برگزیده های پرشین تولز

به نظر شما لپ تاپ HP یا Dell خوبه !!!!

goodtech

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
ممنون از تمامی دوستان بابت راهنمایی و اطلاعاتی که دادید :) :X

sajjadndr

Registered User
لایک‌ها
59
dell که دیگه اکثرا تقلبی شده. باتریشم که افتضاحه. البته من 3 سال پیش دل گرفتم تا الانم مشکلی نداشته و فقط باتریش خراب شده ولی جدیدا اصلا خوب نمیزنه
hp الان بهتره خواهرم hp 4540s گرفته حدود 1800 عالیه

ahmadra.2520

Registered User
لایک‌ها
163
سوال شما از پایه اشتباهه شما باید دوتا مدل خاص از هر برند رو انتخاب کنی بعد بگی این مدل دل بهتره یا فلان مدل اچ پی!

aslanzahra

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
ممنون از طالاعات خوبتون من به تازکی در بین محصولات برند اچ پی دستگاه های جدیدی به نام زیرو کلاینت و تین کلاینت را یدا کردم ای دستگاه ها بسیار به صرفه و در واقع جایگزین کیس های کامپیوتری هستند.من میگم به جای این دستگاه ها این دو مدل را هم ببینید که هردو برند dell , hp هم ارائه کردند. در موردون اینجا بیشتر بخونید . انواع زیروکلاینت قیمت انواع تین کلاینت

beloved1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان از نظر بنده هم دل خوبه هم اچ پی بنده هر دو برند رو داشتم و از هر دو هم راضی بودم.لپ تاپ استوک Hp 8570W رو قبلا داشتم نزدیک 5 سال باهاش کار کردم سرعت و عملکردش هم عالی بود.الانم لپ تاپ استوک DELL 6600 دارم که از مدلهای استوک است و قیمتشم مناسب بود وقتی خریدم.حدود 2 سال پیش 6 میلیون خریدم الان فکر کنم 2 برابر شده.
البته کلا خرید لپ تاپ استوک به صرفه تر از مدلهای نو باشه.برای خرید لپ تاپ استوک هم بنده سایتهای سهیل سیستم ، استوک شاپ و فروشگاه لپ تاپ اینتل رو پیشنهاد میدم.

beloved1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من هر دو تا برند رو استفاده کردم،چند سال پیش لپ تاپ اچ پی 8570 داشتم ازش خیلی راضی بودم بعدش یه دونه لپ تاپ استوک دل 6600 خریدم تا الانم دارمش و ازش خیلی راضیم.سعی کنید مدلهای استوک رو بخرید براتون بصرفه تره و از پردازنده های نسل 4 به بعد بخرید براحتی 7 تا 8 سال براتون بخوبی کار میکنه.برای خرید لپ تاپ استوک هم پیشنهاد من سایت سهیل سیستم،اینتل بانه و بانه استوکه.

بالا