برگزیده های پرشین تولز

بیوگرافی مجری بفرمایید شام | طغرل !

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624
مستند دروازه غار تا قاهره رو نشون داد ! مشخص شد بودجه این شبکه از کجا می یاد !

این همه پول خرج کردن ، شبکه راه انداختن که به وقتش یه مستند یک طرفه کثیف درست کنند !

فرح اومده می گه شوهر من آدم نکشته ! خون گوسفند بوده ! ما پول نبردیم از این مملکت !

که چی ؟ پسر دروغ گو و شارلاتانش مثلا محبوب بشه !

می گفت شوهر من رو آمریکا برداشته ! یکی نیست بگه احمق ! شوهرت وقتی مصدق رو زد کنار تو کجا بودی ؟

از یه طرف می گه شوهر من طرفدار ملی شدن صنعت نفت بود ، بعد نمی گه شوهرش اومده دکتر فاطمی رو تیرباران می کنه !

از فرهنگ حرف می زنه و شعبان بی مخ های شوهرش رو فراموش کرده !

اینم پشت صحنش !

People who were murdered by Shah of Iran befor 1979 revolution - YouTube

نمی فهمم دلیل اینکه مردم ایران نمی تونند دموکراسی رو قبول کنند چیه ! همیشه دنبال یه آقا بالاسر هستند !

اونم چی ؟ از نوع عتیقه ترین حالت ممکن ! الان یه سری چسبیدن که مثلا دوباره شاه بیاد و اینجور چرت و پرت ها !

به فرح می گند پسرات که همه خودکشی کردن ، این رضا هم که همه بچه هاش دختره ، عاقبت سلطنت شما چی می شه ؟ می گه قانون رو عوض می کنیم :D !

طرف حرف از ایران دوستی می زنه ، نوه هاش 1 کلمه فارسی بلد نیستند :D

Like، از اون قسمتش که میگفت شاه آدم نکشته خیلی تعجب کردم یعنی شاه در طول حکومتش

دستور قتل هیچ کسی رو نداده ؟

به هر حال مردم ما تا این مرحله فرهنگی و اجتماعی کنونی رو طی نکنند نمیتونن به دموکراسی

واقعی برسن و این مرحله در حال طی شدن و پایان اون زیاد دور نیست. اشتباه و ترس

مردم ما اینه که با شنیدن واژه دموکراسی، بی بند و باری و نابودی دین و ... توی ذهنشون تداعی

میشه و این موضوع هم برمیگرده به برنامه های شبانه روزی تلویزیون کشور ما بر ضد دموکراسی و

نمایش دموکراسی آمریکایی و فرهنگ منحط غربی.

در حالی که معنی واقعی دموکراسی یا مردم سالاری و آزادی بیان چیزی غیر از این است.

Elsinore

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
زنده باشه :D از همینجا تشکر میکنم و دست مریزاد میگم به کارکنان و مجریان خدوم و زحمتکش شبکه وزین من و تو و توفیق روزافزون ایشان را تحت عنایات خالصانه حضرت ولیعصر داعی الله سیف الواسعه الذی الحیو المنتشر النبوه ارواحنا فدا :D از درگاه خداوند منان مسئلت میکنم. :D

Masoud1363

Registered User
لایک‌ها
17
زنده باشه :D از همینجا تشکر میکنم و دست مریزاد میگم به کارکنان و مجریان خدوم و زحمتکش شبکه وزین من و تو و توفیق روزافزون ایشان را تحت عنایات خالصانه حضرت ولیعصر داعی الله سیف الواسعه الذی الحیو المنتشر النبوه ارواحنا فدا :D از درگاه خداوند منان مسئلت میکنم. :D
:D
اجرشون با خدا
انشاءالله اون دنیا جبران می کنیم!

استارتر

Registered User
لایک‌ها
195
یکی از دوستان من امروز همین بحث اینکه امریکا شاه رو برداشته میگفت کلی بهش خندیدم
ببینید دوستان عزیز شاه یه دیکتاتور بود یه دیکتاتور واقعی ک فرقش با اینا توی یک چیز بود
اینکه امریکا از شاه دفاع میکرد( یک ابر قدرت سیاسی اقتصادی نظامی)ک واقعا کمکش میکرد تحریمی در کار نبود بهمین خاطر وضع اقتصادی مردم در حد قابل قبولی بود ولی اینها شدن دوست روسیه و چین ک به مادر خودشونم کمک نمیکنن یعنی خیلی کمک ها کردن به ایران ولی کامل نه دفاع ازش نکردن درس حسابی بهمین خاطر وضعیت اقتصادی خراب شد و امریکام شد دشمنمون ک سیاست دنیا رو میگردونه
عزیزان خواهشا از شاه دفاع نکنید با اینکارتون شعورتون رو زیر سوال میبرید حتی یک کلمه چون دیکتاتور دیکتاتوره فرقی نمیکنه عمه ی من باشه یا عظماء:دی
مردم ایران تا فرهنگ دموکراسی رو یاد نگیرن عوض کردن حکومت بزرگترین خیانت به ایرانه چون یکی دیگه میاد رو کار
من خیلی خوشحال شدم ک وقایع 88 بدون تغییرات اساسی تموم شد و مطمئن باشد ایندگان ما به این نتیجه خواهند رسید چون بعدش حتما یک حکومتی روی کار میومد مثل همین ها با رویکرد 180 درجه بر عکس
کسانی رو میشناسم ناموسشون رو قسم میخوردن ک انقلاب بشه هر شیخی ببینن خونشو بریزن یا کسانی ک میگفتند امریکا بهمون وعده داده چهارشنبه سوری قران اتیش بزنیم از روش بپریم !!!!!!!!!!!!!!!!
اینها همین مشکل رو داشتن فکر میکردن ک راه اینکه جامعه رو عوض کنند اینه ک کسانی ک با شاه بودن و همفکراش رو کشت و هر مخالفی رو از بین برد و مردم الان ایرانم اگه انقلاب کنند همین رویکرد رو در پیش میگیرند
یعنی اساسی ترین کار اینه ک یا تغییرات درون حکومتی ایجاد بشه در طول مثلا 10 سال و کم کم تمام این مسائلی ک باعث ایجاد دیکتاتوری شده از بین بره یا اینکه اول فرهنگ سازی بشه و بعدش یک انقلاب ک خوب شرایط خودش رو داره ک پایین میگم:
1-کشتار گسترده در صورت نزدیک شدن به پیروزی انقلاب توسط **** و .....
2-از بین رفتن بسیاری از زیرساخت هایی ک ایجاد شده چون مطمئنن ایران بدون درگیری مسلحانه نمیشه کاری کرد در مراحل اخر
3-سو استفاده ی بسیاری از انسان ها پست فطرت از شرایط به وجود امده برای ذخیره و انبار
4-از دست رفتن مقدار زیادی از سرمایه ی ملی (دزدی توسط سران اصلی) و همچنین از بین رفتن بسیاری از سرمایه ی مردم عادی در شرایط خاص(دزدی،غارت،اتش سوزی،و تخریب در اثر جنگ داخلی)
5-بزرگترینش اینه ک امکان گرفتار شدن به یک دیکتاتوری مجدد با روش های جدید تر

----------------
حالا اینکه چطور انقلاب درون حکومتی بکنیم من خودم خیلی گشتم راجب کشورهایی ک از این روش اقدام کرده باشند متاسفانه موردی ندیدم ک تغییرات اساسی در حد یک انقلاب صورت گرفته باشه
ولی راهش اینه
باید یک سری افرادی ک دارای قدرت سیاسی فوق العاده بالا باشند و خصوصا به فکر مردم باشند و بخوان وضع رو عوض کنند دست به دست هم بدن اینا باید در ارکان اصلی حکومت نفوذ کنند(ریاست جمهوری،ریاست مجلس)
با یک دوره و 1 2 سال نمیشه کاری کرد اینها باید در بین مردم چنان نفوذی پیدا کنند ک با حرفشون مردم به حرکت در بیان و کم کم قدرت اشخاص ... رو ازشون بگیرند به صورت قانونی
مثلا رئیس جمهور میتونه کاری کنه فقط افرادی بیان مجلس ک انسان های اگاهی باشند(نظارت شدید انتخاباتی،برخورد شدید با افرادی ک رای میخرند و ...)
و از این طریق کم کم میشه مردم رو ب سمتی دیگر اورد و در نهایت حکومت عوض شده بدون خون ریزی(حتما افرادی کشته میشند ولی نسبتش فوق العاده پایین تره)

VEET

Registered User
لایک‌ها
287
فرهنگشو وقتی دو چشی رفته بود تو سینه های یارو به وضوح دیدم

titanium834

Registered User
لایک‌ها
17
بعضی از دوستان دیگه دارن خیلی قضیه رو سخت می گیرند ، من و تو به شهبانو یه تریبون داد تا حرفاش رو بزنه ، شهبانو هم طبیعتا از شوهرش دفاع میکنه و میگه طرف کسی رو نکشته ! خدائیش اکثر چیزهایی که از بچگی در مورد **** قبلی تو مخ ما کردند دروغ بوده ، من یادمه تو مدرسه سر صف برامون سخنرانی می کردند می گفتند رئیس جمهور امریکا اومد ایران از فرح خوشش اومد ، شاه هم از زن رئیس جمهور امریکا خوشش اومد ، بعد این دو تا تو این چند روز زنهاشون رو با هم عوض کردند !!!

من فکر نمیکنم هدف تیم من و تو این بوده باشه که دوباره حکومت سلطنتی و ولیعهد رو روی کار بیاره ! هیچکس این رو نمیخواد و این اتفاق هیچوقت نمی افته !
هدفشون فقط این بوده که ثابت کنند این انقلاب اشتباه بوده ، که ظاهرا موفق هم بودند !

Elsinore

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
بعضی از دوستان دیگه دارن خیلی قضیه رو سخت می گیرند ، من و تو به شهبانو یه تریبون داد تا حرفاش رو بزنه ، شهبانو هم طبیعتا از شوهرش دفاع میکنه و میگه طرف کسی رو نکشته ! خدائیش اکثر چیزهایی که از بچگی در مورد **** قبلی تو مخ ما کردند دروغ بوده ، من یادمه تو مدرسه سر صف برامون سخنرانی می کردند می گفتند رئیس جمهور امریکا اومد ایران از فرح خوشش اومد ، شاه هم از زن رئیس جمهور امریکا خوشش اومد ، بعد این دو تا تو این چند روز زنهاشون رو با هم عوض کردند !!!

من فکر نمیکنم هدف تیم من و تو این بوده باشه که دوباره حکومت سلطنتی و ولیعهد رو روی کار بیاره ! هیچکس این رو نمیخواد و این اتفاق هیچوقت نمی افته !
هدفشون فقط این بوده که ثابت کنند این انقلاب اشتباه بوده ، که ظاهرا موفق هم بودند !

برای درصد بالایی از مردم نیازی به اثبات نبود، کاملا واضح و مبرهن شده که این انقلاب اشتباه بود و سنگی بزرگ بر سر راه تحقق ارمان های جنبش مشروطه.

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975

اینقدر باید دروغ بگه از دفاع برای شوهرش ؟
انتظار نمی رفت یه مستند اینقدر 1 طرفه و پراز دروغ باشه !
چون شاهی وجود نداره ! نه شهبانو ، نه شاهزاده ! هیچ کدام وجود ندارد !
اسپرم مقدسی دیگه وجود نداره !
برای درصد بالایی از مردم نیازی به اثبات نبود، کاملا واضح و مبرهن شده که این انقلاب اشتباه بود و سنگی بزرگ بر سر راه تحقق ارمان های جنبش مشروطه.

بزرگترین دشمن مشروطه همین شاه بود ! وقتی مصدق به قدرت رسید با کودتای سیاهش دولت مصدق رو زمین زد و تو ادامه کثافت کاریهاش دکتر فاطمی رو شهید و مصدق رو حبس کرد !

اگه شاه سابق این همه اشتباه نمی کرد ، از چاله به چاه نمی افتادیم

MacBook

Registered User
لایک‌ها
201
Love_life بحث های چیپی میکنی. دید زد که زد. اصلا همچین چیزی جای بحث داره؟ شما خودت زاهدی؟
حالا بیا بگو کسی که دم از فرهنگ و اینا میزنه باید زاهد باشه نه من :D

Elsinore

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
Love_life بحث های چیپی میکنی. دید زد که زد. اصلا همچین چیزی جای بحث داره؟ شما خودت زاهدی؟

تایید میشه
کسی میتونه مدعی بشه اینکارو نکرده؟ همه شدن عابد و زاهد و خداپرست و پدرروحانی!

واعظان کین جلوه بر محراب و منبر می کنند . . . . شب که به خلوت می روند، آن کار دیگر می کنند:eek:

وای به روزی که ملاک و متراژ و واحد سنجش ما از دیگران، خصایص و عادت ها و رفتار زندگی خصوص اونها باشه!

kamran23

Registered User
لایک‌ها
341
تایید میشه
کسی میتونه مدعی بشه اینکارو نکرده؟ همه شدن عابد و زاهد و خداپرست و پدرروحانی!

واعظان کین جلوه بر محراب و منبر می کنند . . . . شب که به خلوت می روند، آن کار دیگر می کنند:eek:

وای به روزی که ملاک و متراژ و واحد سنجش ما از دیگران، خصایص و عادت ها و رفتار زندگی خصوص اونها باشه!
تایید میشه !
دید زد که زد !اصلا حق مسلم ماست !
کسی اینجا اگه تا حالا دید نزده خودشو معرفی کنه تا ...

MacBook

Registered User
لایک‌ها
201
حالا جالبه تا دیروز براش حرف درست کرده بودن که همجنس گراس امروز ایراد میگیرن که چرا خوشگل گراست :D

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975

من کار ایشون رو تایید نمی کنم ، مطمئنا خودم هم همچین کاری نمی کنم !

این صحبت شما نشان می ده شما هم از این بیماری رنج می برید که از این شخص دفاع می کنید !

و الی تو خود اروپاش به اینجور افراد بیمار گفته می شه و الی تو ایران که این موضوع عادی شده :D

MacBook

Registered User
لایک‌ها
201
من کار ایشون رو تایید نمی کنم ، مطمئنا خودم هم همچین کاری نمی کنم !

این صحبت شما نشان می ده شما هم از این بیماری رنج می برید که از این شخص دفاع می کنید !

و الی تو خود اروپاش به اینجور افراد بیمار گفته می شه و الی تو ایران که این موضوع عادی شده :D
چه جور افراد؟ وقتی یه خانم که همه جاش رو ریخته بیرون اگه کسی چشمش به سمتش بره بیماره؟
شما چمشت هیچ سمتی نمبره؟ فکر کنم بیمار یکی دیگه باشه اینجا معمولا هم یسری قرص آبی براش تجویز میکنن
biggrinsmiley.gif

برو عامو

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
چه جور افراد؟ وقتی یه خانم که همه جاش رو ریخته بیرون اگه کسی چشمش به سمتش بره بیماره؟
شما چمشت هیچ سمتی نمبره؟ فکر کنم بیمار یکی دیگه باشه اینجا معمولا هم یسری قرص آبی براش تجویز میکنن
biggrinsmiley.gif

برو عامو

خوب پس شما تو اروپا یا تو ساحل های اروپایی باشید که هرکی رو ببینید بهش تجاوز باید کنید ! چون 2 تیکه بیشتر نپوشیدن که شاید بعضی هاش در حد فانتزی اصلا پوشش هم نداشته باشه

هرکس ممکنه چشمش سمتی بره ، کس نمی تونه بگه چشمم نمی ره ! ولی کنترل بعدش دست شخصیت خودمون هست ! من هم مثل بقیه انسان ها هستم ، ولی اینقدر شخصیت دارم روی کسی چشمم خیره نشه !

شما هم چون احتمالا ازچشم چرونی رنج می برید که ناراحت شدید !

Haj_Ehsan

Registered User
لایک‌ها
2,459
هرکس ممکنه چشمش سمتی بره ، کس نمی تونه بگه چشمم نمی ره ! ولی کنترل بعدش دست شخصیت خودمون هست ! من هم مثل بقیه انسان ها هستم ، ولی اینقدر شخصیت دارم روی کسی چشمم خیره نشه !

این تیکه را دوس دارم.
اولش به خودم گفتم یه نظر حلاله ولی بعد ....

واقعاً که
129fs4468377.gif

بالا