• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بیت دفندر یا کوئیک هل

M4U

Registered User
لایک‌ها
238
سلام دوستان من موندم لایسینس کدوم یکی از اینا رو بگیرم
والا تو همه کارها یه مقدار کوچیک کوییک هل از بیت سرتر بود. در ضمن این رو هم در نظر داشته باشید که سیستم من پنتیوم 3گیگا با رم 1 ddr2 هستش.
و نکته دوم اینکه من تا 2 یا 3 ماه میخوام از این لایسنس روی پی سی استفاده کنم. بعدش میخوام روی لب تاپ نصب کنم حالا میخوام ببینم کدوم یکیشون قابلیت اینو داره که انتی رو وقتی از رو سیستمت پاک کردی بعد رو لب تاپ نصب کردی با همون کلید برات کار کنه

xpc

Registered User
لایک‌ها
108
سلام از کدوم یکی از این انتی ویروس ها استفاده داشتین تا حالا ؟
موارد استفاده تون رو هم بفرماید
از چه نظر و چه جوری چک کردید که کویک هیل سر تر بود ؟
موارد بالا رو بفرماید تا راهنمایی کاملتری بشه انجام داد
اما به صورت کلی در مورد لایسنس این مورد رو از فروشنده سوال کنید تقریبا برای اکثر نرم افزارها هردو حالت موجوده و لایسنی که قابلیت تغییر دستگاه مورد استفاده رو داره گرون تره
ضمن اینکه هر دوی این انتی ویروس ها تا حدی برای سیستم شما سنگین هستن اما باتوجه به این که می گید بعدا قصد تعویض دارید میشه موقتا بعضی از قابلیت هاشون رو غیر فعال کرد تا سیستم سبک تر کار کنه
برای خرید با قیمت مناسب و گارانتی هم پ خ بزنید
سوال دیگه بود درخدمتم

داش علی

کاربر فعال گرافیک
کاربر فعال
لایک‌ها
942
من بیت توتال سکیوریتی 2013 دارم

امنیت بالا
ویروس یابی قوی
فایر وال عالی
گیر الکی نمیده به فایل ها( مثل نود)
میزان مصرف رم و سی پی یو ، از کاسپر پایین تر

فقط یه مشکل دارم باهاش . نمیشه کامل ازش خارج شد. یعنی گزینه exit نداره(شاید ایراد از منه) :D

xpc

Registered User
لایک‌ها
108
من بیت توتال سکیوریتی 2013 دارم

امنیت بالا
ویروس یابی قوی
فایر وال عالی
گیر الکی نمیده به فایل ها( مثل نود)
میزان مصرف رم و سی پی یو ، از کاسپر پایین تر

فقط یه مشکل دارم باهاش . نمیشه کامل ازش خارج شد. یعنی گزینه exit نداره(شاید ایراد از منه) :D

دوست گرامی تقریبا اکثر انتی ویروس ها رونمیشه کامل غیر فعال کرد(گارد انتی ویروس فعال می مونه وباید یا انتی ویروس روپاک کرد یا از قسمت سرویس ها غیر فعالش کنیم )ولی برای غیر فعال کردن موقت هر کدوم راهی دارن غیر فعال کردن بیت دیفندر رو براتون توضیح میدم
انتی ویروس رو باز کنید به قسمت تنظیمات برید (ایکنش شبیه به اچار و پیچ گوشتی )
وقتی وارد صفحه تنظیمات شدید در سر برگ Shield دو گزینه off و on وجود داره گزینه بالایی رو در حالت off قرار بدید از شما پرسیده میشه برای چه مدتی انتی ویروس غیر فعال باشه تایم مورد نظر رو انتخاب کنید و ok رو کلیک کنید و انتی ویروس غیر فعال میشه برای فعال کردن انتی ویروس رو به حالت قبل بر گردونید

trian

Registered User
لایک‌ها
2,885
دومی رو نشنیده بودم

aliy2324

Registered User
لایک‌ها
48
بیت دفندر که خیلی قویه ولی چندتا ایراد داره آپدیت هاش زیاده و بخصوص اول بار.

یه مشکل دیگه هم داره بعضی کرک ها پاک می کنه به هیچ زبونی هم نمی شه بهش حالی کرد بیخیال. ( شایدم من بلد نیستم )

بالا