برگزیده های پرشین تولز

بهترین سرمایه گذاری با ۱۰۰ میلیون

20doost

Registered User
لایک‌ها
352
بهترین و پربازده ترین کار اینه بدی چند تا کوین که من بهت میگم به ترتیبQTUM ,NEO,BNB, این سه تا رو تا میتونی بخر بکن تو کیف پول شخصی و بک اپشو بگیر چند جا ذخیره کن تا اخر حداقل 2020 و حداکثر تا اخر 2021 صبر کن قول میدم میلیاردر میشی بی نیاز از پول و کار اگر این کارو ک گفتم انجام دادی که هیچ اگر ندادی ای دی منو داشته باش تاریخ مورد نظر که رسید بهم پی ام بده و قیمتا رو ببین و بگو در چ حالی داداش . من بهترین راهو بهت دادم . ایشالله هر کاری که کردی موفق باشی .
ریسکش زیاده و هیچ تضمینی نیست که حتما سود کنید تازه خواب پولش زیاد میشه

davi12

Registered User
لایک‌ها
781
چطوری مهاجرت کنه دکترای مکانیک میشناسم بیکار اونم بنده خدا صفر تا صدشو یا تیزهوشان بوده یا دانشگاه دولتی با معدل بالای 19 با کلی مقاله خارجی
من یه مشت الدنگ بیسواد دوروبرم بودن به عنوان نیروی کار رفتن کانادا از اون ها کمتره؟

arrow2014

Registered User
لایک‌ها
736
من یه مشت الدنگ بیسواد دوروبرم بودن به عنوان نیروی کار رفتن کانادا از اون ها کمتره؟
اون الدنگا میرن اونجا حمالی میکنن اگه به رفتن باشه همه میتونن برن موفق اونه که حساب شده بره!!

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
ریسکش زیاده و هیچ تضمینی نیست که حتما سود کنید تازه خواب پولش زیاد میشه
ریسکش پایینه و امکان سود خیلی خیلی بالاست در حد 90 درصد البته اگر حوصله یکی دو ساله داشته باشید اونایی که علم این کارو دارن میدونند من چی میگم اگرم قبول ندارید صبر کنید اگر یادم باشه همین تایپیکو ریپلی میکنم مثلا الان کوانتوم 1.90 هست صبر کنید تا ریپلی بعدی که بهتون بگم چنده

ipatogh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
سلام

دوستان در حال حاضر بهترین سرمایه گذاری با ۱۰۰ میلیون کدومش میتونه سود خوبی بده : زمین ، سکه ، و ...؟

با توجه به اینکه بازاری نیستم و برام ممکن نیست که جنس بخرم و به هیچ وجه هم حاضر نیستم تو بانک بذارم

اگر هدف سرمایه گذاریه بلند مدته . می تونی دلار بگیری..
یا زمین بگیری .
یا اگه بتونی با یه وامی یه خونه بگیری و بدی اجاره جوری که قسط وامت در بیاد عالیه.. یا مغازه ای که بدی اجاره . من خودم به این موضوع علاقه دارم.

jikolo

Registered User
لایک‌ها
163
این بورسم روزش که تموم شد هیشکی اسمشم نمیاره الان سر زبونا خوب هست سود باید از قبل میگرفتی الانا دیگه خروجش هست

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
این بورسم روزش که تموم شد هیشکی اسمشم نمیاره الان سر زبونا خوب هست سود باید از قبل میگرفتی الانا دیگه خروجش هست
نمودار هر سهمی که توی بورس هست رو باز کنین ، شانسی... توی حتی بازه ی 15 ساله هم سود دهی چند برابر ملک و طلا داشته . به طور مثال:
#لابسا
سال 85 که وارد بورس شده هر سهم 20 تومن بوده
الان بعد از 13 سال هر سهم 4200 تومنه !!!

یعنی اگه شما سال 85 به مقدار1 میلیون تومن سهم لابسا داشتید
به پول الان 210 میلیون تومن ارزش سهامتون بود به اضافه اینکه شما 13 سال سود مججمع رو هم گرفته بودید .

این بدترین شرایط بود که سهم رو بخری و بندازی یه گوشه ...

20doost

Registered User
لایک‌ها
352
داداش فکر کنم خبر نداری که بزرگترین بازار بورس دنیا رو نیویورک داره و چندین برابر ایران افراد دارن توی اون فعالیت میکنن ولی هیچ وقت
هم کاملا از بین نرفته که هیچ هر روز هم بیشتر و بیشتر پیشرفت داشته

20doost

Registered User
لایک‌ها
352
اگر هدف سرمایه گذاریه بلند مدته . می تونی دلار بگیری..
یا زمین بگیری .
یا اگه بتونی با یه وامی یه خونه بگیری و بدی اجاره جوری که قسط وامت در بیاد عالیه.. یا مغازه ای که بدی اجاره . من خودم به این موضوع علاقه دارم.
هیچ چیز مثل بورس نیست مخصوصا برای دراز مدت شما فرض بگیرید دلار در چهار ماه دو برابر بشه بعدش صدای همه درمیاد و دولت با دخالت دوباره قیمت رو برمیگردونه ولی سهامی هستند که توی چهار ماه سه برابر میشن تازه دولت با ایجاد تورم هر چه بیشتر به رشدش کمک هم میکنه

jikolo

Registered User
لایک‌ها
163
داداش فکر کنم خبر نداری که بزرگترین بازار بورس دنیا رو نیویورک داره و چندین برابر ایران افراد دارن توی اون فعالیت میکنن ولی هیچ وقت
هم کاملا از بین نرفته که هیچ هر روز هم بیشتر و بیشتر پیشرفت داشته
خروج
از بین رفتن چیه.الان وقت خروج از بورس.

jikolo

Registered User
لایک‌ها
163
هیچ چیز مثل بورس نیست مخصوصا برای دراز مدت شما فرض بگیرید دلار در چهار ماه دو برابر بشه بعدش صدای همه درمیاد و دولت با دخالت دوباره قیمت رو برمیگردونه ولی سهامی هستند که توی چهار ماه سه برابر میشن تازه دولت با ایجاد تورم هر چه بیشتر به رشدش کمک هم میکنه
عمرا بخری ۵ سال نگه ش داری . برای سرمایه دار بله.

20doost

Registered User
لایک‌ها
352
عمرا بخری ۵ سال نگه ش داری . برای سرمایه دار بله.
کی گفته ؟ بر چه اساسی این حرف رو میزنید؟!
من با خیلی از کسانی که سابقه 10 سال به بالا در بورس دارن در ارتباط هستم در شرایط تورمی کشور بهترین جا برای سرمایه گذاری بورسه
حتی بنده حاضرم همین هفته سهامی معرفی میکنم که تا سه چهار ماه دیگه حداقل دوبرابر بشه

gorbachof4

Registered User
لایک‌ها
1,889
کی گفته ؟ بر چه اساسی این حرف رو میزنید؟!
من با خیلی از کسانی که سابقه 10 سال به بالا در بورس دارن در ارتباط هستم در شرایط تورمی کشور بهترین جا برای سرمایه گذاری بورسه
حتی بنده حاضرم همین هفته سهامی معرفی میکنم که تا سه چهار ماه دیگه حداقل دوبرابر بشه
معرفی کن بریم بخریم

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
لطفا کیف پول معتبری که میشه این 3 ارز رو نگهداری کرد + دلیل این پیش بینیتون رو در پخ برام بفرستید
بازار یه جوری شده همش ته دلت میگی برم همرو بفروشم مثل چند سال قبل ریزش میکنه
از اونور میگی اگه رفت بالا مثلا 100 هزار اونوقت تا اونجات آتیش میگیره
کی میدونه چه اتفاقی قراره بیوفته؟ اینجا که هیچی حاضرم قسم بخورم بهترین تحلیل گرای دنیا هم نمیتونن با اطمینان در این باره نظر بدن.
من خر دیشب حدس میزدم بیت تا 50کا میره اما امروز (همین یکی دو ساعت پیش) ترسیدم و فروختم، الان 4 هزار تا از دیشب بالاتره و اصلا بعید نیست تا 50 بره.
سلام داداش اگر حرف منو گوش داده باشی اونروز امروز حتما بابت خرید سهامهای پیشنهادی من خوشحال هستی خصوصا بی ان بی که الان رو 130دلاره

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
سلام

دوستان در حال حاضر بهترین سرمایه گذاری با ۱۰۰ میلیون کدومش میتونه سود خوبی بده : زمین ، سکه ، و ...؟

با توجه به اینکه بازاری نیستم و برام ممکن نیست که جنس بخرم و به هیچ وجه هم حاضر نیستم تو بانک بذارم
سشرق سیمان شرق
ولساپا لیزینگ سایپا
من خودم توی 50 روز از بالاس 100 درصد سود گرفتم
اونروز در مورد ارز دیجیتال و سه تا ارزی که معرفی کردم گفتم بخرید و الاننننننن امیدوارم گوش داده باشید

20doost

Registered User
لایک‌ها
352
اونروز در مورد ارز دیجیتال و سه تا ارزی که معرفی کردم گفتم بخرید و الاننننننن امیدوارم گوش داده باشید
بله من تو گروه تلگرامتم بودم فقط مشکل من نداشتن سرمایه است نه خود سرمایه گذاری :(:rolleyes:

saeedh1371

Registered User
لایک‌ها
178
حتما بورس رو یاد بگیر
تحلیل تکنیکال رو یاد بگیری و بشین تو خونه به صورت نوسان گیری هفتگی کار کن
با صد تومن بتونی هفته ای 5 درصد نوسان بگیری ماهی 20 تومن در میاری

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
حتما بورس رو یاد بگیر
تحلیل تکنیکال رو یاد بگیری و بشین تو خونه به صورت نوسان گیری هفتگی کار کن
با صد تومن بتونی هفته ای 5 درصد نوسان بگیری ماهی 20 تومن در میاری
بدترین و خانمان سوز ترین راهنمایی .
برادر تمام گردن کلفت ها و دونه درشتهای بورس هم بلدند از روی چارت نقاشی بکشند و تحلیل تکنیکال کنن و بر همون مبنا روزی که طبق تحلیل میخری که سود کنی خالی میکنن و فرار میکنند..

با اجازه من نظرم اینه که بورس عالیه فقط نوسانگیری بدبختتون می‌کنه با سهم بمونید

بالا