برگزیده های پرشین تولز

بقیه ی مواردی که به بازار مربوط است

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
فكر مي كنيد بشه از اين كيس ها تهيه كرد؟
کیس جی مکس گیگابایت از اینا داره! منظورم از این استوانه ای هست که میره روی فن سی پی یو اما جای فن دومش رو نداره

night_walker

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
محمد جان....... تولد مبارک....
60.gif

night wolf

Registered User
لایک‌ها
5
سلام
آقا من اگه بخوام یه پاور بخرم که بتونه کل سیستم رو با 3 تا هارد و cd-rom dvd-rom cd-writer بخوبی کنترل کنه قیمتاش چه حدودیه؟ مدلش هم اگه میشه پیشنهاد کنید.

برای این رادیاتورهت چی رو پیشنهاد میکنید؟
آبیهاش چند قیمت اند؟
اگه میشه قیمت و نوع این ها رو هم بمن بگید.
ممنون.

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
راستش به صورت خيلي دوستانه بگم رادياتور و اينجور چيزا به دردت نمي خوره بيخودي خودتو مشغول اين قرتي بازيا نكن :)

شما اول بگو كارت گرافيكت چيه ؟

اگر بخواي اينده نگري داشته باشي من 600 وات 3 فن سبز رو بهت پيشنهاد ميدم قيمتش فكر نكنم بالاي 60 تومن هم باشه .

:)

night wolf

Registered User
لایک‌ها
5
بابا مهدی جون کارت گرافیک چه ربطی داره به لوزالمعده؟؟؟
21.gif

این پاوری که میگی 6 تا IDE رو ساپورت میکنه؟

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
اره ربط داره بد جور هم ربط داره:D

شما فعلا 600 جواب ميده ! بدجوذ هم جواب ميده !

اما اگر يهو مايه دار بشي و 6800 الترا بزاري ديگه من ضمانتي نمي كنم چون احتمال داره كم بياره :)

HeSsaMKhOre

Guest
لایک‌ها
0
سلام
از بچه ها کسی در مورد قلم نوری و قیمتاش اطلاعی داره ؟

hana

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان

میخواستم بدونم که کابل DV ( کابل رابط بین دوربین MINIDV و کارت I-LINK ) را از کجا میشه پیدا کرد. در ضمن

قیمتش چنده؟ . راستش من یک کپچر WINFAST DV 2000 خریدم اما تو جعبه اش کابل مورد نظر نبود.

لطفا دوستانس که در این مورد اطلاعاتی دارند ما رو بی نصیب نذارند.

omidgiahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تو مجتمع پايتخت فكر كنم بتوني پيدا كني فقط بايد ببيني چه مدليش را مي خواهي 4پين به 6 پين مي خواهي يا 4 پين به چهار پين توي بازار هم بيشتر بهش 1394 مي گن به جاي i-link يا firewire

Jacky

مدیر بازنشسته - فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
34
همونطور كه دوستمون گفت بايد ببيني كه چه مدليش رو نياز داري و پايتخت يا جمهوري مي توني پيدا كني . قيمتش هم از 10 هزار چوق به بالاست . بطور متوسط 10 تا 14 است .

hana

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزيز راستش رو بخواي من نميدونم چند پينه . اما عكس كارت كپچر ميزارم تا خودت محبت كني و چند پين

بودنش را مشخص كني... ممنون
WinFast-DV2000-front.jpg

omidgiahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ايني كه شما داري 6 پين هست و بايد 4 پين به 6 پين بگيري (اگه دوربينت 4 پين باشه كه كه معمولا هست)

اين هم چند تا عكس از 4 پين به 6 پين

1.bmp

2.bmp

3.bmp

astm1834

Registered User
لایک‌ها
16

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
سلام
ميخواستم بدونم يك Game Server از نظر سخت افزاري چه مشخصاتي بايد داشته باشه؟ آيا به قدرت پردازش گرافيكي بالا احتياج داره يا نه فقط بار CPU داره؟
ميشه همزمان چند بازي رو روش نصب كرد يا حتما براي هر بازي نياز به سرور جداگانه هست؟
هر راهنمايي كه بكنين ممنون ميشم.

مازولاق

mahdeen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
مازولاق جان شما كه خودت اوستايي...
اصولا بستگي داره چند تا client بخواي داشته باشي... ولي اولا اينكه اصلا به گرافيك هيچ ربطي نداره
در اين مورد RAM حرف اول رو ميزنه.. در درجه دوم سرعت و كيفيت connection سرور bandwidth و در مرحله بعد به نظر من سرعت cpu و هارد سرور مطرح ميشن...
من حداقل ram رو 1.5 گيگ و حداقل سرعت رو 100Mbps مناسب ميدونم البته براي حداكثر 16 تا client... مهم ترين مسئله در بازي ها LAG يا همون تاخير سيگنال ها هست كه نبايد وجود داشته باشه...

cpu هم pentium بهترين انتخابه و cpu هاي سرور اصلا احتياجي نيست بهشون.. حتي بعضي از cpu هاي سرور ها )Xenon- Itanum) با بازي ها مشكل دارن و قابل استفاده نيستن... سيستم عامل سرور هم كه xp بهترينه.. workgroup هست ديگه... windows هاي server مناسب نيستن...
يك game server خوب:
4 gig RAM
1 Gbps network البته فقط براي
cpu p4 3.2 2mb cache
هارد هم sata 150 كافيه...

در مورد host كردن چند بازي هم بستگي داره به اينكه چه بازي هايي باشن... به هر حال يك بازي خوب به تنهايي مقدار زيادي از ram و bandwidth رو اشغال ميكنه... ولي نميشه گفت غير ممكن هست...

در مورد كارت گرافيك هم بعضي از بازي ها در صورتي كه minimum رو نداشته باشي اصلا run نميشن.. بنابراين به يك كارت گرافيك ساده نياز داري براي ورود به بازي... بعضي بازي ها هم در صورت عدم وجودminimum.. اجرا ميشن و menu هاي مربوطه رو ميارن و ميشه host كرد ولي داخل بازي نميرن..

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
mahdeen جان خيلي ممنون از جواب و توضيحات كامل- البته من اين سرور رو براي گيم نت غيرحضوري ميخوام - از قديم 32 تا خط آنالوگ بيكار دارم (بيشتره ولي فاز اول همين 32 تا رو ميذارم) و مالتي پورت هاي 32 پورت و مودم هاي DLINK DFM560E . گفتم بعنوان كار جنبي يك سرور راه دور براي بازي بذارم كه ملت از تو خونشون وصل بشن. پس مسئله پهناي باند منتفي ميشه چون LAN نيستن ولي از صحبتهاي شما اينطور برداشت كردم كه بهتره براي هر بازي يك سرور بذارم.

mahdeen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اها خوب پس........
با توجه به سرعت كم خيلي محدوديت خواهي داشت در زمينه بازي هايي كه ميتوني host كني... چون اگه كيفيتي نداشته باشه استقبال نميشه...
پس به cpu بيشتر اهميت بده به خاطر حجم زياد I/O... در مورد چند بازي همونطوري كه گفتم به بازي بستگي داره ... مثلا بازي هاي استراتژيك رو شايد بتوني با ram و cpu خوب تا 2-3 تا host داشته باشي... به شرطي كه يك بازي نباشن
اصلا نميشه روي يك سرور از يك بازي 2 تا host داشته باشي.. هر چقدر هم كه بارش كم باشه...
من فكر كنم با 2 يا 3 تا سرور شروع كني خوبه...

حالا چه تعرفه اي در نظر گرفتي ؟؟؟

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
به نقل از mahdeen :
اها خوب پس........
با توجه به سرعت كم خيلي محدوديت خواهي داشت در زمينه بازي هايي كه ميتوني host كني... چون اگه كيفيتي نداشته باشه استقبال نميشه...
پس به cpu بيشتر اهميت بده به خاطر حجم زياد I/O... در مورد چند بازي همونطوري كه گفتم به بازي بستگي داره ... مثلا بازي هاي استراتژيك رو شايد بتوني با ram و cpu خوب تا 2-3 تا host داشته باشي... به شرطي كه يك بازي نباشن
اصلا نميشه روي يك سرور از يك بازي 2 تا host داشته باشي.. هر چقدر هم كه بارش كم باشه...
من فكر كنم با 2 يا 3 تا سرور شروع كني خوبه...

حالا چه تعرفه اي در نظر گرفتي ؟؟؟
تعرفه رو كه بايد مثل بقيه بدم تا بازار خراب نشه (البته تهران نيستم)

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
به نقل از Ali_ix :
اگر فوضولی نیست برام جالبه بدونم .
تو فروم بازي مدير فروم لطف كرد و شبكه اي بنام توپ آنلاين رو معرفي كرد كه ظاهرا شبكه اش رو جمع كرده چون هيچكدوم از تلفنهاش جواب نميده.
الآن با يكي از فروشنده هاي كارت توپ آنلاين كه صحبت ميكردم ميگفت كارت 2 ساعته 1500 تومان بوده كه بنظرم خيلي خيلي بي انصافيه. شايد هم بخاطر همين قيمت بالاش جمع شده! يكي ديگه هم بود بنام گيم كارت كه اونهم جمع شده! فعلا منتظرم يكي يك شبكه در حال كار رو معرفي كنه كه ببينم قيمتش چنده؟
البته براي مشهد قيمت ساعتي 300 تومن ظاهرا همين الآن يكي هست كه بنظرم بالاست چون اينقدر هزينه نداره و اگر اوني باشه كه روزي چند دفعه تلفن ميزد و روش نصب شبكه و مودم و مولتي پورت و سرور و تعريف كاربر روي سرور رو ميپرسيد (اينقدر اعصاب منو خورد كرد كه بهش گفتم بياد عضو بشه و سوالاي مفتيشو تو انجمن شبكه بپرسه!) بنظرم مجاني هم نميارزه چون فقط 4 خط تلفن داشت و دفعه آخري (چند ماه قبل) ميپرسيد كه چكار كنم كاربرهام سرورم رو ويروسي و ريستارتش نكنن!

بالا