برگزیده های پرشین تولز

بهترین بازی های آندرویدی + عکس + دانلود (شما هم بهترین بازی رو که انجام دادید بزارید)

mahdi700

Registered User
لایک‌ها
91
Asphalt 8 Airborne :

با سرعت برانید و گرد و غبار به پا کنید! اکنون نسخه هشتم بهترین و محبوب ترین بازی مسابقه ای اندروید منتشر شده است. با سرعت برانید و یک رانندگی پر از هیجان و خطر را با فیزیک عالی تجربه کنید!
اتومبیل های لوکس رویایی
- ۴۷ خودرو زیبا با عملکرد بالا که ۸۰ درصد آن ها جدید می باشند!
- وجود بهترین شرکت های خودروسازی از قبیل : بوگاتی ویرون، لامبورگینی، فراری، پاگانی زوندا و …
- صدای فوق العاده جذاب و واقع گرایانه موتور ماشین ها
دریافت هوابرد
- مسابقه هایی با جذابیت و هیجان بالا (پرش از ارتفاع)
- مانور در هوا هنگام پرش های بلند از موانع
مکان های عجیب و جذاب جدید
- ۹ مکان مختلف شامل : ونیز، گویان فرانسه، ایسلند، صحرای نوادا و …
- وجود آهنگ های اصلی و جذاب به هنگام مسابقه
- وجود موارد مخفی نهفته در بازی
ویژگی های جدید سرعتی بازی
- وجود ۸ فصل و ۱۸۰ مرحله در حالت حرفه ای
- تصویر بسیار واقعی در هنگام تصادف و …
- وجود عوامل جدید و زیبای دیگر نهفته در بازی
- وجود سیستم آسیب دقیق وارد شده به اتومبیل
قابلیت مولتی پلیر و چالش های جدید
- قابلیت بازی ۸ نفر به صورت همزمان
- نمایش اطلاعات دوستان
- نمرات و امتیازات جدید به هنگام رانندگی
- به اشتراک گذاشتن دستاورد های مسابقه و سرعت نهایی خود

Asphalt-8.png

دیتا بازی را در مسیر Sdcard/Android/Obb قرار داده و بازی را اجرا نمایید . (نیاز به چیز پی ان می باشد برای بار اول)

سلام....من با وجود دانلود دیتا و انتقال آن به پوشه دیتا هنگام اجرای بازی باز هم پیامی مبنی بر دانلود دیتا میاد و بازی اجرا نمیشه...اگر راهنمایی کنید ممنون.

razormaik

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام خدمت دوستان عزیز
توی ای تایپک قصد دارم بهترین و زیباترین بازی های آندروید رو که ارزش دانلود و بازی کردن رو دارند قرار بدم
از شما دوستان عزیز هم در خواست میشه بهترین بازیه آندرویدی که انجام دادید رو بذارید واسه بقیه

اول از خودم شروع میکنم ، بهترین بازی هایی که من انجام دادم اینا هستند:

1 -
بازی Pudding Monsters عنوان جدید شرکت Zeptolabs است که به خاطر بازی Cut the Rope بسیار معروف شده است. حالا این شرکت با یک بازی پازلی دیگر همانند Cut the Rope می‌خواهد باز هم شما را سرگرم کند، و البته در این کار هم موفق بوده است. Pudding Monsters داستان پودینگ‌هایی است که می‌خواهند با یکدیگر متحد شوند تا آدم‌ها آن‌ها را نخورند! بازی با ظاهری ساده و در عین حال با جلوه‌هایی زیبا شما را تا آخرین مرحله از بازی همراهی می‌کند! این بازی نیاز به اندروید ۱.۶ وبالاتر دارد.

Pudding-Monsters.jpg

دانلود

2-
Ski Safari جایی است که حیوانات ، بهمن و ژانر اکشن کنار یکدیگر گرد آمده اند تا تجربه یک گیم پلی جدید را برای شما به وجود آورد . قهرمان داستان ما از خواب عمیق خود برخواسته است اما خطر بهمن او و کوه های اطراف را تهدید می کند . سون ( قهرمان داستان ) تنها یک راه برای اینکه از پایانی یخی فرار کند دارد و آن چیزی جز کمک گرفتن از حیوانات نمی باشد . هر یک از حیوانات دارای قدرت و ویژگی های خاص خود می باشند که با بهره گیری از هر یک در جای خود می تواند سرعتی بیشتر را تجربه کنید و البته از مرگ نیز بگریزید !

Ski-Safari.jpg

بازی بسیار جذاب Lane Splitter که شما در این بازی در نقش موتورسواری هستید که باید در کمترین زمان از بین ماشین ها سبقت گرفته و به مقصد برسید. کنترل موتور در اتوبان بسیار آسان و لذت بخش بوده و همین نکته به جذابیت بازی افزوده است.

Lane-Splitter.jpg

لینک دانلود :

Lane Splitter_4.0.2 مارکت ایرانی اندروید

4-
Jetpack Joyride یک بازی زیبا و جذاب است که آغاز کردن آن چند ثانیه بیشتر طول نخواهد کشید اما ساعت ها شما را به خود سرگرم می سازد . جت پک خود را برداشته و ماجراجویی آسمانی تان را شروع کنید . در این بازی شما نقش Barry که یک قهرمان می باشد را بر عهده گرفته و به آزمایشگاه مخفی دانشمندان شرور رفته و آنها را از انجام کارهای شیطانی بازدارید .
Jetpack-Joyride.jpg

دانلود

5-

بدون شک سری Need for Speed یکی از بهترین تجربه‌های ماشین‌سواری در کامپیوتر و کنسول است و سالهاست سری‌های متنوعی از NFS برای کنسول‌های گوناگون عرضه می‌شود. از بین نسخه‌های موبایل این بازی عنوان Most Wanted تا این لحظه جدیدترین آن‌ها به‌شمار می‌رود.در این بازی تلاش شده است تا اوج هیجان در رانندگی را تجربه کنید. گرافیک بازی و افکت‌های آن نیز باعث شده است تا این عنوان یکی از باگرافیک‌ترین بازی‌های ریسینگ برای موبایل باشد. در این بازی به‌روز‌ترین اتومبیل‌های جهان را می‌توانید برانید. همینطور در این بازی همانطور که از اسمش بر می‌آید تعقیب و گریزهای فراوانی در انتظار شما است و در حین بازی شما به یکی از اهداف اصلی پلیس برای دستگیری تبدیل خواهید شد! در این بازی همچنین قابلیت‌هایی برای ارتقا و شخصی‌سازی خودرو در نظر گرفته شده است. برای اجرای این بازی به اندروید ۲.۳.۳ و بالاتر نیاز دارید.

1_need_for_speed_most_wanted.jpg

فایل دیتای بازی باید در محل زیر قرار داده شود:
sdcard/Android/data/

لین دانلود فایل apk :
http://dl.downloadha.com/ali/2012/10/NFS Most Wanted 1.0.28 Android - APK (www.Downloadha.com).zip

لینک دانلود دیتا برای همه ی پردازنده ها:
http://dl.downloadha.com/ali/2012/10/NFS Most Wanted 1.0.28 Android - Data (www.Downloadha.com).zip

در بیشتر سایت ها گفته شده این بازی بهتر از آسفالت 7 هستش

منتظر بازی های بیشتر باشید...
شما هم بهترین بازی هایی را که انجام داده اید بگذارید
با تشکر

دوستان کلش بازی جهت خرید جم و دانلود آخرین ورژن بازی کلش اف کلنز www.gembox.in به وب سایت جم باکس مراجعه نمایید

8800gtx

Registered User
لایک‌ها
12
Soccer Stars
بازی ورزشی و مسابقه ایی پرهیجان با گرافیک و گیم پلیی عالی، البته لازم به ذکره که این بازی به اینترنت پرسرعت، هوش، حوصله و اعصاب قوی نیاز دارد
لینک در کافه بازار
35890557207109837982.jpg

32551115635648880183.jpg

farhad+98

Registered User
لایک‌ها
142
True-Skate.jpg

True Skate 1.3.21 بازی کم حجم و سرگرم کننده برای اسمارت فونهای اندرویدی می باشد. در بازی اسکیت واقعی شما باید بتوانیدبا استفاده از اسکیتی که در بازی در اختیار دارید حرکات نمایشی و بسیار جذابی را انجام دهید تا امتیازات بیشتری به دست بیاورید.
لینک دانلود

Clash-of-Clans.jpg

Clash of Clans به عنوان یکی از برترین بازی های سبک استراتژیک در اندروید شناخته می شود که در سراسر جهان به یکی از محبوب ترین بازی های انلاین تبدیل شده است. در این بازی اندروید شما باید با تشکیل یک ارتش بتوانید امپراطوری خودتان را ایجاد کرده و سپس با ساخت سربازها و فرماندهان نظامی به قبلیه های دیگر حمله کرده و بتوانید با به غنیمت گرفتن منابع آنها، منابع خودتان را افزایش دهید.
لینک دانلود بازی کلش اف کلنز

Grand-Theft-Auto-San-Andreas.jpg

بدون شک همه شما با بازی معروف جی تی آی آشنایی دارید. بازی که به عنوان محبوب ترین بازی در کامپیوتر شناخته می شود و کاربران بسیار زیادی از سراسر جهان دارد. این بار در سایت سبز اندروید برایتان این بازی را ویژه گوشی های اندروید اماده کرده ایم تا کاربران و علاقه مندان بتوانند آن را در گوشی خودشان نیز اجرا کرده و از انجام آن لذت ببرند.
دانلود نسخه جدید بازی جی تی ای برای اندروید

prn

Registered User
لایک‌ها
2,740
سلام.
در مورد بازیهای اندروید:
چون سیستم اپن سورسی هست ،راحت هست نظر دادن .
در مورد مبدلهاش بگم که :سگا ،پلی 1،پی اس پی .وقتی شما بازیهای اینارو بشناسید ،دیگه اصن سمت بازیهای خود اندروید نمیرید .راحتم میتونید اجرا کنید ،حتی میشه چیت هم زد ....
در مورد بازیهای دیتا دار که کمی واقعا اذیت میکنه ،یه حالت خاصی داره .مثلا یادمه بازیهای گیم لافت یه برنامه داشت که از خود apk باید لینک دیتا استخراج کنی و ...خلاصه با هزار تا دنگ و فنگ اجرا میشد .
تقریبا من رو گوشی همیشه 25 گیگم بازی هست .

mohammaddx

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
بازی کانتر استریک ۱٫۶ برای اندروید Counter Strike 1.6 v3.586

همیشه بازی های اکشن داری محبوبیت زیادی می باشند. البته باید گفت از زمانی که گوشی های هوشمند به صورت کاملا همه گیر در آمده اند بازی های اکشنی که برای این تلفن های همراه ساخته شده اند اکثرا دارای کیفیت پایینی بوده البته ممکن است که خیلی از این بازی ها با گرافیک سه بعدی و فول اچ دی روانه بازار شده باشند اما گیم پلی آن ها بصورتی نبوده که کاربران را راضی نگه دارد. به همین علت ما برای شما عزیزا امروز یک بازی زیبا آماده کرده ایم که احتمالا همه با نام آن آشنا هستید، بازی اکشن و هیجان انگیزCounter Strike که همشیه دارای طرفداران خاص خود بوده و است.
CS-source-wallpaper-counter-strike-14231626-1024-768-www.MihanGame.com_.jpg

لینک دانلود بازی کانتر

abstractArrow

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
بازی انفجار بادکنک ها

- بادکنک ها رو با استفاده از تاچ بر روی اون ها یا مهمات خودتون باید منفجر کنید!

گرد و خاک : کاهش سرعت حرکت بادکنک ها
رعد و برق : انفجار بادکنک های موجود در صفحه
بمب : انفجار ناحیه از صفحه
مانع : ترکاندن بادکنک های برخورد کننده

- تغییرات آب و هوا در بازی بر نوع حرکت بادکنک ها تاثیر می گذارد!

هوای صاف : تعداد باکنک ها افزایش پیدا می کند
هوای بادی : بادکنک ها پخش می شوند
هوای بارانی : کاهش سرعت حرکت بادکنک ها و افزایش تعداد آن ها
هوای برفی : بادکنک ها بعد از مدتی حرکت یخ می زنند و بعد از پایان یخ زدگی سرعت می گیرند
هوای مه : دید شما نسبت به صفحه کاهش پیدا می کند.

- بادکنک ها و کایت ها:

نارنجی : سرعت حرکت پایین و ضعیف هستند در هوای آفتابی به خوبی دیده نمی شوند
سبز : سریع و ضعیف
آبی : معمولی و میزان مقاومت عادی
بنفش : آهسته و بسیار سرسخت
کایت ( بادبادک ) : بسیار سریع هستند و در ازای انفجار به شما یک الماس جایزه می دهند

5 بادکنک از صفحه خارج بشه شما می بازید!
هر چند تعداد Wave که می تونید باید دووم بیارید!
بازی رندوم هستش و تمام شرایط آب و هوایی , میزان تعداد باکنک ها و افزایش سرعت آن ها در صفحه به صورت تصادفی اتفاق می افتند!

https://cafebazaar.ir/app/abstractarrow.balloonblast/?l=fa

abstractarrow.balloonblast1.jpg

abstractarrow.balloonblast0.jpg

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
بازی Aliens Drive Me Crazy
نمره 8 از 10 میدم

با اینکه طرفدار بازی ها موبایلی اصلا نیستم اما از این بازی خلی لذت بردم , دیروز 2 ساعت و نیم درگیرش بودم یک سره
واقعا گیم پلی سرگرم کننده ای داشت - موزیکشم خوب بود

ywvh7dfe7gdawlic89ep.jpg

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
دوستان من یه MINI PC ANDROID یا اسم دیگه اش Android TV Box سفارش دادم حالا باید فردا از شیراز پست شه تا برسه دستم زمان میبره ( چون اندروید سیستم عامل ب رپایه لینوکس هست اینجا پیام دادم )
مدلش اینه MXQ Pro 4K

از این سایت سفارش دادم
http://shop.aftabrayaneh.com/Tablet_Mini_PC/Mini_PC_HTPC/Mxq_Pro_S905_Android_5.1_Tv_Box_4k.html

من این آگهی دیدم بعد تو گوگل نوشتم Android TV Box خود گوگل تو کلمات پیشنهادی android tv box mxq نشون داد که معلومه معتبره
تو سایت یوتیوب هم MXQ Pro 4K سرچ کردم دیدم کلی کلیپ از آنباکسینگ و ....... هست
تو سایت ها خارجی دیگه خیلی ها نظر گذاشته بودن که دستگاه خوبیه - تصمیم گرفتم بخرمش و سفارش دادم

درباره این دستگاه چنتا سوال داشتم
این مشخصات همین دستگاهه
http://troypoint.com/mxq-pro-4k-android-5-1-box-review/

حالا سوالم اینه چیپ Amlogic S905 Quad Core Cortex-A53 at 2.0GHz هست چطور چیپیه؟ خوب هست یانه؟
یه سایتی پیدا کردم که به بررسی این چیپ پرداخته
http://system-on-a-chip.specout.com/l/1204/Amlogic-S905

بعد GPU رو زده Penta-Core Mali-450 at 600MHz+ حالا این پنتا کور یعنی چی؟ من تا حالا Penta-Core نشندیم , میدونید چی هست؟

بعد اندروید زده 5.1 هست اما یه لانچر داره که اسمش انگار Kodi هستش
که به این صورته

45tkdrxatw6mhhek6p3c.jpg

d972rmmsxb1wvs7ci0zk.jpg

سوالم اینه امکان نصب همه بازی و برنامه هارو میده؟ میشه ساپورت فارسی بهش اضافه کرد؟

SHAM

Registered User
لایک‌ها
86
دوستان من یه MINI PC ANDROID یا اسم دیگه اش Android TV Box سفارش دادم حالا باید فردا از شیراز پست شه تا برسه دستم زمان میبره ( چون اندروید سیستم عامل ب رپایه لینوکس هست اینجا پیام دادم )
مدلش اینه MXQ Pro 4K

از این سایت سفارش دادم
http://shop.aftabrayaneh.com/Tablet_Mini_PC/Mini_PC_HTPC/Mxq_Pro_S905_Android_5.1_Tv_Box_4k.html

من این آگهی دیدم بعد تو گوگل نوشتم Android TV Box خود گوگل تو کلمات پیشنهادی android tv box mxq نشون داد که معلومه معتبره
تو سایت یوتیوب هم MXQ Pro 4K سرچ کردم دیدم کلی کلیپ از آنباکسینگ و ....... هست
تو سایت ها خارجی دیگه خیلی ها نظر گذاشته بودن که دستگاه خوبیه - تصمیم گرفتم بخرمش و سفارش دادم

درباره این دستگاه چنتا سوال داشتم
این مشخصات همین دستگاهه
http://troypoint.com/mxq-pro-4k-android-5-1-box-review/

حالا سوالم اینه چیپ Amlogic S905 Quad Core Cortex-A53 at 2.0GHz هست چطور چیپیه؟ خوب هست یانه؟
یه سایتی پیدا کردم که به بررسی این چیپ پرداخته
http://system-on-a-chip.specout.com/l/1204/Amlogic-S905

بعد GPU رو زده Penta-Core Mali-450 at 600MHz+ حالا این پنتا کور یعنی چی؟ من تا حالا Penta-Core نشندیم , میدونید چی هست؟

بعد اندروید زده 5.1 هست اما یه لانچر داره که اسمش انگار Kodi هستش
که به این صورته

45tkdrxatw6mhhek6p3c.jpg

d972rmmsxb1wvs7ci0zk.jpg

سوالم اینه امکان نصب همه بازی و برنامه هارو میده؟ میشه ساپورت فارسی بهش اضافه کرد؟

سلام دوست عزیز
درکل این اندروید باکسی متوسط به پایینی است
با این ها بازی نمیشه کرد(اجرا میکنن مشکلی ندارن ولی بخاطر ماهیتشون ونبودن صفحه تاچ)
کار اصلی هوشمند کردن تلویزیون های معمولی است
penta-core یعنی 6 هسته ای octa یعنی 8
سوال آخرم برنامه kodi یک برنامه پلیر اندروید خیلی قوی است و بهترین برنامه برای این اندروید باکس هاست
اگرم میخوای کار باهاش راحتتر بشه باید یک air mouse بخری براش

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,386
ی بازی تو سبکـ mmorpg کمـمصرف معرفی کنید

whisp3r

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بازی C.A.T.S رو هم امتحان کنین
تو لیست بازی های برتر سال گوگل پلی استور بود

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Haideranoos

Registered User
لایک‌ها
3,769
"داستان غم انگیز دو بردادر"بازی خوبیه
اخراش بغض کرده بودم:general503:

karim1989

Registered User
لایک‌ها
46

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
یه بازی قشنگ اندروید معرفی کنید
تم فان و فانتزی باشه

jeeex.2

Registered User
لایک‌ها
160
سلام چنتا بازی خوب گروهی با wifi یا بلوتوث معرفی کنید

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
دنبال خرید یه کنسول اندرویدی یا android tv game برای بازیا اندروید هستم
چیزی میشناسید معرفی کنید؟

rezahaghi321

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
41
تشکر از پیشنهادات دوستان... منم یه چنتا بازی از بهترین بازی‌ های رزمی اندروید رو میخام معرفی کنم:
Skullgirls
ChronoBlade
EA Sports UFC
Real Boxing 2 Rocky
Prizefighters
Shadow Fight 3
Glory Ages – Samurais
TEPPEN
Combo Crew

این بازی های مبازره ای و رزمی جز بهترینان؛ توصیه میکنم حتما امتحانشون کنید.
لینک دانلود و معرفی بازی ها:

بالا