• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بک لینک ها و زمان تاثیر ان بر رتبه سایت؟!

meka1

Registered User
لایک‌ها
189
سلام دوستان
من یه سوال دارم ممنون میشم دوستانی که تجربه ای دارن و با این مورد برخورد کردن جواب بدن
سوال اینه که فرض کنیم یه سایت هست که می خوام بک لینک بدیم اونو تو چند سایت رنک بالا حالا فرض کنیم گوگل اومده و مثل چند روز پیش مثلا 2 روز پیش رنک ها رو اپدیت کرده! حالا اگه ما بیام بک لینک ها تازه بعد اپدیت جدید گوگل در اون سایت ها قرار بدیم ایا تاثیر ان تا چند ماه دیگر که دوباره گوگل اپدیت کنه بی تاثیر است؟؟ منظورم رنک عددی نیست بلکه منظورم از نظر رتبه و قرار گرفتن سایت در نتایج جستجو هست !! یعنی تا زمانی که گوگل رنک هاشو اپدیت نکنه تاثیر این بک لینک در رتبه سایت مشخص نمیشه؟؟!!!
ممنون میشم توضیح بدید

farshidal

Registered User
لایک‌ها
95
سلام دوستان
من یه سوال دارم ممنون میشم دوستانی که تجربه ای دارن و با این مورد برخورد کردن جواب بدن
سوال اینه که فرض کنیم یه سایت هست که می خوام بک لینک بدیم اونو تو چند سایت رنک بالا حالا فرض کنیم گوگل اومده و مثل چند روز پیش مثلا 2 روز پیش رنک ها رو اپدیت کرده! حالا اگه ما بیام بک لینک ها تازه بعد اپدیت جدید گوگل در اون سایت ها قرار بدیم ایا تاثیر ان تا چند ماه دیگر که دوباره گوگل اپدیت کنه بی تاثیر است؟؟ منظورم رنک عددی نیست بلکه منظورم از نظر رتبه و قرار گرفتن سایت در نتایج جستجو هست !! یعنی تا زمانی که گوگل رنک هاشو اپدیت نکنه تاثیر این بک لینک در رتبه سایت مشخص نمیشه؟؟!!!
ممنون میشم توضیح بدید

اگر بک لینک شما توی سایت مرتبط با موضوع سایتتون باشه و رنک مناسبی هم داشته باشه، 2 الی 3 روز بعد از شناسایی لینک توسط گوگل تاثیر خودش رو میذاره. حالا این تاثیر ممکنه خیلی کم یا زیاد باشه. ولی تاثیر میذاره.
این آپدیت رنگ گوگل که تقریبا 3 ماه یک بار انجام میشه چیزی هست که من و شما میبینیم. اما رتبه واقعی هر صفحه توی سرور های گوگل به صورت دائمی در حال تغییره و بالا پایین میشه و توی نتایج جستجو هم تاثیر میذاره.

بالا