برگزیده های پرشین تولز

بیائید ببینید همچین مشکلی دیدید

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
ساری . . . . . . . . . . . . . . Permanently Bann
استاد ؟

attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از faridbahal :
اقا من كلا چون عرب زده هستم از حمزه خوشم نمياد براي همين نذاشتم اين دايم هم دائم نبود منظورش داريم بود!
وگرنه من انده دستور زبانم!
شما انده پیشبینی هستید :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D اونم از نوع چینی :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: تفسیر فوتبالت هم باحاله :lol: :lol: :lol: :lol: توکارهایه خیر هم همیشه پیش قدمی :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از shankimout :
:thumbsdow

تو كاره ديگه اي جز مسخره كردن اينو اون بلد نيستي ؟
بابا اينارو ول كنيد ويندوز رو عوض كردم

عجب سرعتي شد .

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
من از همه شما ها به ویژه تو یکی پست به درد بخور تو بخش فنی دارم!!!!!!! البته اگه راهت اونورا افتاده باشه!!!! شما با فریده نسبتی داری؟؟؟؟؟؟؟؟
علی جان من توصیه می کنم واسه بازیت یه ویندوز و واسه کارای دیگت یه ویندوز نصب کنی تا دیگه اینطوری تو دردسر نیوفتی چون هر ویندوزی که باهاش تو اینترنت میری زودی داغون میشه و بعد یه مدت باید عوضش بکنی!

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از shankimout :
علي جان شرمنده ولي اينو نميتونم بيخيال شم

و حالا تو مهرداد

تو كه خودت تو فوريه 2004 تو اين سايت عضو شدي . فك نكنم يه دونه پست درست درمون داشته باشي . همش يا داري ايراد اينو اونو ميگيري و مسخرشون ميكني يا اينكه داري ادعاي بزرگي ميكني و با همه دعوا داري

من در سته 1 ماه قبل تو عضو شدم . ولي از همون روزاي اول كه پرشين تولز با phpbb بود من اونجا با يه ايدي ديگه عضو بودم . و به اين فروم سر ميزدم . و در مورد تو . فك ميكني چون پستاتو زياد كردي ريس شدي ؟ باز اگه يكي مثل كاكو . خوبي كن . فريد . بلكي . شار يا خيلي هاي ديگه ( ييخشيد كه اسمشون اينجا نيست ) كه اينجا قديمي هستن . چيزي مي گفتند باز يچيزي . حرفشون بالا سر ما بود . من يقين دارم كه خيلي از بچه هاي ديگه اينجا با من هم عقيده هستن .
من يكي با تو هم عقيده هستم

و حالا تو مهرداد

من هميشه به تو احترام گذاشتم و هيچ وقت به خاطر كارهايي كه كردي تو رو سرزنش نكردم
ما تو پي تي عضو شديم كه اگر چيزي ميدونيم به كسايه ديگه هم بگيم و اگر مشكلي داريم از بچه ها بپرسيم . اگر ناراحتي ديگه من پست نميزنم اصلا اگر ميخواي آقا رئيس من از پي تي برم

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
دوستان از دست اين مهرداد كفري نشين اين كارش همينه
بهترين راه به نظر من اينه كه به اينجور پستهاش جواب داده نشه تا شايد بيخيال شه!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
من از همه شما ها به ویژه تو یکی پست به درد بخور تو بخش فنی دارم!!!!!!! البته اگه راهت اونورا افتاده باشه!!
من در مورد تعداد کل پستها حرفی نزدم - من پستهایه تو بخش فنی و جواب سوالات فنی رو که دادم گفتم
بااین پست زدن تو کمتر از یک ماه دیگه تعداد پستهات از من که سهله از مال اونا هم رد میشه
علی دیگه از تو بعیده اصلا پست منو خوندی که اینو می گی؟؟
مثلا من کجا ادعای بزرگی کردم؟؟خیلی ناراحتین این تعداد پستهایه منو وردارین با هم قسمت کنین
به تعدادپست کسی چیزی نمی دن که شما دارین حرفشو می زنین

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
ایراد شاید از خیلی چیزا بگیرم یا سوال داشته باشم درباره یک مورد و یا چیزی -کما اینکه شما ها هم می گیرید ولی ایراد برای ضایع کردن !!نه
اگه شما اینطور فکر می کنید خیلی خیلی دید منفی دارید

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از shankimout :
تو خيلي از تاپيك ها به همه ميكوبيدي . ميخوايي لينك بدم؟
آقا اصلا بي خيال شيد

مهرداد من معذرت ميخوام شايد تقصير من بود كه اين تاپيك رو زدم بهتره كه مشكلم رو به كسي نگم :(

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از shankimout :
بابا مهرداد كه ديگه پسر خوبي شده . ايول داش مهرداد . الحق كه لياقط ادمين شدن رو داري
خیلی ممنون شانکیموت جان! :) :) :)
ولی ببینم! خوابی که برا من ندیدین که؟؟؟ ما خودمون همه رو زن میدیم!! کسی واسه ما ازاین نقشه ها نکشه!! :D :D :D :D :D :D :D ما خودمون غازی الغزات!!!!!! م*** اینجایم!!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از shankimout :
نگران نباش . من اصلا نمي خوابم كه بخوام خواب ببينم ولي فك كنم بلكي برات نقشه داره
چه نقشه ای؟؟ خدا به خیر بگزرونه

بالا