برگزیده های پرشین تولز

بمناسبت هفته دولت اینترنت Gprs گوشی های با سیم کارت Ir_tci فعال شد

NEONAZ

Registered User
لایک‌ها
8
من در تهرانم.

برای منم چیزی نمایش داده نشده.....

mohsenz65

Registered User
لایک‌ها
1
دوستان gprs و gps با هم فرق دارن ها
در ضمن gps خودش نیاز به یک دستگاه داره که مکان یابی رو ماهواره ای نشون میده
اینکه مینویسه کجا هستید فقط آنتنی رو که هست نشون میده!!!
من تو مشهدم و گوشیم هم p990 ولی gprs رو نشون میده
تنظیماتش چیه ؟؟معلوم نیست...

Ashimoto

Registered User
لایک‌ها
1
دوستان gprs و gps با هم فرق دارن ها
در ضمن gps خودش نیاز به یک دستگاه داره که مکان یابی رو ماهواره ای نشون میده
اینکه مینویسه کجا هستید فقط آنتنی رو که هست نشون میده!!!
من تو مشهدم و گوشیم هم p990 ولی gprs رو نشون میده
تنظیماتش چیه ؟؟معلوم نیست...
میگن gprs همراه اول در مراحل تست هست برای همین بعضی مناطق علامتش اومده ... ولی فعلا قابل استفاده نیست

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
gps رو میگن تو کل کشور راه اندازی شده تو یه سایتی فکر کنم سایت پلیس راهی جایی بود خوندم که حتی رفت و آمد کامیون های حمل سوخت و اتوبوسهای بدون gps ممنوع شده آخرین استانها هم که آذربایجان غربی و کردستان بودند از امروز باید راه افتاده باشن و گفته بودند که از هفته آینده همه جای ایران ساپورت میکنه
ولی سیستمی که روی موبایلها میگن فعال شده فقط نام آنتن محل رو که از استفاده میکنیم رو گوشی نشون میده تازه همون هم اینجا ما هنوز نداریم
gprs هم که هنوز خبری نیست اگه هم باشه بعضی جاها به قول دوستان فقط رو تسته تازه اگر هم بیاد که معلومه چه قیمتی خواهد داشت
بابا مارو چه به این کارها همین اینترنت فکستنی خودمونو به زور دادن بهمون اونم با هزار ناز و ادا و درد سر gprs ام کجا بود ؟

TheMohammad

Registered User
لایک‌ها
18
gps رو میگن تو کل کشور راه اندازی شده تو یه سایتی فکر کنم سایت پلیس راهی جایی بود خوندم که حتی رفت و آمد کامیون های حمل سوخت و اتوبوسهای بدون gps ممنوع شده آخرین استانها هم که آذربایجان غربی و کردستان بودند از امروز باید راه افتاده باشن و گفته بودند که از هفته آینده همه جای ایران ساپورت میکنه
ولی سیستمی که روی موبایلها میگن فعال شده فقط نام آنتن محل رو که از استفاده میکنیم رو گوشی نشون میده تازه همون هم اینجا ما هنوز نداریم
gprs هم که هنوز خبری نیست اگه هم باشه بعضی جاها به قول دوستان فقط رو تسته تازه اگر هم بیاد که معلومه چه قیمتی خواهد داشت
بابا مارو چه به این کارها همین اینترنت فکستنی خودمونو به زور دادن بهمون اونم با هزار ناز و ادا و درد سر gprs ام کجا بود ؟
gps که توی کل دنیا مجانی هستش !!!!!

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
دقیقا!
بحث GPS چرا وارد GPRS شده یهو؟!!:rolleyes::D

اره یکی بیاد بخونه پیش خودش میگه
مخابرات gps داره؟نهgps تو gprs هست؟!!! اهان فهمیدم فک کنم مخابرات خودش بخشی از gps هستش...
اصلا اتوبوس بدون gps کار نمیکنه دیگه....
نکنه رفتیم سر کار این 2تا یکی هستن ...شاید اینم توطئه امریکاس واسه سرگرم کردن ملت غیور ایران که از پیشرفت یاز بمونن:blink:
بابا ول کنین بالاخره یه چیزی هست که قراره مخابرات بده به ما چه که تو مسائل مملکتی دخالت کنیم :
p

TheMohammad

Registered User
لایک‌ها
18
دقیقا!
بحث GPS چرا وارد GPRS شده یهو؟!!:rolleyes::D
یه بنده خدایی بیکار بود، گفت چی بگم ملت خوشحال بشن، دید مخابرات تازه بعد از قرن ها Cell Info رو راه انداخته، اینم اومده اسمش رو گذاشته GPS که مثلا خیلی بزرگش کنه، بعد یه عده هم اومدن از روش کپی کنن، اشتباهی فهمیدن GPRS، حالا اینا قاطی شدن به هم و ....

Vahid Aghakhani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام:

بابا روئسا چرا همه 5 میزنین؟! :D
بابا تبریک عید و هفته دولت و کتاب بصورت آنلاین بر روی گوشی شما در Homepage گوشی تان تنها نشان دهنده Area Information هست که دوست عزیزمون گفتن.
GPRS هم تنها اینترنت و نوعی شبکه برای اپراتور (مثل یک شبکه داخلی) هست که برای ارائه خدماتی از جمله صندوق صوتی و MMS و دیگر امکاناتی که جهت ذخیره شدن و ارسال نیاز به سرور اپراتور را دارد راه اندازی می گردد.
GPS هم امکان مکان یاب یا مسیریاب یا هرچیز دیگه یاب هست که با استفاده از این امکان که بصورت رایگان در دنیا در اختیار عموم قرار دارد و فعلا فقط بر روی گوشی N95 و دستگاه GPS ثریا Thuraya نصب می باشد و بغیر از این ها بر روی هیچ گوشی ای مانند P990 که دوست عزیزم گفته بود وجود نداره...
قربان همگی
وحید

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
فعلا فقط بر روی گوشی N95 و دستگاه GPS ثریا Thuraya نصب می باشد و بغیر از این ها بر روی هیچ گوشی ای مانند P990 که دوست عزیزم گفته بود وجود نداره...
قربان همگی
وحید

+ پاکت پی سی ها که بعضی جی پی اس داخلی دارن و مابقی همه از جی پی اس پشتیبانی میکنن و جی پی اس اکسترنال دارن که میشه واسشون تهیه کرد :)
این مورد فقط به پاکت پی سی محدود نمیشه بعضی از گوشیهای سونی اریکسون هم از یه هندزفری که جی پی اس هم داره پشتیبانی میکنن :cool

با این گوشی ها هم سازگاره ...
K530i
K550i
K770i
K800i
K810i
K850i
S500i
T250i
T650i
W580i
W610i
W660i
W710i
W850i
W880i
W910i
Z530i
Z550i
Z610i
Z710i
سری P رو که پشتیبانی نمیکنه اما ممکن هست در اینده....

ینم عکسش ...
HGE-100

gps-enabler-hge-100-2-2dthumb-small.jpg

اطلاعات بیشتر http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=ae&lc=en&ver=4000&template=pip1&zone=&lm=pip1&pid=11091

Vahid Aghakhani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
+ پاکت پی سی ها که بعضی جی پی اس داخلی دارن و مابقی همه از جی پی اس پشتیبانی میکنن و جی پی اس اکسترنال دارن که میشه واسشون تهیه کرد :)
این مورد فقط به پاکت پی سی محدود نمیشه بعضی از گوشیهای سونی اریکسون هم از یه هندزفری که جی پی اس هم داره پشتیبانی میکنن :cool

با این گوشی ها هم سازگاره ...
K530i
K550i
K770i
K800i
K810i
K850i
S500i
T250i
T650i
W580i
W610i
W660i
W710i
W850i
W880i
W910i
Z530i
Z550i
Z610i
Z710i
سری P رو که پشتیبانی نمیکنه اما ممکن هست در اینده....

ینم عکسش ...
HGE-100

gps-enabler-hge-100-2-2dthumb-small.jpg

اطلاعات بیشتر http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=ae&lc=en&ver=4000&template=pip1&zone=&lm=pip1&pid=11091

سلام کلور پنسیل عزیز:

خوب شد که جواب من رو دادی میخواستم امتحانت کنم :)
" از این بچه بازیا "
ولی جدا خوب شد جوابم رو دادی هم بچه ها ملتفت (درست نوشتم؟) شدن هم بیشتر خود من

قربون داداج
وحید

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167
همون دو نفری که بی خودی میگن توی شهر ما علامتش اومده اما تنظیماتش روبلد نیستن

Vahid Aghakhani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2

سلام:

ببین علامتش گوشه خیلی از گوشی ها اومده! ولی تا وقتی نخواد مخابرات راه اندازی نمی تونه بکنه! ببخشید ها این مخابرات تو اینترنت معمولی گند زده! الان 1 هفته هستش که ما اینترنت 10 مگابیتی ما قطع شده که سرویس دهنده ما هم مخابرات هست! وقتی زنگ میزنی میگه Gateway مخابرات دچار کمبود پهنای باند شده و داریم قرارداد جدید منعقد می کنیم!!!! به نظرت با این افتضاح میتونه GPRS بده به کاربراش؟! بنده خداها راست میگن که علامتش اومده ولی راه اندازی نشده عزیز!!!که بخواد تنظیمی داشته باشه یا سرویسی رو ارائه کنه!! راستی چرا ایرانسل نمیگیری؟! من دارم از GPRSش هم راضی هستم!

با تشکر
وحید

Ashimoto

Registered User
لایک‌ها
1

کسی بیخود نگفته ...
شبکه توی بعضی مناطق در حال تست هست ولی راه اندازی نشده که قابل استفاده باشه

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7

از اینکه راست میگن شکی نیست منم اوایل ترم بهمن سال گذشته توی یاسوج این علامت رو دیدم اتفاقا یه تاپیک هم زدم که گویا دارن تست میزنن حالا چرا یاسوووووووووووووج نمییییییییییدونم:wacko: وقتی ok بشه خودشون فراخوان میزارن واسه استفاده .......تنظیمات رو هم اعلام میکنن که به گوش ما که خوبه به گوش استکبار جهانی هم برسه بعد هم اقای احمدی نژاد میان اعلام پیشرفت در صنعت مخابرات میکنن :p

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
طبق اعلام شركت مخابرات ايران تا پايان هفته جاري پاكت‌هاي فني مناقصه ارائه سرويس GPRS باز خواهد شد و تا پايان ماه جاري برنده اين مناقصه اعلام مي شود.

به گزارش فارس، قرار بود پاكت‌هاي فني مناقصه ارائه سرويس GPRS براي سيم‌كارت‌هاي شركت مخابرات ايران هفته گذشته بازگشايي شود. طبق گفته وفا غفاريان معاون وزير ارتباطات تا پايان سال جاري سرويس GPRS در مرحله اول براي مشتركان سيم كارت دولتي در سطح استان تهران ارائه و سپس به ديگر استان‌ها گسترش خواهد يافت.

پيش از اين وحيد صدوقي مديرعامل شركت ارتباطات سيار از ارائه اين سرويس در آبان ماه امسال خبر داده بود. خاطرنشان مي‌سازد GPRS سرويسي است كه از طريق آن مي توانيد از اينترنت استفاده كنيد. شما مي‌توانيد از طريق لپ‌تاپ، رايانه دستي (PDA) يا مرورگر WAP روي گوشي خود به اينترنت متصل شويد.
http://www.itna.ir/archives/news/007820.php

چطور ممکنه وقتی هنوز برنده مناقصه هم معلوم نیست ، GPRS در حال تست باشه! وقتی هنوز کسی نیومده راه اندازیش رو به عهده بگیره!

خوب باز هم کم آوردن و وعده آخر سال رو دادن ، منتظر آخر سال باشید تا وعده سال دیگه رو بدن :لول

بالا