• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بهترین اسکریپت برای خرید و فروش فایل و محصولات دانلودی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mojtabashahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
خواهش ميكنم
نه نداره
براي اين كار يه پوسته هست :Wp-Forest
كه اين كار رو ميكنه

اين همون easy digital downloads هست :|
این پوسته که به فروش می رسد نال شده و کاملا غیر قانونی می باشد و در اصل برای فروش قالب وردپرس طراحی شده نه برای فروش فایل .
رایگان هم به زبان اصلی و هم ترجمه شده وجود دارد
البته این یک پوسته خالی نیست و در واقع یک اسکریپت فروش فایل است
با سپاس فراوان

mojtabashahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
من بهتون wpforest رو پیشنهاد میکنم ، خودمون هم داریم ازش استفاده می کنیم ، بازاریابیش رو هم اوکی کردیم.

فعلا برای تغییرات قالب ، سایت در دسترس نیست ولی قالب قبلیش رو می تونیم بهتون بدیم که امکان responsive رو هم داره.
من قبل ازین ، edd رو هم امتحان کردم اما به پای سیستم کاربری اختصاصی wpforest نمی رسه.
این یک تبلیغ است ، افزونه easy digital downloads بهترین گزینه است
من از ووکامرس و easy digital downloads استفاده می کنم
این افزونه از لحاظ سئو بسیار کاربردی می باشد
با سپاس فراوان

mojtabashahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام دوستان نظر همتون برام عزیزه ،(واقعاً انتقاد هست که به ما روحیه میده و راه پیشرفت رو برای ما نسان میده ) کسی خواست سیستم فروشگاهی با قابلیتی که هر کاربر برای خودش یه فروشگاه مجزا راه اندازی کنه رو براش راه اندازی و طراحی میکنم )هزینه طراحی 500 تومن شماره تماس 09148194571
قیمت های بسیار پایین تری با همین امکانات و شاید بتوان گفت با امکانات بی شمار نیز وجود دارد .
با احترام به تمام کاربران عزیز
با سپاس فراوان

nimaspp

Registered User
لایک‌ها
737
این یک تبلیغ است ، افزونه easy digital downloads بهترین گزینه است
من از ووکامرس و easy digital downloads استفاده می کنم
این افزونه از لحاظ سئو بسیار کاربردی می باشد
با سپاس فراوان
چطوری از هردوتاش استفاده میکنید؟ من فقط برای فروش فایل میخوام همراه با مشارکت فروشنده به صورتی که کاربران فایلهاشون رو برای فروش بذارن. هم ووکامرس هم ای دی دی افزونه مشارکت در فروش رو دارند که پولی هستند و نالش هم پیدا نمیشه. میشه سایتتون رو بدید یه نگاهی بندازیم تا کاربردش رو ببینیم؟
درواقع یه چیز تو مایه های wp-forest یا مثل سایت rtl-theme که قابلیت هاشو داشته باشه ولی خود این قالب برای فروش قالب هستش ولی من برای فروش فایل میخوام با همین امکاناتش.

nimaspp

Registered User
لایک‌ها
737
دوستان طبق تجربه و تحقیقی که عملا انجام گرفت تفاوت woocommerce با easy digital download در اینه که ووکامرس یک مارکت پلیس و فروشگاهه که میتونه کل سایت رو بچرخونه و حتی تا ۱۰۰هزار محصول رو ساپورت کنه. اما edd یک افزونه ی کمکی برای فروش مستقیم فایل هستش مثلا من یک وبلاگ دارم یا مثلا یه سایت آموزشی و میخوام توی یه پستی فلان ابزار رو بصورت دانلودی بفروشم که بهترین گزینه edd هستش و نیازی نیست تا یه فروشگاه کامل رو راه اندازی کنم.

چیزی که من میخوام یک فروشگاه کامل و بزرگه که توش فقط محصولات دانلودی قرار میگیره و همچنین کاربران هم بتونن همکاری در فروش داشته باشند. البته من انتخابم رو تقریبا انجام دادم و با ووکامرس و افزونه های مربوط بهش دارم راه میندازم.

دوستان عزیزی هم که تبلیغ میکنن لطفا پست اول رو بخونن، من دنبال ساختن یه فروشگاه زیرمجموعه زیر فروشگاه شما نیستم و همچنین دنبال یک سرویس اینترنتی برای فروش هم نیستم و دنبال سیستم های دست ساز یا تغییر کرده ی edd و این چیزا نیستم که بعضا بسیار ساده و مبتدیانه بودند، من مشخصا سوال کردم برای فروشگاهی با امکاناتی که میخوام چه اسکریپتی بهترین گزینه هست. با تشکر

nimaspp

Registered User
لایک‌ها
737
من بهتون wpforest رو پیشنهاد میکنم ، خودمون هم داریم ازش استفاده می کنیم ، بازاریابیش رو هم اوکی کردیم.
فعلا برای تغییرات قالب ، سایت در دسترس نیست ولی قالب قبلیش رو می تونیم بهتون بدیم که امکان responsive رو هم داره.
من قبل ازین ، edd رو هم امتحان کردم اما به پای سیستم کاربری اختصاصی wpforest نمی رسه.
درود
از پوسته Wp-Forest استفاده کنید که نمونش هم http://shop.persianscript.ir هست
عزیزان، همونطور که دوستمون گفتند این پوسته ها درسته که امکانات مشارکت در فروش دارند ولی مخصوص فروش قالب طراحی شدند. نه فروش فایل.

این پوسته که به فروش می رسد نال شده و کاملا غیر قانونی می باشد و در اصل برای فروش قالب وردپرس طراحی شده نه برای فروش فایل .
رایگان هم به زبان اصلی و هم ترجمه شده وجود دارد
البته این یک پوسته خالی نیست و در واقع یک اسکریپت فروش فایل است
با سپاس فراوان
کاملا درسته. همچنین این wp-forest نسخه های بسیار مختلف ولی کاملا شبیه به هم داره و در سطح اینترنت هم بسیاریش افتتاح شده. نسخه های نال شده هم هست و فکر کنم همیار بود نسخه ی فارسیش رو میفروخت بالای ۱۳۰ تومن فکر کنم. ولی این بدرد فروش فایل نمیخوره، بدرد فروش قالب میخوره.

از اپن کارت استفاده کنید دوست عزیز، من الان یک فروشگاه دارم، سوالی بود در خدمتم
متاسفانه اپن کارت رو امتحان نکردم، میشه امکانات و افزونه هاش رو مثال بزنید؟ یا لینک بدید بریم ببینم چطوریاس؟
cs-cart کاملترین انتخابه
این چیه؟ تابحال نشنیدم؟

vahidrotab

Registered User
لایک‌ها
316
هر آنچه از یک فروشگاه نیاز دارید این اپن کارت داره، همزمان میتونید هم فایل بفروشید هم کالای فیزیکی
مرجعش هم opencart.com

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
عزیزان، همونطور که دوستمون گفتند این پوسته ها درسته که امکانات مشارکت در فروش دارند ولی مخصوص فروش قالب طراحی شدند. نه فروش فایل.

کاملا درسته. همچنین این wp-forest نسخه های بسیار مختلف ولی کاملا شبیه به هم داره و در سطح اینترنت هم بسیاریش افتتاح شده. نسخه های نال شده هم هست و فکر کنم همیار بود نسخه ی فارسیش رو میفروخت بالای ۱۳۰ تومن فکر کنم. ولی این بدرد فروش فایل نمیخوره، بدرد فروش قالب میخوره.

متاسفانه اپن کارت رو امتحان نکردم، میشه امکانات و افزونه هاش رو مثال بزنید؟ یا لینک بدید بریم ببینم چطوریاس؟

این چیه؟ تابحال نشنیدم؟

قالب هم به صورت فایل زیپ قرار داده میشه و فرقی با فایل نداره

میشه از طریق فانکشن به این قالب پسوندهای دانلود مختلف مثل pdf , doc و ... معرفی کرد

nimaspp

Registered User
لایک‌ها
737
قالب هم به صورت فایل زیپ قرار داده میشه و فرقی با فایل نداره

میشه از طریق فانکشن به این قالب پسوندهای دانلود مختلف مثل pdf , doc و ... معرفی کرد
درسته. اما منظورم این بود که اون بنر های 600 در 300 که استاندارد هر فایله و اون آیکن ۸۰ در ۸۰ استاندارد فروش قالب و اسکریپته مثل محصولات envato
و از طرفی شکل و شمایل این قالب دیگه زیادی تکراری و خسته کننده شده از اونجایی که هزارتا سایت به همین شکل توی اینرتنت هست.
شاید بشه با تغییر در پوسته به شکل دلخواه درش اورد ولی فکر میکنم باید انقدر تغییر داد که با اینهمه وقت گذاشتن عملا میشه هر قالبی رو این مدلی کرد! به هرحال انتخاب من این نیست چون به امکانات و برنامه هایی که برای سایت در نظر گرفتیم بزودی به مشکل بر میخوره.

فقط یه سوال: این قالب از سیستم ووکامرس استفاده میکنه؟

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
درسته. اما منظورم این بود که اون بنر های 600 در 300 که استاندارد هر فایله و اون آیکن ۸۰ در ۸۰ استاندارد فروش قالب و اسکریپته مثل محصولات envato
و از طرفی شکل و شمایل این قالب دیگه زیادی تکراری و خسته کننده شده از اونجایی که هزارتا سایت به همین شکل توی اینرتنت هست.
شاید بشه با تغییر در پوسته به شکل دلخواه درش اورد ولی فکر میکنم باید انقدر تغییر داد که با اینهمه وقت گذاشتن عملا میشه هر قالبی رو این مدلی کرد! به هرحال انتخاب من این نیست چون به امکانات و برنامه هایی که برای سایت در نظر گرفتیم بزودی به مشکل بر میخوره.

فقط یه سوال: این قالب از سیستم ووکامرس استفاده میکنه؟
همه این چیزا از مدیریت تغییر میشه داد

ما تو گروهمون یک سیستم بر پایه وردپرس طراحی کردیم که خرید و فروش فایل و هر چیز دانلودی هست ولی بنا به دلایلی فعلا فروشش منتفی هست

این قالب هم نسخه های متعددی داره یک نسخش خود قالب امکانات داره یک نسخه از edd استفاده میکنه و ....

nimaspp

Registered User
لایک‌ها
737
خیلی سیستم سادست و فکرمیکنم اون انعطاف پذیری سیستم های دیگه رو نداره!
مثلا همکاری در فروش یا کمسیون های درصدی یا مثلا کسب درامد از رفنرس دهی یا کوپن های خرید یا نخفیف گروهی و... با چندتا کلیک روی ووکامرس نصب میشه ولی واسه این سیستم فکر کنم مکافات داره و هزینه های زیادی بخواد!

mojtabashahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
با سلام
بله این امکان وجود دارد
التبه نه توسط خود افزونه ولی چون بر روی وردپرس نصب میشود گزینه در تعیین نقش پیش فرض کاربران به وجود آمده به نام فروشنده ، شما با این امکان می توانید اجازه آپلود فایل ، قیمت گذاری و تمام گزینه های لازم را به کاربری که اکنون نقش فروشنده را دارد ، بدهید .
با سپاس فراوان مدیر سایت چی فایل : http://chifile.com/
استفاده شده از افزونه edd : هسته فروش افزونه است http://chifile.com/
استفاده شده از افزونه ووکامرس پارسی : سایت یک نمونه واقعی و فعال است http://dl.chifile.com/
به زودی سیستم طرحی شده خرید و فروش فایل توسط تیم فنی یه خاطره از فردا و فرداد سیستم در سایت چی فایل ارائه خواهد شد .
سیستم به صورت کامل فارسی دارای درگاه پرداخت ایرانی و قالب فارسی و اختصاصی برای افزونه فروش فایل است .

mojtabashahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دوستان طبق تجربه و تحقیقی که عملا انجام گرفت تفاوت woocommerce با easy digital download در اینه که ووکامرس یک مارکت پلیس و فروشگاهه که میتونه کل سایت رو بچرخونه و حتی تا ۱۰۰هزار محصول رو ساپورت کنه. اما edd یک افزونه ی کمکی برای فروش مستقیم فایل هستش مثلا من یک وبلاگ دارم یا مثلا یه سایت آموزشی و میخوام توی یه پستی فلان ابزار رو بصورت دانلودی بفروشم که بهترین گزینه edd هستش و نیازی نیست تا یه فروشگاه کامل رو راه اندازی کنم.

چیزی که من میخوام یک فروشگاه کامل و بزرگه که توش فقط محصولات دانلودی قرار میگیره و همچنین کاربران هم بتونن همکاری در فروش داشته باشند. البته من انتخابم رو تقریبا انجام دادم و با ووکامرس و افزونه های مربوط بهش دارم راه میندازم.

دوستان عزیزی هم که تبلیغ میکنن لطفا پست اول رو بخونن، من دنبال ساختن یه فروشگاه زیرمجموعه زیر فروشگاه شما نیستم و همچنین دنبال یک سرویس اینترنتی برای فروش هم نیستم و دنبال سیستم های دست ساز یا تغییر کرده ی edd و این چیزا نیستم که بعضا بسیار ساده و مبتدیانه بودند، من مشخصا سوال کردم برای فروشگاهی با امکاناتی که میخوام چه اسکریپتی بهترین گزینه هست. با تشکر
با سلام
دوست عزیز این اسکریپتی که شما می خواهید باید به صورت کامل از صفر طراحی شود که برای این منظور باید هزینه بسیار بالایی پرداخت نمایید .
اگر با برنامه نویسی تحت شبکه آشنایی کامل دارید می توانید افزونه هایی مثل ووکامرس را گسترش دهید
خود بنده ووکامرس پارسی را تغییر و گسترش داده و به یک سیستم خرید و فروش فایل تبدیل نموده ام که فقط فایل های دانلودی را به فروش برساند .
با سپاس فراوان

mojtabashahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3

این چیه؟ تابحال نشنیدم؟
این گزینه ها فروشگاه ساز می باشند و برای سیستم فروش فایل نامناسب بوده و یا احتیاج به تغییر اساسی و نصب افزونه و پلاگین های جانبی دارند .
با سپاس فراوان

mojtabashahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
چطوری از هردوتاش استفاده میکنید؟ من فقط برای فروش فایل میخوام همراه با مشارکت فروشنده به صورتی که کاربران فایلهاشون رو برای فروش بذارن. هم ووکامرس هم ای دی دی افزونه مشارکت در فروش رو دارند که پولی هستند و نالش هم پیدا نمیشه. میشه سایتتون رو بدید یه نگاهی بندازیم تا کاربردش رو ببینیم؟
درواقع یه چیز تو مایه های wp-forest یا مثل سایت rtl-theme که قابلیت هاشو داشته باشه ولی خود این قالب برای فروش قالب هستش ولی من برای فروش فایل میخوام با همین امکاناتش.
افزونه edd را نصب نموده نقش پیش فرض کاربران را بر روی فروشنده قرار دهید
وارد داشبورد وردپرس خود شده یک کاربر ایجاد نمایید ، خارج شده و با نام کاربری که ایجاد کردید وارد شوید تا متوجه منظور بنده شود .
یکی بر روی ساب دامین ( زیر دامنه ) نصب می شود .
استفاده شده از افزونه edd : هسته فروش افزونه است http://chifile.com/
استفاده شده از افزونه ووکامرس پارسی : سایت یک نمونه واقعی و فعال است http://dl.chifile.com/
به زودی سیستم طرحی شده خرید و فروش فایل توسط تیم فنی یه خاطره از فردا و فرداد سیستم در سایت چی فایل ارائه خواهد شد .
سیستم به صورت کامل فارسی ، دارای درگاه پرداخت ایرانی و قالب فارسی و اختصاصی برای افزونه فروش فایل است .

nimaspp

Registered User
لایک‌ها
737
با سلام
دوست عزیز این اسکریپتی که شما می خواهید باید به صورت کامل از صفر طراحی شود که برای این منظور باید هزینه بسیار بالایی پرداخت نمایید .
اگر با برنامه نویسی تحت شبکه آشنایی کامل دارید می توانید افزونه هایی مثل ووکامرس را گسترش دهید
خود بنده ووکامرس پارسی را تغییر و گسترش داده و به یک سیستم خرید و فروش فایل تبدیل نموده ام که فقط فایل های دانلودی را به فروش برساند .
با سپاس فراوان
یعنی برای ووکامرس افزونه طراحی کردید دیگه؟
میشه آدرس سایتتون رو بدید یه نگاهی بندازیم؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا