برگزیده های پرشین تولز

بهترین داروی ضد ریزش و پر پشت کردن مو

*pariya*

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر من رویش دوباره مو امکان پذیر هستش مثلا همین آقای فخرالدین صدیق شریف چطوری موهاش اینقدر پرپشت شد؟

فکر اینکه رفته و این همه مو رو کاشته خیلی سخته

7_f_7

Registered User
لایک‌ها
255
یه محلول اومده به اسم طلسم. 120 تومنه. میگه 3 تاشو باید مصرف کنید تا نتیجه بگیرید. یعنی 360 تومن ناقابل! :D یعنی توی ایران کسی هست برای یه محصول ایرانی اینقدر پول بده؟! :lol:

hadief

Registered User
لایک‌ها
5
دوست عزیز من یکی از نمایندگان شرکت شهد آرا ( طلسم ) هستم . این محصول تنها تونیکی است که سازمان ثبت اختراع کشور , گواهی ثبت اختراع صادر کرده .
پس نمیتونه دروغ باشه چون تا الان 2000 نفر نتیجه 100% گرفته اند .
اگه کسی مایل بود اطلاعات بیشتری داشته باشه بیاد توی سایتم .

ali_2021

Registered User
لایک‌ها
800
شما هم مثل من شب که میرید حموم فرداش موهاتون مثل ایناسا که 4-5 سال نرفتن حموم ؟ ناخن کف سرتون میکشید یه لایه چربی میاد زیر دستتون ؟

e.m

Registered User
لایک‌ها
199
محلول Rogin
+
زینگ پلاس
+
شامپو Minoxa

noosha-afarin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من يه داروي گياهي ميشناسم .

( اول بگم كه هيچ - هيچ اصـــراري ندرام بگم اين بهترين داروست )

اما

- توليد كننده اش رو مي شناسم ( توي كاشان توليد ميشه )

و توليد كننده اش مي گفت:

- تعداد فروشمون سال اول خيلي كم بود
- اما از سال دوم يكدفعه تعداد فروشمون خيلي بالا رفت ( به طوري كه ديگه اصلا تبليغ نمي كنيم - چون توان توليد بيشتر مقدور نيست )
- در يكي از داروخانه هاي تهران شيشه داروي ما را تعويض و به عنوان داروي تركيبي به چند برابر قيمت مي فروشند .
---------------

يادمه قيمتش حدود 5 هزار تومان بود ( البته الان چون خيلي وقته كه نديدمش ازش خبر ندارم )

من به حرف هاش تقريبا اعتماد دارم ( گفتم تقريباچون هيچ ماست بندي نميگه ماست من ترشه و هم اينكه ايشان را مي شناسم )
اما دارويش را مصرف نكردم ( چون بسيار موهاي پرپشتي دارم)

اگر كسي كنجكاو بود به صورت خصوصي اسم محصولش اعلام مي كنم .

باتشكر
رسولي

لطفا برای من هم ایمیل کنید [email protected]

Paniaco

Registered User
لایک‌ها
5
دوستان هیچ کس ریزش موهاش اینجا در اثر چربی نیست؟ همتون همین جوری موهاتون میریزه؟!!!
من یه 7 سالی هست هر جا که رفتم دکتر هر کوفتی استفاده کردم جواب نداده رو موهام! از شامپو کریستال سیر تا همین کتوکونازول! همشون بعد از یه مدتی دوباره بی اثر میشن گاهی تا یه سالم ادامه دادم درمانو ولی هیچی به هیچی!
الانم که فصل امتحاناته رسما کچل شدم! باز اقایون اشکال نداره خانوما موهاشون یه ذره کم پشت بشه هم ضایع است چه برسه به اینکه...
24cl8gx9fe07ooldmd4.gif

این ماینوکسیدل رو امتحان نکردم میترسم میگن خیلی عوارضش بالاست؟!

سلام

تجربه خودم نشون داده که ریزش آقایون با خانم ها کاملا متفاوت هست به خاطر هورمون های خاصی که وجود داره در بدنشون.

شما باید موهاتون از همه طرف کم شدهب اشه نه فقط یکجا درسته؟
در حالی که آقایون اکثرا کف سرشون خالی و طاس میشن

ریز شما به خاطر چربی و استرس هست
من نمونه مشاتبه شما رو دیدم...شما اگه استرستون رو کنترل کنید یا برید درمان کنید + استفاده از یه سرشور گیاهی به نام هزارچم که من در اصفهان میشناسم برای رفع چربی خیلی مناسب هست و خوردن قرص زینک خیلی بهتر میشین

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
همونطوری که سینا گفت بهترین راه در حال حاضر
ماینوکسیدیل و فین پشیا یا همون پروپشیا هستش
اما برای آقایون متاهل بهتره استفاده نکنند.(منظورم پروپشیا هستش)
آقایونی که از این قرص استفاده میکنند تا ماهها تا شاید یک سال بعد از قطع این قرص میزان اسپرمشون پایین میاد یا اسپرمشون ضعیف میشه که باعث میشه بچه دختر بشه.
و چیزی که جالبه اینه که اگر مردی که داره از این قرص ها استفاده میکنه مایع خروجی بدنش که حاوی اسپرم هستش به بند خانوم یا دختر خانومی اصابت کنه :rolleyes: باعث میشه اون خانوم هم احتمال دختر زا بودنش بیشتر بشه.
اگه پروپشیا یا همون فین پشیای ایرانی بخرید یک کاتالوگ و دستور استفاده در اون هست که به همین مطالب اشاره کرده ولی کوتاه تر.

توصیه ی بنده اینه که از کاشت مو استفاده کنید.

*pariya*

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

اما

و توليد كننده اش مي گفت:

- اما از سال دوم يكدفعه تعداد فروشمون خيلي بالا رفت ( به طوري كه ديگه اصلا تبليغ نمي كنيم - چون توان توليد بيشتر مقدور نيست )
- در يكي از داروخانه هاي تهران شيشه داروي ما را تعويض و به عنوان داروي تركيبي به چند برابر قيمت مي فروشند .
---------------

يادمه قيمتش حدود 5 هزار تومان بود ( البته الان چون خيلي وقته كه نديدمش ازش خبر ندارم )

من به حرف هاش تقريبا اعتماد دارم ( گفتم تقريباچون هيچ ماست بندي نميگه ماست من ترشه و هم اينكه ايشان را مي شناسم )

باتشكر
رسولي
میشه اسمشو برای منم میل کنین
[email protected]

Si30KhaN

Registered User
لایک‌ها
116
الان معروفترين دارويي كه دكترا تجويز ميكنن ماينوكسيدل هست. كه تنها جلوي ريزش رو ميگيره تو دراز مدت تازه اگه واقعاً بگيره!! چون واسه من كه جواب نداد . تازه بدتر هم شد .

به نظر من اگه ارثي باشه كاريش نميشه كرد. بايد صبر كني همش بريزه و بعد يه جراحي كاشت مو . به نظر اين راه خوبيه!

ماینوکسیدیل از من میشنوید مصرف نکنید. من مصرف کردم یکم جلوی رویزش مو رو میگیره و هی یه موهای نازکی هم سبز شد این قسمت شقیقه ولی یکسالی که مصرف کردم پشیمون شدم و آنچنان اثری نداشت
اثر بدش هم اونجاست که اونجاهایی که نمیخواین مو سبز میشه !!!! تا سال آخر دبیرستان ریشم سبز نکرده بودم اینو زدم کلا صورتمو سینم پر مو شد !

میشه اسمشو برای منم میل کنین
[email protected]
بهتره آقای رسولی هم اطلاعاتو اینجا بزاره که بیشتر بررسی شه

m.shahi

Registered User
لایک‌ها
0

اما

و توليد كننده اش مي گفت:

---------------

باتشكر
رسولي

سلام اگه لطف كنيد اسم دارو و اطلاعاتي در مورد نتايج استفاده از آن و اطلاعات تماس با فروشنده رو براي من بفرستيد خيلي ممنون ميشم.
[email protected]
ضمنا اگر كسي از اين دارو استفاده كرده و نتيجه گرفته لطفا خبر بده

با تشكر از همگي

راستي يه مورد ديگه آيا كسي از داروي ضد ريزش طلسم استفاده كرده؟ ويا اطلاعاتي در موردش داره كه آيا ادعاهايي كه توليد كننده داره صحت داره يا نه؟

rasoooli

Registered User
لایک‌ها
325
با سلام

دوستان توجه كنند كه از وقتي كه بنده مطالب بالا را گفتم خيلي مي گذرد ( نميدانم چه شده دوباره تايپيك بالا اومده )

بهر حال چون دوستان درخواست كردند رفتم دوباره يه اطلاعاتي از داروي گياهي ( كه توليد كننده اش خيلي تعريف مي كرد) گرفتم

اسم دارو : " تـك گـل "‌
بسته بندي : شبيه و هم اندازه قطره چشمي

و اطلاعات بيشتر ( آدرس و شماره انبار در تهران ) رو براي اين كاربراني كه ايميل خود را همينجا اعلام كرده بودند ارسال كردم علت اينكه در محيط عمومي نگفتم : ( عدم ايجاد مزاحمت براي فروشنده )

شما نيز از طريق اين دوستان ( m.shahi - *pariya* - noosha-afarin - samira_kh ) پيگيري كنيد ( همانطور كه گفتم من استفاده نكردم - خدا را سپاس موهاي پر پشتي دارم )

نكته: به مطالبي كه در پستهاي قبلي گفتم حتما توجه كنند ( كه اشتباه برداشت نشه )

باتشكر
رسولي

Last edited:

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
آقای رسولی یا یکی دیگه از دوستان؛ برای من هم ایمیل کنید

MansourGhiyamat
@
gmail.com

m.shahi

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
در مورد داروي ضد ريزش مو طلسم اگر كسي تجربه اي داره يا خبري داره لطفا مطلع كنه
من خودم يكي گرفتم ولي به چند دليل هنوز جرات نكردم استفاده كنم. البته درستش اين بود كه اول تحقيق ميكردم بعد خريد ولي مجذوب ادعاهايي كه كرده شدم.

اول اينكه ادعا كرده روي دو هزار نفر تست باليني انجام داده كه خيلي زياده ولي با اين وجود هنوز وزارت بهداشت مجوز نداده آخه مگه ميشه؟ فكر كنين 2000 تا 118000 تومن ميشه 236 ميليون تومان البته براي توليد يك تونيك معجزه آسا چيزي نيست
دوم اينكه خود بعضي از افرادي كه تلفني پاسخگو هستند به دروغ ميگن مجوز بهداشت به عنوان تونيك داره نه دارو ولي تنها گواهيي كه داره گواهيه ثبت اختراع از دانشگاه علوم پزشكيه قزوينه نه وزارت بهداشت
سوم اينكه وقتي درب بطري رو باز ميكني بوي موندگي و ترشيدگي مانند همراه با بوي اويشن ميده البته به نظرمن اينطور مياد چون هنوز محصول تازه توليد شده رو بو نكردم كه تشخيص بدم فاسد شده يا كلا بوش اينطوره
چهارم اينكه از حدود 15 داروخانه كه خودشون محصول رو داشتن در موردش سوال كردم همه با شك و ترديد و احتياط و اينكه هنوز جواب پس نداده صحبت كردن
ولي با همه اينا اميدوارم كه جوابش و پس بده و واقعا درست باشه كه اگه اينطور باشه معجزس و اميدوارم دوستاني كه استفاده كردن خبر بدن اونم خبراي خوب

Hamid_J

Registered User
لایک‌ها
716
منم موهام خیلی میریزه! ولی به تازگی شامپویی یه نام فولی کا گرفتم که خیلی خوبه و ریزشم خیلی کم شده ! (FuliCa)

ahmad_ebra

Registered User
لایک‌ها
259
تنها راه اجتناب از ریزش مو خوردن فیناستراید ترجیحا نوع آمریکایی یا هندی و در نهایت ایرانی هر 24 ساعت 1 عدد

ماینوکسیدیل اصلا پیشنهاد نمیشه

شامپوها نمیتونن در رویش مجدد مو تاثیری داشته باشن

موفق باشید

m.shahi

Registered User
لایک‌ها
0
فيناسترايد قرصه جهت كنترل DHT كه عامل ريزش موي ارثيه روزي يك عدد يك ميلي بايد مصرف بشه تاثيرش روي مو بدك نيست عوارضي هم نداره فقط روي بعضي ها حدود دو درصد از افراد كاهش ميل ج ن س ي داره و اگه تصميم به بچه دار شدن داريد بايد مصرفو مدتي قطع كنيد ضمنا مصرفش در خانم ها توصيه نميشه يك محصول ديگه هم هست به اسم دوتاستريايد كه اثرش از فيناسترايد بيشره و احتمالا عوارضشم بيشتر باشه و هنوز تاييده FDA براي مو نگرفته ولي دكترا ميگن اثرش خيلي بهتره من به تازگي گرفتم بايد چند ماه بگذره ببينم اثرش چه جوريه اگه كس ديگه هم از دوتاسترايد استفاده ميكنه يا اطلاعي داره لطفا اطلاع بده

pandora7

Registered User
لایک‌ها
24
برای جلوگیری از ریزش مو باید ماینوکسیدل مصرف کرد . بعد از حداقل پنج ماه رویش موهای جدید مشاهده میشه. همچنین باید قرص پروپشیا روزی یک عدد مصرف بشه، که البته داروی گرونیه. باید همراه این داروها ویتامین هم مصرف بشه. هر زمان هم که دارو قطع بشه موها به حالت اول خودش بر می گردند. جز این راهی نیست مگه اینکه مو بکارید که روش خیلی خوبیه.

bobby1988

Registered User
لایک‌ها
28
من فعلا دارم روغن زرده تخم مرغ + قزل گون استفاده ميكنم.
قزل گون (خرگوشك) رو خيليا ميگن معجزه ميكنه مخصوصا اونهايي كه واسه ريش و ابرو استفاده كردن.

بالا