برگزیده های پرشین تولز

بهترین برند یخچال + لباسشویی + جاروبرقی (فقط کسانی که استفاده کردن نظر بدن)

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,492
اگر تلویزیون خواستید بخرید فقط LG
ما یدونه داریم از روزی حداقل 7/6 روشنه سال 80 خریداری شده.فقط چند ماهه یکم وز وز میکنه.

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,492
ما خودمون 8 ساله لباسشویی و یخچال ال جی رو داریم از همه لحاظ عالیه تا حالا کوچکترین مشکلی نداشتن
5 ساله که ظرفشویی الجی داریم اونم خیلی خوبه
جارو برقی مون هم الجیه اونم خوبه اما به نظر من پاناسونیک ژاپنی بهتره.

در کل سامسونگ پیشنهاد نمیشه به دلیل تجربه بد بعضی از دوستان از جمله 7-F-7

تائید.
در کل الجی برند خیلی خوبیه.

Mohammad Yek110

Registered User
لایک‌ها
1,263
اگه به یخچال خارجی پولتون نرسید بین ایرانی ها الکترو استیل خوبه ... امرسان اصلا پیشنهاد نمیشه

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
کلا ال جی تایید میشه.الان مثلا گارانتیش هم تو ماشین ظرفشویی ها از بوش بیشتره...

Sent from my Xperia Neo V using Tapatalk 2

Fouad-PES

Registered User
لایک‌ها
252
ماشین ظرفشویی فقط ال جی...
از همه نظر عالیه. من تصورشو نمیکردم که ظرف های کثیف و مونده اینقدر برق بزنن...

Last edited:

gilase_tanha202

Registered User
لایک‌ها
374
جاروبرقی بوش 2300 وات از بانه 500 تومن واسم تموم شد ( یه بنده خدایی هست اول ارسال میکنه بعد پول می گیره ، خیلی چیزا ازش خریدیم )

2500 وات رو هم 600 قیمت داد که همون 2300 رو خریدم

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
منم چندتانکته بگم که فکر کنم خیلی بدردتون ودوستان بخوره
اولا اینوروبگم کسایی که میگن ازفلان مارک خارجی راضی هستیم باید بگن کی خریدن چون محصولات خارجی ازیکی دوسال پیش رفتن توچین ومالزی وترکیه تولید میکنن که کیفیت خیلی بی خودی پیدا کردن
مثلا جاروبرقی 5-6 سال پیش سامسونگ وال جی عالی بود اما الان خیلی بی خود شدن (کسایی که میگن 10سال پیش خریدن وراضین ملاک نیست پس)
برای جارو دوتامحصول هست گارانتی سینهاوی(بوش و دومیش یادم نیست!)عالی هستن چون تکنولوژی کمپرسور دارن اماماه رمضون حدود600بودن الان بالاتر هم رفتن
اماهمین بوش به دلیل داشتن چرخ های کوچک بدرد ایران که تمام خونه فرش هست نمیخوره وطراحی اروپاس وبدرد همونجا میخوره چون اینجا با اون چرخ ها روفرش خوب حرکت نمیکنه
مال یه جنس معمولی گرفتیم که یاروگفت ترکیه س امامن فکر کنم چینه به اسم نانیوا اون موقع250بود .یه چیز معمولی هستش
واسه یخچال ازاسمون سنگ بارید ایرانی نخر بی خوده!
چون ماهم امرسان داریم هم الکترواستیل زیاد راضی نیستیم
اگه ایرانی هم خواستی بخری بهترین گزینه اسنواهستش بعد الکترواستیل اماخارجی بهتره
لباسشویی هم تازگی هانخریدیم پس اطلاعاتی ندارم

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
استارتر تاپیک نمیزد راحتر انتخاب میکرد!
کل بازار معرفی شد :دی

Blaugrana

Registered User
لایک‌ها
794
همشون آشغالن ولی از این کره ایها بگیر نسبت به قیمتشون بهترین گزینه هستن

miladli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان عزیز
حتما از فروشگاه ما هم دیدن فرمایید
در این سایت معتبرترین فروشگاه های بندر تجاری گناوه واقع در استان بوشهر معرفی شدن
که شما عزیزان بدون واسطه و با تماس مستقیم با فروشنده میتونید محصول مورد نظرتون رو سفارش بدید
یا حتی میتونید محصولی که میخواید رو به صورت سفارشی درخواست بدید تا از دبی براتون خریداری کنن
بندر تجاری گناوه عرضه کننده تمام محصولات خانگی ، دیجیتالی ، صوتی تصویری ، و ... می باشد وبا دیدن قیمت ها متوجه میشید
که مناسبترین قیمت رو در کل کشور داره و دلیلش هم عرضه مستقیم محصولات و واردات ان از دبی ، چین ، تایلند و ... هستش
با تشکر فروشگاه بازار بندر گناوه

koko13

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ما مدل 12 کیلویی الجی رو داریم سنسور دماش دقتش خیلی ضعیفه مثلا اب رو 40 درجه که میزارم وقتی با دما سنج اب رو اندازه گیری میکنم می بینم بین 50الی55 هست تو هر دمایی 10یا15 درجه خطا داره (از طریق شنلنگ کنار فیلتر دمای اب رو اندازه گیری میکنم) سنسور وزنش هم که حتی بلوکه سیمانی هم توش نندازی بازم یک یا دو دیگه خیلی بشه سه تا خط پر میشه از 10 یا 12 تا ....و در محموع بگم اون درخشش و تازگی لباسشویی دیگه به لباس میده رو نمیده به قول معروف ماست مالی میکنه بعد اون تکنولوژی شش حرکته هم الکیه فقط 3دقیقه ی اولش استفاده میکنه و یک دیقه ی اخرش تموم . دیگه از این حرکت ها چیزی نمیبینی (2.800 هم پول دادیم قضاوت با شما)

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
بد نیست یه نگاهی هم به تاریخ ایجاد تاپیک بندازید مگر اینکه اجناسی که استاتر خریده عمرشو کرده و بخواد جدید بخره!
@سردارد بروکی مقدم بد میگم؟؟

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,719

bghad1

Registered User
لایک‌ها
197
والا ما یه لباسشویی پاکشوما داشتیم که از وقتی چشممو باز کردم و یادمه توی خونه، کنج آشپزخونه نشسته بود و داشت هی می چرخید و لباسا رو میشست...تمیزه تمیز...هی من بزرگتر میشدم و باز هم با خوبی و خوشی، دست در دست هم به مهر، با محبت و مهربونی لباسامون رو میشست و ما رو از تمیزی خوشحال و با نشاط می کرد!:D
تا اینکه بعد از یه عمر( فک کنم حداقل 15 سال) کار کردن، یه روز درش خراب شد:(:(
هییی روزگار...:(:(

اما نه...فکر بد نکنین...درش رو اومدن درست کردن و باز هم روز از نو روزی از نو:general707:...هی میگفتم پاکشوما جون گل کاشتی هر چی خواستم داشتی!:p:D
و واقعاً راضی بودیم از کیفیت و کارکردش خداروشکر...تازه مدل قدیمی بود...واسه عهد دقیانوس مثلاً که میگن همینه ها!!
این جدیداش که دیدم دیگه خیلی خفن تر شده و اصن صفحه لمسی داره و وسط شستشوی لباسا می تونی لباس هم بهش اضافه یا ازش کم کنی...خدایی به نظرم یه برند ایرانی باشه که بتونه با ماشین لباسشویی های خارجی رقابت کنه و ارزونتر هم دربیاد به نظرم همین پاکشوما باشه...
ما که راضی بودیم خلاصه...خدا هم راضی باشه:p:)

چقد حرف زدم هاا!!!
خب دیگه تموم کنم صحبتم رو:general511:

همین دیگه...ببخشید اگه اول اولش زیرخاکی بود....ولی خب دیدم آوردن رو بچه ها..گفتم منم از دانش ام به اشتراک گذاری کرده باشم و زکات علمم رو در اختیار آیندگان قرار بدم!:p:general307::general408:
فعلاً همین بای بای

.Samenta

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
والا همتون یه چیزی گفتین ادمو گیج میکنین حالا لباسشویی بهترین برند الان چیه بنظرتون ؟؟؟

meisam317

Registered User
لایک‌ها
78
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴
هر چی خاستی بگیر فقط سمت اسنوا نرو
اتفاقا اسنوا خیلی هم خوبه ما هرکی دیدیم راضی بوده
اگه به یخچال خارجی پولتون نرسید بین ایرانی ها الکترو استیل خوبه ... امرسان اصلا پیشنهاد نمیشه
تایید میشه الکترواستیل خیلی خوبه

Hamkari.net

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
31
لباسشویی الجی دارم ؛ راضی ام
یخچال سامسونگ دارم؛ راضی ام
اجاق گاز اسنوا دارم؛ راضی ام
تلویزیون سامسونگ دارم؛ کنترلش یه سال نشده خراب شده؛ وسط ledشم سوخته. شانسم گفت گارانتی هنوز تموم نشده وگرنه 500 هزار ت خرجش بود!

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
اگه بودجه مودجه اجازه میده، تا جاییکه یه چیزیو سونی تولید میکنه سونی بگیرین. مثلا تلویزیون و موبایل و دوربین و...
اگه سونیش نبود (مثلا لباسشویی و یخچال و...) مارک پدر و مادر دار آلمانی، ژاپنی یا آمریکایی بگیرین. مثلا بوش. AEG، توشیبا، میله ...

.Samenta

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
تلویزیون فقط ال جی

بالا