برگزیده های پرشین تولز

بهترین برنج ایرانی از نظر شما ؟؟!!!

آیدوغموش

Registered User
لایک‌ها
203
دوستان من ی سوال دارم میدونم به موضوع هم بی ربطه .

میگن این برنج های دانمه بلند رو با دستگاه درست میکنند ؟؟؟ به این صورت که
برنج های درجه دو و یا سه رو به صورت خمیر در میآرن و میریزن تو دستگاه .
اگه اونجوری باشه بازم ارزش داره
ولی امکان نداره همچین چیزی چون ما خودمون تو کار برنج هستیم از 2تن برنج 150 کیلو نیم دونه در میاد اونم رو هوا میزنن همه اون برنجا ماکارونی هستن فقط نوع آردشون فرق میکنه مثل ماکارونی خمیر نمیشن

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
اگه اونجوری باشه بازم ارزش داره
ولی امکان نداره همچین چیزی چون ما خودمون تو کار برنج هستیم از 2تن برنج 150 کیلو نیم دونه در میاد اونم رو هوا میزنن همه اون برنجا ماکارونی هستن فقط نوع آردشون فرق میکنه مثل ماکارونی خمیر نمیشن

داداش سبوس برنج دارید شما ؟

hamed20141393

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
باسلام به دوستان. اگه کسی برنج هاشمی گیلان با پخت تضمینی خواست در خدمتیم.از 100 کیلو تا هرچقدر. 09123848117

regedit021

Registered User
لایک‌ها
141
من از برنج شهر دورود لرستان استفاده میکنم عالیه
هم کته هم ابکشش عالی درمیاد
توصیه میکنم یه بار امتحان کنید
فقط هم باید از دورود تهیه کنید تو تهران نیست

hosein1371

Registered User
لایک‌ها
48
برنج فقط برنج لنجان
بسیار خوش عطر و خوش طعمه.بسیار با کیفیته
کسی اگه خواست پیام خصوصی بده

آیدوغموش

Registered User
لایک‌ها
203

pooga

Registered User
لایک‌ها
188
برنج برنج مینودشت (البته کسی زیاد اسمشو شاید نشنیده باشه ولی بذر فریدون کنارم تامین میکنه اینو چون ما خودمو بذر شالی میدیم میدونم...برنج ایرانی موقعی که شالی پوست میشه و قتی میگیری برنج رو تو دستت مشت کن برنجو بریز پایین اگه دستت سفید شد اون برنج خوب نیست چون درست پوست نشده ...جهت راهنمایی گفتم میتونید برنجش رو گیر بیارید تست بزنید البته باید مال خود مینودشت (استان گلستان-15 کیلومتر بعد از گنبد به سمت بجنورد مشهد هستش و بسیاز خوش عطر و طعم و خوش پخت.یا حق

آیدوغموش

Registered User
لایک‌ها
203
برنج برنج مینودشت (البته کسی زیاد اسمشو شاید نشنیده باشه ولی بذر فریدون کنارم تامین میکنه اینو چون ما خودمو بذر شالی میدیم میدونم...برنج ایرانی موقعی که شالی پوست میشه و قتی میگیری برنج رو تو دستت مشت کن برنجو بریز پایین اگه دستت سفید شد اون برنج خوب نیست چون درست پوست نشده ...جهت راهنمایی گفتم میتونید برنجش رو گیر بیارید تست بزنید البته باید مال خود مینودشت (استان گلستان-15 کیلومتر بعد از گنبد به سمت بجنورد مشهد هستش و بسیاز خوش عطر و طعم و خوش پخت.یا حق
اون برنجی که شما میگین سفید شدن
اگه برنج رو به موقع بچینین هیچوقت سفید نمیکنه
شلتوک برنج رو باید بعد چیدن گرمش کرد تا موقع کوبیدنش خورد نشه و نارس ها تبدیل به نیم دونه نشه
http://forum.persiantools.com/threads/فروش-بهترین-برنج-معطر-مرغوب-و-ارگانیک-میانه-ایرانی.630825/
http://forum.persiantools.com/threa...جاجیم-های-دست-باف-خانه-داری-و-صادراتی.631464/

mahyar rahnama

Registered User
لایک‌ها
644
هاشمی و کاظمی رو به شخصه قبول دارم
خودمون کاظمی مصرف میکنیم
قیمتشم حدود 6500 ایناست درجه یکش الان

آیدوغموش

Registered User
لایک‌ها
203
هاشمی و کاظمی رو به شخصه قبول دارم
خودمون کاظمی مصرف میکنیم
قیمتشم حدود 6500 ایناست درجه یکش الان
اگه خواستین در خدمتم درجه یکشو دارم
http://forum.persiantools.com/threads/فروش-بهترین-برنج-معطر-مرغوب-و-ارگانیک-میانه-ایرانی.630825/
http://forum.persiantools.com/threa...جاجیم-های-دست-باف-خانه-داری-و-صادراتی.631464/

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
استارتر عزیز بستگی داره برنجی ک میخوای برای چی باشه برنج هندی برنجی ک ارزون تر قد میکشه زحمت پاک کردن نداره و بیشتر رستوران های ایران دارن استفاده میکنن در مورد برنج ایرانی چند تا چیزم من بگم بیشترین کاشت برنج مخصوصا تو گیلان هاشمی و علی کاظمی بقیه برنج ها چون قیمتش بالاتر کمتر کاشت میشه مثل دم سیاه بعضی برنج ها هم کم کم دارن منقرض میشن مثل صدری و برنجی ک تقریبا منقرض شده یکیش حسنی برنج طارم هیچ موقع مثل برنج هاشمی و علی کاظمی نیست همونطور ک زیتون طارم استخوانی ولی زیتون اصل رودیار روغنی و گوشتی البته سلیقه ها هم متفاوت برنج خزر و ندا هم اصلا به هاشمی و علی کاظمی نمیرسن چون اصلاح نژاد ژنتیک شده و یکجورایی آزمایشگاهی ولی هاشمی و علی کاظمی توسط دونفر به همین نام کشف شدن همه جا این دو برنج یکیه این ک میگن فلان شهر بهتر اشتباه چون نژاد یا همون به اصطلاح ما تخم جو یکسان دارن فقط قیمتها فرق میکنه و همچنین طرز پخت اگه کسی بتونه خوب بپزتشون مخصوصا هاشمی رو آنچنان مشتریهات مست میشن ک دیگه ولت نمیکنن برنج هاشمی درجه یک تو شهر ما کیلویی 6100 تا 6200 معامله میشه اینم ک میگن سر زمین از کشاورز بخری بهتر نه عزیز قالطاق همه جا هست همه جا باید آشنا داشته باشی وگرنه سرت کلاه میره میتونی با ی پیکان وانت دوگانه بیای خودت ارزون بخری ببری هم بپزی هم بفروشی مصرف سوختت هم زیاد نمیشه:)

gogle

Registered User
لایک‌ها
1,069
براي منزل برنج محسن معمولا ميگيريم كه عالي نباشه بد نيست

آیدوغموش

Registered User
لایک‌ها
203
نميدونم دوست عزيز قبل از پختن 1 كلمه هم صحبت نميكنند از كجا ميشه فهميد ؟!
ببینین همه برنج ها یک اندازه هستن ؟
داخل برنج نیم دانه داره یا نه
سرو ته برنج نقطه های سفید داره یا نه ؟

http://forum.persiantools.com/threa...طر-مرغوب-و-ارگانیک-میانه-ایرانی.630825/page-2

Last edited:

hosein1371

Registered User
لایک‌ها
48
برنج محسن همون برنج 1121هندیه ولی با کیفیت بهتره.
برنج لنجان انواع مختلفی داره.چامپا و گرده دو مدلشه.ما خودمون برنج سرخه داریم که خیلی خیلی خوش طعمه.نمیخوام تعریف کنم ولی خداییش ازوناست که بدون خورشت میشه خالی خالی خوردش.
قیمت جدیدش حدود 6300تا7000تومنه.

kamranjg

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پامچال رو دست نداره

بالا