برگزیده های پرشین تولز

بهترین سایت های پاپ آپ خارجی برای کسب درآمد از popup

wapmaster

Registered User
لایک‌ها
112
سلام و عرض ادب و احترام خدمت تمامی وبمستر های عزیز انجمن، وقت تمامی دوستان بخیر
در این تاپیک برای دوستان عزیز میخوام یک سایت کسب درآمد از پاپ آپ بصورت دلاری رو معرفی کنم که به راحتی از سایت خودتون درآمد کسب کنید، هزینه مطالعه این تاپیک استفاده از لینک رفرال من می باشد;).
این وبسایت با ایران مشکلی ندارد پس با هویت ایرانی ثبتنام کنید که به مشکل نخورید.
خب ابتدا وارد سایت بشید (عضویت با لینک رفرال من) لینک پشتیبان
بعد از ثبتنام ایمیل خود را تایید کنید و طبق تصویر انجام بدید.

img1.png

بعد از اینکه روی ADD NEW WEBSITE کلیک کردید با تصویر زیر رو به رو میشوید

IMG2.png

لطفا به دقت انجام بدید که به مشکل نخورید.

1. آدرس سایت خود را بدون http و https وارد کنید.
2. دسته بندی سایت رو به درستی انتخاب کنید که توی میزان درآمد سایت تاثیر داره ( سایت های دانلودی بیشترین درآمد رو دارند )
3 . بهترین درآمد و بی دردسر ترین درآمد فقط Popunder هسا پس فقط همین رو فعال کنید ( بنری هم درآمد خوبی میده میتونید تست کنید )
4. تیک این گزینه و یک گزینه دیگه زیرش هست رو حتما حتما حتما بزنید که به مشکل نخورید.

بعد از ثبت صفحه دریافت کد براتون نمایش داده میشه که هرکدوم از اون تیک هارو زده باشید براساس اون کد جنریت میشه، کد رو دریافت کنید و توی head سایت قرار بدید و روی چک سایت بزنید تا سایت تایید شه، ممکنه روز اول درآمد شما کم باشه ولی بصورت هوشمند روز بعدش درآمد بالاتر میره و مطمئن باشید راضی کننده هست.

توضیحات در خصوص برداشت درآمد:
دوستان عزیز دقت کنید که کاربرانی که برای اولین بار از این سامانه استفاده کنن اولین درآمدشون 14 روز قفل میشه و بعد پرداخت میشه، مثلا دوره اول برای شما پولی پرداخت نمیشه و میوفته دوره بعد و براتون واریز میشه و دیگه روالش عادی میشه، ماهی دوبار واریزی داره این سایت، 1-2 و 16-17 هر ماه واریز میکنند ( میلادی ).
دوستان لطفا توجه داشته باشید که حداقل برداشت 5$ است و بهترین روش برداشت هم وبمانی هست که برای یوزرهای ایرانی تحریم نیست و نیازی به وریفای نداره، فقط با وریفای کردن لیمیت حداقل برداشت روزانه از 100$ برداشته میشه.
کل برداشت های من از این سایت در تصویر زیر پیوست شده:
img3.png
حتما در قسمت Profile اطلاعات خود را تکمیل کنید مثل تصویر زیر:
img4.png
لینک ثبتنام در وبمانی: کلیک کنید ( بدون لینک رفرال ) با اطلاعات و شماره خودتون ثبتنام کنید. هیچ مشکلی نداره.

برخی از دوستان سوال تو ذهنشونه که مثلا با اینقدر بازدید چقدر درآمد میتونم کسب کنم؟
دوستان لطفا توجه کنید، هیچ جوره نمیشه حساب کرد که چقدر میتونید کسب درآمد کنید مگر اینکه یک هفته تست کنید، چون تمام سایت ها متفاوت هستند نرخ درآمدیشون، ولی خیلی از دوستان استفاده میکنند خیلی راضی هستند.

دوستان عزیز اگر سوالی بود در همین تاپیک بپرسید که اگر دوستی سوالی همانند شما داشت به جوابش برسه.
موفق باشید

Last edited:

modelsite

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
لطفا مشخص کنید شما از طریق کدوم روشش درامد دارید سایت شما انگلیسی هست زبانش یا ایرانی ؟ چون چندتا روش زده برای درامد / تبلیغاتش شامل چه مواردی هست ایا تبلغات غیر مجاز ندارد که یکبار بلایی سر سایت بیاورد منظور فیلتر و ...؟

wapmaster

Registered User
لایک‌ها
112
لطفا مشخص کنید شما از طریق کدوم روشش درامد دارید سایت شما انگلیسی هست زبانش یا ایرانی ؟ چون چندتا روش زده برای درامد / تبلیغاتش شامل چه مواردی هست ایا تبلغات غیر مجاز ندارد که یکبار بلایی سر سایت بیاورد منظور فیلتر و ...؟
سلام دوست عزیز
هم خارجی دارم هم ایرانی.
درآمد ایرانی به دلیل تبلیغ دهندگان ایرانی بعضی روزا بیشتر هست.
در خصوص تبلیغات توضیح دادم توی تصویر که تیک کدام گزینه هارو بزنید تا مشکلی پیش نیاد. این سایت معمولا یوزر برای نوتیفیکشن میگیره و نصب اپ.

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,011
طبق تجربه شخصی گذاشتن پاپ آپ خارجی = فیلتر شدن سایت
زمانش مشخص نیست ولی اتفاق افتادنش قطعیه...

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
چگونگی محاسبه درامدش چطوریاست و میزان در امدش من سایت انگلیسی زبان دارم که بیشتر بازدیدکنندگانشم خارجین از امریکا و روسیه و اروپا هسن بیشتر اگر از این سیستم خارجی که میگید استفاده کنم درامدش چطوریه محاسبش و مینیموم برداشتش ؟؟

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
سلام و عرض ادب و احترام خدمت تمامی وبمستر های عزیز انجمن، وقت تمامی دوستان بخیر
در این تاپیک برای دوستان عزیز میخوام یک سایت کسب درآمد از پاپ آپ بصورت دلاری رو معرفی کنم که به راحتی از سایت خودتون درآمد کسب کنید، هزینه مطالعه این تاپیک استفاده از لینک رفرال من می باشد;).
این وبسایت با ایران مشکلی ندارد پس با هویت ایرانی ثبتنام کنید که به مشکل نخورید.
خب ابتدا وارد سایت بشید (عضویت با لینک رفرال من) لینک پشتیبان
بعد از ثبتنام ایمیل خود را تایید کنید و طبق تصویر انجام بدید.

مشاهده پیوست 1275489

بعد از اینکه روی ADD NEW WEBSITE کلیک کردید با تصویر زیر رو به رو میشوید

مشاهده پیوست 1275494

لطفا به دقت انجام بدید که به مشکل نخورید.

1. آدرس سایت خود را بدون http و https وارد کنید.
2. دسته بندی سایت رو به درستی انتخاب کنید که توی میزان درآمد سایت تاثیر داره ( سایت های دانلودی بیشترین درآمد رو دارند )
3 . بهترین درآمد و بی دردسر ترین درآمد فقط Popunder هسا پس فقط همین رو فعال کنید ( بنری هم درآمد خوبی میده میتونید تست کنید )
4. تیک این گزینه و یک گزینه دیگه زیرش هست رو حتما حتما حتما بزنید که به مشکل نخورید.

بعد از ثبت صفحه دریافت کد براتون نمایش داده میشه که هرکدوم از اون تیک هارو زده باشید براساس اون کد جنریت میشه، کد رو دریافت کنید و توی head سایت قرار بدید و روی چک سایت بزنید تا سایت تایید شه، ممکنه روز اول درآمد شما کم باشه ولی بصورت هوشمند روز بعدش درآمد بالاتر میره و مطمئن باشید راضی کننده هست.

توضیحات در خصوص برداشت درآمد:
دوستان عزیز دقت کنید که کاربرانی که برای اولین بار از این سامانه استفاده کنن اولین درآمدشون 14 روز قفل میشه و بعد پرداخت میشه، مثلا دوره اول برای شما پولی پرداخت نمیشه و میوفته دوره بعد و براتون واریز میشه و دیگه روالش عادی میشه، ماهی دوبار واریزی داره این سایت، 1-2 و 16-17 هر ماه واریز میکنند ( میلادی ).
دوستان لطفا توجه داشته باشید که حداقل برداشت 5$ است و بهترین روش برداشت هم وبمانی هست که برای یوزرهای ایرانی تحریم نیست و نیازی به وریفای نداره، فقط با وریفای کردن لیمیت حداقل برداشت روزانه از 100$ برداشته میشه.
کل برداشت های من از این سایت در تصویر زیر پیوست شده:
مشاهده پیوست 1275495
حتما در قسمت Profile اطلاعات خود را تکمیل کنید مثل تصویر زیر:
مشاهده پیوست 1275498
لینک ثبتنام در وبمانی: کلیک کنید ( بدون لینک رفرال ) با اطلاعات و شماره خودتون ثبتنام کنید. هیچ مشکلی نداره.

برخی از دوستان سوال تو ذهنشونه که مثلا با اینقدر بازدید چقدر درآمد میتونم کسب کنم؟
دوستان لطفا توجه کنید، هیچ جوره نمیشه حساب کرد که چقدر میتونید کسب درآمد کنید مگر اینکه یک هفته تست کنید، چون تمام سایت ها متفاوت هستند نرخ درآمدیشون، ولی خیلی از دوستان استفاده میکنند خیلی راضی هستند.

دوستان عزیز اگر سوالی بود در همین تاپیک بپرسید که اگر دوستی سوالی همانند شما داشت به جوابش برسه.
موفق باشید
چگونگی محاسبه درامدش چطوریاست و میزان در امدش من سایت انگلیسی زبان دارم که بیشتر بازدیدکنندگانشم خارجین از امریکا و روسیه و اروپا هسن بیشتر اگر از این سیستم خارجی که میگید استفاده کنم درامدش چطوریه محاسبش و مینیموم برداشتش ؟؟

wapmaster

Registered User
لایک‌ها
112
سلام
محاسبه درآمدش روزانه تغییر میکنه. ممکنه یک روز مثلا 5 دلار درآمدت باشه روز بعدی تبلیغ دهنده هزینه زیادی بده و ممکنه روز بعد 15 دلار باشه. در کل باید دو سه روز تست کنید.
منیمم برداشت 5$ هست.

modelsite

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
من چند وقته یک سایت فارسی رو گذاشتم پاپ اپش داغون میکنه سایت رو کلا در گوشی جدیدا قفل میکنه ضربه سنگینی میزنه به سایت ( اوایل تا کلیک نمیشد باز نمی کرد الان سریع باز میکنه و صفحه هم قفل میشه ) واریزی داره 5 دلار ماه قبل داد به وبمانی واریز شد ولی به خاطر تبلیغات پاپ اپ موبایلی دارم برش میدارم .

بالا