برگزیده های پرشین تولز

بهترین مدل ردیاب خودرو چیه؟

Web98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
سلام
میخواستم یه ردیاب خودرو بخرم، چه مدلیش رو بخرم؟ از کچا بخرم؟

ردیاب خودرو: منظورم از اونایی که روی نقشه آنلاین خودرو رو نشون میده و قدم به قدم با حرکت خودرو اینم نشون میده...

کمکم کنید...

Web98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
از این ردیاب ها میگم، مثل اینکه مدل های مختلفی داره

Web98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
سلام به همه دوستای عزیز

دوس داشتم تجربیات 5 سال استفاده از دستگاه ردیابی یا همون ردیاب خودرو خودمو در اختیار شما قرار بدم.امیدوار هستم به دردتون بخوره

اولین باری که شنیدم دستگاهی وجود داره که میشه با اون از راه خیلی دور (از همه جای دنیا) ماشینمو کنترل کنم سال 89 بود که دستگاهی به اسم کوبان که ساخت چین بود را از یکی از مغازه های اسپرتی شنیدم.
اون موقع خودم ماشین نداشتم ولی یکی از دوستام که شنیده بود و خوشش اومد، خرید و نصبش کرد روی ماشینش.چند ماه اول که خیلی راضی بود اما بعد از چند ماه شنیدم اوننن سایتیی که باهاش ماشینشو کنترل میکرد قطع شد و کسی هم جوابگو نبود و از اون به بعد فقط با اس ام اس میتونست کنترل کنه ماشینشو.تقریباً 1 سال که گذشت ازش شنیدم کههه دستگاهش دیگهه کار نمیکنه و با اینکه فروشنده دستگاه بهش 2 سال گارانتی داده بود زیر بار نرفت و میگفت یه شرکت بازرگانی دستگاه ها را بهش داده و الان دیگه جواب نمیده اون شرکت

من خودم از اون زمان روی ماشین سنگین کار میکردم برای شهرداری.حدوداً آخرای سال 90 بود که شنیدم قراره از یه شرکت بیان واسه تجهیز ماشینای شهرداری به دستگاه ردیابی
3 ماه طول کشید و روی همه ی ماشینای شهرداری نصب کردند و از شهرداری مرکزی همه ماشینا کنترل میشد.
از شرکتی که کار نصب دستگاه ها را انجام میداد ( شرکت فاتحان ) سوال کردم و گفتند دستگاهی به اسم تلتونیکا که اروپایی بود را روی ماشینا نصب کردند.گذاشتم چند ماه که گذشت و با پرس و جو هایی که از مسئولای شهرداری کردم فهمیدم که دستگاه خیلی خوبی هست و شرکتی که پشتیبانی میکنه از دستگاه ها همیشه جوابگو هست.
تصمیم گرفتم خودم هم روی ماشینم نصب کنم.
سال 91 دستگاه با نصبش پام 400 آب خورد.ولی ارزش داشت.هنوز که هنوزه بعد از 5 سال حتی یک روز هم دستگاه قطع نشد و هربار سوال یا مشکلی داشتم شرکت پشتیبانش پاسخگو بود.
جدیداً دستگاه های زیادی وارد میکنند مثلاً دستگاه هلیوس، روپتلا، میترک و...
اما به نظر من دستگاه تلتونیکا نسبت به این دستگاه ها قیمت و کیفیتش خیلی مناسبتره و من به هر کسی پیشنهاد دادم و نصب کرده خیلی راضی بوده و همینطور شهرداری که با خرید نزدیک 1000 تا از این دستگاه بعد از 6 سال رضایت کامل داره از دستگاه و شرکت پشتیبانش

شماره و سایت شرکت فاتحان را هم این پایین میذارم اگر کسی خواست استفاده کنه:

نتیجه همه این حرفها:
به دوتا چیز خیلی دقت کنید موقع خرید این دستگاه:
یکی اینکه حتماً از شرکت معتبر خرید کنید دستگاهو.اگرم از اسپرتی خرید میکنید مطمئن بشید پشتیبانش یه شرکت معتبر باشه
دوم اینکه دستگاه چینی نخرید.درسته 100 تومن کمتر میدید اما هیچ تضمینی نداره کارکردش

موفق باشید

از شرکت زیر تهیه کردم، اومدن نصب کردن، خیلی مودبانه و با تخصص کامل، دفترچه راهنمای فارسی و کارت گارانتی هم بهم دادن
یه آموزش هایی هم دادن که طبق اونا دارم خودرو رو از سایت و موبایل ردیابی میکنم، و کلی امکانات هم داره

شرکت فرا نگر نیکان
ردیاب خودرو GPSkar.com
اینم تلفنی که من سفارش دادم:
02186081142
09120132883

ehsanrahimi_89

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از شرکت زیر تهیه کردم، اومدن نصب کردن، خیلی مودبانه و با تخصص کامل، دفترچه راهنمای فارسی و کارت گارانتی هم بهم دادن
یه آموزش هایی هم دادن که طبق اونا دارم خودرو رو از سایت و موبایل ردیابی میکنم، و کلی امکانات هم داره

شرکت فرا نگر نیکان
ردیاب خودرو GPSkar.com
اینم تلفنی که من سفارش دادم:
02186081142
09120132883

سلام مجدد
همونطور که عرض کردم پشتیبانی این دستگاه ها خیلی اهمیت داره که فقط در طولانی مدت مشخص میشه
در واقع شما نصف مسیر را طی کردید و معمولاً همه شرکتها این نصف مسیر را خوب پیش میرن اما در طولانی مدت که به عملکردشون نگاه میکنید میبینید انتخاب درستی نکردید و مجدداً باید کلی هزینه کنید.
البته امیدوارم این حرفم در رابطه با انتخاب شما درست نباشه دوست عزیز اما با نگاهی که به این سایت که شما ازش خرید کردید کردم دستگاه های این شرکت کوبان هست که توی پست اولم بهش اشاره کزده بودم.
موفق باشید

Web98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
سلام مجدد
همونطور که عرض کردم پشتیبانی این دستگاه ها خیلی اهمیت داره که فقط در طولانی مدت مشخص میشه
در واقع شما نصف مسیر را طی کردید و معمولاً همه شرکتها این نصف مسیر را خوب پیش میرن اما در طولانی مدت که به عملکردشون نگاه میکنید میبینید انتخاب درستی نکردید و مجدداً باید کلی هزینه کنید.
البته امیدوارم این حرفم در رابطه با انتخاب شما درست نباشه دوست عزیز اما با نگاهی که به این سایت که شما ازش خرید کردید کردم دستگاه های این شرکت کوبان هست که توی پست اولم بهش اشاره کزده بودم.
موفق باشید

اتفاقا بعد از کلی پرس و جو رسیدم به این شرکت، بسیار هم راضی هستم، شرکت معتبری هم هست
تازه پس از تائید 5 تا از عمده فروشان ردیاب به این شرکت رسیدم

موفق باشید

ehsanrahimi_89

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اتفاقا بعد از کلی پرس و جو رسیدم به این شرکت، بسیار هم راضی هستم، شرکت معتبری هم هست
تازه پس از تائید 5 تا از عمده فروشان ردیاب به این شرکت رسیدم

موفق باشید

من فکر نمیکنم شرکتی با 1 سال سابقه معتبر حساب بشه دوست عزیز
در ضمن من شنیدم یه صنف دارند این شرکتهایی که توی این زمینه فعالیت دارند به آدرس http://rpics.ir
توی این سایت میتونید لیست شرکتهای معتبر توی این زمینه را ببینید
اگر هم ممکنه اسم اون 5 تا عمده فروش ردیاب را هم بگید که ما هم باهاشون آشنا بشیم.ممنون

Web98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
من فکر نمیکنم شرکتی با 1 سال سابقه معتبر حساب بشه دوست عزیز
در ضمن من شنیدم یه صنف دارند این شرکتهایی که توی این زمینه فعالیت دارند به آدرس http://rpics.ir
توی این سایت میتونید لیست شرکتهای معتبر توی این زمینه را ببینید
اگر هم ممکنه اسم اون 5 تا عمده فروش ردیاب را هم بگید که ما هم باهاشون آشنا بشیم.ممنون
شما راس میگی شرکتی که من ازش خرید کردم معتبر نیست، به هر حال جنس درست به من دادن

شما دوست داری شرکت خودت یا دوستان خودت رو خوب جلوه بدی دلیل نمیشه شرکت های دیگری رو زیر سوال ببری، احساس میکنم کارشتون جنبه تبلیغاتی داره برای اون شرکت (یعنی شرکت خودتون، خخخخ)

ehsanrahimi_89

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما راس میگی شرکتی که من ازش خرید کردم معتبر نیست، به هر حال جنس درست به من دادن

شما دوست داری شرکت خودت یا دوستان خودت رو خوب جلوه بدی دلیل نمیشه شرکت های دیگری رو زیر سوال ببری، احساس میکنم کارشتون جنبه تبلیغاتی داره برای اون شرکت (یعنی شرکت خودتون، خخخخ)

دقیقاً برداشت من هم از صحبت های شما همین بود که دارید واسه این شرکت تبلیغ میکنید که انقدر پا فشاری میکنید.
من اگر میخواستم شرکت های دیگه را زیر سوال ببرم لیست شرکتهای معتبر را اعلام نمیکردم
هدف بنده فقط راهنمایی کسایی هست که توی این زمینه تجربه ندارند.
اگر شما هم هدفتون مثل بنده هست باید توضیحاتتون شفاف باشه نه اینکه به دروغ بگید از 5 تا شرکت معتبر و پخش کننده معتبر رسیدید به شرکتی که جنس درجه 3 چینی را به مردم میفروشه
شرکتی که من معرفی کردم دستگاه تلتونیکا به مشتری هاش میفروشه که ساخت اروپا هست و تاییدیه CE اروپا و FCC آمریکا را داره و پیمانکار و مشاور سازمان های دولتی بزرگ هست.
در هر صورت بیننده ها عاقل هستند و تصمیم درست را میگیرند.

Web98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
دقیقاً برداشت من هم از صحبت های شما همین بود که دارید واسه این شرکت تبلیغ میکنید که انقدر پا فشاری میکنید.
من اگر میخواستم شرکت های دیگه را زیر سوال ببرم لیست شرکتهای معتبر را اعلام نمیکردم
هدف بنده فقط راهنمایی کسایی هست که توی این زمینه تجربه ندارند.
اگر شما هم هدفتون مثل بنده هست باید توضیحاتتون شفاف باشه نه اینکه به دروغ بگید از 5 تا شرکت معتبر و پخش کننده معتبر رسیدید به شرکتی که جنس درجه 3 چینی را به مردم میفروشه
شرکتی که من معرفی کردم دستگاه تلتونیکا به مشتری هاش میفروشه که ساخت اروپا هست و تاییدیه CE اروپا و FCC آمریکا را داره و پیمانکار و مشاور سازمان های دولتی بزرگ هست.
در هر صورت بیننده ها عاقل هستند و تصمیم درست را میگیرند.
راستش من زنگ زدم به یکی از فامیل هامون که تو کار دوربین مداربسته هست، اون هم یه تحقیق کرد و آخر گفت تائید میشه و عمده فروش ها هم تائیدش می کنند...، حالا کاری به اینش ندارم
من یه ردیاب از اینا خریدم، نمی دونم چینی هست یا نه، ولی جنسشون خوبی کار میکنه، و بسیار هم از نحوه کارشون و برخوردشون خوشم اومد، اصلا هم قصد تبلیغ ندارم، به من چه والله....

در ضمن من تاپیک زدم راهنمائیم کنید که نکردن، آخر سر از اینجا خرید کردم، قصد تبلیغ جایی رو هم نداشتم و ندارم
چیزی که برام پیش اومده رو گفتم

ye_fereshteh

Registered User
لایک‌ها
144
راستش من زنگ زدم به یکی از فامیل هامون که تو کار دوربین مداربسته هست، اون هم یه تحقیق کرد و آخر گفت تائید میشه و عمده فروش ها هم تائیدش می کنند...، حالا کاری به اینش ندارم
من یه ردیاب از اینا خریدم، نمی دونم چینی هست یا نه، ولی جنسشون خوبی کار میکنه، و بسیار هم از نحوه کارشون و برخوردشون خوشم اومد، اصلا هم قصد تبلیغ ندارم، به من چه والله....

در ضمن من تاپیک زدم راهنمائیم کنید که نکردن، آخر سر از اینجا خرید کردم، قصد تبلیغ جایی رو هم نداشتم و ندارم
چیزی که برام پیش اومده رو گفتم
سلام دوست عزیز
الان حدود 8 ماهه داری از این ردیاب استفاده میکنی! میشه یه کامنت از خوبی و بدی هاش رو بعد از هشت ماه بدی؟!

amirb55

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
سلام ردیاب های زیادی در بازار هست با قیمت های مختلف در این سایت یک لیست قیمت از انواع ردیاب داده اما واقعا نمیدونم کدوم ردیاب رو انتخاب کنم
من ماشین ال نود هست بنابراین نمیخوام ردیاب خیلی گرون بخرم از طرفی هم نمیخواهم برای اینکه ردیاب ارزون بخرم یه چیز به درد نخور بگیرم که یا کار نده یا بی کیفیت باشه و زود خراب بشه .
به نظرتون بهترین قیمت ردیاب که میتونم بگیرم چقدر است و چه مدل و چه برندی ؟ ممنون میشم دوستانی که استفاده کردن نظرشون رو بگن
ممنونم

mohmmadakomijan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
میخواستم یه ردیاب خودرو بخرم، چه مدلیش رو بخرم؟ از کچا بخرم؟

ردیاب خودرو: منظورم از اونایی که روی نقشه آنلاین خودرو رو نشون میده و قدم به قدم با حرکت خودرو اینم نشون میده...

کمکم کنید...
سلام انواع و اقسام ردیاب در بازار وجود دارد. اگر می خواهید بهترین مدل رو ردیاب خودرو را خریداری کنید پیشنهاد می کنم به سایت ایران رهیاب حتما سربزنید

jamshidnike

Registered User
لایک‌ها
44
سلام.بنده اتفاقی با این تاپیک آشنا شدم.و چند تا توصیه مهم میکنم برا کسایی که میخوان ردیاب تهیه کنن و نمیدونن چه ردیابی بخرن.
1.مهمترین نکته انتخاب ردیاب اینکه نرم افزار خارجی معتبر داشته باشه و تو اپ استور و گوگل پلی موجود باشه.نه تو اناردونی و سیب دونی و چه میدونم چی چی دونی:cool:.ردیاب باید نرم افزار رسمی داشته باشه و علاوه بر اون از سایت ردیاب هم بشه وارد سامانه ردیابی شد
2.اکانت دائمی داشته باشه نه اشتراک سالانه.چون بعد یک سال که ردیاب کار نکرد مجبوری هر قیمتی که شرکت گفت تمدید کنی:mad:
3.اکانت تست یا همان Demo برای ورود به سامانه ردیابی و نرم افزار داشته باشن تا بتونی قبل خرید امکاناتشو بررسی کنی
4.هیچ اطلاعات شخصی برای ثبت نام مثل نام و نام خانوادگی و کد ملی و شماره همراه از شما نگیرن.تا امنیت ماشین کشک نشه:rolleyes:
5.پشتیبانی قوی داشته باشند و همیشه در دسترس.منظور سرور های قوی و پاسخگو و مرکز تماس مشتریان
اگر ردیاب یکی از موارد بالا رو نداشت یک ریال هم ارزش خرید ندارد.اینو زمانی متوجه میشید که استفاده کنید.پس دور ردیاب های داخلی رو خط بکشید چون هیچکدوم از موارد بالا را ندارند.:Dهمشون چند تا ردیاب بنجول درجه 3 چینی وارد کردن با یک نرم افزار مشابه و یک سرور درپیت که بعد یه مدت هم سرور از کار میوفته و چون اینا سودشونو کردند مشتری دیگه براشون مهم نیست چه برسه به رضایت مشتری:confused:یه بار به پشتیبانی یکیشون زنگ زدم طرف پشت تلفن خمیازه میکشید مشکل رو بهش گفتم گفت سرور نمیکشه و خراب شده همینه که هست دیگهo_O
و اما معرفی ردیاب که تو ایران ارزش خرید دارن و حتی تو آمازون هم به فروش میرسه
اسپیرون که همون Protrack هست . و یه رده پایین تر sinotrack
امیدوارم کمک کرده باشم.چون خودم زیاد ضرر کردم

Last edited:

jamshidnike

Registered User
لایک‌ها
44
سلام.بنده اتفاقی با این تاپیک آشنا شدم.و چند تا توصیه مهم میکنم برا کسایی که میخوان ردیاب تهیه کنن و نمیدونن چه ردیابی بخرن.
1.مهمترین نکته انتخاب ردیاب اینکه نرم افزار خارجی معتبر داشته باشه و تو اپ استور و گوگل پلی موجود باشه.نه تو اناردونی و سیب دونی و چه میدونم چی چی دونی:cool:.ردیاب باید نرم افزار رسمی داشته باشه و علاوه بر اون از سایت ردیاب هم بشه وارد سامانه ردیابی شد
2.اکانت دائمی داشته باشه نه اشتراک سالانه.چون بعد یک سال که ردیاب کار نکرد مجبوری هر قیمتی که شرکت گفت تمدید کنی:mad:
3.اکانت تست یا همان Demo برای ورود به سامانه ردیابی و نرم افزار داشته باشن تا بتونی قبل خرید امکاناتشو بررسی کنی
4.هیچ اطلاعات شخصی برای ثبت نام مثل نام و نام خانوادگی و کد ملی و شماره همراه از شما نگیرن.تا امنیت ماشین کشک نشه:rolleyes:
5.پشتیبانی قوی داشته باشند و همیشه در دسترس.منظور سرور های قوی و پاسخگو و مرکز تماس مشتریان
اگر ردیاب یکی از موارد بالا رو نداشت یک ریال هم ارزش خرید ندارد.اینو زمانی متوجه میشید که استفاده کنید.پس دور ردیاب های داخلی رو خط بکشید چون هیچکدوم از موارد بالا را ندارند.:Dهمشون چند تا ردیاب بنجول درجه 3 چینی وارد کردن با یک نرم افزار مشابه و یک سرور درپیت که بعد یه مدت هم سرور از کار میوفته و چون اینا سودشونو کردند مشتری دیگه براشون مهم نیست چه برسه به رضایت مشتری:confused:یه بار به پشتیبانی یکیشون زنگ زدم طرف پشت تلفن خمیازه میکشید مشکل رو بهش گفتم گفت سرور نمیکشه و خراب شده همینه که هست دیگهo_O
و اما معرفی ردیاب که تو ایران ارزش خرید دارن و حتی تو آمازون هم به فروش میرسه
اسپیرون که همون Protrack هست . و یه رده پایین تر sinotrack
امیدوارم کمک کرده باشم.چون خودم زیاد ضرر کردم
البته اسپیرون رو دیگه پیشنهاد نمیکنم چون هم گرون کردند و هم مشتری مداریشون رو از دست دادن و با ادبیات بدی صحبت میکنند.خدمات پس از فروش ندارن و دستگاه های سری جدیدشون خرابی زیاد داره
الان ردیاب آکیتا و سینوترک رو پیشنهاد میدم

HALO

Registered User
لایک‌ها
293
من خیلی اتفاقی این تایپیک رو دیدم
اول بگم که تابلوهه استارتر تایپیک هدفش فقط و فقط تبلیغ برند gpskar هست!طرف نیو یوزره و کل پستاش همینا بوده!!بعد اول پرسیده کدوم برند رو بخرم خوبه بعدش خودش برند جی پی اس کار رو معرفی کرده و گفته فوق العادس و فلان و بحمانه!
بگذریم!
دوم اینکه من خودم سر این ماجرای خرید ردیاب خیلی تحقیق کردم و بهترین مدلی ک ب نظر رسید تو بازار ایران هست همین اسپرونه که البته ب نظرم خیلی گرونه(من ۲.۲ خریدم درحالیکه ۲ ماه قبلش ۱.۹ بود!)
خوبیش اینه نرم افزار رسمی داره تو app store و اینکه نیاز ب اشتراک سالیانه نداره
الان نزدیک ۲ هفتس نصب کردم راضی راصی نیستم
چون بعصی وقتا انتن دهیش خیلی عالی نیسست و بعضی جاها کلا قطع میشه ولی خب ظاهرا از مدل های دیگه ی تو بازار خیلی خیلی بهتره کیفیتش
همین اشتراک سالیانه نداشتنش مهمه
ظاهرا برندای دیگه یهو اشتراک سالیانه ای که مثن n نومن بوده رو میان ۲ برابر میکنن!تهشم ممکنه بعد ی مدت جمع کنن سرورهارو و برن!
پشتیانیشونم خدایی تا الان هرمشکلس داشتم با حوصله و کامل رفع کردن و توضیح دادن که از این بابت نمره ی کامل میدم ب پشتیبانیشون
تنها مسئله ای که گفتم به نظرم جالب نبوده اینهکه ردیابی انلاینش بعصی وقتا کاملا دقیق نیست که البته ظاهرا این مشکلم بیشتر به انتن دهی سیمکارت برمیگرده
در کل ب نظر من کسی میخود ردیاب بخره یا اسپیرون بخره که شرکت پدر مادر داره و اپ رسمی تو اپ استور و برای گوشی های ios نیاز نیست برید ب قول دوستان اناردونی!برنامشو نصب کنید و اینکه اشنراک سالیانه نداره یا اینکه کلا نخره چون خیلی شنیدم برند های متفرقه ی دیگه یا برندهایی که دارن تبلیغ میکنن ایرانی هستن(ولی در عمل مونتاژ درجه چندم چینین!)خیلی خیلی مشکلات و دردسر داشتن

بالا