برگزیده های پرشین تولز

بهترین بیمه عمر و تکمیلی کدام است؟ راهنمایی کنید لطفاً

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
بیمه عمر رو میشه بصورت غیر حضوری و اینترمتی خریداری کرد؟

H_128

Registered User
لایک‌ها
210
ببینید اصولا در کشور ما بیمه بازنشستگی خصوصی مانند تامین اجتماعی نداریم؛در واقع همگی بیمه عمر مختلط هستند که بعد از اتمام قرارداد،ذخیره تشکیل شده رو به صورت مستمری هم پرداخت میکنند(پیش فرض پرداحت یکجا هست)
پس این بیمه های عمر در همه یک پوشش اصلی که عمر باشند دارند و یک بخش اتیه ای یا سرمایه گذاری که مربوط به ذخیره اندوخته هست؛
پوشش هایداضافی در همه شرکت ها وجود داند که فوت حادثه،امراض خاص،از کارافتادگی و معافیت حق بیمه هستند؛

Sent from my E5823 using Tapatalk
ممنون

شنیدم که بیمه ها وام هم میدن و شرایط وام گرفتن از بیمه ها خیلی راحت تر از بانکه. یعنی دیگه ضامن نمیخواد و بهره هم نداره. درسته؟؟

"Safire Solh"

Registered User
لایک‌ها
33
با سلام
دوستان برای عضویت و ثبت نام بیمه عمر، محدودیت سنی وجود داره؟؟؟

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
ممنون

شنیدم که بیمه ها وام هم میدن و شرایط وام گرفتن از بیمه ها خیلی راحت تر از بانکه. یعنی دیگه ضامن نمیخواد و بهره هم نداره. درسته؟؟
۹۰ درصد ارزش بازخریدی رو میتونین با بهره ۴+سود تضمینی از ۱ تا ۴ سال وام میدن؛
هیچ شرط خاصیم نداره،۱۰ روزه وام پرداخت میشه
با سلام
دوستان برای عضویت و ثبت نام بیمه عمر، محدودیت سنی وجود داره؟؟؟
معمولا ۷۰ سال(برخی شرکت ها تا ۱۰۰سال) هست و البته باید بگم تهیه بیمه عمر برای سنین بالا چندان جذاب نیست

"Safire Solh"

Registered User
لایک‌ها
33
۹۰

معمولا ۷۰ سال(برخی شرکت ها تا ۱۰۰سال) هست و البته باید بگم تهیه بیمه عمر برای سنین بالا چندان جذاب نیست

برای رنج سنی ۳۰ تا ۳۵ سال چطور؟ و این ک هزینه تقریبی و پرداخت حق بیمه ب چ صورت هست؟!

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
برای رنج سنی ۳۰ تا ۳۵ سال چطور؟ و این ک هزینه تقریبی و پرداخت حق بیمه ب چ صورت هست؟!
از صفر تا ۷۰ سال میشه تهیه کرد
هزینه بستگی به جیب شما دارد،حداقل تقریبا ماهی ۳۰ تومن هست؛حداکثر هرچقدر شما بخواین بدین!
معمولا توصیه میشه باندازه ۱۰-۲۰% درامد رو پرداخت کرد؛
پرداخت بصورت ماهامه،دوماهه،سه ماهه،۶ ماهه،یکساله و یکجا هست که بهترین نوع پرداخت سالانه هست

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
سلام
دوست عزیز من الان حدود 4 سال هست بیمه عمر و تامین اتیه پاسارگاد رو دارم ولی این این کارت بیمه تکمیلی اس او اس رو ندارم اینو باید از نمایندگی که گرفتم بگیرم یا شرایط خاصی داره

"Safire Solh"

Registered User
لایک‌ها
33
از صفر تا ۷۰ سال میشه تهیه کرد
هزینه بستگی به جیب شما دارد،حداقل تقریبا ماهی ۳۰ تومن هست؛حداکثر هرچقدر شما بخواین بدین!
معمولا توصیه میشه باندازه ۱۰-۲۰% درامد رو پرداخت کرد؛
پرداخت بصورت ماهامه،دوماهه،سه ماهه،۶ ماهه،یکساله و یکجا هست که بهترین نوع پرداخت سالانه هست

بسیار ممنون از توضیحات کاملتون

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
سلام
دوست عزیز من الان حدود 4 سال هست بیمه عمر و تامین اتیه پاسارگاد رو دارم ولی این این کارت بیمه تکمیلی اس او اس رو ندارم اینو باید از نمایندگی که گرفتم بگیرم یا شرایط خاصی داره
اگه ذخیره اندوخته شما به ۲ میلیون رسیده باشه،میتونین کارت SOS رایگان دریافت کنید
حتما از نماینده اتون درخواست کنید،اگر نداد علت رو بپرسین و ممنون میشم نتیجه رو اینجا بیان کنید

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
اگه ذخیره اندوخته شما به ۲ میلیون رسیده باشه،میتونین کارت SOS رایگان دریافت کنید
حتما از نماینده اتون درخواست کنید،اگر نداد علت رو بپرسین و ممنون میشم نتیجه رو اینجا بیان کنید

ذخیره اندوخته منظورتون اون مبلغ بازخرید هستش یا نه
واریز کلی من تا الان

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
ذخیره اندوخته منظورتون اون مبلغ بازخرید هستش یا نه
واریز کلی من تا الان

مجموع واریزی شما و سود ان بعد از مسر هزینه بیمه گری،میشود ذخیره اندوخته

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
مجموع واریزی شما و سود ان بعد از مسر هزینه بیمه گری،میشود ذخیره اندوخته

فکر میکنم به 2میلیون نرسیده هنوز. من تو سال 4 هستم و هر 3 ماه پرداخت میکنم اقساط رو و 2 قسط ساله 4 مونده هنوز

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
فکر میکنم به 2میلیون نرسیده هنوز. من تو سال 4 هستم و هر 3 ماه پرداخت میکنم اقساط رو و 2 قسط ساله 4 مونده هنوز
در پاسارگاد شما کارتابل مجازی مخصوص بیمه گذار برای مشاهده سابقه بیمه عمر ندارید؟
اگر دارید میتوانید پیگیری کنید

H_128

Registered User
لایک‌ها
210
ببخشید این مستمری که بعد از 30 سال میدن، مقدارش رو چجوری باید حساب کنیم؟؟

الان من ماهی 40 هزار تومن برای بیمه عمر پاسارگاد میریزم. بعد از 30 سال پرداخت بهم مستمری میدن دیگه؟؟ یعنی دریافت مستمری بعد از پایان دوره 30 ساله ست؟

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
در پاسارگاد شما کارتابل مجازی مخصوص بیمه گذار برای مشاهده سابقه بیمه عمر ندارید؟
اگر دارید میتوانید پیگیری کنید

کارتابل نه فقط قسط های واریزی رو نشون میده که پرداخت کردید و یا قسط های عقب افتاده رو

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
چرا بیمه عمر برای سنین بالا رو پیشنهاد نمیکنید؟

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
ببخشید این مستمری که بعد از 30 سال میدن، مقدارش رو چجوری باید حساب کنیم؟؟

الان من ماهی 40 هزار تومن برای بیمه عمر پاسارگاد میریزم. بعد از 30 سال پرداخت بهم مستمری میدن دیگه؟؟ یعنی دریافت مستمری بعد از پایان دوره 30 ساله ست؟

مستمری بعد از پایان قرارداد یا در صورت بازخرید زودتر هست؛در واقع اون سرمایه ای که قرار هست شرکت بشما بده رو در صورت درخواست شما نزد شرکت میمونه و با توجه به اون سالانه به شما مستمری پرداخت میکنه که پرداخت مستمری هم بر اساس انتخاب هست،مثلا دوره معین یا اخر عمر

چرا بیمه عمر برای سنین بالا رو پیشنهاد نمیکنید؟
کاربرد بیمه عمر پوشش ریشک های زندگی هست،یعنی در ابتدای شروع دوره بزرگسالی یا کار شما خطر بار مالی فقدام خودتان برای خانواده،یا هزینه برخی بیماری ها،از کارافتادگی زودرس،هزینه های غیر مترقبه،و در نهایت بعد از رسیدن به سن بازنشستگی،هزینه های دوره بازنشستگی رو پوشش میدین؛
حال یک فرد مسن یا این خطرات رو از سر گذرانده و یا با انها درگیر شده؛
ضمن اینکه بهتر هست پرداخت بسمه عمر طولانی باشد،یعنی از انباشت مبالغ خرد طی دوران طولانی ۳۰ ساله در ۶۰ سالگی اتمام شود تا تمام خطرات رو بپوشاند،اما با پرداخت کم هم میزان پوشاندن خطرات کم میشود و هم ذخیره اندوخته باید برای رسیدن به حد ۳۰ ساله، بیشتر پرداخت شود

H_128

Registered User
لایک‌ها
210
آقا یه سوال
من بیمه عمر پاسارگادم
اگه مثلا یه روزی اینا جمع کنن برن یا اصلا تا 30 سال دیگه دوام نداشته باشن. اون وقت کی پاسخگوئه؟؟ پول ما چی میشه؟
پولمونو از بیمه مرکزی باید بگیریم؟؟

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
آقا یه سوال
من بیمه عمر پاسارگادم
اگه مثلا یه روزی اینا جمع کنن برن یا اصلا تا 30 سال دیگه دوام نداشته باشن. اون وقت کی پاسخگوئه؟؟ پول ما چی میشه؟
پولمونو از بیمه مرکزی باید بگیریم؟؟
اگه اعلام ورشکست کنن بلی،از بیمه مرکزی میگیرین چون بیمه های عمر نزد بیمه مرکزی اتکایی میشن

H_128

Registered User
لایک‌ها
210
اگه اعلام ورشکست کنن بلی،از بیمه مرکزی میگیرین چون بیمه های عمر نزد بیمه مرکزی اتکایی میشن

من یه جورایی دو دلم. خواستم بیمه رو بازخرید کنم پولمو بذارم بانک ولی از یه طرف به حقوق بازنشستگی و وامی که این بیمه ها میدن در آینده نیاز دارم
نمیدونم چرا نمیتونم به این بیمه ها اعتماد کنم

بالا