برگزیده های پرشین تولز

بهترین شرکت ارائه دهنده هاست دانلود کدام است؟

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
من تقریبا از تمام وب هاستینگ های معروف سرویس داشتم

خوب

Abtinweb.com آبتین وب این سایت میزبانی فوق العاده ای داره و آپ تایم بالایی داره اما اگه سایت شما منابع مصرف می کنه برای شما خوب نیست
i-webhost.net ای وب هاست 4 ماه نمایندگی داشتم یک بار نشد سرویسشون بد باشه و قطعی هم که اصلا نداشته منابع اختصاصی میده واسه هر کاربر
Parspack.com پارس پک این سایت میزبانیش عالی هست از تمام میزبانی هایی که تا حالا دیدم برای هر کاربر منابع اختصاصی میده به مقدار نیاز خوده کاربر و سرور هاشون کلود یا ابری هست
و سرعت بالایی داره من خودم سایتم رو پارس پک هست و راضی هستم , قسمت سرور مجازیشون خیلی خوبه کار راه بنداز هست همون لحظه تحویل میده همون لحظه هم نه 4 5 دقیقه بعد
tserver.ir طوبی سرور من خیلی وقت پیش ازشون سرویس داشتم نصب به قیمتش خوب هست
takcloud.com تک کلود افتضاح پشتیبانی فوق العاده ضعیف یک بار ازشون سرور مجازی داشتم 10 روز بعد از پرداخت بهم تحویل دادن یک بار هم قرار بود سرور رو کانفیگ کنن هزینش رو هم گرفتن بعد از 10 روز بعد از کلی تیکت گفتن
در حال برسی هستیم
roobinaserver.com روبینا سرور سرورشون ایران هست و تقریبا تو 5 رده یه اول هستند تو میزبانی ایران
joobla.ir جوملا سرور های ایران هست و تقریبا خیلی وقته که دارن فعلیت میکنن
mihanwebhost میهن وب هاست سرویسشون خوب هست اما بعضی وقتا ادمو ناراحتو عصبانی میکنن
usahost.ir هاست امریکا 2ماهه پیش جمع کرد اما وقتی که بود من واقعا راضی بودم ازشون کیفیت هاست و آپتایم بالایی داشتن و از روزی که جمع کردن دیگه یک بار هم ما ندیدمشون

این دوستمو عجب اطلاعات کاملی داره.
امتحانام که تموم شد. باید اطلاعات را از کل صفحات جمع آوری کنم
جدولش کنم.
ممنون از شما به خاطر اطلاعات کامل

a.aligoli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
با سلام

شما باید سروری مجازی تهیه کنید که روی سرور اختصاصی آن فقط یک الی دو نفر باشند، چرا که برای استفاده از سرور مجازی به منظور هاست دانلود، باید پرت سرور شما بسیار عالی باشد.
ما برای شما یک آفر داریم :
نخست تصویر تست سرعت سرور مجازی را مشاهده نمایید :
http://www.speedtest.net/result/2603437057.png

سپس نظرات مشتریان هزارنویس را مطالعه فرمایید اگر تمایل داشتید در خدمت شما هستیم :

برای اطلاعات بیشتر تیکت ارسال نمایید، نظرات مشتریان هزارنویس :

میزبانی وب لینوکس، ویندوز [ایران، آمریکا، هلند، انگلیس، آلمان] + پشتیبانی 24/7 [هزارنویس]
فروش نمایندگی اختصاصی میزبانی وب لینوکس آلمان (cPanel) + پشتیبانی 24/7 [هزارنویس]
فروش نمایندگی اختصاصی میزبانی وب لینوکس انگلیس (دایرکت ادمین) + پشتیبانی 24/7 [هزارنویس]
فروش سرورهای مجازی انگلیس با منابع اختصاصی همراه با تست و ضمانت + پشتیبانی 24/7 [هزارنویس]
فروش سرورهای مجازی آمریکا با منابع اختصاصی همراه با تست و ضمانت + پشتیبانی 24/7 [هزارنویس]
فروش " هاست دانلود محدود و نامحدود" هلند، ایران، آمریکا، آلمان، انگلیس همراه با تست و ضمانت + پشتیبانی 24/7 [هزارنویس]
فروش سامانه پنل پیامک هزارنویس + دمو آنلاین + خصوصیات پلن ها + پشتیبانی 24/7 [هزارنویس]

در ضمن این شماره تماس های ثبت و همراه هزارنویس می باشد :

شماره تماس شرکت هزارنویس :
88109322
=========================
مدیر عامل (آقای علیرضا علیگلی)
09125362909
09332354071
مدیر ارشد (آقای رضا احمدی)
09332354073
معاون ارشد ( خانوم نیروانا شریف)
09332354072

+ دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت،معدن،تجارت
+ دارای مجوز از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال (وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)
+ دارای مجوز از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی (وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات)
+ دارای پروانه کسب دائم از اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران

آفر پیشنهادی ما به شما :

Ram : 4096 MB - HDD : 500 GB
CPU : Intel(R) Core(TM) i7-3770 | Bandwich : 3TB | Port : 1 Gbit | IP : 1 | OS : Custom| Uptime : 99.99%

ماهانه : 100 هزار تومان

Ram : 8192 MB - HDD : 1000 GB
CPU : Intel(R) Core(TM) i7-3770 | Bandwich : 3TB | Port : 1 Gbit | IP : 1 | OS : Custom| Uptime : 99.99%

ماهانه : 200 هزار تومان

Ram : 16384 MB - HDD : 2000 GB
CPU : Intel(R) Core(TM) i7-3770 | Bandwich : 5TB | Port : 1 Gbit | IP : 1 | OS : Custom| Uptime : 99.99%

ماهانه : 270 هزار تومان

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
با سلام

شما باید سروری مجازی تهیه کنید که روی سرور اختصاصی آن فقط یک الی دو نفر باشند، چرا که برای استفاده از سرور مجازی به منظور هاست دانلود، باید پرت سرور شما بسیار عالی باشد.
ما برای شما یک آفر داریم :
نخست تصویر تست سرعت سرور مجازی را مشاهده نمایید :
http://www.speedtest.net/result/2603437057.png

سپس نظرات مشتریان هزارنویس را مطالعه فرمایید اگر تمایل داشتید در خدمت شما هستیم :

برای اطلاعات بیشتر تیکت ارسال نمایید، نظرات مشتریان هزارنویس :

میزبانی وب لینوکس، ویندوز [ایران، آمریکا، هلند، انگلیس، آلمان] + پشتیبانی 24/7 [هزارنویس]
فروش نمایندگی اختصاصی میزبانی وب لینوکس آلمان (cPanel) + پشتیبانی 24/7 [هزارنویس]
فروش نمایندگی اختصاصی میزبانی وب لینوکس انگلیس (دایرکت ادمین) + پشتیبانی 24/7 [هزارنویس]
فروش سرورهای مجازی انگلیس با منابع اختصاصی همراه با تست و ضمانت + پشتیبانی 24/7 [هزارنویس]
فروش سرورهای مجازی آمریکا با منابع اختصاصی همراه با تست و ضمانت + پشتیبانی 24/7 [هزارنویس]
فروش " هاست دانلود محدود و نامحدود" هلند، ایران، آمریکا، آلمان، انگلیس همراه با تست و ضمانت + پشتیبانی 24/7 [هزارنویس]
فروش سامانه پنل پیامک هزارنویس + دمو آنلاین + خصوصیات پلن ها + پشتیبانی 24/7 [هزارنویس]

در ضمن این شماره تماس های ثبت و همراه هزارنویس می باشد :

شماره تماس شرکت هزارنویس :
88109322
=========================
مدیر عامل (آقای علیرضا علیگلی)
09125362909
09332354071
مدیر ارشد (آقای رضا احمدی)
09332354073
معاون ارشد ( خانوم نیروانا شریف)
09332354072

+ دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت،معدن،تجارت
+ دارای مجوز از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال (وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)
+ دارای مجوز از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی (وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات)
+ دارای پروانه کسب دائم از اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران

آفر پیشنهادی ما به شما :

Ram : 4096 MB - HDD : 500 GB

ماهانه : 100 هزار تومان

Ram : 8192 MB - HDD : 1000 GB

ماهانه : 200 هزار تومان

Ram : 16384 MB - HDD : 2000 GB
CPU : Intel(R) Core(TM) i7-3770 | Bandwich : 5TB | Port : 1 Gbit | IP : 1 | OS : Custom| Uptime : 99.99%

ماهانه : 270 هزار تومان

دوست گرامی اینجا نباید آفر داد. فقط نقد و بررسی شرکت های هاستینگ.

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,702
کسی هاست دانلود خوب سراغ نداره ؟ قیمتش هم مناسب باشه. من تا فردا باید یه هاست دانلود بگیرم

snitomb

Registered User
لایک‌ها
223
برای هاست دانلود از irhostco و alfa-host استفاده کنید همکاران بنده دارند راضین

aliataei

Registered User
لایک‌ها
13
سلام دوستان
سایت من وردپرس هست و وب هاستینگ فعلی من هاست دانلود نداره. می خواستم بدونم اگر بخوام از شرکت دیگری هاست دانلود بگیرم مهمه که این سایت من توی یه جای دیگه هست؟ یا اینکه باید این رو هم منتقل کنم؟

kashkol.ir

Registered User
لایک‌ها
9
با عرض سلام و ادب و احترام
امروزه يک ميزباني خوب شرط اوليه يک سايت موفق در هر زمينه اي است .
پارسي نتورک گروه تخصصي ميزباني وب بوده که ارائه کيفيت برتر از اهداف ويژه اين گروه بوده و هست. ارائه امکانات بالا ، سرعت ، امنيت و پشتيباني 24 ساعته از نقاط قوت اين گروه نسبت به سايرين به شمار مي رود. سرور هاي قدرتمند پارسي نتورک در آمريکا قرار دارد که تا چند وقت ديگر ميزباني ايران نيز آغاز خواهد شد. اميد است بتوانيم در دوره اي که ما را براي ميزباني وب سايت خود انتخاب مينماييد رضايت شما عزيزان را جلب کنيم.
سرعت پاسخگويي به پيام ها و تيکت ها يکي امتيازات پارسي نتورک نسبت به ساير شرکت هاي هاستينگ ميباشد .

توضيحات جانبي :
سرور هاي ما هيچ مشکلي با vbseo ندارند
هاستينگ ما فول وارز ميباشد
در صورت استفاده زياد از منابع ، قبل از ساسپند شدن اطلاع ميدهيم و براي ارتقا پلان ازتون سوال ميکنيم
قيمت ها بسيار پايين و حداقل قيمت ها انتخاب شده
پرداخت ماهيانه ، بعضي از پلان ها پرداخت ساليانه هم دارند
پشتيباني اختصاصي
بازگشت وجه بدون قيد تا 7 روز
تست 24 ساعته رايگان ( تيکت بديد )
پهناي باند بالا
نصب انواع اسکريپت ، نصب قالب ، نصب پلاگين ها ، طراحي قالب هاي HTML ، فعاليت هاي گرافيکي و ...
پاسخگويي بسيار سريع در حداقل ترين زمان ممکن
تخفيف براي سايت هاي تخصصي .
دريافت سرور اختصاصي فرانسه از 1 روز تا 3 روز .
کليه سرور ها در آمريکا قرار دارد و پشتيباني بسيار بالايي برخوردار است .
به زودي سرور هاي داخل ايران هم قابل دسترسي عموم کاربران قرار خواهد گرفت .

در صورتي که نياز به مشاوره در خريد هاست پربازديد داريد از طريق « بازگشايي تيکت » مشخصات وب سايت خود را براي ما ارسال نماييد

توضيحات و امکانات سرور هاست پربازديد :
استفاده از وب سرور پر قدرت لايت اسپيد
استفاده از فايروال سخت افزاري براي جلوگيري از حملات سنگين ديداس
بک اپ گيري روزانه و هفتگي و ماهانه بر روي سرور بک اپ در يک ديتاسنتر ديگر
پشتيباني 24 ساعته , تضمين آپتايم 99.9?
انتقال رايگان وبسايت شما به پارسي نتورک در کمترين زمان
استفاده از کنترل پنل قدرتمند cPanel آخرين نسخه

ليست پلان هاي ما : سبد خرید - پارسی نتورک
1 . هاست لينوکس معمولي : سبد خرید - پارسی نتورک
2 . هاست لينوکس پر بازديد : سبد خرید - پارسی نتورک
3 . هاست مخصوص چت روم : سبد خرید - پارسی نتورک
4 . سرور مجازي آمريکا : سبد خرید - پارسی نتورک
5 . سرور اختصاصي OVH فرانسه : سبد خرید - پارسی نتورک
6 . هاست دانلود : سبد خرید - پارسی نتورک

اوج سرعت،امنيت و پايداري با پارسي نتورک
منتظر ميزباني شما در پارسي نتورک هستيم ....

samal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
من خودم هاست دانلود دارم و ماهیانه حدود 4 ترابایت مصرف میکنه . قدیما هاست دی ال بود کسی مشکل هاست نداشت خصوصا هاست دانلود .بعد که رفت ما هرجا هاست دانلود گرفتیم هفته نشد گفتند برو میگن نامحدود اما الکیه.الان
هاست دانلودم از irhostco که وجدانا پشتیبانیشون محشره نصف شب هم تیکت زدم نیم ساعته جواب دادند
اما برای هاست میزبانی من چندساله از ایران سرور دارم و پشتیبانی عالیه .قبلا هاست اشتراکی بود بعد شد مجازی . اوایل که رو میهن وبهاست بودم فقط دوماه تحملم کردند پشتیبانی هم مناسب نیست اما واسه سایت های تازه کار و یا کم بازدید عالیه چون ارزونه و مشکل هم پیدانمیکنه دو سایت دوستام اونجان ولی خوب روزی فوقش 500 بازدید دارند
هاست ایران هم میگن خوبه که من نبودم اونجا
این هم تجربه من بود
موفق باشید

koshanic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
الان نت افزار دارم به عنوان هاست اصلی، هاست ایران دارم. قیمتش مناسبه، پشتیبانی خوبی دارن در کل راضی ام. برای سایت های معمول، شرکتی و ... با تعداد بازدید پایین خوبه.
قبلا پویاسازان بود، یکم که بازدید بالا رفت سرعت به شدت افت کرد، هرچی تیکت هم زدم فایده ای نداشت و ناچار به نت افزار کوچ کردم. الان حدود 2 ساله که با نت افزارم.

هاست دانلود، با مشهد هاست شروع کردم، نزدیک یکساله ولی در کل راضی نیستم. با وجود اینکه هاست دانلود معمولا تعداد تیکت ها بالا نیست ولی اکثرا طلبکارانه جواب میدن و کلا خیلی رو اعصابن. الان دارم تغییر هاست دانلود می دهم.

2520

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام،
من خودم قبلا سایتی با موضوع سرگرمی و تفریحی داشتم که بخاطر مصرف پهنای باند بسیار بالا تصمیم گرفتم از هاست دانلود استفاده کنم. چون همون موقع سایتم روی سرور پارس بود از خود سرور پارس هاست دانلود خریداری کردم که موقع خرید پهنای باند نامحدود(البته چیزی به اسم نامحدود وجود نداره) درج شده بود. بعد از 15 روز وقتی سایت رو باز کردم دیدم که فایل‌هام لود نمیشه که بعد از بررسی سرور پارس اعلام کرد پهنای باند تموم شده. بعد ا کلی پرس و جو بالاخره مشخص شد که نامحدودشون یعنی 1 ترابایت!!!
بعد از اون سریعا هاست رو به مشهد هاست انتقال دادم که از نظر سرعت مناسب بود اما مشکلی که داشتم کنترل پنل هاست بود که ب کولوکسو ارائه میداد. نمی‌دونم الان هم همینطور هست یا نه!
با گذشت زمان بعد ا تست چند هاستینگ دیگه میتونم بگم که بهترین هاست دانلود ایران سرور و نت افراز هست.

mohamadreza172

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام
پیشنهاد می شه به هاست دانلود مراجعه کنید hostdownload.net
تنوع بالا و قیمت مناسب از مزایای این شرکت می باشد

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
ما از سه شرکت زیر هاست دانلود داشتیم و داریم و راضی بودیم از نظر قیمت و کیفیت