• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بهترین سیستم همکاری در فروش در سال 92 را شما انتخاب کنید

بهترین سیستم همکاری در فروش سال 92 از دیدگاه شما ؟

• الیکان

Votes: 8 13.3%
  • دایان شاپ

Votes: 21 35.0%
  • بازار

Votes: 0 0.0%
  • پاور مارکت

Votes: 4 6.7%
  • پایگان

Votes: 14 23.3%
  • میزبان مارکت

Votes: 3 5.0%
  • میهن استور

Votes: 13 21.7%
  • سل می

Votes: 5 8.3%
  • سبزگستر

Votes: 0 0.0%
  • برمودا

Votes: 7 11.7%

• Total voters
    60

iranamir

Registered User
لایک‌ها
1,614
پایگان و برمودا خوب هستند
مخصوصا اقا شهرام برمودا
ما هم که نیستیم تو این نظر سنجی:D

ramin301

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
پایگان و برمودا خوب هستند
مخصوصا اقا شهرام برمودا
ما هم که نیستیم تو این نظر سنجی:D

دیگه والا ما تا جایی که می تونستیم جا دادیم بقیه اش جا نشد ولی خب بازاریاب ها که اینجا جواب بدند هم بقیه می فهمند که سیستم خوب چی هست و چه ویژگی هایی دارد

lordgods

Registered User
لایک‌ها
213
من پی پرسل رو خیلی قبول داشتم نمیدونم هنوزم فعالیت داره یا ن
واینکه قبلن ک اسیاپارس واقعا بزرگترین بود چون کمترین سودش 30 هزار تومن بود منظورم پورسانته بابت هر فروش
ولی خب اون موقع پی پرسل هم خیلی خب بود هنوزم فک کنم خب باشه
این زمانی ک میگم قبلن منظورم 2 سال پیشه

ramin301

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
من پی پرسل رو خیلی قبول داشتم نمیدونم هنوزم فعالیت داره یا ن
واینکه قبلن ک اسیاپارس واقعا بزرگترین بود چون کمترین سودش 30 هزار تومن بود منظورم پورسانته بابت هر فروش
ولی خب اون موقع پی پرسل هم خیلی خب بود هنوزم فک کنم خب باشه
این زمانی ک میگم قبلن منظورم 2 سال پیشه
متاسفانه نظرسنجی بیشتر از 10 تا گزینه امکان نداشت داشته باشه ولی خب هر شخصی که از شما تشکر کند به این معناست که پی پرسل یک سیستم خوب هست

comment

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
71
متاسفانه نظرسنجی بیشتر از 10 تا گزینه امکان نداشت داشته باشه ولی خب هر شخصی که از شما تشکر کند به این معناست که پی پرسل یک سیستم خوب هست
اقا وابستگیت به پاورمارکت شکی درش نیست !!! خدایش پرسی پل و سل می و .... واقعا متاسفم واست ...

nice2net

Registered User
لایک‌ها
320
فکر نکنم این نظر سنجی زیاد کاربردی باشه
یوزر میتونست حتی تو وبلاگش اما با گزینه های بیشتر این نظرسنجیو برگزار کنه اما اومده سیستمای نوپا رو گذاشته و اصلا سیستم هایی قدیمی رو ندیده !!!! ک میتونه جالب باشه

پاور مارکت برای مثال من تو کارکدش نمیتونم نظری داشته باشم چون کار نکردم اما ب نسبت سیستم هایی مثل پی پرسل خیلی نوپا هستش اما متاسفانه اومده و تو لیست قرار گرفته

ramin301

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
یوزر میتونست حتی تو وبلاگش اما با گزینه های بیشتر این نظرسنجیو برگزار کنه اما اومده سیستمای نوپا رو گذاشته و اصلا سیستم هایی قدیمی رو ندیده !!!! ک میتونه جالب باشه

طرح خیلی خوبیه ولی خب متاسفانه دیر مطرح شد و خب من یک معیاری از اول با توجه به درامد و کار کرد خودم بیان کردم انشالله این طرح بزرگتر و بهتر میکنم

lordgods

Registered User
لایک‌ها
213
اقا وابستگیت به پاورمارکت شکی درش نیست !!! خدایش پرسی پل و سل می و .... واقعا متاسفم واست ...
داش پی پرسل ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منظورم پی پرسل هست خیلی قدیمیه حتی به کاربرای فعال دستی هم میدادن حدود 500 هزار تومن اون موقع برا کاری قرض گرفته بودم ک از فروشم کم میکردن
اسیاپارس ک بینظیر بود ک بسته شد ولی بعدش پی پرسل رو قبول داشتم هنوزم قبول دارمش ولی خب در کل اگ منظورتون پی پرسله شاید چیز بدی دیده باشید ازشون من ک یه مدتی هست کار نمیکنم دیگ بازاریابی

lordgods

Registered User
لایک‌ها
213

پاور مارکت برای مثال من تو کارکدش نمیتونم نظری داشته باشم چون کار نکردم اما ب نسبت سیستم هایی مثل پی پرسل خیلی نوپا هستش اما متاسفانه اومده و تو لیست قرار گرفته
اره منم دیدم ولی سیستم های قدیمی چندتا خیلی خب بودن حالا بجز پی پرسل با سل می هم کار کرده بودم خیلی خب بود سبز گستر هم حدودا خب بود خب تو نظر سنجی گذاشته شد ولی خب محصولاتشون خب نبود راستشو بخواید ولی حیف اسیاپارس بود نمیدونم اسمشو شنیدید یا ن ولی خداییش عالی بود هر 1 میلیون تومن پورسانت 300 هزار هدیه میداد هرم اه به نفرات برتر جایهز میداد و هر 200 هزار تومن فروش هم 20 هزار میداد
پورسانتاش هم کمترینش 15ت بود و بیشترینش 80 هزار تومن بود ک برا نفرات برتر این بود برا معمولی ها 60ت ک بابت مهره مار بود ولی انصافا محصولات خوبی بود و پر فروش اون موقع بجز پی پرسل و اسیاپارس مابقی همشون محصولاتشون بیخود بودن نصفشون ک فقط نرم افزار و سی دی میدادند
پی پرسل ک کامل تمام محصولات دید روز رو داشت و بروز بود وزمان تحویلش عالی بود ولی خب باز یه 12 روزی زمان میبرد بیاد پول حسابت کامل
ولی یه شرکت دیگ بود قبلن داشتم سفارشی ک تایید میشد 30 درصد پورسانت رو میداد حتی اگ برگشت میخورد مابقی بعد وصول کردن میداد نقدی رو ک همون لحظه میدادن

ramin301

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
اره منم دیدم ولی سیستم های قدیمی چندتا خیلی خب بودن حالا بجز پی پرسل با سل می هم کار کرده بودم خیلی خب بود سبز گستر هم حدودا خب بود خب تو نظر سنجی گذاشته شد ولی خب محصولاتشون خب نبود راستشو بخواید ولی حیف اسیاپارس بود نمیدونم اسمشو شنیدید یا ن ولی خداییش عالی بود هر 1 میلیون تومن پورسانت 300 هزار هدیه میداد هرم اه به نفرات برتر جایهز میداد و هر 200 هزار تومن فروش هم 20 هزار میداد
پورسانتاش هم کمترینش 15ت بود و بیشترینش 80 هزار تومن بود ک برا نفرات برتر این بود برا معمولی ها 60ت ک بابت مهره مار بود ولی انصافا محصولات خوبی بود و پر فروش اون موقع بجز پی پرسل و اسیاپارس مابقی همشون محصولاتشون بیخود بودن نصفشون ک فقط نرم افزار و سی دی میدادند
پی پرسل ک کامل تمام محصولات دید روز رو داشت و بروز بود وزمان تحویلش عالی بود ولی خب باز یه 12 روزی زمان میبرد بیاد پول حسابت کامل
ولی یه شرکت دیگ بود قبلن داشتم سفارشی ک تایید میشد 30 درصد پورسانت رو میداد حتی اگ برگشت میخورد مابقی بعد وصول کردن میداد نقدی رو ک همون لحظه میدادن

پی پرسل چون خودم اصلا باهاش کار نکردم چیزی نمیدونم
ولی آسیا پارس واقعا عالی بود؟!؟!؟! و فکر کنم آخرش نزدیک چند میلیون تومن پورسانت دزدی و رفت
من به شخصه دزدتر از آسیاپارس ندیدم از هر راهی که میتونستن میدزدیند

lordgods

Registered User
لایک‌ها
213
پی پرسل چون خودم اصلا باهاش کار نکردم چیزی نمیدونم
ولی آسیا پارس واقعا عالی بود؟!؟!؟! و فکر کنم آخرش نزدیک چند میلیون تومن پورسانت دزدی و رفت
من به شخصه دزدتر از آسیاپارس ندیدم از هر راهی که میتونستن میدزدیند
ن اصلا اینطور نبود اخری بار برا این بود بخاطر محصولات جنسی ک توش بود گیر دادن و بعد مجبور شدن حذف کنن ولی البته برا همه فعال نبود فقط برای کاربر برتر اگ یادت باشه فعال بود این لینک های خرید
برا همین شرکت اصفهانشونو بستن این محصولات تویه داروخونه هم هست اینا هم نوشته بود با مجوز ولی خب بستن برا همین هم سایت اسیاپارس هم تمام سیستم های وبدهی زیر نظرش مثل زمین بلاگ همشون بسته شدن
برا همین نشد اخرین بارو بدن حدود 1.5 میلیون پورسانت اخر منو هم ندادن ولی خب خداییش عالی بود تو جای دیگ 10 تا محصول میفروختیم برابری میکرد با یکی اینجا

ramin301

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
ن اصلا اینطور نبود اخری بار برا این بود بخاطر محصولات جنسی ک توش بود گیر دادن و بعد مجبور شدن حذف کنن ولی البته برا همه فعال نبود فقط برای کاربر برتر اگ یادت باشه فعال بود این لینک های خرید
برا همین شرکت اصفهانشونو بستن این محصولات تویه داروخونه هم هست اینا هم نوشته بود با مجوز ولی خب بستن برا همین هم سایت اسیاپارس هم تمام سیستم های وبدهی زیر نظرش مثل زمین بلاگ همشون بسته شدن
برا همین نشد اخرین بارو بدن حدود 1.5 میلیون پورسانت اخر منو هم ندادن ولی خب خداییش عالی بود تو جای دیگ 10 تا محصول میفروختیم برابری میکرد با یکی اینجا

خب همین دیگه میدونی همین پورسانت هایی که پرداخت نشده ولی خودش محصول رو فروخته چقدر می تونسته باشه؟؟؟؟؟؟ از طریق همین سیستم های وبدهی میدونی چقدر حق بازاریاب ها رو خورد توی بعضی از وبلاگ ها میرفت و لینک های خرید عوض میکرد . چقدر ازوبلاگ ها رو ورودیشون رو انتقال میداد به سایت های خودش
اینا یعنی دزدی بهر حال نظر شما برای من که محترمه

lordgods

Registered User
لایک‌ها
213
خب همین دیگه میدونی همین پورسانت هایی که پرداخت نشده ولی خودش محصول رو فروخته چقدر می تونسته باشه؟؟؟؟؟؟ از طریق همین سیستم های وبدهی میدونی چقدر حق بازاریاب ها رو خورد توی بعضی از وبلاگ ها میرفت و لینک های خرید عوض میکرد . چقدر ازوبلاگ ها رو ورودیشون رو انتقال میداد به سایت های خودش
اینا یعنی دزدی بهر حال نظر شما برای من که محترمه
درسته ولی خب اون دوسالی ک فعالیت داشت خداییش خب بود اون اخرین بار اره شاید حدود بالای 13 میلیون پورسانت اخر رو نداد و همینطور قضیه قرعه کشی ماشین هم نشد بخاطر بسته شدن سیستم
در مودر وبلاگها نشنیده بودم ولی حرف جالبی زدی شاید اینکارو میکردن

ho68ssein

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
جدیدن کسی با پایگان کار کرده هنوز مثل قبل هست؟

arostak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
سلام
از نظر من پایگان
2ساله باهاش کار می کنم از این نظر قبولش دارم چون هم پورسانت هاش خوبه هم زود به تیکت ها رسیدگی می کنه و از همه مهمتر پرداخت های به موقعی داره -تقریبا هم هر 2 روز محصول جدید داره و گاهی هر یک روز.
از انتخاب پایگان خیلی راضیم.

comment

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
71
پی پر سل جاش تو گزینه ها خالیه شدیدا ...یچیز تو مایه های پایگان ا !

ho68ssein

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام
از نظر من پایگان
2ساله باهاش کار می کنم از این نظر قبولش دارم چون هم پورسانت هاش خوبه هم زود به تیکت ها رسیدگی می کنه و از همه مهمتر پرداخت های به موقعی داره -تقریبا هم هر 2 روز محصول جدید داره و گاهی هر یک روز.
از انتخاب پایگان خیلی راضیم.

همه اینایی که گفتی قبول دارم اما شنیدم محصولات (در حال انتظار کالا ) زیاد داره درسته؟

arostak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
همه اینایی که گفتی قبول دارم اما شنیدم محصولات (در حال انتظار کالا ) زیاد داره درسته؟
پایگان سیستمش طوری هست که وقتی موجودی محصولی تموم می شه فوری در بالای صفحه توضیحات همون محصول یادداشتی قرمز رنگ میاد که این محصول موجودی ندارد و ... و خوب مسلما وقتی سفارشاتی برای این جور محصولات ثبت بشه میره تو قسمت انتظار کالا..در نتیجه از نظر من این ایراد پایگان نیست بلکه پر فروش بودن محصولات پایگان رو نشون میده.خوب فراهم کردن محصول هم بازده زمانی میطلبه

Last edited:
بالا