برگزیده های پرشین تولز

به دلار کسب درآمد کنید رایگان روزی 300 دلار در روز

HeSaM4388

Registered User
لایک‌ها
225
بچه ها یه سایت معرفی میکنم میخواستم ببینم چقدر به اینجور سایت ها اطمینان میشه کرد؟ و از کجا بدونیم پرداختی دارن یا نه؟ خواهشا راهنمایی کنین

به دلار کسب درآمد کنید رایگان روزی 300 دلار در روز

این فرصت را ازدست ندهید

این سایتی که معرفی میکنیم از معدود سایت های درزمینه پرداخت پول در ازای دیدن تبلیغات هستش که ایران رو ساپورت میکنه‌ و براتون مستقیما به حساب بانکی پول واریز میکنه...تقریبا اکثر سایت های مشابه با بانک های ایران همکاری نمیکنند.

حداقل پرداخت 150 دلارمی باشد

شما میتونید با روزی ۲ ساعت وقت گزاشتن روزانه ۱۰۰ دلار درآمد داشته باشید که با توجه به قیمت دلار میشه حدود 1میلیونو 100 هزار تومن در روز
طبیعیه ک هرچه وقت بیشتری بگزارید درآمد‌ بیشتر هست
به طور میانگین در هر ساعت میتونید ۴۰ تا ۵۰ دلار درآمد داشته باشید.سعی کنید از طریق گوشی همراهتون وارد شید تا بتونید راحت تر کار کنید

http://bit.ly/2NcVRtW

herkool2000

Registered User
لایک‌ها
392
انصافا باور می کنی روزی 150 دلار پول میده

us12

Registered User
لایک‌ها
410
این سایت کاملا فیک هست
شما وقتی به درآمدی که گفته برای حداقل واریز برسی ، میگه خوب الان باید 30 نفر را معرفی کنی تا پول واریز بشه ، بعد مثلا 20 نفر را معرفی میکنی میگه که فلان یوزر ها فعال نیستند و کلا محاسبه نمیشه و از 20 نفر میشی مثلا 5 کاربر که یعنی دوباره باید یوزر جدید معرفی کنی
بعد خودش میگه ما میتونیم فلان مبلغ را ازت بگیریم و فلان تعداد یوزر بهت بدیم که البته این مبلغ هم از اون موجودی نیست بلکه باید پرداخت کنی براشون ، و اگر بازم حماقت شخص بیشتر از این حرف ها باشه و این مراحل را جلو بره میگه که به زودی واریز میشه و این به زودی هیچ موقع نمیرسه .
حالا میپرسید چطور من به این نتجیه رسیدم ، خیلی ساده یک شب بیکار بودم و سایتش را هک کردم و این مراحل را به صورت دستی جلو رفتم و دیدم چه مراحلی داره :

Capture.PNG

HeSaM4388

Registered User
لایک‌ها
225
این سایت کاملا فیک هست
شما وقتی به درآمدی که گفته برای حداقل واریز برسی ، میگه خوب الان باید 30 نفر را معرفی کنی تا پول واریز بشه ، بعد مثلا 20 نفر را معرفی میکنی میگه که فلان یوزر ها فعال نیستند و کلا محاسبه نمیشه و از 20 نفر میشی مثلا 5 کاربر که یعنی دوباره باید یوزر جدید معرفی کنی
بعد خودش میگه ما میتونیم فلان مبلغ را ازت بگیریم و فلان تعداد یوزر بهت بدیم که البته این مبلغ هم از اون موجودی نیست بلکه باید پرداخت کنی براشون ، و اگر بازم حماقت شخص بیشتر از این حرف ها باشه و این مراحل را جلو بره میگه که به زودی واریز میشه و این به زودی هیچ موقع نمیرسه .
حالا میپرسید چطور من به این نتجیه رسیدم ، خیلی ساده یک شب بیکار بودم و سایتش را هک کردم و این مراحل را به صورت دستی جلو رفتم و دیدم چه مراحلی داره :

مشاهده پیوست 1087024
کاملا دقیق و صحیح. ممنون
اگه شک داشتم که قطعا نمیومدم بپرسم . فقط خواستم یکی مثل شما تحقیق کرده باشه ممنون از توضیح خوبتون
راحت ترین دلیل برای اینکه این سایت فیکه اینه که با 10 تا کلیک به یک دلار درآمد میرسیم یک درآمد نامعقول!!!

فقط این وسط برام سواله از وقتی یادمه شاید از 10 - 15 سال قبل به اینور هر بار چند تا سایت معرفی میکنن و همین پروسه تکراری رو اعلام میکنن
آیا تابحال سایتی بوده که پرداخت داشته باشه یا کلا همه ش الکیه؟

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
سایتایی که درامد بیش از 1 دلار در ماه برای مشاهده تبلیغ بدن اسکمن : ) البته با کلی وقت گذاشتن میشه تا ماهی 5 دلار هم از بعضیاشون گرفت.

ankabot

Registered User
لایک‌ها
206
SCAM2.png

اون سایت ها فقط دنبال کاربران ساده لوحی هستند که ارزوی زود پولدارشن دارن تا راحت ازشون سو استفاده کنند.تبلیغ بگیرن بدن این کاربران نگاه کنند پولشو بزنن جیب
از ۴۰ نفر یه چندنفرم ساده تر گیر میاد که یه پولی هم به سایت میده به امید برداشت.تاوقتی چنین کاربرای ساده ای وجود داره که تبلیغشو میکنند این سایتها هم جولان میدن

بالا