برگزیده های پرشین تولز

به این گلادیاتور در راه خدا کمک کنید

Wulffsbane

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بازی گلادیاتوری آنلاین زیبا

با یه عالمه تجهیزات واسه خریدن و ماموریت واسه انجام دادن منتظر شماست:)
تازه میتونیم گیلد درسته کنیم و ما ایرانیها همه تو یک دسته باشیم و حال خارجیهارو بگیریم:)

لطفا از لینک زیر ثبت نام کنید تا به گروه من بپیوندید و بعدش من یه گیلد با نام ایران میزنم.:)

http://s1.gladiatus.com/game/c.php?uid=20690

اگرم تمایلی به این بازی ندارید و نمیخواید ثبت نام کنید پس دسته کم فقط روی لینک کلیک کن تا 8 سکه طلا تو بازی به من بدن تا بتونم تجهیزات (شمشیر، سپر و ..) بهتری واسه گیلد بخرم:)

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
:blink: :blink:

Wulffsbane

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تا الان 2 نفر کلیک کردن. دستشون درد نکنه.
character0144.gif
ugly_wink.gif

بدیش اینه که هرنفر (هر آی پی) یکبار فقط کلیکش حساب میشه.

همینطوری همه یه کلیک کنن من پدر همرو تو بازی درمیارم
35at179.gif

Wulffsbane

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خب تا الان 3 تا همیار دارم
35at179.gif
3767.gif

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
Wulffsbane جون میشه یه کم توضیح بدی دقیقا اونجا باید چه کار بکنم؟!با کی مسابقه بدم؟چه جوری با هم بازی کنیم؟

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بازیشو از کجا باید خرید؟

با 56Kb کار می کنه؟

پسرِ انسان

Registered User
لایک‌ها
2
چقدر جالبه

پیش به سوی فتوحات جدید:lol:

شبیه به تایپک منه:lol:

Dead_Man

Registered User
لایک‌ها
3
گيم آن لاين فقط يكي اونم WOW بقيه اش وقت تلف كردنه

Wulffsbane

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
گيم آن لاين فقط يكي اونم WOW بقيه اش وقت تلف كردنه
بدی های WOW:

هزینه شارژ بالا (30 دلار در ماه)
نیاز به اینترنت پرسرعت
معتاد کننده
وقت گیر

خوبی های Gladiatus:
بدون هزینه شارژ و مجانی
بدون نیاز به اینترنت پرسرعت
معتاد کننده نیست:blink:
وقت گیر هم نیست:blink:

مثلا میرید میجنگید خودش میگه تا فلان ساعت دیگه (مثلا 1 ساعت) گلادیاتور شما در حال پیکار مباشد. بعدش ما میتونید صفحه رو ببندید و 1 ساعت دیگه دوباره برید تو سایت و نتیجه پیکار رو ببینید.:)

یک نکته مهم:
هروقت نمیخواید بازی کنید برید قسمت استبل (Stable) و بزنید گلادیاتورتون 8 ساعت اونجا کار کنه. بابت هر ساعت اگر لول 1 باشید (که در ابتدا هستید) 40 سکه میده. بعدش شما صفحه رو میبندید پیسی رو خاموش میکنید میرید. بعدش فرداش (یا بعد 8 ساعت) بر میگردید میاید میبینید 40*8=320 سکه به پولاتون اضافه شده و خلاصه صفا. من الان لول 3 هستم. بابت هر ساعت کار تو استبل بهم 80 دلار میده. یعنی هر دفه میرم و روز بعد میام 640 سکه میگیرم:)

نکته: منظورم از لول (Level) مرحله بازی نبود. منظورم لول گلادیاتورم بود. اونایی که RPG باز هستن میدونن چی میگم.

نکته ظریف: با گنده تر از خودتون در نبوفتین
نکته ملموس: تا لول 5 بشم میتونم خودم یه گیلد باز کنم. بعد گیلد ایران زمین رو درست میکنم همه میریزیم توش با هم دیگه میریزم سرشون که راحت تر پیروز بشیم.

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بدی های WOW:

هزینه شارژ بالا (30 دلار در ماه)
نیاز به اینترنت پرسرعت
معتاد کننده
وقت گیر

خوبی های Gladiatus:
بدون هزینه شارژ و مجانی
بدون نیاز به اینترنت پرسرعت
معتاد کننده نیست:blink:
وقت گیر هم نیست:blink:

مثلا میرید میجنگید خودش میگه تا فلان ساعت دیگه (مثلا 1 ساعت) گلادیاتور شما در حال پیکار مباشد. بعدش ما میتونید صفحه رو ببندید و 1 ساعت دیگه دوباره برید تو سایت و نتیجه پیکار رو ببینید.:)

یک نکته مهم:
هروقت نمیخواید بازی کنید برید قسمت استبل (Stable) و بزنید گلادیاتورتون 8 ساعت اونجا کار کنه. بابت هر ساعت اگر لول 1 باشید (که در ابتدا هستید) 40 سکه میده. بعدش شما صفحه رو میبندید پیسی رو خاموش میکنید میرید. بعدش فرداش (یا بعد 8 ساعت) بر میگردید میاید میبینید 40*8=320 سکه به پولاتون اضافه شده و خلاصه صفا. من الان لول 3 هستم. بابت هر ساعت کار تو استبل بهم 80 دلار میده. یعنی هر دفه میرم و روز بعد میام 640 سکه میگیرم:)

نکته: منظورم از لول (Level) مرحله بازی نبود. منظورم لول گلادیاتورم بود. اونایی که RPG باز هستن میدونن چی میگم.

نکته ظریف: با گنده تر از خودتون در نبوفتین
نکته ملموس: تا لول 5 بشم میتونم خودم یه گیلد باز کنم. بعد گیلد ایران زمین رو درست میکنم همه میریزیم توش با هم دیگه میریزم سرشون که راحت تر پیروز بشیم.

ببينم به حساب پي پال واريز مي كنه يا ايگلد ؟؟

Wulffsbane

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من امروز لول 4 شدم. اگر کارا خوب پیش بره فردا یا دیگه آخرش پس فردا لول پنجم و گیلد میزنم

Hosseinpro

کاربر قدیمی پرشین تولز*همکار باز نشسته
فروشنده معتبر
لایک‌ها
998

Hosseinpro

کاربر قدیمی پرشین تولز*همکار باز نشسته
فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
خوبه منم عضو شدم:cool:
فقط درست توضیح بده چی به چیه! :D

البته توضیحاتت خوب بود ولی منظورم اینه که یکبار کامل توضیح بدی که دیگه جای سئوالی باقی نمونه و فقط ریزه کاریهاش بمونه که اونم کم کم جواب میدی ;)

Wulffsbane

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
البته توضیحاتت خوب بود ولی منظورم اینه که یکبار کامل توضیح بدی که دیگه جای سئوالی باقی نمونه و فقط ریزه کاریهاش بمونه که اونم کم کم جواب میدی ;)
تا چند دقیقه دیگر توضیح میدم
147fs45142.gif

Wulffsbane

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تا چند دقیقه دیگر توضیح میدم
147fs45142.gif
اماکن:

1-شهر رم
2- بیرون رم

شهر رم:
Stable
جایی هست که میتونید توش کار کنید و پول بگیرید. به درد وقتی میخوره که میخواید از بازی خارج بشید. میرید میزنید 8 ساعت (این دیگه بیشترینشه) کار کنه و وقتی فردا میاید دوباره بازی کنید لاگین که میشید میبینید کلی دستمزد گرفتید.

Arena:
میرید با گلادیاتورهای دیگه میجنگید. همیشه میشه با 5 نفر بالای خودتون بجنگید در حالت عادی. روی اسمشون کلیک کنید مشخصاتشون میاد و اگر روی اون علا مت 2 مرد که دارن میجنگن در سمت راست هر اسم کلیک کنید با اون گلادیاتور میجنگید. اگر هم شخص خاصی رو برای جنگیدن در نظر دارید اسمش رو اون پایین سرچ میکنید و با اون میجنگید (مثلا قضیه انتقام گیریه) ولی این سرچ 10 سکه آب میخوره واستون. و همچنین در Arena هر 15 دقیقه یکبار میتونید بجنگید. یعنی وقتی با یکی جنگیدید دیگه بعدش تا 15 دقیقه نمیتونید با کسی توی Arena بجنگید

بقیه در پست بعدی

بالا