برگزیده های پرشین تولز

بورس تحصیلی

4ng3l

Registered User
لایک‌ها
1
سلام

با سلام

سوالی که از شما دارم اینه که آیا شما میتونید برای رشته فوق کامپیوتر گرایش نرم افزار از یکی از دانشگاه های
Linköping یا Goteborg هم پذیرش بگیرید ؟

اگر بله لطفا هزینه اش رو بفرمایید و اینکه برای دریافت اقامت چه مبلغی رو باید به سفارت نشان بدیم در حساب بانکی ؟

منتظرم
به فکر بورس نباش
اما پذیرشش خوبه
برو سایت iranindia.com کمکت میکنه
یا علی

amironline

Registered User
لایک‌ها
0
اكثر بورسيه با مكاتبه شما با استادهاي دانشگاهها انجام ميشه!
پس اگر مي خواهيد بورسيه بگيريد و نمره ليسانس شما بالاست با ان دانشگاهي كه مايليد بريد
برويد و ايميل استادها را پيدا كنيد و باهاشون مكاتبه كنيد

ميشه سايت چندتا از دانشگاهها رو بگين؟

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
ميشه سايت چندتا از دانشگاهها رو بگين؟
شما اول تعیین کن کجا میخواهی بری بعد !
در ضمن هر جا بخوای بری باید انگلیسی رو خوب بلد باشی (حداقل اینکه هروقت یکی حرف میزنه بفهمی چی میگه ) .
این انگلیسی رو خیلی ها نادیده میگیرن , و به فرض اینکه میریم اونجا میفتیم توی مردم یاد میگیریم , پا میشن میرن , بعد میمونن وسط گل
flat.gif
. اگه اینجا بلد نباشید اونجا هم یاد نمیگیرید , توی مردم بودن مفید هست ولی برا کسی که بلد هست ولی لهجه داره , کمک میکنه لهجش بهتر بشه , من این مورد رو بارها از افراد مختلفی شنیدم .
اگه انگلیسی تون ضعیف هست یا بلد نیستید بهتره اصلا فکره از ایران رفتن رو از سرتون بیرون کنید .;)

moonomid

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
4
در ضمن هر جا بخوای بری باید انگلیسی رو خوب بلد باشی (حداقل اینکه هروقت یکی حرف میزنه بفهمی چی میگه ) .
این انگلیسی رو خیلی ها نادیده میگیرن , و به فرض اینکه میریم اونجا میفتیم توی مردم یاد میگیریم , پا میشن میرن , بعد میمونن وسط گل . اگه اینجا بلد نباشید اونجا هم یاد نمیگیرید , توی مردم بودن مفید هست ولی برا کسی که بلد هست ولی لهجه داره , کمک میکنه لهجش بهتر بشه , من این مورد رو بارها از افراد مختلفی شنیدم .
اگه انگلیسی تون ضعیف هست یا بلد نیستید بهتره اصلا فکره از ایران رفتن رو از سرتون بیرون کنید .
دقيقا مهدي جان
اكثر دانشگاهها Ielts يا Toefl مي خوان

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
دقيقا مهدي جان
اكثر دانشگاهها Ielts يا Toefl مي خوان
تازه من چند نفر رو میشناسم , توی IELTS هم قبول شدن با نمره 6, ولی وقتی رفتن اونجا براشون مشکل بوجود اومده از نظر صحبت کردن و اینجور چیزا .
تنها چیزی که شما حتما حتما برا پیدا کردن کار یا درس خوندن احتیاج دارید , همین درک و صحبت کردن انگلیسی هست , نداشته باشید انگار شما یه آلمانی هستید اومدید ایران برا کار و تحصیل ! چجوری میخواهید درس بخونید یا حتی کار پیدا کنید ! هیچکی کار نمیده چون زبونشون رو بلد نیستید .

moonomid

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
4

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
مهدي جان در اينجا مي توانيد مالياتي كه از درامدتان در استراليا مي گيرند را مشاهده كنيد:

http://www.ato.gov.au/individuals/c.../002/046/002/002&mnu=918&mfp=001/002&st=&cy=1

البته من كه با يكي از اشناها صحبت كردم كارهائي مي شه انجام داد كه ماليات كمتري بدهيد
ماليات کمتر بدي خيلي خوب ميشه , ولي نامردا هر سال به ماليات اضافه کردن :eek:
استراليا يکي از زيباترين کشورهاي جهان هست ! اگه به من باشه ميگم زيباترين کشور جهان:D

Farid.db

کاربر فعال دانشگاه و تحصیل
کاربر فعال
لایک‌ها
116
فكر نمي كنم به اين صورت باشه
300.gif

چون اگر ليست دانشگاههاي برتر جهان را ببينيد متوجه مي شويد!
302.gif

دوست عزیز شغل بنده کارشناس ارشد آموزشی در زمینه اعزام دانشجو به کشور های خارجی است در مورد لیست هم ارتباطشو با این موضوع نفهمیدم ولی من اون لیستو از حفظم ، حرفامم از روی حدس و گمان نمی زنم .

moonomid

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
4
ماليات کمتر بدي خيلي خوب ميشه , ولي نامردا هر سال به ماليات اضافه کردن
استراليا يکي از زيباترين کشورهاي جهان هست ! اگه به من باشه ميگم زيباترين کشور جهان
خوب جيگر
300.gif
هر كشوري ماليات مي گيره
ولي به همان اندازه كه ماليات ميديد امكانات هم مي گيريد!!
302.gif

الكي نيست اين كشور جزو دومين كشور از نظر زندگي است

amironline

Registered User
لایک‌ها
0
این انگلیسی رو خیلی ها نادیده میگیرن , و به فرض اینکه میریم اونجا میفتیم توی مردم یاد میگیریم , پا میشن میرن , بعد میمونن وسط گل . اگه اینجا بلد نباشید اونجا هم یاد نمیگیرید , توی مردم بودن مفید هست ولی برا کسی که بلد هست ولی لهجه داره , کمک میکنه لهجش بهتر بشه , من این مورد رو بارها از افراد مختلفی شنیدم .
اگه انگلیسی تون ضعیف هست یا بلد نیستید بهتره اصلا فکره از ایران رفتن رو از سرتون بیرون کنید .

خوب منم ميخوام مقدمات كار رو فراهم كنم ديگه
انگليسيم بدك نيست ولي بايد روش بيشتر كار كنم

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
خوب منم ميخوام مقدمات كار رو فراهم كنم ديگه
انگليسيم بدك نيست ولي بايد روش بيشتر كار كنم
خوب پس من خودم رو مثال میزنم , ببین اگه بیشتر از من میدونم انگلیسی رو که هیچ , نه اگه اندازه من میدونی , هیچی نمیدونی:D
من وقتی یه فیلم زبان اصلی میبینم همه دیالوگ های فیلم رو میفهمم, یا وقتی رادیو گوش میدم , میفهمم چی میگه (حالا بعضی اصطلاح های تخصصی هست اونا به کنار) .
تو خوندن متن هم مشکلی ندارم , ولی با این وجود احساس میکنم هیچی نمیدونم !
و اگه اینجوری برم زیاد پیشرفت نمیکنم اونجا !!!
دارم تمام سعیم رو میکنم که بیشتر و بیشتر یاد بگیرم انگلیسی رو !!!

بالا