه ای باشه که این کارو در مورد php بکنه
آیا چنین برنامه ای هستش یا .........:happy: ؟

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
راستش من خودم تا حالا همچين برنامه اي نداشتم (و فرانت پيجم که به درد اين کار نميخوره) ولي تو مجله ي نرم افزار HTML Editor Pro رو براي اين کار معرفي کرده بود و نوشته بود که اين نرم افزار اديت HTML از PHP و CSS هم پشتيباني مي کنه. از ديگر توضيحاتش اينکه هنگام اديت مدها قادر هستيد وب سايت خود را به طور مستقيم از طريق پنجره اي مشاهده نماييد و تمام تغييرات ايجاد شده در آن را دنبال کنيد. در طي فرايند اديت و توسعه وب سايت ميتوانيد از فهتاد فرمان و کارکرد آماده که در سمت چپ ليست شده اند استفاده کنيد و آنها را به راحتي در مجموعه کدهاي صفحه وب خود جاي دهيد ... مثلا قرار بود اين برنامه هم رو CD همراه مجله باشه ولي انگاري يادشون رفته بود که بذارن! براي همين نميدونم آيا عملکردش واقعا به همين ترتيبي که توضيح دادنش واقعا هست يا نه. ولي از اونجايي که PHP رو هم ميتونه اديت کنه پس بايد برنامه ي به درد بخوري باشه.

يه برنامه ي ديگم بود به اسم PHP Maker ولي راستش من چيزي ازش سر درنياوردم، فکر کنم اگه تو گوگل بگرديد پيداش کنيد (حدودا 6 مگابايت بود سايزش و من از يکي از سايته هاي دانلود ايراني گرفته بودمش ولي آدرسش رو يادم نمياد).

♂MAJID

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از Persiana :
راستش من خودم تا حالا همچين برنامه اي نداشتم (و فرانت پيجم که به درد اين کار نميخوره) ولي تو مجله ي نرم افزار HTML Editor Pro رو براي اين کار معرفي کرده بود و نوشته بود که اين نرم افزار اديت HTML از PHP و CSS هم پشتيباني مي کنه. از ديگر توضيحاتش اينکه هنگام اديت مدها قادر هستيد وب سايت خود را به طور مستقيم از طريق پنجره اي مشاهده نماييد و تمام تغييرات ايجاد شده در آن را دنبال کنيد. در طي فرايند اديت و توسعه وب سايت ميتوانيد از فهتاد فرمان و کارکرد آماده که در سمت چپ ليست شده اند استفاده کنيد و آنها را به راحتي در مجموعه کدهاي صفحه وب خود جاي دهيد ... مثلا قرار بود اين برنامه هم رو CD همراه مجله باشه ولي انگاري يادشون رفته بود که بذارن! براي همين نميدونم آيا عملکردش واقعا به همين ترتيبي که توضيح دادنش واقعا هست يا نه. ولي از اونجايي که PHP رو هم ميتونه اديت کنه پس بايد برنامه ي به درد بخوري باشه.
يه برنامه ي ديگم بود به اسم PHP Maker ولي راستش من چيزي ازش سر درنياوردم، فکر کنم اگه تو گوگل بگرديد پيداش کنيد (حدودا 6 مگابايت بود سايزش و من از يکي از سايته هاي دانلود ايراني گرفته بودمش ولي آدرسش رو يادم نمياد).
ممنون از راهنمایی شما
43.gif
43.gif

♂MAJID

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از Persiana :

html editor pro رو test نکردم ولی phpmaker برای ساختن php هستش من میخام php ادیتش کنم مثل front page که html EDIT میکنه
بعنوان مثال من یه قالب php دارم میخام edit ش کنم !!!!:(

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292

♂MAJID

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
لینک برنامشو میدین من دانلود کنم تستش کنم ؟
اگه زحمتی نباشه ؟:rolleyes:

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292

♂MAJID

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
html editor pro رو test نکردم ولی phpmaker برای ساختن php هستش من میخام php ادیتش کنم مثل front page که html EDIT میکنه
بعنوان مثال من یه قالب php دارم میخام edit ش کنم !!!!:(
خب منم گفتم چيزي ازش نفهميدم! ولي گفتم شايد يه قلقي داشته باشه و شما بتونيد ازش اديت بگيريد که انگاري نشد. ولي ظاهرا به کمک جناب Behroozsara مشکلتون ديگه حل شد
34.gif

♂MAJID

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از Persiana :
خب منم گفتم چيزي ازش نفهميدم! ولي گفتم شايد يه قلقي داشته باشه و شما بتونيد ازش اديت بگيريد که انگاري نشد. ولي ظاهرا به کمک جناب Behroozsara مشکلتون ديگه حل شد
34.gif
فعلا که دارم دانلود میکنم ببینم تا بعد چه میشه :happy:

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
دوست عزيز
اگر برنامه ها به كارتان آمد لطفا نكات فني برنامه اي را هم كه استفاده كرديد در اينجا قيد بفرماييد شايد براي دوستان ديگر هم كه چنين مشكلي داشته باشند راهگشا باشد .

با سپاس از شما

♂MAJID

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از behroozsara :
دوست عزيز
اگر برنامه ها به كارتان آمد لطفا نكات فني برنامه اي را هم كه استفاده كرديد در اينجا قيد بفرماييد شايد براي دوستان ديگر هم كه چنين مشكلي داشته باشند راهگشا باشد .
با سپاس از شما
باشه جیـــــگر :cool:

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918

phpkar

Registered User
لایک‌ها
0
من خودم از فرانت پیج و نوت بد استفاده میکنم اما کاملترین برنامه رو بهترین معرفی میکنم که دیگه اصلا دور ور چیز دیگه نری !!!!!

Zend Studion 5.0
کرکش ماشاله ریخته خفن !
takdownload گذاشته بود چند وقت پیش

بالا