• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بزودی سایت royalgames.ir شروع به کار میکنه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

saeeid_skhm

Registered User
لایک‌ها
23
بالاخره من از زمانی که این تاپیک زده شده بود من داشتم میدیدم.
یا میومدن قهر میکردن استارتر تاپیکو میبستن میگفتن بعدا باز میکنیم.
یا طوری میگفتند بار جدیدمون قراره برسه و فلان که انگار موشک هوا میکردند. یا مثلا پس فرداش بارشون تموم میشد :general404:
اصلا یه ادم عاقل وضع کنونی رو مقایسه کنه با حرف ایشون میبینه کلا جور در نمیاد :rolleyes: فک کنم کلا تو بارشون 5 تا کنسول بود که این قدر سریع تموم شد و گر نه مردم چه توانایی مالیش رو داشته باشن چه نداشته باشن بالاخره یکم فکر میکنن همه نمیرن رو اون قیمت دو میلیون بگیرن :))
کلا مرتضی تاپیک جدید هم بزنی فقط یه عده واسه سرگرمی میان واون عده ای که میان واسه خرید ازت قطعا سرشون کلا رفته.
یادمه هی میگفتی قیمت های خیلی ارزون تو راهه خدا میدونه تو پاساژ لباف تا چه قیمتی پایین تر از تو کنار میومدن :D
بهتره مثال دیگه ای ازت نزنم ولی کلا راست گویی تو کارت نیست .
خیلی هم فک نکن الان خیلی فروشنده خفنی هستی ده برابر تو تو پشت شهرداری پرن :)
در ضمن خوش باش با طرحت و اطلاع رسانیت :general307:

قضیه رسیدن بار جدید خیلی جالب بود
یادمه اون اوایل 2هفته میگفت بار جدید با قیمت پایین قراره برسه میگفت با این قیمتی که من میخام بدم کاسبای توپخونه ترورم میکنن
به 1روز نمیکشید میگفت تموم شد همکارا بردن اصلا کسی نمیفهمید کی اومد با چه قیمتی رفت کی خرید
اینم از این قضیه نمایندگی و لایسنس و سایر دروغا
انصافا توی فن بیان و دروغ پردازی رودست نداره

BATMAN-FOREVER

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
53
قضیه رسیدن بار جدید خیلی جالب بود
یادمه اون اوایل 2هفته میگفت بار جدید با قیمت پایین قراره برسه میگفت با این قیمتی که من میخام بدم کاسبای توپخونه ترورم میکنن
به 1روز نمیکشید میگفت تموم شد همکارا بردن اصلا کسی نمیفهمید کی اومد با چه قیمتی رفت کی خرید
اینم از این قضیه نمایندگی و لایسنس و سایر دروغا
انصافا توی فن بیان و دروغ پردازی رودست نداره

اره :)) اصلا میموندم تمام کاسبای اون جا منتظرن مرتضی بار بیاره :))

aliheidari2520

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
31
من امروز رفتم پیشش بازی ریختم
البته فعلا فقط یه بازی (اسنایپر رو ریختم) همۀ کارها رو دقیقا جلوی روی خودم انجام داد (البته من به دلیل اینکه زیاد به منوهای ps4 وارد نیستم به طور دقیق متوجه نشدم چیکار کرد) ولی جلوی خودم روی گزینه خرید کلیک کرد و بازی دانلود شد
البته برام جالب بود که دانلود تو اون حجم توی بیست و خرده ای دقیقه انجام شد، چون هیچ فلش یا سیم یو اس بی یا چیزی به دستگاه وصل نکرد که بازی رو از رو اون بریزه، فقط یه کابل لن بود ...
هنوز این مساله برام عجیبه o_O که چطور با اون سرعت دانلود شد
در حین دانلود هم میشد بازی کرد !!
نمیدونم سیستمش چیه ولی برای من مهم اینه که میتونم بازی کنم ... حالا شما هی بزنید تو سر و کلۀ هم :D
فکر کنم با این شرایط همه دوستام که بین x1 و ps4 دو دل بودن هم بیان سمت خرید ps4
من خودمم هم قصد داشتم بعدها کنسول بخریم ولی با توجه به این طرح زودتر خریدم :general406:

DarkVoice

Registered User
لایک‌ها
13
من امروز رفتم پیشش بازی ریختم
البته فعلا فقط یه بازی (اسنایپر رو ریختم) همۀ کارها رو دقیقا جلوی روی خودم انجام داد (البته من به دلیل اینکه زیاد به منوهای ps4 وارد نیستم به طور دقیق متوجه نشدم چیکار کرد) ولی جلوی خودم روی گزینه خرید کلیک کرد و بازی دانلود شد
البته برام جالب بود که دانلود تو اون حجم توی بیست و خرده ای دقیقه انجام شد، چون هیچ فلش یا سیم یو اس بی یا چیزی به دستگاه وصل نکرد که بازی رو از رو اون بریزه، فقط یه کابل لن بود ...
هنوز این مساله برام عجیبه o_O که چطور با اون سرعت دانلود شد
در حین دانلود هم میشد بازی کرد !!
نمیدونم سیستمش چیه ولی برای من مهم اینه که میتونم بازی کنم ... حالا شما هی بزنید تو سر و کلۀ هم :D
فکر کنم با این شرایط همه دوستام که بین x1 و ps4 دو دل بودن هم بیان سمت خرید ps4
من خودمم هم قصد داشتم بعدها کنسول بخریم ولی با توجه به این طرح زودتر خریدم :general406:
عزیز اصلا دانلود نشده با کابل لن از کامپیوتر به ps4 انتقال میدن

rezajonstr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
عزیز اصلا دانلود نشده با کابل لن از کامپیوتر به ps4 انتقال میدن
دوست عزیز مهم نیست از کجا میریزه فقط بتونم بازی کنم از خونه عمه بازی بریزه والا...........

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
اره :)) اصلا میموندم تمام کاسبای اون جا منتظرن مرتضی بار بیاره :))
اره عزیز میدونم حرفهای شما از کجا اب میخوره اینم عکس الان مغازه ولی چشم بسیرت میخواد که شماها ندارید فقط برا تخریب امدید ولی یوزرهای واقعی متوجه میشند نیت امسال شماهارو تا فردا فرصت دارید عقدهاتونو بپاچیت بیرون:p
24332627838139316354.jpg

05507944705356035649.jpg

BATMAN-FOREVER

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
53
الان داری فک میکنی با این عکسا خیلی خفنی ؟ :D
یه سر به لباف بزن بعد بیا عکس بذار .
در ضمن دیگه دروغات خیلی تابلو شده برادر مخوصا حرفات ...
و این که عقده ؟ :D:D:D از چه نظر ؟ از نظر این که هر کدوم از کنسول های نسل هفتم و هشتم رو دارم ؟ :general404: شما هم یه فروشنده ای پس بعید نیست دیگ به دیگ بگه ته دیگ :general304:
ادامه ندم بحثو بهتره چون ممکنه وضعیتت بدتر بشه فقط این که هر وقت یاد گرفتی به بپاشیم نگی بپاچیم بیا کنسول بفروش ...;)

rezajonstr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
آقا مرتضی کاری به اینها نداری لااقل جواب منی که میخوام مشتری شم رو بدین صفحه قبل یه سوال پرسیدم ممنون میشم پاسخ بدید در مورد آرشیو بازی ها بود

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
:D:general106::D:p:cool::general404:
در ضمن دیگه دروغات خیلی تابلو شده برادر مخوصا حرفات ...
اشتباه نوشتی مخصوصا نه مخوصا حرفات ..منم نظرم با شما یکی هستش لباف عالی هستش چه از نظر کنسول چه از نظر گیم ..اونجا مافیاش خیلی قوی هستش همه فامیل تو فامیل دو قشر تیجونی و همدانی شما که بهتر باید بدونید اوضاع خوب اونجارو من همیشه ارزوم این بوده هیچ وقت مثل کاسبهای اونجا نباشم یه مشت دزد که به خودشون رهم نمیکنند چون الان احساس میکنم امثال شما امدید به هر قیمتی اوضاع تاپیک رو بهم بزنید با قفل کردن تاپیک دایبرد میشید برید چلو به دزدیهاتون ادامه بدید من وقتی میبینم چقدر یوزر تا حالا امدند و خواهند امد و به بنده لطف دارند فقط یک چیزو نشان میده درست کار کردن یک فروشگاهو ..تا حالا هیچ یوزره ناراضی من نداشتم به غیر از کاسبهای مشتری نما که همشون نیو یوزر هستند ادم وقتی عقل داره یکبار تاپیکو از اول تا اخر بخونه متوجه میشه ..این اسم نماینده سونی هم خودتون انداختید سر زبانها من گفتم بخاطر خریده زیاد بهم امتیاز داده گفتم بیاید فیلم بگیرید نیامدید یوزرها امدند که همشون راضی هستند گفتم من امتیاز دارم رو 6تا ویتا همزمان میتونم اکتیو کنم گفتم بیاید فیلم بگیرید جلو چشماتون بزنم نشد جواب دادید رو هزارتاهم اکتیو کنی ما قبول نداریم .. خوده من تو بازار مخالف زیاد دارم چون نان خیلیهاشونو اجر کردم تاجایی که تونستم سود دوزدیهاشونو اوردم پایین برید اسم منو بیارید انگار چوب دارن تو اونجاشون فورو میکنند ...تاپیک بسته میشه فردا تاپیک جدید زده میشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا