آژانس هواپیمایی
pop up

بهترين football manager?

شروع موضوع توسط faridbahal ‏4 فوریه 2004 در انجمن بازیهای کامپیوتری

1. faridbahal

faridbahal Registered User

سلام به نظر شما بهترين بازي مربيگري فوتبال كدومه؟

2. irgamer

irgamer مدیر بازنشسته

والا داداش من عاشق اين بازياست...
    از اكثرشونم خوشش مياد اما محصولات Ea رو ترجيح ميده.

3. mammad

mammad مدیر بازنشسته

فقط ChampionShip Manager من كه خيلي خوشم اومد.

4. mohammad reza66

mohammad reza66 کاربر تازه وارد

يه بازي جديد اومده به اسم fifa club manager 2004 كه بازي هاش سه بعدي و حتي ميتوني قيمت بليط و sponserو... رو مشخص كني.

5. tehran_games

tehran_games Registered User

متن زیر از بخش "اطلاعات بیشتر" مربوط به بازی Football Manager 2006 سایت http://neek.ir برداشته شده است.: (آرشیو کاملی از بازی ها)

عناوين بازي ها - ورزشي

عنوان: Football Manager 2006

تعداد سي دي: 1

شرح: پس از نسخه ي موفق بازي Football Manager 2005 اكنون بازي Football Manager 2006 وارد بازار شده است. اگر مايل هستيد پيرامون تاريخچه ي بازي هاي مربي گري فوتبال و شركت هاي توليد كننده ي آن اطلاعاتي داشته باشيد، مي توانيد توضيحات مربوط به بازي Football Manager 2005 را مطالعه كنيد.
    در اين بازي شما مديريت و مربي گري يك تيم فوتبال را بر عهده مي گيريد ! البته فراموش نكنيد كه شما سرمربي هستيد نه مالك باشگاه ! به همين دليل در صورت نارضايتي مديرعامل، شما اخراج خواهيد شد ! البته نگران نباشيد ! اگر بيكار باشيد تيم هاي ديگر بر اساس سابقه ي شما به شما پيشنهاد خواهند داد !
    انتخاب بازيكنان، خريد و فروش بازيكنان، تاكتيك تيم، شكل تمرينات، و بسياري از مسائل مالي باشگاه به شما سپرده مي شود ! براي انتخاب يك بازيكن فاكتورهاي بسياري وجود دارد، مثل شرايط بدني، روحي، سني، محبوبيت و ...
    اگر به اين سبك بازي ها علاقه داريد ! حتماً مي دانيد، كه بين Fifa Manager و Football Manager تفاوت هاي فراواني وجود دارد و اولي محصول Ea Games و دومي محصول Sega مي باشد. مي توانيد توضيحات بازي Fifa Manager را هم در بخش مربوطه مطالعه كنيد​

من قیمت رو حذف کردم، اگر خواستید تبلیغ کنید لطفا در بخش بازارچه. ممنون، irgamer