برگزیده های پرشین تولز

به نظر شما هر شب از ساعت 10 تا دو چقدر کارتن ضایعاتی میشه جمع کرد ؟

به نظر شما هر شب از ساعت 10 تا دو چقدر کارتن ضایعاتی میشه جمع کرد ؟

• Total voters
    34

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
درب کدوم کارخونه؟ [emoji53]

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

کارخونه هایی که تو تی وی تبلیغ ندارن و خیلی مشهور نباشن مثلا مایع دستشویی ، مواد شوینده ( دم عیده ) ، بیسکوییت های میهمانی و ....

mohsenshayan

Registered User
لایک‌ها
91
به نظر من اصلا سمت این کار نرید بهتره چون من خودم این کار رو انجام دادم وانت و نیسان هم داشتم.کار هم کردم کار سخت تر از اینها که سرامیک حمل کنی با نیسان
ضمن اینکه شهرداری خودش ماشین داره و قرارداد بسته با جاهای بزرگ که کارتن هاشون رو از اونها بخره.
اگر هم خیلی دوست داشتید میتونم شخصی رو که خودش کارخونه دار هست و کارتن بهداشتی تولید میکنه باهاش آشناتون کنم کارتن جمع کنید وبه ایشون بفروشید.
باز هم میگم یه بار سمت ورامین کارخونه این بنده خدا برین دیگه از این کار پشیمون میشین.!

بهترین کار الان اینه که یه دیگ عدسی ببری جاده شمال کاسه ای 1000 تومن بفروشی .
البته هر کاری رو از دور دیدن برای ما خوشاینده تا موقعی که از نزدیک تو گود نباشی فایده نداره و چیزی متوجه نمیشی.نمونه میوه فروش های سرچهارراه ها

David Zheng Zhi

Registered User
لایک‌ها
106
کارخونه هایی که تو تی وی تبلیغ ندارن و خیلی مشهور نباشن مثلا مایع دستشویی ، مواد شوینده ( دم عیده ) ، بیسکوییت های میهمانی و ....
آخه اینم شد کار
مردم نونم به زور میخرن کی پول برا بیسکویت میده اخه

David Zheng Zhi

Registered User
لایک‌ها
106
به نظر من اصلا سمت این کار نرید بهتره چون من خودم این کار رو انجام دادم وانت و نیسان هم داشتم.کار هم کردم کار سخت تر از اینها که سرامیک حمل کنی با نیسان
ضمن اینکه شهرداری خودش ماشین داره و قرارداد بسته با جاهای بزرگ که کارتن هاشون رو از اونها بخره.
اگر هم خیلی دوست داشتید میتونم شخصی رو که خودش کارخونه دار هست و کارتن بهداشتی تولید میکنه باهاش آشناتون کنم کارتن جمع کنید وبه ایشون بفروشید.
باز هم میگم یه بار سمت ورامین کارخونه این بنده خدا برین دیگه از این کار پشیمون میشین.!

بهترین کار الان اینه که یه دیگ عدسی ببری جاده شمال کاسه ای 1000 تومن بفروشی .
البته هر کاری رو از دور دیدن برای ما خوشاینده تا موقعی که از نزدیک تو گود نباشی فایده نداره و چیزی متوجه نمیشی.نمونه میوه فروش های سرچهارراه ها
یعنی یه کار ثابت با حقوق ثابت برا این وانت وامونده نیست؟
وانت تلفنی ها که تعرفه دارن و هرچیم کار کنی بایس بدی کمسیون، یعنی خرج خوده ماشینم بزور در میاد فقط برا صاب آژانس خوبه اینجا هر ده تومن دو تومن بایس کمسیون بدی
پخشیام که هرکدوم یه قری میان، یکی میگه خودت بایس بازاریابی هم بکنی اگه فروختی انقده برا خودت، یکی میگه بایس ده جا آدرس بار ببری با پول یه مسیر، حتی دیدم بعضیاشون هروز آگهی میدن وانت میگیرن بارشون که پخش شد میگن خبرتون میکنیم طرف میره که خبرش کنن دیگه خبری نمیشه دوباره هروخ وانت بخوان از نو آگهی میدن
بنظره من خریدن وانت اشتباس، من نمیدونم اصش وانت برا چی میزنن وختی کار براش نیس
یه سری به آگهی های فروش ماشین بزنین، سیل فروش وانت خصوصن وانت پیکان حرف منو تایید میکنه

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527

hogershop

Registered User
لایک‌ها
131
یعنی یه کار ثابت با حقوق ثابت برا این وانت وامونده نیست؟
وانت تلفنی ها که تعرفه دارن و هرچیم کار کنی بایس بدی کمسیون، یعنی خرج خوده ماشینم بزور در میاد فقط برا صاب آژانس خوبه اینجا هر ده تومن دو تومن بایس کمسیون بدی
پخشیام که هرکدوم یه قری میان، یکی میگه خودت بایس بازاریابی هم بکنی اگه فروختی انقده برا خودت، یکی میگه بایس ده جا آدرس بار ببری با پول یه مسیر، حتی دیدم بعضیاشون هروز آگهی میدن وانت میگیرن بارشون که پخش شد میگن خبرتون میکنیم طرف میره که خبرش کنن دیگه خبری نمیشه دوباره هروخ وانت بخوان از نو آگهی میدن
بنظره من خریدن وانت اشتباس، من نمیدونم اصش وانت برا چی میزنن وختی کار براش نیس
یه سری به آگهی های فروش ماشین بزنین، سیل فروش وانت خصوصن وانت پیکان حرف منو تایید میکنه

تو مملکت ما نبودن کار در هرزمینه ای پیشفرضه یعنی باید بگی هیچ وسیله ای نون توش نیست مگه اینکه خلافش ثابت بشه:D
بهتره راهکار برای اثبات خلافش بدیم والا نبودن درآمد و کار اثبات نمیخواد پیشفرض محسوب میشه

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
این کارتون ها رو کیلویی چند میخرن؟
ایا ضایعات شیشه هم به درد بخوره؟مثلا بطری های نوشابه؟

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,236
این کارتون ها رو کیلویی چند میخرن؟
ایا ضایعات شیشه هم به درد بخوره؟مثلا بطری های نوشابه؟
شیشه هم میخرن
بطری نوشابه هم اگر پت باشه که خریدار زیاد داره

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
ایییی پت که میگویی یعنییی چهههه؟

شرکت راهنماسرا

Registered User
لایک‌ها
148

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,236
کسی اینجا سوال در مورد پلاستیک و بازیافت داشته باشه تا جایی که بتونم کمکش میکنم
ضمنا سایت پلیمر سبز هم که دوستمون در پست بالا لینک گذاشتن سایت خوبی هست برای دریافت اطلاعات در مورد این صنعت

David Zheng Zhi

Registered User
لایک‌ها
106
من اگه پول داشتم یه گاراج ضایعاتی میزدم [emoji4]

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
اقا تاپیک قدیمی رو بالا اوردم ببینم گسی تو کار ضایعات جمع کردن هست؟
کسی هست کارتون جمع کنه از گوشه خیابون؟
ادم از بقالی ها کارتون کیلویی چند بخره میصرفه؟

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
با وانت میشه محصولات کشاورزی مثل سیب زمینی و خیار و گوجه و اینا رو خرید از سر زمین وجایی با همون وانت فروختشون

ziro00

Registered User
لایک‌ها
586
سلام
دوستان من و دوستم داریم یه وانت میخریم و قصد داریم شبها بریم کارتن ضایعاتی از کنار خیابون ها جمع کنیم:(
ولی مشکل اینجاست که هنوز نمیدونیم هر شب چند کیلو کارتن در 3 - 4 ساعت کاری میشه جمع کرد و کمی میترسیم وانت بگیریم و بعد به مشکل بخوریم
برای همین میخواستم نظر شما هم بدونم در این مورد - توجه داشته باشید که یک کارتن موزی 450 گرم هست. ازتون خواهش میکنم که به نظر سنجی درست پاسخ بدین چون بحث سرمایه و وقت ما در میونه:general609:
دمتون گرم:general601:
@the boy بیا بر اساس تجربه ای که پیدا کردی جواب خودتو بده

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
اقا یه سوال این بطری های نوشابه که از جنس شیشه هستن هم خریدار دارن؟تا حالا ندیدم زباله گردها اونا رو بردارن..؟

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,236
@the boy بیا بر اساس تجربه ای که پیدا کردی جواب خودتو بده
اون موقع قرار بود با رفیقم شراکتی کار کنیم. وانت بگیریم و بریم کارتن جمع کنیم که زد زیرش و منم نرفتم.
جمع آوری ضایعات مثل جمع آوری دلار مفتی هست که از تو خیابون جمع میکنی. البته مشکلات خاص خودشو داره. مثل عدم کلاس کاری

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
جمع آوری ضایعات مثل جمع آوری دلار مفتی هست که از تو خیابون جمع میکنی. البته مشکلات خاص خودشو داره. مثل عدم کلاس کاری
به نظرت وانت داشته باشی باهاش بار ببری بهتره یا ضایعات جمع کنی؟
راستی خودت الان چه کاره ای؟

Last edited:
بالا