برگزیده های پرشین تولز

بیا تو :-! (فروش چند تا وسیله)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

saeednot

Registered User
لایک‌ها
282
فقط ترابی یا گلابتونچی و یا .... بخدای احدو واحد قسم اگه میگفتی به 30 تومن نیاز داری و انقدر لنگشی من که هیچ خیلی از کاربرای سایت بهت کمک میکردن اما الان با این کارت فقط فحشو نفرین به جد و آبادت میرسه اونا چه گناهی کردن که تو توله سگ اینجوری از آب در اومدی؟؟!هاااااا؟؟کصافط!!!!
واقعا خاک بر سرت وقتی فکر میکنم انقدر کم ارزشی خندم میگیره!!

saeednot

Registered User
لایک‌ها
282
داداش ایشون سابقه داره
شگردش اینه که چنتا یوزر داشته!
من خودم موقع خرید اسم صاحب حساب رو سرچ میکنم اگر اسم شخص رو سرچ میکردید تاپیک های قدیمی رو میدید
کیا جان این گدا زاده بی همه چیز اولش قبول کرد بدون واریز ارسال کنه منم گول همینو خوردم

kiazad

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
843
فقط ترابی یا گلابتونچی و یا .... بخدای احدو واحد قسم اگه میگفتی به 30 تومن نیاز داری و انقدر لنگشی من که هیچ خیلی از کاربرای سایت بهت کمک میکردن اما الان با این کارت فقط فحشو نفرین به جد و آبادت میرسه اونا چه گناهی کردن که تو توله سگ اینجوری از آب در اومدی؟؟!هاااااا؟؟کصافط!!!!
واقعا خاک بر سرت وقتی فکر میکنم انقدر کم ارزشی خندم میگیره!!
معتاده داداش
من سر شارژ باهاش در ارتباط بودم.............
الان زنگ زدم بهش جواب نمیداد بعد کلی زنگ جواب داد
اول داش مفشو میکیشد بالا(بنگی ها اینجورین) بعد (البته میخواست من بشنوم) وایساد صحبت کردن گفت میخوام کمکت کنم..اها.....اینجوری......یکدفه یکی وایساد داد و فریاد انگار داشت میسوزوند طرفو!!بعد چند ثانیه قطع کرد گوشیشم خاموش کرد!میخواستم زنگ بزنم 110 اما من ارومیه اون شمال!به پلیس فتا پیام دادم میگه ایمیلشون پره!حساب کن حریان ازچه قراره تماس هم که میگیری یه مشت...نشستن پشت سیستم جواب گو نیستن

saeednot

Registered User
لایک‌ها
282
معتاده داداش
من سر شارژ باهاش در ارتباط بودم.............
الان زنگ زدم بهش جواب نمیداد بعد کلی زنگ جواب داد
اول داش مفشو میکیشد بالا(بنگی ها اینجورین) بعد (البته میخواست من بشنوم) وایساد صحبت کردن گفت میخوام کمکت کنم..اها.....اینجوری......یکدفه یکی وایساد داد و فریاد انگار داشت میسوزوند طرفو!!بعد چند ثانیه قطع کرد گوشیشم خاموش کرد!میخواستم زنگ بزنم 110 اما من ارومیه اون شمال!به پلیس فتا پیام دادم میگه ایمیلشون پره!حساب کن حریان ازچه قراره تماس هم که میگیری یه مشت...نشستن پشت سیستم جواب گو نیستن
یعنی داشت یارو رو میسوزوند؟؟واسه چی؟؟عجب بشریه این
تو این مملکت فقط باید کلاهتو سفت بگیری باد نبرش!خیلی از پلیسا از دزدا دزدترن!!من توشون بودم دیگه.هیچوقت بهشون نباید اعتماد کرد.

saeednot

Registered User
لایک‌ها
282
این پولا فقط میتونه خرج مواد بشه آخرشم میره تو جوب پیش اجدادش.

amir995

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
141
فلشا و شارژارو من خریدارم داداش منتظرتم

kiazad

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
843
وضعیت
موضوع بسته شده است.