برگزیده های پرشین تولز

بهترین نرم افزار یا دستگاه مسیریاب با نقشه 3 بعدی و راهنمایی برای انتخاب لاین صحیح در بزرگراه ها

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624
درود

چند روز پیش با ماشین شخصی رفتم تهران و مقصدم پاسداران بود، برای اولین بار بود که میرفتم شمال تهران،

خلاصه با برنامه Maps گوگل مسیریابی رو انجام دادم و 3 تا مسیر رو پیشنهاد کرد، وقتی توی بزرگراه افتادم

سه چهار بار از ورودی مورد نظر در نقشه گوگل گذشتم و مجبور میشدم از نوع مسیر یابی کنم که توی اون

شلوغی و ترافیک مثل یک کابوس بود برام.

حتی Sygic رو هم اجرا کردم ولی صد رحمت به گوگل، این برنامه اصلاً قابل اطمینان نیست و هر ثانیه یک مسیر

نشون میده و توی سرعت بالا و با اون همه ماشینی که از چپ و راستت میان باعث تصادف میشه.

توی تهران فقط نمایش مسیر توی بزرگراه کافی نیست و باید نرم افزار یا دستگاه GPS باشه که جاده ها و خیابان

و بزرگراه رو به صورت 3 بعدی نمایش بده و چند کیلومتر قبل از رسیدن به هر ورودی هشدار بده که از کدام لاین

حرکت کنید یا سرعت رو کم کنید و اگه به دلایلی از یک ورودی گذشتیم مسیر جایگزین یا دور برگردان رو به صورت

خودکار پیشنهاد کنه.

صدای فارسی و واضح داشته باشه و قابلیت پخش در سیستم صوتی ماشین رو داشته باشه، مسیریابیش قابل

اطمینان باشه و ترافیک، مسیرهای عبور ممنوع، یک طرفه، طرح های ترافیکی و غیره رو در انتخاب مسیر لحاظ

کنه و حالت آنلاین و آفلاین با بزرگنمایی بالا داشته باشه.

مثلاً حالت نمایش بزرگراه 3 بعدی و به صورت زیر باشه و لاین درست رو با رنگ مناسب نمایش بده:

Sygic_GPS_Navigation_2.jpg

با این توضیحات چه برنامه یا دستگاهی رو پیشنهاد میکنید؟

بالا