برگزیده های پرشین تولز

بهترين كارگردانان ايراني كيا هستند؟

Jacky

مدیر بازنشسته - فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
34
داش موري من هم با فيلم ديوانه اي از قفس پريد معمتمدي كاملا موافقم ، ديالوگ هاي فيلم واقعا عاليه ، بازي ها هم كه با اون هنرپيشه ها نيازي به تعريف نداره . آهنگسازي مجيد انتظامي هم كه از هيمشه بهتر ( واقعا يك شاهكاره )
راستي فيلمش الان در بازار موجوده .

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از kami :
علي حاتمي( مجموعه كارها)
ابراهيم حاتمي كيا( مجموعه كارها)
بهرام بيضايي ( بيشتر كارها)
ناصر تقوايي( مجموعه كارها به ويژه مستند مشهد اردهال)
بازم هست به زودي بقيه رو مي گم.
ایول کامی خیلی سلیقه خوبی داری البته من اولی و دومی رو بیشتر نمیشناسم:p
ولی بنظر من هم علی حاتمی و حاتمی کیا بهترین ها هستند اسم این مرتیکه بی هنر ملا قلی پور رو نیارین وسط اینهمه استاد! بیکارینا؟!

Jacky

مدیر بازنشسته - فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
34
اقا هيچ كس از كيومرث پور احمد اسمي نبرد . بنظرم اون هم آدمي كه واقعا كارش رو خوب بلده و فرد بسيار توانايي .
راستي قابل توجه همه كساني كه طرفدار سر سخت رسول ملاقلي پور هستند از جمله كاكوي عزيز ! :p طبق آخرين حرفهايي كه زده ، اين بار رسما اعلام كرد كه ديگه فيلم نمي سازم و سومين كارگردانيه كه در دو سه ماه اخير اين حرف رو زده ( ببينيم پاي عملش هم هست يا نه ؟ ) با اين همه طرفداري كه داره بد نيست يه همچين كاري بكنه .

mori

Registered User
لایک‌ها
14
من اصلا از خودش خوشم نمياد
از فيلم آخريش هم واقعا بدم مياد!
اما قرچ سمي/نسل سوخته فيلم هاي خوبي بودن به نظر من

FARGO

Registered User
لایک‌ها
0
در يك جمع بندي: اول و آخرشون هم حاتمي كياست.

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
کلآ پشیمون شدم . کارگردان خوب اونیه که سر ملت شیره نماله با ساختن آثار بی داستان

Last edited:

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
من کاری به نوع کارگردانیشون ندارم ولی کلا با فیلم هایی که درست کردن و بردن تو جشنواره و نشون دادن و جایزه گرفتن بشدت مخالفم .
ملاک شما از کارگردانی فقط جایزه گرفتم تو خارج از کشور بوده؟
به نظر من خیلی از فیلم های ابراهمیم حاتمی کیا از فلمهایی که این گارگردانان ساختم قشنگ تره.

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
دوست عزیز من کارهای کارگردانان مذکور رو دیدم ولذت بردم و هدفم از ذکر جوایز صرفا پی بردن خوانندگان این تاپیک به عظمت کار این کارگردانان بود و اگه شما نمی دونید من میدونم که عده ای برای چه مقاصدی امثال کارگردان ذکر شده از طرف شما را اینقدر بزرگ کردن من هم میدونم جایزه مهم نیست و نباید این طور به کارگردان ها نگاه کرد اما شما ملاک دیگه ای برای ارزیابی یک کارگردان نشونم بدید

Last edited:

monjamed

كاربر فعال سریال تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
2
كيارستمي/مهرجويي/شهيد ثالث/پرويز شهبازي (البته هنوز تعداد آثارش خيلي كمه ولي بالقوه كارگردان بزرگيه)/جعفر پناهي

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
دوست عزیز من کارهای کارگردانان مذکور رو دیدم ولذت بردم و هدفم از ذکر جوایز صرفا پی بردن خوانندگان این تاپیک به عظمت کار این کارگردانان است و اگر شما نمی دانید من میدانم که عده ای برای چه مقاصدی امثال کارگردان ذکر شده از طرف شما را اینچنین بزرگ کرده اند. اگر قرار بود همه مثل شما فکر کنند الان اسکورسز و کوپولا و دیوید لین و کروساوا و فلینی و ... باید مبادرت به چراندن غاز و هکذا اقدام به چماندن گوش دراز در باغچه ی خانه ی نوکران حاتمی کیاها کنند موفق باشید و مرا به خاطر صراحت لهجه ام ببخشید من هم میدانم جایزه مهم نیست و نباید این طور به کارگردان ها نگاه کرد اما شما ملاک دیگری برای ارزیابی یک کارگردان نشانم بدهید

کدوم یکی از کارگردانانی که گفتی با بزرگ جلوه دادن بد بدختی های یک ملت جایزه گرفتن؟ من فقط با این قسمت مشکل دارم وگرنه با چیزه دیگه ای مشکل ندارم.

بهر حال دلیل نمیشه با توهین کردن به شخص خاصی بخوای با نظر دیگران مخالفت کنی. هر کسی نظر خودشو داره.

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
دوست عزیز هنر برای هنر. این چیزیه که من به تو می گم و این رو هم باید گفت که یکی از اهداف هنر متعالی نشون دادن همین بدبختی هاست خاصه اینکه ما بدبختر از اونیم که به قول شما در فیلم این کارگردان ها نشون داده شد هر چند من به درستی نمیدونم . منظور شما از سیاه نمایی و بدبختی یک ملت چیه؟ باز هم می گم اگر برای یک لحظه فرض کنیم همه ی احاد بشر مثل شما فکر می کردند دیگر فیلم اخرین امپراطور و پدر خوانده و ... ساخته نمی شد چون سیاه نمایی و فاقد ارزش قلمداد میشد

Last edited:
بالا