برگزیده های پرشین تولز

بهترین شرکت هاستینگ از نظر شما کدام است ؟

بهترین شرکت هاستینگ از نظر شما کدام است ؟

• https://www.central-hosting.com

Votes: 0 0.0%
  • https://www.bertina.ir

• https://www.irwebhost.com

• https://www.iranserver.com

• https://hidata.org

• https://mahserver.ir

• Total voters
    17

pooryaxz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
توصیه می کنم از هر هاستینگی که هاست تهیه می کنید 3 ماهه بگیرید تا در صورت مشکل یا هر چیزی هزینه ی زیادی مجبور نباشید بدید.
من با میزبان وردپرس یک ساله ثبت کردم و از سرویس دهی شون ناراضی بودم در 3 ماه اول کوچ کردم!
رفتم هاست نگار و هاست رو 3 ماه ثبت کردم و الان حدود 1 ساله تمدیدش می کنم کیفیت سرویس هاشون حرف نداره.
اگه هر گونه هاستی با قیمت مناسب می خواید هاست نگار گزینه مناسبی هست.

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
با اجازه استارتر محترم اقا اریا از کاربران قدیمی این فروم من هم دنبال هاست میگردم که یک سایت خبری دارم که در کل پربازدید کننده نیست و این سایت خبری مختص اخبار شهرستانی و یک منطقه را پوشش میدهد و البته سایت دوم که میخوام فروشگاهی باشه کمی از سایت خبری بازدیدکننده داره و هر دو مکمل همدیگر هستند

حالا من فقط پیشنهاد و مشاوره کاربران قدیمی و باتجربه فروم را قبول میکنم تا کاربران جدید((با احترام و عرض معذرت)) که شاید تبلیغات هاستی که خودشون کار میکنند تبلیغات میکنند

قبلا فروم و یک فروشگاه صنایع دستی داشتم البته بازدید کننده زیاد نداشت و هاستی که ازش میگرفتم هنوز فعاله سایته اما خب بعضی موقع یهویی فروم بالا نمیومد که تیکت میزدم خیلی دیر جواب میدادن که بهانه حمله به سرور و این حرفا تحویل میگرفتم. بگذریم

حالا هاستینگ خوب چند تا دوستان معرفی کردند اما خب تنوع زیاده ادم گیج میشه با کدومش ببنده!!!!!!!!

x460

Registered User
لایک‌ها
702
با اجازه استارتر محترم اقا اریا از کاربران قدیمی این فروم من هم دنبال هاست میگردم که یک سایت خبری دارم که در کل پربازدید کننده نیست و این سایت خبری مختص اخبار شهرستانی و یک منطقه را پوشش میدهد و البته سایت دوم که میخوام فروشگاهی باشه کمی از سایت خبری بازدیدکننده داره و هر دو مکمل همدیگر هستند

حالا من فقط پیشنهاد و مشاوره کاربران قدیمی و باتجربه فروم را قبول میکنم تا کاربران جدید((با احترام و عرض معذرت)) که شاید تبلیغات هاستی که خودشون کار میکنند تبلیغات میکنند

قبلا فروم و یک فروشگاه صنایع دستی داشتم البته بازدید کننده زیاد نداشت و هاستی که ازش میگرفتم هنوز فعاله سایته اما خب بعضی موقع یهویی فروم بالا نمیومد که تیکت میزدم خیلی دیر جواب میدادن که بهانه حمله به سرور و این حرفا تحویل میگرفتم. بگذریم

حالا هاستینگ خوب چند تا دوستان معرفی کردند اما خب تنوع زیاده ادم گیج میشه با کدومش ببنده!!!!!!!!
من از یه جا هاست می گرفتم چندین سال که متاسفانه مشکلاتی وجود داشت که نیاز شد هاستم رو تغییر بدم.
از چندین نفر پرسیدم رسیدم به این دو :
نت افراز - 7هاست
البته خودم هنوز هاستم مدتش تموم نشده که هاست جدید رو بگیرم امتحان کنم ولی اکثریت راضی بودن.

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002

این نقل قول ما هنوز استادانی جواب ندادند یعنی منت به ما بدهند راهنمایی کنند..
استادان گرامی این پهنای باند ماهیانه خیلی از شرکتها نامحدود اون بسته ای که ما میخوایم نمیدن چکار کنیم؟؟؟
من فعلا تا 1 سالی حدودا فضایی که میخوام حدود 4 الی 10 گیگ هست.

اگر دوستان مسر هستند که
پهنای باند ماهیانه مهم و بینهایت باشد راهنمایی کنند مارا ولی اگر پهنای باندی مثلا ۱۵۰ گیگابایت باشد خوب است؟؟

راستی این جریان c panel چیه؟؟ مگه نباید جایی که هاست میخریم سی پنل هم در اختیارمون باشه؟؟؟

Last edited:

20doost

Registered User
لایک‌ها
352
دوستان هاستینگ وبتوک تا ساعت ده امشب تخفیف ویژه50 درصد داره به نظرتون معتبره؟

webwix.ir

Registered User
لایک‌ها
40
هاست چیست؟ تعریف هاستینگ (Web Hosting) و نکات مهم قبل از خرید هاست

مقدمه ، آشنایی با اصطلاحات سرور و هاست

اصطلاحات هاست و سرور اغلب در کاربردهای مشابه مورد استفاده قرار می گیرند ، اما هر کدام یک مقوله ‏متفاوت ‏هستند.

هاست یا سرویس میزبانی وب به عنوان یک وب سرور معروف است. هاست داده ها را برای یک یا چند وب سایت ‏ذخیره کرده و ‏انتقال می دهد. ‏هاست در واقع، فضاهایی را برای حافظه در سرورهای خود فروخته یا اجاره می دهد. این میزبان ‏خدماتی را به ‏مشتریان ارائه ‏می دهد که باین خدمات باعث می شود وب سایت ها در اینترنت منتشر شوند.‏ هاست در واقع بخشی از سرور ‏است که از سایت و اطلاعات شما به صورت 24 ساعته نگه داری می کند.‏

هاست چیست؟

هنگامی که تصمیم به ایجاد یک وب سایت جدید می گیرید ، باید یک ارائه دهنده وب هاستینگ (فضای میزبانی وب) پیدا کنید ‏که فضای مورد نیاز را برای وب سایت شما ‏فراهم کند. بنابراین ، شما باید یک ‏”سرویس میزبانی وب” ‏را انتخاب کنید که ‏متناسب با نیازهای شما باشد.‏

در واقع هاستینگ یا همان سرویس میزبانی وب ، شرکتهایی هستند که خدمات ارائه فضای ذخیره سازی ‏را برای میزبانی وب ‏سایت ها در اینترنت انجام می دهند و در قبال آن هزینه دریافت می کنند.‏ میزبان وب سایت شما تمام اطلاعات ، محتوا و پایگاه ‏های داده شما را در سرورهای خود ذخیره می کند.

‏ هنگامی ‏که برای استفاده یک سرویس میزبانی وب ثبت نام می کنید ، ‏اساساً مقداری فضا را در یک سرور فیزیکی اجاره می کنید که می ‏توانید ‏تمام پرونده ها و داده های لازم برای وب سایت خود را ‏در آن ذخیره کنید. ‏پس از میزبانی وب سایت شما ، کاربران می توانند با وارد کردن آدرس وب سایت شما (نام دامنه) در مرورگر وب ‏خود، به آن دسترسی پیدا کنند. وقتی آن ها این کار را انجام دادند ، رایانه آن ها به سرور میزبان وب سایت شما متصل خواهد ‏شد. ‏

هاست چیست؟ تعریف هاستینگ (Web Hosting) و نکات مهم قبل از خرید هاست

بالا