• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بهترین راه درآمد برای سایتهای دانلود

toopfile

Registered User
لایک‌ها
105
با سلام
بعد از مدت ۱ سال و اندی با فراز و نشیبهای فراوان و کسب تجربه در این مدت با اطمینان آماده پیشنهاد همکاری به سایتهای دانلود هستیم

سایتهای دانلود میتوانند با آپلود کردن فایلهای خود و با اشتراک گذاشتن لینکهای دانلود فایلها با بازدیدکنانگان سایت خودشان درآمد ثابت و چشم گیری را برای خود ایجاد کنند

سایت www.city-upload.com برای سایز فایلها و آی پی دانلودها محدودیت ندارد و تمام دانلودها یکسان شمارش میشود

ما برای هر ۱۰۰۰ دانلود مبلغ ۳ دلار پرداخت میکنیم که درآمد کاربران قابل پرداخت به حساب بانکی آنها در ایران و یا به حسابهای آنها در خارج از ایران میباشد.

حساب کاربری سایتهای دانلود با ترافیک بالا بطور رایگان به کاربر طلایی (ویژه) ارتقاء مییابد

دوستان لطفا بعد از ثبت نام در سایت حساب بانکی و یا شماره کارت بانکی خود را ایمیل و یا پیام خصوصی کنید که در حساب کاربری شما برای پرداخت ذخیره شود

در صورت داشتن سوال در خدمت شما دوستان هستیم

با تشکر
مدیر سایت
www.city-upload.com

Last edited:

arashen91

Registered User
لایک‌ها
207
3 دلار برای هر 1000 دانلود خیلی خوبه. اگه هر دلار رو 2800 بگیریم ، هر دانلود 84 ریال درآمد دارین میدین
اگه یکی موزیک 3 مگابایتی بزاره برای دانلود باز هم درآمدش 3 دلار هست؟

toopfile

Registered User
لایک‌ها
105
3 دلار برای هر 1000 دانلود خیلی خوبه. اگه هر دلار رو 2800 بگیریم ، هر دانلود 84 ریال درآمد دارین میدین
اگه یکی موزیک 3 مگابایتی بزاره برای دانلود باز هم درآمدش 3 دلار هست؟

بله دوست عزیز فایلهای سبک هم درآمد یکسان دارند
و درآمدشان با فایلهای بزرگ تفاوتی ندارد

با سپاس

yaghihaghi

Registered User
لایک‌ها
86
سلام

نواقص:

1 - حجم خیلی کم (یه روزه پر میشه) درسته پریمیوم می کنین ولی بالاخره تموم میشه دیگه !

2- نداشتن FTP آپلود

و ...

متاسفانه هاست های ایرانی بعد از یه مدت، پشتیبانی و کیفیتشون به شدت کاهش پیدا میکنه نمیشه بهشون اعتماد کرد.

toopfile

Registered User
لایک‌ها
105
سلام

نواقص:

1 - حجم خیلی کم (یه روزه پر میشه) درسته پریمیوم می کنین ولی بالاخره تموم میشه دیگه !

2- نداشتن FTP آپلود

و ...

متاسفانه هاست های ایرانی بعد از یه مدت، پشتیبانی و کیفیتشون به شدت کاهش پیدا میکنه نمیشه بهشون اعتماد کرد.

با سلام
ممنون از اینکه وقت گذاشتید و نظرتون رو گفتید
۱- حجم رو بعد از دیدن گزارش شما برای کاربران مهمان به روزی ۵ گیگ کاربران عضو ۱۰ گیگ و پرمیوم نا محدود کردیم
۲ بزودی امکان آپلود ftp رو اضافه خواهیم کرد
و از بابت کیفیت و پشتیبانی دوستانی که با تیم ما همکاری داشتن میدونن که در ۱۰ سال گذشته در هر پروژه ای سعی بر این داشتیم که امکانات و خدمات بروز و بهتریرو ارائه بدهیم
تیم همکاران ما در تلاش هستند که بهترین باشند و این مهم حاصل نمیشه بدون گوشزد کردن اشکالات و ارائه پیشنهاد شما عزیزان

باز هم از شما دوست عزیز کمال تشکر را داریم

با سپاس

yaghihaghi

Registered User
لایک‌ها
86
خواهش میکنم.

البته منظورم حجم 100 گیگ برای آپلودرها بود که خیلی کمه، نکته مثبت سایت هم سرعت و راحتی دانلودتون برای یوزرهای معمولی است که امیدوارم به همین صورت باقی بمونه.

toopfile

Registered User
لایک‌ها
105
خواهش میکنم.

البته منظورم حجم 100 گیگ برای آپلودرها بود که خیلی کمه، نکته مثبت سایت هم سرعت و راحتی دانلودتون برای یوزرهای معمولی است که امیدوارم به همین صورت باقی بمونه.

با تشکر از نظر شما دوست عزیز
چون تا به امروز با این مشکل که یوزری بیشتر از ۱۰۰ گیگ اپلود کرده باشه مواجه نبودیم تغییر نداده بودیم
الان این فضا را به ۲۰۰ گیگ افزایش دادیم ولی هر یوزری که فعالیت خوبی داشته باشه پرمیوم میشه که محدودیت در اپلود و نگهداری نداره
بعد از اضافه شدن سرور جدید مشکل پهنای بند و فضای نگهداری فایلهای اپلودرها را نداریم

خوشحال میشم افتخاره همکاری با شما رو داشته باشیم

با سپاس

yaghihaghi

Registered User
لایک‌ها
86
خیلی ممنون

الان حداقل من 2 تا مشکل دارم، یکی محدودیت 1 گیگی برای آپلود فایل و مینیمم پرداخت که خیلی زیاده (50 دلار ).

toopfile

Registered User
لایک‌ها
105
خیلی ممنون

الان حداقل من 2 تا مشکل دارم، یکی محدودیت 1 گیگی برای آپلود فایل و مینیمم پرداخت که خیلی زیاده (50 دلار ).

سلام
درست گفتید بعد از ادیت قالب مینیمم پرداخت اشتباها از ۵ به ۵۰ تغییر یافته بود که درست شد
و مینیمم اپلود برای کاربران معمولی رو هم تغیر دادیم
لطفا نام کاربری خودتون رو پیام خصوصی کنید که کاربری شما رو ارتقاء بدیم
با تشکر

Rezaguitar

Registered User
لایک‌ها
414
متاسفم ولی باید این رو حتما به دوستان تذکر بدم
2 بار تجربه تلخی با آپلودسنترهای ایشون داشتم,اول در سایت toopfile بیش از 100 فایل آپلود کردم که بعد چند ماه سایت کلا نابود شد,بعد از اون هم روی همین دامین city_upload آپلودسنتر راه اندازی کردند و این بار هم با فرض اتفاقی بودن اتفاق گذشته با آپلودسنتر کار کردم و بعد از آپلود فایلهای بسیار زیاد و چند ماه تلاش اعلام کردن که سایت هک شده و کلیه فایل ها پاک شده.
البته درامدتون رو تا قبل از پاک شدن فایلها پرداخت میکنن و از لحاظ واریز تایید میشن.ولی حتما به ناپایدار بودن آپلودسنتر توجه داشته باشید.
میتونید برای روشن شدن موضوع به تاپیک قبلی مراجعه کنید :
http://forum.persiantools.com/threads/در-آمد-زایی-برای-وب-مسترها.291132/page-14#post-9180800
امیدوارم این اتفاق تکرار نشه,بهرحال لازم دونستم این موضوع رو اطلاع بدم چون واقعا سایت خودم از این مساله خیلی ضربه خورد
موفق باشید.

toopfile

Registered User
لایک‌ها
105
متاسفم ولی باید این رو حتما به دوستان تذکر بدم
2 بار تجربه تلخی با آپلودسنترهای ایشون داشتم,اول در سایت toopfile بیش از 100 فایل آپلود کردم که بعد چند ماه سایت کلا نابود شد,بعد از اون هم روی همین دامین city_upload آپلودسنتر راه اندازی کردند و این بار هم با فرض اتفاقی بودن اتفاق گذشته با آپلودسنتر کار کردم و بعد از آپلود فایلهای بسیار زیاد و چند ماه تلاش اعلام کردن که سایت هک شده و کلیه فایل ها پاک شده.
البته درامدتون رو تا قبل از پاک شدن فایلها پرداخت میکنن و از لحاظ واریز تایید میشن.ولی حتما به ناپایدار بودن آپلودسنتر توجه داشته باشید.
میتونید برای روشن شدن موضوع به تاپیک قبلی مراجعه کنید :
http://forum.persiantools.com/threads/در-آمد-زایی-برای-وب-مسترها.291132/page-14#post-9180800
امیدوارم این اتفاق تکرار نشه,بهرحال لازم دونستم این موضوع رو اطلاع بدم چون واقعا سایت خودم از این مساله خیلی ضربه خورد
موفق باشید.
سلام
بله درست هست اشکالاتی وجود داشته ولی با بدست آوردن تجربه از آنها دیگر تکرار نخواهد شد
در حال حاضر سرور 24th فته توسط شرکت I servers support مانیتور پیشه
دیگر یک آپ سایت در همون سرور انجام نميشه و سرور مجزا برای همین امر تهیه کردیم
شما که از سرویسها از قبل استفاده کردید میدانید که همیشه سعی کردیم بهتر باشیم و خدمات بهتری رو ارائه بدیم
مطمئن باشید اتفاقات گذشته تکرار نخواهد شد
باز هم تشکر میکنم از نظرتون

toopfile

Registered User
لایک‌ها
105
سلام
درست گفتید بعد از ادیت قالب مینیمم پرداخت اشتباها از ۵ به ۵۰ تغییر یافته بود که درست شد
و مینیمم اپلود برای کاربران معمولی رو هم تغیر دادیم
لطفا نام کاربری خودتون رو پیام خصوصی کنید که کاربری شما رو ارتقاء بدیم
با تشکر
حساب کاربری شما سه ماه رایگان پرمیوم شد

bahram512

Registered User
لایک‌ها
140
من دارم براي يكي از سايت هام از آپلود سنترتون استفاده ميكنم فايل هام كمه ولي به زودي زياد ميكنم

فقط يه مشكل ديدم گفتم بگم قسمت خريد كاربران پريميوم فقط قيمت دلار زده و قيمت به تومان وطني نداره

درگاه خريد فارسي هم نداره

و يه نكته لينك هايي كه ساييتون استفاده ميكنه اسم فايل رو ميزاره قبلا" اين مورد رو اكسپرس ديدم كه به خاطر بعضي لينك ها فيلي شدن مواظب باشيد به نظرم بهتره

toopfile

Registered User
لایک‌ها
105
من دارم براي يكي از سايت هام از آپلود سنترتون استفاده ميكنم فايل هام كمه ولي به زودي زياد ميكنم

فقط يه مشكل ديدم گفتم بگم قسمت خريد كاربران پريميوم فقط قيمت دلار زده و قيمت به تومان وطني نداره

درگاه خريد فارسي هم نداره

و يه نكته لينك هايي كه ساييتون استفاده ميكنه اسم فايل رو ميزاره قبلا" اين مورد رو اكسپرس ديدم كه به خاطر بعضي لينك ها فيلي شدن مواظب باشيد به نظرم بهتره

با سلام
ممنون از نظراتتون دوست عزیز
بنده چون مقیم ایران نیستم نمیتوانم درگاه پرداخت ایرانی ایجاد کنم ولی در تلاش هستیم که این مهم را میسر کنیم

و در مورد اینکه اسم فایلها داده میشه به دلیل این بود که کار بران بتوانند از تراففیک ایجاد شده از مرور گرها نیز کسب درآمد کنند ولی اگه این مساله ایجاد دردسر کنه باید تغیر دهیم

واقعا از نظراتتون کمال تشکر را دارم

بالا