• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

به نظر شما مشکل از گرافيک هست يا مانيتور

m_r_saffarian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا مشکل بعضي بازيها مثل Nfsmw رو با مانيتورهاي Crt چطور ميشه حل کرد. هر وقت با سرعت 200 بيشتر ميري تصاوير که با سرعت زياد حرکت ميکنن ميرن توهم رو 2 تا کامپيوتر چک کردم

خودم Lcd Bf1740 دارم با زمان پاسخگوئي 4 ميلي ثانيه هيچ مشکلي نداره حتي با سرعت 350 هم که ميرم حرکت تمام تصوير هم رو ميبينم تازه کيفيت رنگش خيلي بهتر و طبيعي تره. فکر کنم حتي اگر زمان پاسخگوئئش 8 ميلي ثانيه بود مشکلي نداشت

ولي چرا انقدر Crt ها ضعيف هستند

راستي گرافيگ من Ati 7500 هست (البته تا ته اورکلاکش کردم) و مال دوستان جيفورس 5500 و 6150 هست. که خب گرافيک من خيلي از مال اونا درپيتي تره.

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
مونيتور هاي crt كه از lcd ها سريع تر هستند. اين مشكل به خاطر داغ كردن كارت يا به روز نبودن درايورهاي كارت هاي گرافيك هست .

kayvan.azarbar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مونيتور هاي crt كه از lcd ها سريع تر هستند. اين مشكل به خاطر داغ كردن كارت يا به روز نبودن درايورهاي كارت هاي گرافيك هست .

سلام
البته یه کار دیگه هم میشه کرد بری تو Setting کارت گرافیک و تنظیمات Directx و OpenGL رو Best Performance تنظیم کن خیلی بهتر میشه و بعدش برو تو Setup Bios و هرتز اسلات کارت گرافیک رو تا جایی که راه میده بالا ببر .

کیوان آذربرزین

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
تاپيك مال خيلي وقت پيش هست

بالا