برگزیده های پرشین تولز

بهترين گوشي هاي موبايل

ataasgari

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3
اين حرف شما در مورد اجناس چيني درست هست اما قرار دادن اجناس کره اي در کلاس اجناس چيني اشتباه است.

اكثر گوشي هاي سامسونگ موجود در ايران و دوبي ، 90 درصد قطعاتشون چينيه! ولي برچسب ساخت كره دارند! البته براي من هم باورش سخت بود ولي وقتي يك موبايل باز شده رو ديدم باور كردم... كافيه يكبار به يكي از تعميرگاهها و مراكز خدمات پس از فروش پارس قائم سر بزنيد ... با حجم بسيار زيادي خريدار مواجه ميشيد كه بيشترشون دو هفته از خريدشون نمي گذره كه گوشي خراب شده! اونم بدون هيچ دليل فيزيكي! و بعد از اون به نمايندگي هاي خدمات ديگر ماركها يه سري بزنيد... و با تفاوتها آشنا بشيد ...من خودم نوكيا رو رفتم .
ايرادهاي گوشي هاي سامسونگ خيلي زياده ... اما اين شركت مثل شركت الجي با ترفندهايي اين گوشي هاي بي كيفيت و بدون امكانات مناسب رو به مشتري قالب! ميكنه... به طور مثال :
با قرار دادن پيامگير و نور پس زمينه متفاوت روي گوشي هاش براي مدتي بازار رو بدست گرفت. بعد از اون روي گوشي ها 2 صفحه نمايش گذاشت و باز بازار رو بدست گرفت ... بعد با صفحه رنگي و زنگ هارمونيكس (معادل سمفونيكس در الجي) 16 كاناله ... بعد از اون زنگ 40 كاناله و مدلهاي زنانه (با امكانات مورد نياز بانوان!)... بعد از اون دو صفحه رنگي ... بعد قرار دادن امكان پخش Mp3 ...بعدش دوربين دار كردن گوشي ... و حالا هم امكان Serial Shot در گوشي جديدش... و دليل بردش اينه كه در هركدوم از اين موارد ذكر شده اولين بوده .
اما فقط به ظاهر رسيده و قابليت هاي يك گوشي خوب از جمله آنتن دهي، سرعت نرم افزار، قابليت اتصال به كامپيوتر براي سينك اطلاعات و قابليت ارتباط بي سيم با گوشي هاي ديگه و كامپيوتر رو اصلا نداره و بيشتر از هر گوشي ديگه هنگ ميكنه ... البته اين رو هم بگم فروش سامسونگ و الجي در خاورميانه خيلي بالاست و در كشورهاي ديگه از فروش متوسطي برخورداره.
به زودي آمار فروش گوشي ها منتشر ميشه ... حتما اينجا ميذارم

ataasgari

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3
- connectivity ضعيف. نبود بلوتوث. نبود اينفرا رد در اكثر مدلها. نبود سينك با پي سي - عمر باتري كم -كند بودن سرعت شماره گيري و redial رو درست گفتيد - در مورد طراحي جواد من نميدونم چطور مثلا به اين گوشي ميشه گفت جواد.

خوبه ... دقيقا مثل توليدات چيني . ظاهر زيبا باطن بي كيفيت. در مورد طراحي، البته سليقه ها متفاوته ولي "به نظر من" فقط گوشي تي 400 سامسونگ طراحي زيبايي داره ... گوشي هاي جديدش اصلا جالب نيست و شباهت بسيار زيادي به گوشي هاي الجي داره .

aryagohar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان خوب. در مورد گوشي هاي جديد سامسونگ حرف از كيفيت نزنين كه افتضاحه. در مورد امكانات همون كه گفتم آفتابه لگن. البته ايت وسط فكر كنم همين آخري كه دوست خوبمون عكسش رو اينجا گذاشته بود از بقيه بهتره.
ولي به هر صورت در تقابل به نوكيا 6600 يا Siemens eXtreme و زيمنس SL55 و گوشي هايي از اين قبيل از نظر كيفيت و زيبايي گوشي هاي LG و سامسونگ محلي از اعراب ندارن.
ولي خودمونيم من تا حالا 2 بار جو زده شدم و سامسونگ خريدم. ولي پشيمونتر از هميشه هستم.

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
به نظر من جو زده نشدي بلكه قيمتش تورو وادار به خريد اون كرده در حقيقت براي مدلهاي ديí بايد پول اضافه بدي براي امكاناتي كه شايد تو ايران دو درصد هم كارايي نداره و يا اصلا وجود نداره

Alirtah2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا ميشه يه كم بيشتر بگي ؟؟؟ من داهاتيم اين چه مدليه ؟ شارژ خورشيدي؟؟؟

yassin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا يكي به من بي سوات كمك كنه . من شنيدم از نظر آنتن دهي نوكيا از بقيه موبايلها بهتره آيا واقعاٌ اينطوره و آيا همه مدلهاي نوكيا حتي اون مدلهايي كه در كشور ديگري به غير از فنلاند ساخته شده اند اينجوريند ؟ من يك مدل از نوكيا و يكمدل از سوني اريكسون انتخاب كردم كه بخرم و بينشون مردد هستم . از يك طرف مي گويند نوكيا آنتن دهي بهتري دارد و از طرف ديگر سوني اريكسون براي 12 روز شارژ باطري دارد وبا آن مي توان تا 13 ساعت بدون شارژ صحبت كرد . ضمناينكه اينمدل سوني اريكسوني كه مي خواهم بخرم ساخت اسپانيا است نظر شما چيست ؟ سوال ديگه اينست كه آنتن دهي سوني اريكسون چه جوريه ؟ سوال آخر اينكه چند مدل موبايل اومده كه تلويزيون داره آيا اينها در ايران هم قابل استفاده است يا خير و بايد شركت مخابرات براي آنها خدمات خاصي ارائه بدهد . خيلي متشكرم .​

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
سلام دوست عزیز، خوش اومدی.

این بحثایی که در مورد آنتن دهی می شه کاملا بی پایه و اساسه و اکثر بر می گرده به 6-7 سال قبل که فقط گوشیای نوکیا و زیمنس خوب آنتن می دادند و بقیه هم بی ریخت بودن!
در حقیقت امروزه کیفیت برقراری ارتباط اکثر گوشیا در یه حده (مخصوصا توی تهران) و اگه اختلافی باشه (چه بهتر و چه بدتر) برای چند مدل خاصه و نمی شه تعمیمش داد به تمام گوشیای ساخت یه کمپانی.
یه نکته دیگه هم هست و اونم این که گوشیایی که امروز ساخته میشن(بر خلاف گوشیای قدیمی) کیفیت برقراری ارتباطشون همیشه ثابت نیست و بعد از یه مدت (بسته به کیفیت ساخت گوشی) شروع می کنه به افت کردن و به یه کف می رسه که شاید قابل قبول نباشه، برای همینه که همیشه گوشیای نو آنتن دهی خیلی خوبی دارن.

در مجموع در مورد آنتن دهی گوشی ها باید به صورت موردی بحث بشه تا اگه کسی تجربه ای داره یا از کسی چیزی شنیده بیاد نظر بده. صرف نوکیا بودن یه گوشی نمی تونه دلیلی بر آنتن دهی خوب ش باشه.

omidgiahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر من مسئله آنتن دهي يه چيز قديميه و الان ديگه خيلي مهم نيست (دست كم براي من) چون ديگه بيشتر جاها خوب خط ميده (براي من كه تو اصفهان هستم)

بالا