برگزیده های پرشین تولز

بشتابيد ساختن نظر سنجي

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
سلام
ميخوام خيلي سريع وسليس طرز قرار دادن نظر سنجي توي وبلاگ رو بگم اول بريد تو سايت <a href='http://www.enetation.co.uk' target='_blank'>http://www.enetation.co.uk</a>
بعد از عضو شدن يعني (login in) كردن روي code generator كليك كنيد دو سري كد داخل دوتا باكس به شما ميده كه اولين باكس رو كپي ميكنيد بين كدهاي تمپلت وبلاگتون در قسمت head يعني بعد از كد <head> و قبل از كد <head/> و باكس دوم كه سايته بهتون داده رو هر كجايي توي وبلاگتون كه ميخوايد مثلا اخر وبلاگتون جايي كه ساعت وبلاگيدنتون و يا اسمتونو ميزنه كپي ميكنيد و تمپلت تون رو ذخيره ميكنيد از اين به بعد سيستم نظر سنجيتون درست شده ولي غير فارسيه براي اينكه اونو فارسي كنيد بايد دستاي احسانو ببوسيد براي اينكار توي همون سايت enetation روي gallery كليك ميكند بعد از اين كه صفحه بارگذاري شد كليد ctrl+f رو ميزنيد و در اون عبارت persian رو تايپ ميكند و كليد find رو ميزنيد و روي عبارت پيدا شده (view template) كليك ميزنيد و كليد use this template رو پيدا ميكنيد و ميزنيد بعدش هم اونو ذخيره ميكنيد و logout ميكنيد فقط يه مسئله رو فراموش نكنيد كه در تمام اين مراحل چك كنيد Encodeing (از منوي view) صفحه اتون حتما روي utf-8 باشه
اگه درست شد مارو هم دعا كنيد
اگر هم اشكالي داشتيد به احسان ايميل بزنيد
شوخي كردم خودم در خدمت هستم
خوش باشيد ;)

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
سلام
با توجه به اينكه تعدادي از دوستان در مورد نظر خواهي مشكل داشتند توضيحات كوتاهي ميدهم و اون اينه كه باكس دوم رو هر جايي توي تمپلت وبلاگتون ميتونيد بذاريد ولي بهترين جا همون بعد از نوشته هاست براي اينكار عبارت blogdatefooter رو توي تمپلتتون پيدا كنيد و كدهاي باكس دوم رو مثلا قبل از اون قرار بديد
خو باشيد ;)

bahaar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا الهي هر جي حاجت داري خدا بهت بده ;)

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
قابل دوستان رو نداره :D

kourosh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من هم به نوبه خودم از شما ممنونم. ;)

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
آقا يه تيكه از قسمت مي بينم كه .....
مي بينم كه آقايون خود كم تشكر بيني پيدا كردن :D

kourosh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
مي بينم كه از تشكر ما شاكي شدين؟
از شوخي گذشته... نبايد تشكر مي كردم؟ :!:

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
مي بينم كه از تشكر ما شاكي شدين؟
نه بابا شوخي كردم ;)
ولي خدا وكيلي براي ما اومديد تشكر كرديد يا به خاطر بالا رفتن كانترتون اينكارو كرديد( كافر همه را به كيش خود پندارد) خدا بگم اين احسانو چيكارش كنه كه اين بساط كانترو را انداخته (يعني خدا بندازتش تو بغل يه گوگوري مگوري :D )

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
ميبينم كه دعاهاي خوب ميكني...
خدا از دهنت بشنوه! ;)

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
مي بينم كه ذوق زده شده (فكر كنم با لين موضوع پوزه موضوع مي بينم كه ..... به همين سادگي به خاك ماليده بشه)

vizviz4u

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.من اين نطرسنجي رو گذاشتم الان .روش كه كليك ميشه يه صفحه كوچولو براي نطر دادن باز ميشه ولي چيزي توش نيست و سفيده.اصلا هيچي نيست توش.اين همشه اينطوره با بعضي وقتها ؟

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
من وقتي ميخوام بلاگتو چك كنم تا ببينم چه اتفاقي دقيقا افتاده اصلا بلاگت ديده نميشه و به جاش اين پيام مياد:

This Account Has Been Suspended

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
اقايون بعضي از دوستان كه هنوز ميان اينجا و راهنمايي اين حقير رو ميخونن و دچار اشكال ميشن و به من ايميل ميزنن ولي دوستان من كمك زيادي نميتونم به شما بكنم چون تمام مطالب رو همون بالا خدمتتون عرض كردم حالا بعضي از مشكلات به خاطر خوده سايته اس يهني بعضي ازمواقع از سرويس خارج ميشه اگر كدها رو درست قرار بديد مشكلتون بايد حل بشه در ضمن توي خود سايت ميتونيد با قسمت ساپورت (داره يه همچين چيزي؟)ميتونيد مشكلتون و حل كنيد من شرمنده دوستان هستم كه دانشم بيشتر از اين نيست كه كمكتون كنم در ضمن اگر مشكلي داريد من پيشنهاد ميدم همينجا بنويسيد تا اگر بر فرض من نميدونستم يه كس ديگه كه با اين مشكل روبرو شده و راه حلشو پيدا كرده كمكتون كنه :)

m.boshehry

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
در سايت زير مي تونيد بدون اينكه ثبت نامي را اجبارا انجام بدبد وارد بشيد و نظر خواهي خودتون رو انجام بدبد.
اگر ثبت نام كنيد چند مزيت داره از جمله يه وبلاگ رايگان و صندوق پيامها و ......

خودتون ببينيد
www.farsmatrix.com
banner.jpg

کليک کنيد

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
اقا يكي از دوستان مشكلي داره كمكش كنيد و اينم شرح مشكل از زبان خودش:

من یه تازه واردم به دنیای وبلاگ.داشتم وبلاگی درست می کردم و دنبال ساخت نظر خواهی بودم که در سایت پرسیان تولز با راهنمایی شما برخورد کردم و همه را مو به مو انجام دادم ولی فعال نشد.میخواستم بپرسم که لازم هست که اون تمپلت فارسی که در گالری بود کپی کنم و در تمپلت خودو بپذارم یا لازم نیست؟ چون نه انگلیسی نه فارسی کار می کنه.ممکنه بیشتر راهنمایی کنید.ممنون میشم
قربان شما
رضا از فنلاند

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
به نقل از rmb_ali :
اقا يكي از دوستان مشكلي داره كمكش كنيد و اينم شرح مشكل از زبان خودش:

من یه تازه واردم به دنیای وبلاگ.داشتم وبلاگی درست می کردم و دنبال ساخت نظر خواهی بودم که در سایت پرسیان تولز با راهنمایی شما برخورد کردم و همه را مو به مو انجام دادم ولی فعال نشد.میخواستم بپرسم که لازم هست که اون تمپلت فارسی که در گالری بود کپی کنم و در تمپلت خودو بپذارم یا لازم نیست؟ چون نه انگلیسی نه فارسی کار می کنه.ممکنه بیشتر راهنمایی کنید.ممنون میشم
قربان شما
رضا از فنلاند
بهش بگو از بلاگر استفاده كنه!
كامنت هم داره خودش.

بالا