• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بچه های فوتسالی بیان راهنمایی کنن

hamed 1369

Registered User
لایک‌ها
173
سلام

من خیلی فوتسال بازی میکنم البته حرفه ای
یه چنتا راهنمایی از اونایی که تو این زمینه اطلاعات دارن میخواستم بگیرم
یکی اینکه من میخوام شوت هام رو خیلی قوی کنم البته الانم خداییش قوی هست اما میخوام این قدر قوی شه که دروازبان بترسه میخواستم بطور کلی راهکار های افزایش قدرت شوت رو بدین ؟؟؟؟؟

دومی چابکی و شتاب هم افزایش پیدا کنه ؟؟؟؟ راهکاراش رو بدین ؟؟؟؟؟؟؟
البته اینا همش در حد متوسط به بالاست اما با چنتا حرفه ای کل انداختیم میخوام رو اونا رو کم کنم

و سومی هم شکمم میخوام تو دو ماه اب و سفت بشه اخه یه سه ماهی بود تفریحی بازی میکردم شکم در اوردم

FanySporT

Registered User
لایک‌ها
1
تو کدوم تیم بازی میکنی؟؟ مگه مربی بدنساز نداری؟؟

واسه قوی کردن شوتت نیاز به تمرینات بدنسازی داری. یکی از راه هاش اینه که وزنه میبندی به پات و همیشه این وزنه همراته(این وزنه رو تو فروشگاه های ورزشی دارن). موقع تمرین و غیر تمرین. مخصوصا موقع دویدن. هر چی سنگین تر کنی عضلات پاهات قویتر میشه البته نه یه روزه و کم کم اثراتشو میبینی. از جلو پا دستگاه و پشت پا دستگاه و...هم میتونی استفاده کنی. تو کل تیمها یه دوره ی بدنسازی دارن که سخت بدنسازی کار میکنن(حرکات سنگین) و موقع مسابقات اگه طرف درست کار کرده باشه فوق العاده چابک و سبکه. واسه چابکیت دویدن و طناب زدن و پرش بهترین حرکاته البته حرکتهای کششی زیاد اصلا فراموش نشه. بعد دویدن و طناب زدن میتونی شکم و کرانچ هم کار کنی تو چند ست اینجوری شکمت هم تفکیک میشه با تغذیه و **** مناسب. بیشتر از کالری دریافتی باید بسوزونی. واسه شوت خوب اول از همه باید اصول شوت زدن رو بلد باش. خیلیها فکر میکنن بلدن ولی اینطور نیست. موقعیت پای تکیه گاه خیلی مهمه.

hamed 1369

Registered User
لایک‌ها
173
اقا خیلی ممنون
اره مربی بدنساز داریم و خوب هم تمرین میده منم گفتم که شرایطم تو فوتسال متوسط به بالا ست اما اینا رو واسه تمرینات شخصی میخواستم که شما زحمتش رو کشیدی البته بیشترشون رو میدونستم اگه چیزایه دیگری هم میدونین که شاید به دردم بخوره و تو فوتسالم تاثیر میزاره بگین
بازم ممنون

FanySporT

Registered User
لایک‌ها
1
میتونی کراتین و مکمل هم کنار بدنسازیت مصرف کنی. ولی اینم بگم که اگه دروازه بانش دروازه بان باشه از شوت کسی نمیترسه.

تمرین+تغذیه مناسب+استراحت کافی

بالا