برگزیده های پرشین تولز

بک لینک سازی نکنید

doctor.sniff

Registered User
لایک‌ها
111
تمامی افراد، از ما گرفته تا MOZ و هر بلاگ دیگری بیان کرده‌اند که لینک بیلدینگ مرده است. البته هنوز به طور رسمی چنین مسئله‌ای بیان نشده است.
بسته به اینکه، چقدر با این جمله موافق باشید، در یکی از 5 مرحله سوگواری برای مرگ لینک بیلدینگ قرار خواهید داشت. این مراحل چنین شکلی دارند:
نفی: "نه، 15000 لینک انکور تکست یکسان، دلیل افت رتبه من نبوده است، امکان ندارد."
خشم: "گوگل، تو هیچ کاری نمی‌توانی انجام دهی!"
چانه‌زنی: " خب، ببخشید داد زدم. من تمام لینک‌ها را حذف می‌کنم. فقط رتبه‌ام را برگدانید ومن قول می‌دهم دوباره چنین کاری انجام ندهم."
افسردگی: "دیگر بس است. مشتریانم فشار زیادی وارد می‌کنند. دیگر سئو را کنار می‌گذارم. من باید به یک بازاریاب وابسته تبدیل شوم."
قبول: "باشد. من سعی می‌کنم این مسئله "محتوا خوب" را دنبال کنم، البته خوشحال نیستم ... خدا چه می‌داند، شاید کار کرد."
در هر صورت، لینک بیلدینگ از سئو بیرون رفته و بازاریابان دیجیتالی در شوک رفته‌اند. "تعداد لینک‌هایی که کسب کرده‌اید" دیگر نمی‌تواند به یکی از معیارهای گزارش شما به مشتریان محسوب شود، البته لینک‌ها کاملا اهمیت خود را از دست نداده‌اند. برای مثال، لینک‌های قوی به معنای اقتدار بیشتر دومین است. یا می‌تواند باعث افزایش رتبه شده و فروش بیشتر برای مشتری به همراه داشته باشد.
ما آنقدر در مورد لینک صحبت کرده‌ایم که حتی مشتریان و افراد خارج از صنعت ما نیز تنها به لینک‌بیلدینگ فکر می‌کنند. بنابراین، حالا که لینک بیلدینگ مرده است و هیچ سودی ندارد، ما باید چه کاری انجام دهیم؟
اول اینکه، کلمه مرده، تنها یک عبارت و ایدئولوژی قدیمی است!
"لینک بیلدینگ، نامی بسیار بد برای کاری است که ما انجام می‌دهیم."
این جمله را ویل کریشلو از LinkLove London در ماه می بیان کرده است. او بسیار درست گفته است. "بیلدینگ یا همان ساختن" بدین معناست که بعد از اتمام کار، باید آن را به نمایش بگذاریم، یعنی چیزی قابل لمس که می‌گوید "ببینید چه کاری انجام دادم!"
تمامی ما می‌دانیم که همیشه این طور نیست. 100 منبع به معنای ایجاد 100 لینک نیست. در یک روز بد، 100 منبع می‌تواند به معنای 0 لینک باشد.
لینک هم "ساختنی" نیست زیرا متغیرها و موارد ناشناخته زیادی وجود دارد. بیان این جمله که می‌خواهید لینک بسازید، مانند گفتن این است که شما می‌خواهید یک خانه درختی را بدون وجود درخت و روی هوا بسازید.

ادامه مطلب: http://digiseo.ir/post/c_showListObject/211_بک-لینک-سازی-نکنید
فایل پی دی اف: http://fsnet.ir/home/1/files/بک لینک سازی نکنید.pdf

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
البته در تکمیل فرمایشات شما، بک لینک از نظر من معجزه میکنه. فقط باید حرفه ای گرفته بشه .
اینکه بک لینک مرده حساب بشه صحیح نیست.
فرصت بشه یه مطلب اینجا میزنم درموردش.

mehdi.karami

Registered User
لایک‌ها
743
بک لینک هنوز هم برای یک سایت مهم هست البته نه همه بک لینک ها مثلا این که خودمون بریم بک لینک های ح.رزه ! بسازیم اصلا کار خوبی نیست و تاثیر منفی تو رتبه میزاره
اما بک لینک های قوی و همیشگی تاثیر مثبتی رو کیفیت میزارن

doctor.sniff

Registered User
لایک‌ها
111
سلام؛
من بسیار خوشحالم که دوستان مطلب رو خونده و از اون انتقاد میکنن.

دوستان عزیز به عنوان مقاله توجه کنید بک لینک سازی نکنید همه ما میدونیم که بدست آوردن بک لینک سالم یکی از بهترین روشها هست و نتیجه خوبی میتونه برای ما داشته باشه

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
سلام

بک لینک نه مرده و نه زنده مثل همیشه به کار خودش ادامه میده

اما چیزی که خیلی ها به اون توجه نمیکنن اینه که به هیچ عنوان نباید بک لینک بخرن !

بک لینک در صورتی موثر هست که سایت های دیگه با میل خودشون لینک شمارو بزارن

زیاد نمیتونم با گوشی بنویسم اما همین چند خط رو اگر بازش کنی یه مقاله ی کامل میشه ...

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
ای بابا آخر ما نفهمیدیم چه کنیم؟ اگر بک لینک نگیریم چطور مطلب رو بیاریم بالا؟

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,881
عاقا یکی به ما بگه چطوری بک لینک بگیریم؟
دوستان میگن باید حرفه ای بک لینک گرفت؟چطوری؟

R68

Registered User
لایک‌ها
12
دوستان فروم خارجی سراغ ندارید که تو امضاش بشه لینک فالو گذاشت؟ خودم دو سه تا با پیج رنک خیلی بالا پیدا کردم اما کمه!

mehdi.karami

Registered User
لایک‌ها
743
یکی به ما بگه چطوری بک لینک بگیریم؟
دوستان میگن باید حرفه ای بک لینک گرفت؟چطوری؟
بک لینک بگیرید اما از سایتهای خوب
بعدش بک لینک باید همیشگی باشه
اگر بخوای بک لینک بخری بعد دو ماه لیک از سایتی که بک لینک خریدید پاک بشه گوگل میفهمه و تاثیر منفی داره

saman1392

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
112
استارتر تاپیک ممنون از این مطلب مفید باید گفته ایشون را تکمیل کنم که بکلینک بی اثر نیست معیار های لینک فرق کرده و مدت تاثیر گذاریش متفاوت شده.
استارتر تاپیک اگر غیر از اینه که بنده ذکر کردم معیار بهتر را بفرمایند اگر میشد بگید حالا که بک لینک دیگه تاثیر نمیزاره پس باید چیکار کنیم پیشنهاد شما چیه یعنی گوگل پلاس هم موثر نیست لینک هاش؟؟؟؟؟
ممنون میشم توضیح بیشتری بدید استاد با تشکر از شما

doctor.sniff

Registered User
لایک‌ها
111
فکر نمی‌کردم این مطلب تو پرشین تولز اینقدر بازخورد داشته باشه،
دوستان باز هم میگم بک لینک سازی نکنید ولی بک لینک بدست بیارید.
برخی از دوستان گفتن بک لینک نگیریم پس چطوری صفحه را بالا بیاریم؟
دوست خوب من الان تو خیلی از کلمات کلیدی و اصلی سئو و بهینه سای دیجی سئو در صفحه اول بلکه لینک اول است. بدون اینکه حتی یک بک لینک ساخته بشه

کافیه تو گوگل سرچ کنید ساخت بک لینک می بینید که دیجی سئو لینک اول یا دوم هست.
شایان ذکر هست که دیجی سئو فقط ۳ ماهه داره کار میکنه و حتی یک بک لینک یا یک تبلیغ هم در جایی نداشته

موفق باشید دوستان

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,881
فکر نمی‌کردم این مطلب تو پرشین تولز اینقدر بازخورد داشته باشه،
دوستان باز هم میگم بک لینک سازی نکنید ولی بک لینک بدست بیارید.
برخی از دوستان گفتن بک لینک نگیریم پس چطوری صفحه را بالا بیاریم؟
دوست خوب من الان تو خیلی از کلمات کلیدی و اصلی سئو و بهینه سای دیجی سئو در صفحه اول بلکه لینک اول است. بدون اینکه حتی یک بک لینک ساخته بشه

شایان ذکر هست که دیجی سئو فقط ۳ ماهه داره کار میکنه و حتی یک بک لینک یا یک تبلیغ هم در جایی نداشته

موفق باشید دوستان
مرسی جناب حسینی
منم فکر نمیکردم اینجا در موردش بحث بشه,من بیشتر تاپیک هاتون رو تو شاپ کیپر برسی میکنم چون اونجا بیشتر بازخورد داره...
یعنی الان ما مطالبمون مفید باشه ,بهتره تا اینکه بک بگیریم؟

doctor.sniff

Registered User
لایک‌ها
111
من تا الان ازدواج نکردم
مرسی جناب حسینی
منم فکر نمیکردم اینجا در موردش بحث بشه,من بیشتر تاپیک هاتون رو تو شاپ کیپر برسی میکنم چون اونجا بیشتر بازخورد داره...
یعنی الان ما مطالبمون مفید باشه ,بهتره تا اینکه بک بگیریم؟
بک لینک یعنی وابستگی، یعنی وابستگی به کسی که به صورت شاید موقت به شما لینک داده است.
شاید این نفر دوستتون باشه شاید هم فامیل ولی باز هم تا یک روزی ممکن است باشد. پس سعی کنید روی چیزی سرمایه گذاری کنید که همیشگی باشه.
مطلب مفید همیشه مفید هست ولی بک لینک همیشگی به شما اعطا نمیشه

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036

موفق باشید دوستان
ما آرزوی توفیق برای شما داریم،
ولی درمورد این خط نوشته شما :
شاید من اشتباه میکنم که سایت شما 43000 بک لینک بهش آمده
+
تبلیغ شما رو داخل این سایت دیدم : http://www.rahafun.com/ شاید اشتباه دیدم :)

doctor.sniff

Registered User
لایک‌ها
111
ما آرزوی توفیق برای شما داریم،
ولی درمورد این خط نوشته شما :

شاید من اشتباه میکنم که سایت شما 43000 بک لینک بهش آمده
+
تبلیغ شما رو داخل این سایت دیدم : http://www.rahafun.com/ شاید اشتباه دیدم :)
دوست عزیزم اگر منظورتون تعداد SERP بابت کلمه دیجی سئو هست که باید بگم کلمه دیجی و سئو کلماتی هستند که خیلی زیاد در ایران صحبت شده اند مثلا اگر همون لینک‌هایی که میفرمایید رو نگاه کنید خیلی از اونها مال دیجی کالا هست.
در رابطه با تبلیغت رها فان باید بگم که علی شهابی مدیر این سایت از دوستانی هستن که کلاس‌های ما رو تشریف آوردن و بخاطر خلوص نیتی که به گسترش دانش آزاد داشتند بنر ما رو در سایتشون قرار دادند. (یک زمانی لینک بنر ما در سایت به منظور حمایت قرار داده شده بود تا دوستانی که مایل هستند بنر را قرار دهند، در حال حاضر این قسمت حذف شده است) شما هم دوست دارید میتونید این کار رو بکنید.

ولیکن به این نمیگن بک لینک سازی، به این میگن بک لیکن ارنینگ (Back Link Earning) که بسیار هم مفید هست.

موفق و پیروز باشید

بالا