برگزیده های پرشین تولز

بهترین راه برای انتقال پول از آمریکا به ایران (راهنمایی کنید)

bazarche0098

Registered User
لایک‌ها
335
سلام

بهترین راه برای اینکه شخصی در آمریکا به شخصی در ایران پول بفرسته چیه؟ مثلا +2000 دلار ماهیانه.

سریع بودنش مهم نیست (دیگه دست کم 10 روزه برسه:blink: ) فقط میخوام مطمئن باشه.

حالا چه پول الکترونیک (مثلا مثل ایگلد و ...) و چه پول بیاد تو حساب ارزی تو ایران و اینطور کارها

الان از مانی بوکرز استفاده کردم. مثل اینکه بیشتر از 319 دلار در هر 60 روز نمیشه فرستاد. حالا به طرف گفتم اکانت بیزینس باز کنه در مانی بوکرز شاید لیمیت نداشته باشه. ولی در کل خواهش میکنم اگر راه بهتری رو سراغ دارید بگید.

سلام
الان خیلی راحت با یک ویزا کارت این امکان رو دارید : http://forum.persiantools.com/t469384.html#post8368177

mt33

Registered User
لایک‌ها
0
من می‌خوام ماهی‌ ۳۰۰ دلار از آمریکا به حساب فردی در ایران بفرستم چه صرافی معتبر که بتونه این کار کمتر از ۱ هفته انجام بده ؟

لطفا راهنمایی‌ کنید .

faeghee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
من می‌خوام ماهی‌ ۳۰۰ دلار از آمریکا به حساب فردی در ایران بفرستم چه صرافی معتبر که بتونه این کار کمتر از ۱ هفته انجام بده ؟

لطفا راهنمایی‌ کنید .
سلام
چون میخوای متناوبا این کار را انجام بدهی علاوه بر یه جای معتبر باید بهترین راه را هم انتخاب کنی که به صرفه باشه
من از اینجا واسه هند فرستادم، به نظرم خوب مشاوره میدادن ببین چه راهی رو بهت میگن و چه قیمتی و بعد هم قیمتاشونو با یکی دوجا مقایسه کن
تا بتونی بهترین رو انتخاب کنی : vandaex.com

m.panahi50

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
چون میخوای متناوبا این کار را انجام بدهی علاوه بر یه جای معتبر باید بهترین راه را هم انتخاب کنی که به صرفه باشه
من از اینجا واسه هند فرستادم، به نظرم خوب مشاوره میدادن ببین چه راهی رو بهت میگن و چه قیمتی و بعد هم قیمتاشونو با یکی دوجا مقایسه کن
تا بتونی بهترین رو انتخاب کنی : vandaex.com

m.panahi50

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام پاسخ mt33
اگر شما هرماه میخواهید پول از امریکا به ایران ارسال کنید. لطفا با من تماس بگیرید.
----

Last edited by a moderator:

m.panahi50

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

بهترین راه برای اینکه شخصی در آمریکا به شخصی در ایران پول بفرسته چیه؟ مثلا +2000 دلار ماهیانه.

حالا چه پول الکترونیک (مثلا مثل ایگلد و ...) و چه پول بیاد تو حساب ارزی تو ایران و اینطور کارها

الان از مانی بوکرز استفاده کردم. مثل اینکه بیشتر از 319 دلار در هر 60 روز نمیشه فرستاد. حالا به طرف گفتم اکانت بیزینس باز کنه در مانی بوکرز شاید لیمیت نداشته باشه. ولی در کل خواهش میکنم اگر راه بهتری رو سراغ دارید بگید.
من راهای دیگرو دقیق نمی شناسم.فقط می دونم ایگلد خیلی عالی-
برای 3000 دلار فقط 1.1 دلار فی می گیره.
اگه برای شخصی که تو امریکا هست آسون باشه شما هم برای ورود به ایگلد نکات امنیتی رو رعایت کنی(مثلا با ip ایران به هیچ وجه وارد نشی) راحت می تونی نقدش کنی بدون هیج کارمزدی من خودم 895 ازت می خرم هر چقدر بود-اگر اطلاعات بیشتر می خوای با من تماس بگیر.
www.mygoldcenter.com

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947

این تاپیک متعلق به 7 ساله پیشه!!! لطفا آپ نکنید! تاپیک جدید توی بخش مربوطه بزنید!!!!

اینجوری به نفع خودتونه و دیگران!!!

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
یه رفیق اطراف ایران مثلا دوبی پیدا کن که از اونجا واریز و دریافت کنه

علی صالحی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

سلام من دقیقا مشکل بر عکس شما را دارم و نیاز دارم هر ماه 4 هزار دلار برای خانوادم به لوس انجلس بفرستم و نمیتوانم این پول را به حساب همسرم بفرستم در واقع باید پول را در ایران به کسی بدم و تو لوس انجلس یا ایروان همسرم پول را نقد دریافت کنه .کسی میتوانه راهنمایی کنه؟

forklift

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
صرافی معتبر به نظر خیلی خوبه

بالا