برگزیده های پرشین تولز

به نظر شما لپ تاپ HP یا Dell خوبه !!!!

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
داداش شما شک نکن هیولت پاکارد بهترین برند حال حاضره.یوقت رفتی مغازه مغازه دار مختو نزنه و مغزتو با اراجیفی با تعریف از ایسوز پر کنه.
اووووف
تعصبت تو حلقم !
داداش میشه دلیل بیاری که چرا اچ پی بهترینه ؟!
و اسوس و لنوو بد و بدرد نخورن به قول شما !!؟

Sent from my SHW-M380W using Tapatalk 2

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
اووووف
تعصبت تو حلقم !
داداش میشه دلیل بیاری که چرا اچ پی بهترینه ؟!
و اسوس و لنوو بد و بدرد نخورن به قول شما !!؟

با تعصب صحبت نکردم داداش چون اچ پی نه مال منه نه مال بابام. اسمی هم از لنوو نبردم. ابتدای امر شما به سابقه ی اچ پی و ایسوس یه نگاه بندازی جای هیچ بحثی باقی نمیمونه. ایسوس با تبلیغات گسترده تو ایران تونسته جای خوبی واسه خودش تو بازار پر زرق و برق ایران پیدا کنه برخلاف این اچ پی نتنها تبلیغ نمیکنه بلکه این شرکت آمریکایی ایرانو تو لیست تحریم هاش قرار داده.بهمین علت اچ پی مقداری فراموش شده و این فرصت خوبی واسه رقباس.حالا در مورد ایسوس بذار بهت بگم. اگه کرمانشاه باشی آدرس یه مغازه بهت میدم که اشناس و خودش فقط و فقط ایسوس میفروشه .برو پیشش بگو لپتاپای ایسوس چجورین ببین چجوری ایسوس رو واست خدا جلوه میده.حرفاش که تموم شد بگو میخوام لپتاپ بگیرم و فلانی منو فرستاده بعد ببین در مورد ایسوس بهت چی میگه. در نهایت بازم میگم من هیچ تعصبی رو هیچ برندی ندارم اما وقتی سابقه ی شرکتارو میبینی و همچنین تجربه ای که خودم از استفاده از برندای مختلف دارم حرف نهاییم فقط و فقط استفاده از اچ پیه. از هر چیز که بگذریم کیفیت ساخت ها حتی قابل مقایسه هم نیستن چه برسه به مقایسه ی مستقیم

kamran1365

Registered User
لایک‌ها
458
بنظر من اینجا هرکسی هر چیزی داره و استفاده میکنه رو بهترین میدونه ایسوس که انصافا هم یکم گرونتره وهم خوبه بحثش جداست.
ازبین مارکهای لنوو.اچ پی.ایسر.دل و...که اکثرا تو یه رنج قیمتن از نظر بنده دل و ایسر و بعضی مدلای اچ پی شیک و جمع وجورترن و تو یه سطح کیفیت.لنوو کیفیت بدنش بهتر از از این سه تاس ولی یکم کته کلفت تره.من شخصا دل استفاده میکنم و تا حالام راضی ام ولی خب با همه شرایط(جنس بدنه و گارانتی میزان خرابی وموجودبودن بیشتر مدل هاش )همه لنوو رو تایید میکنن

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

iM.LeOnArDo

Registered User
لایک‌ها
81
اچ پی و دیگر هیچ !
بهترین کیفیت در کنار بهترین قیمت.
فروشنده ام ! همه ی مارک ها رو هم دارم و دارم میفروشم ولی خودم اچ پی استفاده میکنم.
دل و اچ پی رو بزار کنار هم بگیر دستت، دل اصلا احساس امنیت نمیده تو دست، انگار میخواد بشکنه یا جداشه همه چیش. ایسوز ظاهرش یه جوریه !! به دل من یکی که نمیشینه

send by LeO from w910

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
با تعصب صحبت نکردم داداش چون اچ پی نه مال منه نه مال بابام. اسمی هم از لنوو نبردم. ابتدای امر شما به سابقه ی اچ پی و ایسوس یه نگاه بندازی جای هیچ بحثی باقی نمیمونه. ایسوس با تبلیغات گسترده تو ایران تونسته جای خوبی واسه خودش تو بازار پر زرق و برق ایران پیدا کنه برخلاف این اچ پی نتنها تبلیغ نمیکنه بلکه این شرکت آمریکایی ایرانو تو لیست تحریم هاش قرار داده.بهمین علت اچ پی مقداری فراموش شده و این فرصت خوبی واسه رقباس.حالا در مورد ایسوس بذار بهت بگم. اگه کرمانشاه باشی آدرس یه مغازه بهت میدم که اشناس و خودش فقط و فقط ایسوس میفروشه .برو پیشش بگو لپتاپای ایسوس چجورین ببین چجوری ایسوس رو واست خدا جلوه میده.حرفاش که تموم شد بگو میخوام لپتاپ بگیرم و فلانی منو فرستاده بعد ببین در مورد ایسوس بهت چی میگه. در نهایت بازم میگم من هیچ تعصبی رو هیچ برندی ندارم اما وقتی سابقه ی شرکتارو میبینی و همچنین تجربه ای که خودم از استفاده از برندای مختلف دارم حرف نهاییم فقط و فقط استفاده از اچ پیه. از هر چیز که بگذریم کیفیت ساخت ها حتی قابل مقایسه هم نیستن چه برسه به مقایسه ی مستقیم

عزیز بازم شما دلیل خاصی تو حرفات نبود! بدون لینک و منبع همینحوری میگی اسوس خوب نیست و فلان خوبه
چرا اشاره ای به حرارات بیش از حد برخی از مدل های اچ پی و سیستم ضعیف خنک کنندگیشون نمیکنی ؟
و جدا از هم هی اینا،باز هم میگن گارانتی و خدمات پس از فروش حداقل برای من یگی،مهمترین گزینس
که اچ پی در این خصوص تو ایران نمرش ۰ !

iM.LeOnArDo

Registered User
لایک‌ها
81
عزیز بازم شما دلیل خاصی تو حرفات نبود! بدون لینک و منبع همینحوری میگی اسوس خوب نیست و فلان خوبه
چرا اشاره ای به حرارات بیش از حد برخی از مدل های اچ پی و سیستم ضعیف خنک کنندگیشون نمیکنی ؟
و جدا از هم هی اینا،باز هم میگن گارانتی و خدمات پس از فروش حداقل برای من یگی،مهمترین گزینس
که اچ پی در این خصوص تو ایران نمرش ۰ !

عزیز ببین گارانتی یه چیزه انحصاری نیست !
شرکت سازگار ارقام رو میشناسی؟ هم اچ پی رو گارانتی میکنه هم ایسوز هم لنوو !
شرکت سریر رو میشناسی؟ همچنین
الماس؟ همچنین

send by LeO from w910

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
دوست عزیز اینجا اکثرا از روی تعصب یا عدم آگاهی نظر میدن یا 1 برندتجربه دارن میگن این خوبه این بهتره و...
هیچ کدوم متاسفانه نظرکارشناسی و تخصصی نبود غیر ازیک 2 مورد استثنا
همین دوستانی که میگن Hp بهترینه یا Dell یا Asus یا هربرند دیگه ای .... 3 تا استدلال و دلیل فنی بیارن و مقایسه فنی بیارن استفاده کنیم؟
مقایسه از پرفورمنس ، کولینگ ، متریال دستگا ها و Pcb هرکدوم از برندا یا مدل با مدل بزارید ؟

متاسفانه هنوز یاد نگرفتیم تو بحثی که تخصص و تجربه نداریم نظر ندیدم !!!
نمیخاستم این حرفارو بزنم منتها بعضی انقد بحث تو حاشیه میبرن و نظرات تعصبی میدن که استارتر و خود مایکل دل هم بیارید به خودش شک میکنه.

این چارت کمترین خرابی لپ تاپ براساس برند از موسسه squaretrade

laptop-reliability-1109.jpg

لینک Pdf کامل از لابراتور squaretrade

http://www.squaretrade.com/htm/pdf/SquareTrade_laptop_reliability_1109.pdf

http://www.bitsonline.org/news/111-asus-leads-in-laptop-reliability-beats-all-other-competitors

موفق باشید

ibest

کاربر فعال ادبیات
لایک‌ها
11,872
2007 - 6 سال پیش ک نمیشه استدلال کرد و لی حرفتون منطقیه

dadbak

Registered User
لایک‌ها
158
کسانیکه از دل بد میگن بستگی داره کدوم سری دل را بخری
اگر سری ایسپیرون باشه خرابی زیاده
اما سری XPS » Latitute vostro خرابی خیلی کمتری حتی نسبت به Asus دارن این شرکت خودش تکنولوژی شو از شرکت دل میگیره پس چطوریه که از دل بهتر باشه
لپ تاب های خوب دل بیشتر سفارش اروپا هستند آشغال هاشو که ریفرش شده هست اکثرا هم سری ایسپایرون برای بازار خاورمیانه میارن میندازن به مردم ایران عراق

تو سونی هم بستگی داره کدوم مدلش را بخوای مثلا من سال 1389 با مدل سونی وایو F137 HG/B ساخت آمریکا کار کردم واقعا همه چیزش معرکه باکیفیت بود هم کیفیت بالای ساخت بدنه و قاب هم بزرگی 16.4 اینچی صفحه نمایش FULL HD که اون موقع حتی شرکت های دل ایسوس ایسر اچ پی این کیفیت صفحه نمایش را نداشتند

سال 1389 با مدل سونی وایو F137 HG/B ساخت آمریکا بالاترین قیمت را با دلار 900 تومن بین رقبای خودش بدون گارانتی 1800هزار تومان که اگر تا الان تولید میشد با دلار 3000 تومنی 6 میلیون تومن قیمت داشت

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
عزیز ببین گارانتی یه چیزه انحصاری نیست !
شرکت سازگار ارقام رو میشناسی؟ هم اچ پی رو گارانتی میکنه هم ایسوز هم لنوو !
شرکت سریر رو میشناسی؟ همچنین
الماس؟ همچنین

send by LeO from w910
شما اصلا اطلاعات دقیق نداری
ببین شما میدونی نماینده رسمی چیه ؟
سازگار نماینده رسمی لنوو تو ایرانه
امرتات-ویستا-سازگار هم نماینده رسمی اسوس تو ایران‌(البته مادیران هم انگار شده)
حالا بهت بگم فرقش چیه
وقتی گارانتی رسمی باشه شرکت نمیتونه شما رو بازی بده
من خودم Asus n61jq داشتم.لولای دستگاه با استفاده عادی شکست.رفتم امرتات گفت 100 تومن بده عوضش کنیم ! گفتم عزیزم بون دلیل شکسته
زیر بار نرفت
ایمیل زدم به شرکت اسوس.سریعا از دفتر تهران تماس گرفتن باهام.بعدشم خود امرتات.معذرت خواهی کردن.و کلا لولا و کاور و ال سی دی دتگاه رو کامل و به صورت رایگان عوض کردن !
حالا به نظر شما اگر اچ پی بود چی میشد ؟؟؟ هیچی ! پول لولا رو میگرفتن ! تازه اگر نمیگفتن که موجود نداریمو برو 4 ماه دیگه بیا !
ضمنا این رو هم نمیدونی که اسوس تنها شرکت تولید کننده لپ تاپ تو دنیاس که Zero dead pixel رو گارانتی میکنه
تمامی شرکت ها تا 3 پیکسل سوخته رو جزو گارانتی نمودونن.اما اسوس حتی با 1 پیکسل سوخته هم پنل رو عوض میکنه

لنوو هم تا با سری Z و Y کار نکنی و کیفیت ساخت-توانایی کولینگ-محکم بودن بدنه رو لمس نکنی نمیفهمی چی میگم
مساله دیگه.این دو تا یعنی لنوو و اسوس تنها شرکت هایی هستن که گارانتی 2 ساله دارن.یه زمانی سونی 3 ساله بود که اونم الان اکثر مدل هاش شدن 1 ساله
سری تینک پد لنوو به چرات میگم محکم ترین دستگاه ها رو تو دنیا میزنه.تنها لپ تاپی هستش که تو ناسا و سازمان های فضایی دیگه داره استفاده میشه.کلا یه چیز عجیب غریبیه.شکستن لولاهاش کار حضرت فیله !‌ همینطور آسیب رسوندن به هر قسمت دیگه از بدنش !
یه باز کار کن میفهمی چی میگم

و یه نکته دیگه.الحق کیبرد راحتی که تو لنوو دیدم.تو هیچ برند دیگه ای ندیدم
کولینگ بی صدایی که تو اسوس دیدم تو هیچ برند دیگه ای ندیدم

dadbak

Registered User
لایک‌ها
158
نکته بسیار مثبت ASUS در سیستم خنک کنندگیش هستش که این تکنولوژی را از DELL قرض گرفته است

nioton

Registered User
لایک‌ها
97
به نظر من هم اچ پی بهتر از دل هست.
یه مغازه دار بود میگفت سی پی یو فلان دستگاه ۶ تا هسته حقیقی داره ۲ تا مجازی !!!!!!!!!!!!!!!!!
اصلا و ابدا نمیشه رو حرف بعضی فروشنده ها حساب باز کرد.

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
شما اصلا اطلاعات دقیق نداری
ببین شما میدونی نماینده رسمی چیه ؟
سازگار نماینده رسمی لنوو تو ایرانه
امرتات-ویستا-سازگار هم نماینده رسمی اسوس تو ایران‌(البته مادیران هم انگار شده)
حالا بهت بگم فرقش چیه
وقتی گارانتی رسمی باشه شرکت نمیتونه شما رو بازی بده
من خودم Asus n61jq داشتم.لولای دستگاه با استفاده عادی شکست.رفتم امرتات گفت 100 تومن بده عوضش کنیم ! گفتم عزیزم بون دلیل شکسته
زیر بار نرفت
ایمیل زدم به شرکت اسوس.سریعا از دفتر تهران تماس گرفتن باهام.بعدشم خود امرتات.معذرت خواهی کردن.و کلا لولا و کاور و ال سی دی دتگاه رو کامل و به صورت رایگان عوض کردن !
حالا به نظر شما اگر اچ پی بود چی میشد ؟؟؟ هیچی ! پول لولا رو میگرفتن ! تازه اگر نمیگفتن که موجود نداریمو برو 4 ماه دیگه بیا !
ضمنا این رو هم نمیدونی که اسوس تنها شرکت تولید کننده لپ تاپ تو دنیاس که Zero dead pixel رو گارانتی میکنه
تمامی شرکت ها تا 3 پیکسل سوخته رو جزو گارانتی نمودونن.اما اسوس حتی با 1 پیکسل سوخته هم پنل رو عوض میکنه

لنوو هم تا با سری Z و Y کار نکنی و کیفیت ساخت-توانایی کولینگ-محکم بودن بدنه رو لمس نکنی نمیفهمی چی میگم
مساله دیگه.این دو تا یعنی لنوو و اسوس تنها شرکت هایی هستن که گارانتی 2 ساله دارن.یه زمانی سونی 3 ساله بود که اونم الان اکثر مدل هاش شدن 1 ساله
سری تینک پد لنوو به چرات میگم محکم ترین دستگاه ها رو تو دنیا میزنه.تنها لپ تاپی هستش که تو ناسا و سازمان های فضایی دیگه داره استفاده میشه.کلا یه چیز عجیب غریبیه.شکستن لولاهاش کار حضرت فیله !‌ همینطور آسیب رسوندن به هر قسمت دیگه از بدنش !
یه باز کار کن میفهمی چی میگم

و یه نکته دیگه.الحق کیبرد راحتی که تو لنوو دیدم.تو هیچ برند دیگه ای ندیدم
کولینگ بی صدایی که تو اسوس دیدم تو هیچ برند دیگه ای ندیدم
ايسوس تنها شركتيه كه گارانتي لولا ميده

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
نکته بسیار مثبت ASUS در سیستم خنک کنندگیش هستش که این تکنولوژی را از DELL قرض گرفته است
دوست عزيز اينن از كم اطلاعي شماست ، ايسوس خودش بهترين كولينگ دنيارو ميسازه بعد بياد از دل قرض بگيره؟
ضمنا دل هميشه از نظر كولينگ ضعيف بوده بعد ايسوس اومده از دل قرض گرفته؟
ميدونيد خيلي از پرسيژنا pcb‌ساخت كجاست؟ بله ساخت ايسوسه
خواهشن بدون اطلاعات يا با اطلاعات غلط نظر نديد

dadbak

Registered User
لایک‌ها
158
دوست عزيز اينن از كم اطلاعي شماست ، ايسوس خودش بهترين كولينگ دنيارو ميسازه بعد بياد از دل قرض بگيره؟
ضمنا دل هميشه از نظر كولينگ ضعيف بوده بعد ايسوس اومده از دل قرض گرفته؟
ميدونيد خيلي از پرسيژنا pcb‌ساخت كجاست؟ بله ساخت ايسوسه
خواهشن بدون اطلاعات يا با اطلاعات غلط نظر نديد

قرار نیست که شرکت دل کولینگ برای ایسوس بسازه اینها کارشناسان خودشون میفرستن خط تولید ایسوس فرمول های طراحی یک کولینگ خوب را به ایسوس میفروشند
بعدش بابت هر دستگاه فروش ایسوس درصدی هم به دل تعلق میگیره

rogera75

Registered User
لایک‌ها
30
من یه ساله hp probook 4540s دارم و شدیدا راضی ام و برای کار حرفه ای استفاده می کنم و کوچکترین مشکلی نداره.توو این رنج به نظرم بهترینه...

بالا