برگزیده های پرشین تولز

بهترین کار تجاری در ۵ سال آینده چیست؟

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
هرکاری که از دست ادم بربیاد مطمئنا بهترین کار برای اون شخصه و میتونه سود کنه . بازار رو باید فتح کرد . بازار چیزی نیست که بیارند دو دستی تقدیم شما کنند . بازار مثل جنگه باید لشگر کشی کنی رقیبتو ببینی حمله کنی و غیره .... من خودم میخوام طی چند روز و یا ماه اینده یک کاری رو از صفره صفره صفر و یک شهر غریب تر شروع کنم . ترس از اینده که درس خوندم هیچ گهی نمیشم کار نیست و اینده ام تباهه و فکرم مشغوله و سر این شبا خوابم نمیبره میخوام یه کاری رو شروع کنم . من که سیاهم یا کارم میگیره سفید میشم یا نمیگیره باز همون سیاهی که هستم میمونم . از بعد سربازی و بیکاری بعد اون خیلی می ترسم خیلییییی . با همه دوستام دارم حرف میزنم در موردش ولی همش به خنده ختم میشه .

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
قطار تند رو رو الان کلنگشو بزنن 20سال دیگه افتتاح میشه
هر کاریم تو متل قو بشه واسه متل قوست کاری به کل شمال نداره
این که با ندادن اجازه ساخت دیگه نسازن مثل فیلم تخیلی میمونه

2funs

Registered User
لایک‌ها
91
هرکاری که از دست ادم بربیاد مطمئنا بهترین کار برای اون شخصه و میتونه سود کنه . بازار رو باید فتح کرد . بازار چیزی نیست که بیارند دو دستی تقدیم شما کنند . بازار مثل جنگه باید لشگر کشی کنی رقیبتو ببینی حمله کنی و غیره .... من خودم میخوام طی چند روز و یا ماه اینده یک کاری رو از صفره صفره صفر و یک شهر غریب تر شروع کنم . ترس از اینده که درس خوندم هیچ گهی نمیشم کار نیست و اینده ام تباهه و فکرم مشغوله و سر این شبا خوابم نمیبره میخوام یه کاری رو شروع کنم . من که سیاهم یا کارم میگیره سفید میشم یا نمیگیره باز همون سیاهی که هستم میمونم . از بعد سربازی و بیکاری بعد اون خیلی می ترسم خیلییییی . با همه دوستام دارم حرف میزنم در موردش ولی همش به خنده ختم میشه .

بسیار عالی
شما سربازی رفتی یا می خوای بری؟
به نظرم افرادی که همه چیز رو رها می کنن و برای موفقیت دست به هر اقدامی می زنن درصد موفقیتشون نسبت به افراد ملاحضه گر بیشتره...
دیوونه بازی کلا چیزه خوبیست :)

erfan_2010

Registered User
لایک‌ها
572
غذای سبک و ارزون
مثل همبرگر و ازاین ذرت لیوانی و اسنک ها و کلا این جور چیزا که همه مردم قدرت خریدش رو دارن .

همیشه و همه جا غذای ارزون پردرامد هستش

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244
غذای سبک و ارزون
مثل همبرگر و ازاین ذرت لیوانی و اسنک ها و کلا این جور چیزا که همه مردم قدرت خریدش رو دارن .

تایید می شه.
یک سری غذاهای کوچک ارزون در یک مغازه کوچک جمع و جور می تونه جواب بده.
مثلا در ونک یک مغازه ای هست به نام خانه ی کتلت. این مغازه یوهو معروف شد و مطبوعات دربارش نوشتن و ... . این مغازه کوچیکه و کتلت خونگی می گذاره لای نون همبرگری کوچیک و با قیمت 3000 تومان می ده. خیلی هم خوشمزس. والا سودی که می کنه و شلوغی که داره از استادیوم آزادی هم بیشتره. کلی سود می کنه. یک زن و شوهر هم درست کردن اون رو.
یعنی اگه یک غذای خوب و مناسب و با قیمت پایین داشته باشی از یک رستوران بزرگ و گرون بیشتر سود می کنی.

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
یک به یک میگم ! فقط پاچه نگیرید آرام تر
قطار تندرو!
اجازه ساخت ندادنشون خیلی قوی و واقعیه! خواهید دید
برج هایی که در متل قو احداث میشه + برج هایی که عظیم زاده زده
شما وقتی فهم نداری که قیمت سکه و طلا بالا رفتن یه بازی سیاسیه! حرفی نداریم!
نخرید!
دلالم هفت جد و آبادتونه
دوست عزیز من نمیخوام این تایپیک که به هدف کمک به یکی از دوستانمون ایجاد شده رو صرف کل کل کردن با آدم بی فرهنگ و بی منطقی مثل شما کنم.شما قرار بود مقاله های خارجی که میگن دلار توی ایران گرون میشه رو برامون بزاری،چی شد؟منبعی نداری؟از خودت درآوردی؟
از طرز حرف زدنت کاملا مطمئن شدم زدم به هدف و باطن تو همونیه که گفتم.کلن اکثر دلال های گنده(از نظر خودشون) همچین فرهنگ حرف زدنی دارند.چون دوبار سود کردن خیال میکنن بلههههه.
پایان وقت تلف کردن با lasholoosh بیمنطق.دوستان دیگه در خدمتیم..
موفق باشیددددد

nimaspp

Registered User
لایک‌ها
737
دوستان دعوا نکنید، اینجا نه داریم خرید و فروش میکنیم نه کسی قراره بخاطر یه جمله ی کسی بره پولاشو خرج کنه. منم تحقیق و سوالم محدود به همین تاپیک نیست. پس خونسر باشید، بجای اتهام زدن و شرطبندی و خط و نشون بحث کنید که ما هم اطلاعاتمون زیاد بشه.
خلاصه دوستانه بحث کنیم خیلی بهتره.

@iasholoosh از نظر بنده دلالی نه فحشه نه توهین. توی ایران خیلی ها دلال هستن و اصلا هم بد نیست. دلال کسیه که سعی میکنه اجناس رو ارزونتر بخره و در زمان یا مکان دیگه به قیمت گرونتر از خریدش بفروشه تنها سودش همینه بجز این غیرممکنه! یا اینکه دلال کسیه که یه معامله رو جوش میده و پولش رو میگیره اینم باز بد نیست :)

nimaspp

Registered User
لایک‌ها
737
غذای سبک و ارزون

منم فکر میکنم ایده ی خوبیه، یه جای خوب تو تهران یه چارراه شلوغی چیزی اگه بشه غذای ارزون فروخت عالیه. مثلا چارراه ولیعصر یا انقلاب و جاهای شلوغ.
برای شروع باید به مغازه اجاره کرد توی یه مکان عالی، همین پیدا کردن چنین جایی یکم سخته.

من تو کار غذا و رستوران نبودم، یعنی چنین جایی و مثلا همین زن و شوهری که توی ونک هستن بنظرتون سودی که توی یه سال میکنن بیشتر از سرمایه گذاری توی مسکنه؟ میدونم سودش زیاده ولی بیشتر از چی؟

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
من فکر میکنم استارتر، اگه میخوای تحقیق کنی و جدی هستی برو به یکی از همین فست فودهای پرفروش سربزن و بگو داستانشون چیه؟خرجشون؟ درآمد؟مثلا سمت فلکه2نیروی هوایی(سمت پیروزی)یه فست فود هست سر نبش سمت راست(جنوب به شمال) که خیلی مشتری داره.در همین خال کمی اونور تر بازم فست فود هست اما خلوت.چرا؟چون اولی آشپزخونه رو از سمت خیابون قابل دید گذاشته و البته خیلی نکات دیگه.این کارها رو اگه بتونی توی مغازه خودت پیاده کنی و اگه مغازه رو بتونی خودت بخری و شروع کنی مطمئن باش بعد 5سال سود تپلی میکنی.چون هم مغازه خریدی و گرون میشه و هم یه اعتباری برای فست فودت بهم زدی و مشتری های ثابت خودتو پیدا کردی.
کلا باید یه بازدید میدانی از چندتا فست فود داشته باشی و رمز موفقیتشون رو کشف کنی و ببینی میتونی اونا رو توی مغازه خودت پیاده کنی یا خیر؟
موفق باشی...

ehsan_iace

Registered User
لایک‌ها
763
اگه کسی میدونه داخل همین سال 93 چی جواب میده به من هم بگه!
پنج سال دیگه پیشکش!

nimaspp

Registered User
لایک‌ها
737
اگه کسی میدونه داخل همین سال 93 چی جواب میده به من هم بگه!
پنج سال دیگه پیشکش!
منظور ما هم از امروز تا ۵ سال دیگست.
درواقع کار و ایده زیاده ولی اینکه کدوم کار و ایده بیشترین سود و درامد رو داره سواله!
من فکر میکنم استارتر، اگه میخوای تحقیق کنی و جدی هستی برو به یکی از همین فست فودهای پرفروش سربزن و بگو داستانشون چیه؟خرجشون؟ درآمد؟مثلا سمت فلکه2نیروی هوایی(سمت پیروزی)یه فست فود هست سر نبش سمت راست(جنوب به شمال) که خیلی مشتری داره.در همین خال کمی اونور تر بازم فست فود هست اما خلوت.چرا؟چون اولی آشپزخونه رو از سمت خیابون قابل دید گذاشته و البته خیلی نکات دیگه.این کارها رو اگه بتونی توی مغازه خودت پیاده کنی و اگه مغازه رو بتونی خودت بخری و شروع کنی مطمئن باش بعد 5سال سود تپلی میکنی.چون هم مغازه خریدی و گرون میشه و هم یه اعتباری برای فست فودت بهم زدی و مشتری های ثابت خودتو پیدا کردی.
کلا باید یه بازدید میدانی از چندتا فست فود داشته باشی و رمز موفقیتشون رو کشف کنی و ببینی میتونی اونا رو توی مغازه خودت پیاده کنی یا خیر؟
موفق باشی...
آره خب واسه باز کردن فست فود باید تحقیق میدانی کرد، ممنون.

بالا