برگزیده های پرشین تولز

بهترین شرکت ارائه دهنده هاست دانلود کدام است؟

Broken Heart

Registered User
لایک‌ها
122
بعد از بررسی های که انجام دادم دیدم سرویسهای شرکت ایمان هم مناسبن.
قراره برای 2 سایت بعدیم ازشون سرویس بگیرم.
آدرس:
i-whost.net
مدیرش هم تو این انجمن حضور دارن.

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
بعد از بررسی های که انجام دادم دیدم سرویسهای شرکت ایمان هم مناسبن.
قراره برای 2 سایت بعدیم ازشون سرویس بگیرم.
آدرس:
i-whost.net
مدیرش هم تو این انجمن حضور دارن.

کیفیتش را نمی دونم.
ولی دوسنان میگن راضی بودیم

ادامه بدید.................

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,708
من اول از میهن وب داشتم بخاطر قیمت پایین. بعد یه مشکلی پیش اومد و سایت از طریق دامین بالا نمیومد ولی خود هاست مشکل نداشت. 4 روز مشکل دااشتم و هر دفعه تیکت میزدم جواب درست نمیدادن.

تا اینکه خورد به 5 شنبه جواب تیکت دادن که تا 48 ساعت آینده بررسی میکنیم !! تازه بررسی میکنیم !! بعد تا شنبه خبری نشد , شنبه دوباره تیکت دادم هرچی دلم میخواست گفتم بهشون بعد هم گفتم عمرا اگه سرویسم رو تمدید کنم

5 شنبه تا شنبه رو رفتن هواخوری بعد الکی گفتن تا 48 ساعت بررسی میکنیم. میهن وب خوبه ولی تا وقتی که مشکل نداشته باشی , مشکل داشته باشی کسی جواب گو نیست.

الان دو ماه میشه که از هاستینه دارم , خوبه قیمتش هم خوبه , البته ارزونتر بود ولی الان یکمی گرون کردن ولی بازم از بقیه جاها ارزونتره

هاستینه

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
من اول از میهن وب داشتم بخاطر قیمت پایین. بعد یه مشکلی پیش اومد و سایت از طریق دامین بالا نمیومد ولی خود هاست مشکل نداشت. 4 روز مشکل دااشتم و هر دفعه تیکت میزدم جواب درست نمیدادن.

تا اینکه خورد به 5 شنبه جواب تیکت دادن که تا 48 ساعت آینده بررسی میکنیم !! تازه بررسی میکنیم !! بعد تا شنبه خبری نشد , شنبه دوباره تیکت دادم هرچی دلم میخواست گفتم بهشون بعد هم گفتم عمرا اگه سرویسم رو تمدید کنم

5 شنبه تا شنبه رو رفتن هواخوری بعد الکی گفتن تا 48 ساعت بررسی میکنیم. میهن وب خوبه ولی تا وقتی که مشکل نداشته باشی , مشکل داشته باشی کسی جواب گو نیست.

الان دو ماه میشه که از هاستینه دارم , خوبه قیمتش هم خوبه , البته ارزونتر بود ولی الان یکمی گرون کردن ولی بازم از بقیه جاها ارزونتره

هاستینه

ایشون راست میگه. من هم شنیدم هاستشون خیلی عالیه فقط پشتیبانی اصلا نداره.
باز هم نظر بدند دوستان....
..............
........
....
.

habiballahafg

Registered User
لایک‌ها
19
من با بیش از 20 شرکت هاستینگ چه به صورت شریک و یا مدیریت و یا پشتیبانی کار کردم ولی هیچ اپ تایمی مثل میزبان سایت ندیدم این حرف را از روی تجربه عینی و شخصی خودم میزنم

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
من با بیش از 20 شرکت هاستینگ چه به صورت شریک و یا مدیریت و یا پشتیبانی کار کردم ولی هیچ اپ تایمی مثل میزبان سایت ندیدم این حرف را از روی تجربه عینی و شخصی خودم میزنم

ممنون از نظر تون. دوستان می توانند. بررسی کنند و نظر ایشون را تایید کنند.

ممنون. باز هم نظر بدید تا ببینیم میشه یه جدول درست کرد و مزایا و معایب هر شرکت را درج کرد.
ادامه ...
..
.

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
پس چرا متوقف شد.
نظر بدید دیگه
.....
....
...
..
.
خوبه گقتم میخوام جدول درست کنم
اگه می گفتم می خوام کتاب چاپ کنم که فکر کنم 2 قرن طول میکشید!

migmig3000

Registered User
لایک‌ها
2,705

هاستینه

هاستینه از نظر پشتیبانی و آپ تایم خوبه. فقط تنها ایرادش اینه که اگه مصرف پهنای باندت بالا باشه محدودش میکنن

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
هاستینه از نظر پشتیبانی و آپ تایم خوبه. فقط تنها ایرادش اینه که اگه مصرف پهنای باندت بالا باشه محدودش میکنن

خوبه. پس برای سایتای تازه کار خوبه. درسته؟

behbaz

Registered User
لایک‌ها
9
به نظر من میهن وبهاست عالیه ، اوایل کارش یکم مشکل داشت
اما الان هم کیفیتش خوبه هم قیمت هم پشتیبانی.

jackmorfy

Registered User
لایک‌ها
154

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
به نظر من میهن وبهاست عالیه ، اوایل کارش یکم مشکل داشت
اما الان هم کیفیتش خوبه هم قیمت هم پشتیبانی.
پس این چیزایی که دوستان میگن چیه؟
میشه مشخصات پلن تون را + بازدید روزانه بنویسید/
من خودم و چندین نفر از مشتری هام از شرکت نت افزار گرفتیم راضی بودیم
هاست نت افراز- خرید هاست و ثبت دامنه با امکان خرید آنلاین هاست و دامنه
چه سایتی دارید؟
با چه بازدیدی؟

jackmorfy

Registered User
لایک‌ها
154

migmig3000

Registered User
لایک‌ها
2,705

migmig3000

Registered User
لایک‌ها
2,705

Host ManaGer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من تقریبا از تمام وب هاستینگ های معروف سرویس داشتم

خوب

Abtinweb.com آبتین وب این سایت میزبانی فوق العاده ای داره و آپ تایم بالایی داره اما اگه سایت شما منابع مصرف می کنه برای شما خوب نیست
i-webhost.net ای وب هاست 4 ماه نمایندگی داشتم یک بار نشد سرویسشون بد باشه و قطعی هم که اصلا نداشته منابع اختصاصی میده واسه هر کاربر
Parspack.com پارس پک این سایت میزبانیش عالی هست از تمام میزبانی هایی که تا حالا دیدم برای هر کاربر منابع اختصاصی میده به مقدار نیاز خوده کاربر و سرور هاشون کلود یا ابری هست
و سرعت بالایی داره من خودم سایتم رو پارس پک هست و راضی هستم , قسمت سرور مجازیشون خیلی خوبه کار راه بنداز هست همون لحظه تحویل میده همون لحظه هم نه 4 5 دقیقه بعد
tserver.ir طوبی سرور من خیلی وقت پیش ازشون سرویس داشتم نصب به قیمتش خوب هست
takcloud.com تک کلود افتضاح پشتیبانی فوق العاده ضعیف یک بار ازشون سرور مجازی داشتم 10 روز بعد از پرداخت بهم تحویل دادن یک بار هم قرار بود سرور رو کانفیگ کنن هزینش رو هم گرفتن بعد از 10 روز بعد از کلی تیکت گفتن
در حال برسی هستیم
roobinaserver.com روبینا سرور سرورشون ایران هست و تقریبا تو 5 رده یه اول هستند تو میزبانی ایران
joobla.ir جوملا سرور های ایران هست و تقریبا خیلی وقته که دارن فعلیت میکنن
mihanwebhost میهن وب هاست سرویسشون خوب هست اما بعضی وقتا ادمو ناراحتو عصبانی میکنن
usahost.ir هاست امریکا 2ماهه پیش جمع کرد اما وقتی که بود من واقعا راضی بودم ازشون کیفیت هاست و آپتایم بالایی داشتن و از روزی که جمع کردن دیگه یک بار هم ما ندیدمشون

بالا